Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road to Pain (2021): The Road Begins

Go down 
+20
Агента от Сливен
ne sum darka
Adam
GodNikolov
Light
Yuliyan
Teodosiy
Martozzy
Rainmaker
Don't cross Rhodes!
Glorious_One
Slavchov15
Scroller
SevBoom
Geor4
Tommy End
deren
Cekoki
JohnnyZ
GOAT
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 7 Empty11/2/2021, 00:31

МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
Batista def. 29 other men
- Мачът, който разбуни духовете и бе най-дискутираната тема в продължение на дни. Последните няколко мелета бяха на едно изключително високо ниво и тази година също не направи изключение. Започвайки с невероятния star power. Може би най-силният RTP Rumble мач в това отношение. Станахме свидетели на няколко return-a на някои големи имена в "бранша", като това, което ме изненада най-много и ми направи най-силно впечатление бе завръшането на  @Adam . Този човек наистина успя да ми напълни душата с Edge. Друго, което бих искал да отбележа е доброто представяне на  @Angel , който взе участие в първото си меле и дори успя да запише елиминация. @Light също направи добро впечатление, влизайки в топ 5. Надявам се най-после да намери своя човек в лицето на Y2J и да успее да остане постоянен, защото определено притежава голям потенциал. @Rainmaker пък представи своя нов кечист и успя да се задържи доста дълго време в мача, с което само загатна какво можем да очакваме в бъдеще от Minoru Suzuki. Знам, че някои хора няма да се съгласят с мен, но аз лично съм голям фен на  @TommyEnd и съм на мнение, че това момче си заслужи момента. Упорит е, постоянен е, а играта му се е подобрила значително. Има хъс, има желание и винаги се влушва в съветите на по-опитните играчи от него, което е сигурна рецепта за успех. Смятам, че трябва да бъде горд с представянето си в този мач. Не просро успя да остане до самия финал, но и елиминира някои от най-големите играчи на TNW, в това число и самия мен. Ако Томи продължава в същия дух, нищо чудно следващата година мелето да отиде именно при него. И ето, че стигаме до победителят. Вдигна се много шум около решението кой да спечели мелето. Имаше доволни и не чак толкова доволни хора. Всеки си има различни виждания за играта, но аз лично не смятам, че победата на  @deren е незаслужена. Оставям приноса му като админ на страна. Чисто като играч Дерен е изключително креативен и отлично знае как се прави шоу. Точно такива хора заслужават място в главния мач на PAIN. Ако зависеше от мен може би бих дал победата на  @Duke Severin, който преследва тази своя цел вече 4-5 години и винаги оставя сърцето си на ринга в мелетата. Общо взето се получи един стабилен мач, имаше големи звезди, имаше и забавни моменти. Единственото нещо, което не ми допадна особено бе завършекът, който според мен бе малко пресилен.

Half-Hour: "2 out of 3 Falls" Match
The Undertaker def. Kazuchika Okada
- Безспорен мач на вечерта и сигурен кандидат за мач на годината. Имал съм удоволствието да работя @Rainmaker и отлично знам на какво е способен този човек. Той винаги е бил еталон за качество и е успявал да изкара най-доброто от всеки свой съперник. Направи го с мен преди година и половина, направи го и с  @Martozzy тук. Изключително качествен сблъсък, перфелтно изграден и изпипан до най-малкия детайл. Ако имаше учебник по e-fed wrestling, то този мач със сигурност щеше да присъства в него. Повече от достоен farewell за една от най-големите икони на TNW, каквато е Kazuchika Okada, имайки предвид историята, която той има с The Undertaker зад гърба си. "The Rainmaker" определе о успя да остави огромна следа в историята на Total Nonstop Wrestling и ще бъде запомнен със своите спиращи дъха сблъсъци, какъвто бе и този тук. Съветвам всеки един потребител да прочете този мач, няма да съжалявате!

Opening: World Title Match:
AJ Styles (c) def. Will Ospreay
- Още един от мачовете, които оставиха смесен привкус у някои от потребителите на форума. Доста хора не бяха съгласни с изхода на този двубой и волно или неволно си го изкараха на  @Geor4, което лично на мен ми направи лошо впечатление. Не ме разбирайте погрешно.  @PrinceDamyan е страхотрн играч и още по-страхотен човек. Изключително скромно и добро момче, чийто труд и постоянство заслужават да бъдат възнаградени, и съм сигурен, че това ще се случи в най-близко бъдеще. Да, историята около Ospreay в последните месеци предвещаваше тя да достигне своята кулминация именно на този турнир. От друга страна обаче, Баев не случайно е световен шампион. Нека не забравяме, че именно той е човекът, дал началото на това велико нещо. Той е човекът, който след всички тези години все още е тук и неуморно се труди за това TNW да продължава да върви напред и нагоре. Баев е човекът, който прави всичко възможно да бъде на това високо ниво и да ни предоставя изключително стойностни неща за четене, седмица след седмица, и то не само с един акаунт. Хора като него заслужават само и единствено УВАЖЕНИЕ! Аз се гордея, че именно Баев е моят световен шампион и подкрепям идеята той да остане такъв възможно най-дълго. Колкото до самия мач... Едва ли за някого е бе изненада това, че се получи качествен сблъсък, имайки в предвид участниците в него. С интерес ще следя отношенията на AJ Styles и MJF, където очаквам развръзка в най-скоро време.

"5150 Street Fight" Tag Team Titles Match
LAX (c) def. Zack Ryder and Curt Hawkins
- Не вярвах, че ще го кажа, но в отборната дивизия все още има хляб! Престижът на тези титли се бе вдигнал изключително много миналата година покрай PAIN, като дори се защитаваха в CO-ME. Именно те ни направиха свидетели на няколко класики с участието на хора като Дамян, Цецо, Шизо и Рейнмейкъра. Постепенно обаче нещата тръгнаха надолу и сякаш дивизията бе пред закриване. Адмирации към @ne sum darka , който сам изяви желание да се заеме със задачата да върне тези титли към най-добрите им дни и смея да твърдя, че е на прав път. Поздравления и за  @Slavchov15, който удари едно рамо на Дарка и двамата заедно сътвориха един интересен сблъсък, в който опредешено не липсваха екстремните моменти.

No Holds Barred Match
JBL def. Chris Jericho
-  @Light отново получи златната възможност да работи с едно от най-големите, ако не и най-голямото име в този бизнес, а именно  @GOAT. Андрей е врял и кипял в тези среди и определено може да научи Йоан на много неща. Надявам се самият Йоан да си е водил записки и да е попил поне малко от богатия опит на своя опонент. Също така се надявам този мач да му е дал нужното самочувствие и най-вече мотивация да се развива в правилната посока и да се мери с големите акули. Към момента виждам такова желание у него и силно се надявам то да продължи и за напред. Стабилен мач, точно по вкуса на JBL, който в крайна сметка се оказа и победител, което честно казано леко ме изненада.

Singles US Title Match
Rick Rude (c) def. Daniel Bryan
- Двама играчи, доказали се във времето, които в момента заслужено са едни от най-големите имена в TNW. По-интересното в случая обаче е, че както @Mr. Pain, така и  @YesMan са в един много интересен процес на rebuild. Тези момчета възраждат кариерите си и то с гръм и трясък! Наистина не си спомням кога бе последния път, в който съм виждал Мариан да играе с такъв хъс и желание. Изключително активен както в е-феда, така и в off topic темите във форума. Шапка му свалям за сериозността и постоянството, което демонстрира. Определено успя да изчисти старата си слава и в момента е един съвсем различен човек. Същото нещо важи с пълна сила и за Косьо. Това, което виждаме не е онзи човек, който просто идваше и си отиваше. Косьо най-после успя да намери вдъхновение, което да го накара да се задържи, а работата му с Rick Rude просто е на едно извънземно ниво. Признавам си, че в началото бях леко изненадан от избора му на кечист, но той много бързо успя да се наложи като един от най-интересните образи в TNW. Аз лично винаги съм бил фен на играта му и бях един от малкото хора, които стояха зад него във времената, когато заедно с Андрей обираха славата. Сега обаче нещата стоят по съвсем различен начин. Косьо постепенно успя да си върне доверието у хората и да спечели техните симпатии. Той не търси прекия път, а бачка на равно с всички останали и е едно истинско съкровище в mid card-a. Сигурен съм, че ако продължава в същия дух и някой ден отново стигне до върха, този път едва ли ще има някой, който да го критикува. Мачът сам по себе си беше точно това, което очаквах, а именно instant classic. Отлична сработка, а завършекът беше точно на място. Пътищата на Мариан и Косьо се разделиха след draft-a, но се надявам двамата да продължават в същия дух, защото определено са изключително ценни попълнения в roster-a!

Singles Match:
Johnny Mundo def. Diamond Dallas Page
- Много качествен сблъсък, който обаче може би остана на заден план по една или друга причина.  @Cekoki  изглежда изключително мотивиран за игра и след съдбата му, отредена от draft-a, очаквам именно той да бъде едно от главните действащи лица в Adrenaline. Старанието, което Цецо полага си личи от километри и силно се надявам то да бъде възнаградено, защото момчето определено го заслужава.

Singles IC Title Match
Kane (c) vs. Bray Wyatt went to no contest
- Не просто мач, а цял спектакъл! Кечистите, с които двамата играят, дават предпоставка за точно такива неща. Сигурен съм, че това далеч не е краят и историята между Kane и Wyatt ще става все по-интересна в идните седмици. Очаквам двамата да се сблъскат на PAIN, където тази тяхна вражда ще достигне своята кулминация. Подкрепям решението  @Yuliyan да използва ключовете именно за интерконтиненталната титла, тъй като тук той плува в свои води и би могъл да се превърне в един стабилен mid card шампион. Колкото до @Pete Apple... Каквото и да кажем за този човек ще бъде малко! Просто всеки път успява да ме изуми с идеите си и невероятната си креативност. Самият факт, че с лекота успя да се превърне в може би най-интересното нещо в TNW и то с един от най-трудните образи, говори за това какъв играч е. Лично аз смятам, че Петьо вече няма място в mid carda и се надявам съвсем скоро да закрива турнири. Ако има нещо, за което ме е яд след roster split-a е именно това, че с Петьо бяхме draft-нати в различни шоута. Просто имам огромно желание да работя с него и да обменяме идеи. Сигурен съм, че бихме могли да се сработим и заедно да направим нещо наистина голямо. Друго нещо, което ми харесва е ролята на  @monday_night_messiah във враждата. Винаги съм харесвал Гената и неговата игра, и се радвам, че не се лута някъде из card-a, а е част от нещо наистина значимо. Кой знае, може би пък точно той ще бъде следващият интерконтинентален шампион?

Geor4, GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Dimarata, GodNikolov, SevBoom and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
Road to Pain (2021): The Road Begins
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!
» Road To Pain
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Road To Pain брояч

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: