Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road to Pain (2021): The Road Begins

Go down 
+20
Агента от Сливен
ne sum darka
Adam
GodNikolov
Light
Yuliyan
Teodosiy
Martozzy
Rainmaker
Don't cross Rhodes!
Glorious_One
Slavchov15
Scroller
SevBoom
Geor4
Tommy End
deren
Cekoki
JohnnyZ
GOAT
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 20:11

Martozzy написа:
Не е само мое мнение, и (понеже сигурно ще бъда контриран именно с това) не е мнението на 2-ма или 3-ма с които разговарям, просто хората нямат топките да го кажат. Това чешане на его в крайна сметка ще отблъсне форума. Не мога да разбера с какво заслужава човек, който вече е бил WHC в близката година да печели меле, като в него имаше толкова стакнат star power, че могат да се изброят поне 10 човека, които не са били в ME последната година или две и да се издигнат те. Има тренд в който мейн евент титлата се държи само от лица на екипа и това го наблюдавам от доста време насам. Разбирам мирогледа, че в екипа са уж най-добрите играчи, но не са единствени. Що се отнася до Томислав, той е изключително постоянен играч и аз нямам никакъв хейт нито към него, нито към играта му. Хейта по-скоро идва от там, че постоянно се говореше, че той няма да вземе участие и въпреки това се появи под номер 30, както се бе планирало преди това. Що се отнася на коментара на Пеши за това, че хората не спират да говорят, да, има маркетинг в това, че уж няма лоша реклама, но както е казал народа - многото хубаво не е на хубаво, а в този случай многото негативизъм в крайна сметка ще прецака нещата. С подобни неща трябва да се внимава. Общо взето оценката ми е 8/10 меле, 2/10 край и 0/10 победител, особено имайки предивид последните 5 участници, и изобщо не ме интересува дали някой ще ме обсъжда или псува за това, което написах, защото нещата са такива, каквито са написани отгоре. Подобно на духа на коментарите преди моя, ще коментирам останалите мачове като ги дочета.


До някаква степен подкрепям някои неща на Марто. Наистина трябва да сме благодарни на Алекс, за това което направи за форума и, че все още го има. Но просто за мен не трябва две поредни години на МЕ на Болка да има едни и същи хора. Не се знае до кога ще има този форум, а идеята е колкото се може повече хора да изпитат това усещане. Просто според мен е грешно при толкова качество в TNW да има едни и същи хора/човек в МЕ на Пейн. Не го казвам с никаква нападка, наистина Алекс знае, че го уважавам, но и на мен не ми се нрави това. Няма спор, че е спаси форума, че играе много качествено с Батиста и заслужава това, но просто наистина трябва различни хора да се докосват и да усетят магията на Пейн. Аз нямам проблем Алекс да е Световен шампион, просто искам повече хора да усетят магията на МЕ на Пейн, а не да се повтарят дадени потребители. Но като цяло според мен ще го преживея, ако другия човек който е в МЕ е сериозен, редовен, качествен и няма толкова специални моменти на Пейн.

Rainmaker, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 20:35

Ще коментирам само и единствено мелето. Мелето беше изпълнено с много фаворити. Джони и Дерен специално. Дерен направи страхотна 2020 година и като Световен шампион и след това. Сега обаче ще кажа, защо не съм съгласен Томи да получи толкова голям пуш. Нека си припомним уникалният му рейн като ИК шампион. Всички бяха на мнение, че Томи се провали като шампион. Като отборни шампиони не направихме много неща с него. Имаше много слаб период в играта си. Той смени Дрю и играта му тръгна нагоре, но да твърдим, че е на такова ниво, че да елиминира такива големи имена, аз не съм съгласен. Аз бих му дал пуш за ЮС или ИК титлата, за да докаже, че може да бъде добър шампион, да докаже, че може да играе на МЕ ниво. И както каза Марто, вдига се шум около него, но поради грешните причини. И моля Дерен да не ми излиза с оправданието, че Томи дразни само шестима души или, че се гледа само играта. Ако беше така, Васко нямаше да бъде банван толкова пъти и осмиван. Томи е добър играч, но този пуш ми идва в повече. Другото което не ми хареса е финала. Финал, който сме виждали в WWE през 2005 година. Финал, който не впечатли никого. Дали Дерен трябваше да спечели? Да, Дерен го заслужава въпреки че можеше някои други като Цекоки и Сев, но това не е важно. Та това меле определено остави една горчивина в устите на много хора. Меле от което очаквахме големи изненади, но всъщност се случи най-очакваното нещо, а именно победа на Дерен.

SevBoom, Yuliyan, Cekoki, Rainmaker, Slavchov15 and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 21:21

Само не схващам защо коментирате един и същи мач. Трудът на останалите в страничните сблъсъци отива леко недооценен.


Half-Hour: "2 out of 3 Falls" Match
The Undertaker def. Kazuchika Okada


- Ако има мач, който заслужава четене от първия до последния ред, е този. Във феда в момента няма по-качествен "материал" от Рейн-а и Марто. Нека останалите не се обиждат, но чиста игра като по учебник рядко се среща дори в играчи стартирали преди 10 години например. Адски добро впечатление ми правят двамата, но тъй като не съм следила враждата, няма смисъл и да коментирам победителя. За мен бяха наравно и явно всичко е опирало до script.


Opening: World Title Match:
AJ Styles (c) def. Will Ospreay

- Също добре отработен мач. Мисля,че комбинацията Дамян-Баев е изключително успешна, винаги е била такава. Ще ми се да видя Оспри като WHC шампион в даден момент, и не смятам,че това е последния му шанс. Баев винаги е бил ЗА fairplay, така че едва ли опонентът му се чувства ощетен.


"5150 Street Fight" Tag Team Titles Match
LAX (c) def. Zack Ryder and Curt Hawkins

- Дарк-а горкия само към ТАГ-а се захваща и приклещва. Иконката на Поколени Отново, не знам как се е развила враждата дотук, но ми допадна,че имаше емоция в самия мач и личеше,че се цъка с кеф. Постовете на Славчов бяха една-дори две идеи по-добри от гледна точка на замисъл и качество, но явно и тук всичко се движи по сценарий.


No Holds Barred Match
JBL def. Chris Jericho

- Ох, уморих се, май не трябваше да коментирам всички мачове. Иконката на Поколени Най-вероятно съм се ориентирала правилно,че JBL е нечий втори акаунт. Не че това има решаващо значение, просто постовете имат много.... *кхъм-кхъм* познат стил. Финалът ми допадна, изключително хийл-ско изпълнение, което достойно доведе и до победата.


Singles US Title Match
Rick Rude (c) def. Daniel Bryan

- Ако не коментирам мача, Косьо пак ще каже,че го хейт-вам, нали? Иконката на Поколени Може би мнението ми тук е доста controversial и фактът,че не съм следила враждата би оказал влияние, но "спойката" между двамата играчи някак....... не ме надъхва. Конкретно от Scroller-a съм виждала доста по-добри попадения. Все пак, решението да не изглежда тотално слаб в загубата, ми се струва справедливо.


Singles Match:
Johnny Mundo def. Diamond Dallas Page

- Учудена съм,че Цецо играе с Джони. Попринцип не съм си представяла,че ще му пасне толкова. Който и да цъка с Далас обаче, определено успя да поддържа същото ниво като опонента си и имаше страхотни идеи за развитието на сблъсъка. За мен е равна битка, отново.


Singles IC Title Match
Kane (c) vs. Bray Wyatt went to no contest

- Това си беше абсолютна психарщина, която само Юлиян и Петьо (може би и Енчев, ако играеше), могат да постигнат. Иконката на Поколени На кантар съм дали ми хареса или не всичко, което изчетох. Дайте ми време да асимилирам. Иконката на Поколени


МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
Batista def. 29 other men

- Не знам кой с какви успехи е излязъл от 2020-та, но да обвинявате deren в присвояване на победата защото е бил ВХЦ миналата година, е безсмислено. Станалото-станало, свършило е, а и сами признавате,че малко или много е заслужил да бъде в такава позиция. За мен (и поне аз така процедирах в последните години) винаги най-логичният вариант за определяне на победител при такива мачове, е всеобщо гласуване с варианти последните трима останали в мелето. И каквото народът каже. Very Happy Но, както споменах, нищо хубаво няма да излезе от негативни коментари. Изчакайте поне да видите какви са плановете до Pain и какво ще се случи на Pain. Може пък да има някакъв по-дълбок замисъл в победата му. Смятам,че всички играха на ниво, но просто някои единици си бяха по-сериозно фокусирани върху мелето, знаейки че имат по-високи шансове. Very Happy Няма да давам пълна оценка, но последното нещо, което ще кажа е,че съжалявам,че не ме пуснахте с КелА. Иконката на Поколени Шегувам се! Не съм в най-добрата си форма и е разбираемо след толкова години отсъствие, но се постарах, което е по-важното. Надявам се не съм разочаровала хората, които ми гласуваха доверие. Smile
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 21:35

През 2016-а, Андрей държи Гранд и WHC по едно и също време - печели RTP
През 2018-а, Рейнмейкър влиза в годината като WHC и я държи до главния мач на Пейн в който участва - печели RTP
През 2019-а, Martozzy тъкмо е приключил най-дългия рейн с Grand титлата и три месеца по-късно печели меле.

Едва ли мога да променя мнението на някои хора, които ме смятат за over pushn-ат, но просто искам да покажа фактите на масата и да кажа, че е нормално RTP победителя да е човек, който е имал успехи и миналата година. След като получих Световната си титла преди година, я дропнах не на човек на екипа, а на човек, който никога не е имал стойностен рейн с тази титла. След това, слязох в по-долните нива на карда и поднесох най-качествения продукт - враждата ми с Жони. Да, Окада-Оспри имаха силна вражда, но мисля, че тя се засили изключително много след ноемрви месец, докато враждата ми с Жони бе силна от септември до януари. Не смятам, че съм спечелил незаслужено, защото се потих доста в последните няколко месеца (за разлика от някои от критикуващите ме, но все пак, всеки има право на мнение). Дали има хора, които заслужават мелето повече от мен ли? Да, има двама човека, които с ръка на сърцето си казвам, че можеше да получат тази чест, която ми бе връчена. В по-дълъг изглед обаче стигнахме до заключението, че това е най-доброто за Пейн, колкото и за момента да ви звучи налудничево.

Томи ще го коментирам по-късно, защото не искам да меся две теми в един коментар.

А и, каква ще е мотивацията ми да играя за следващата година, ако съм бил whc и в мейн ивента на Пейн, щом това автоматично ми затваря вратичката?
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 22:52

Виж сега, Александърчо, аз не говоря празни приказки, аз говоря с факти. И тъй като ти си любител на изминали години, сега ще си поговорим малко с факти. Ще карам по твоя пост и ще адресирам всичко, което си написал:

През 2016-а, Андрей държи Гранд и WHC по едно и също време - печели RTP - всеизвестно е, че точно в тези години Андрей е крайно критикуван за това как се бууства във форума. До ден днешен още има остатъчен вкус и дори аз го усещам като човек, който тогава не е бил в TNW. Андрей е печелил RTP само веднъж.
През 2018-а, Рейнмейкър влиза в годината като WHC и я държи до главния мач на Пейн в който участва - печели RTP - държи титлата много малко, дропи я, има лоша година и гради на РТП, ако прочетеш мача тогава ще видиш, че реалистично погледнато няма друг човек, който да е на нивото му. Ето там е заслужено с игра.
През 2019-а, Martozzy тъкмо е приключил най-дългия рейн с Grand титлата и три месеца по-късно печели меле. - През 2019 нямаше никой, който да може да вземе Гранда с качество на игра, за това и Гранда бе 'погребан'. Аз никога не съм изявявал претенции за победа на мача, дори до последно щеше да го вземе Петър, но мнозинството реши да го взема аз, защото смяташе, че заслужавам run с титла, която никога не съм печелил, поради успешната ми предна година.

Нека видим другата статистика:
Road To Pain 2016 winner - The Undertaker (deren)
Road to Pain 2021 winner - Batista (deren)

Два пъти наблюдаваме един и същи играч за нещо, което се е случвало общо 10 пъти. Това ще рече, че 20% от победите са твои. Лично за мен е редно когато някой е спечелил RTP мач, ако обича тази игра и действително всичко свързано с форума му е присърце, да направи път на други хора, които не са получавали тази възможност - Цецо го каза много добре, не е правилно да се краде момент от човек, който никога не го е изпитвал. В този случай не знам каква е била победата ти 2016-та, но тогава най-вероятно е била заслужена. Сега не е, ще стигнем и до по-напреднала аргументация в случай, че предишният ми пост не ти е достатъчен.

Тъй като мога да направя най-добра съпоставка със себе си спрямо теб, а и не е редно да говоря от името на други, ще започна от там. 2018 година дебютирах с Гробаря и не е тайна за никой, че мнението на екипа (и пак, екипа, не мое мнение), съм един от най-бързо прогресиращите нови играчи. Поради storyline Тейкър го нямаше месец, когато записах втори акаунт - Батиста (не знам какво е това стечение на обстоятелствата с теб да харесваме еднакви кечисти, но за жалост е така). Развих образа (по мое мнение) доста добре и точно когато дойде време да стъпя на следващото стъпало с него, един прекрасен слънчев ден получих съобщение, гласящо: "Марто, съгласен ли си да освободиш Батиста, че един стар играч, който го е играл ще иска да се върне на Пейн 10 с него). Ти си този стар играч, предполагам се сещаш. Първоначално ми беше тъпо, че трябва да го оставя, но не мога да спъвам развитието на първи акаунти с втори. Не си спомням конкретно, но мисля, че тогава дори още не бях в екипа. Разбира се, Пейн дойде, Дерен го нямаше, нямаше го и цялата година, но Батиста бе все така запазен. Ако си читав админ и ти дреме за потребителите, които така явно твърдиш, че в по-голямата си численост нямаше да са тук ако не беше ти, то тогава би следвало да проследиш последното им развитие, за да знаеш на къде да ги тласкаш. Моето лично е, че 2018 година аз нямах нито една загуба (и ако си мислиш, че това е work, можеш да попиташ който и да е от тогавашният екип, т.е. мен, Джони, Рейнмейкър, Петър, Андрей и Юли) и всеки ще потвърди, че за всеки един мой мач съм държал крайното решение да е чрез гласуване. Впрочем, аз съм човекът, който агитира за това да има повече справедливост и гласуване в мачовете и по-малко предварителни планове. Не, ти това не си го направил. Да, спечелих RTP 2020 пак след решение на екипа и реших да направя work с който да се получи страхотен мач между Тейкър и Ролинс. В следствие това бе имплементирано и в този мач в който участвахме с теб. Изведнъж ти се появи изневиделица в чата и поиска мач за титлата. Тъй като нямаше подходящ филър за ролята, екипа склони това да се случи. Не знам с какво си впечатлил Джони, но той сам прояви инициатива да ти даде шанс с тази титла, само заради спотовете в срещата. Разбира се, подобни спотове понякога са нужни, за да може нещо да се запомни подобаващо, но не е задължително винаги да има такива. Както и да е, всички се съгласиха на това, а в този момент никой не знаеше и за идеята ми за Пейн. Е, дойде Пейн, направихме срещата, направих своето завръщане като образ, който всички искаха да видят. В онзи мач (и говоря конкретно за него, а не за игра като цяло), Джони знаеше, че шансовете му са минимални. Съответно стояхме аз и ти - победителят на RTP 2020 и завърналият се Батиста. Тогавашното гласуване се проведе между Андрей, Рейнмейкъра и Петър. Както винаги, Петър нямаше мнение по въпроса, съответно Рейнмейкъра бе за мен, а Андрей за теб. Крайното решение се взе, защото бе даден доводът, че си държал титлата прекалено малко (само месец) и би било тъпо, подчертавам ТЪПО да я дропнеш само месец по-късно. За това и бе енгълът да излезна по този начин от срещата, за да не загубя стрийка за нещо толкова тъпо. Само че знаеш ли кое е тъпото? Тъпото е, че тогава не изразих мнението си и оставих нещата така. Целият моментум, който имах от 2019, цялата ми мотивация, победата от РТП - всичко в кофата, заради тъп спотаджийски момент. Основата на играта не е в спотаджийството, Александър, а в това кой до колко балансира всичките й аспекти. С моето уважение към теб, според анализа на играта ти през 2020, ти си един low-end main event-er, и то главно заради стара слава.

Що се отнася до това да промениш мнението на хората - не, не можеш, защото всеки е свободен да има мнение, моето е написано сред тези редове, а това да искаш да променяш мнение означава да си затовриш очите и да се опиташ да наложиш своето, което в случая се получава. Жалко, че недоволството на играчите не е гласно, защото се съмнявам, че Андрей би си затворил очите. Самият ти казваш, че е нормално човека спечелил RTP да е с успехи от изминалата година, т.е. не можеш да даваш довод, че моята победа е нечестна и неоправдана като твоята. В случая обаче и една от причините да не участвам в мелето тази година (като изключим гаврата от миналата) е именно факта, че има прекалено много хора, които заслужават да са в тия обувки. В следващото си изреченеи говориш за това, че не си дропнал титлата на човек от екипа, а на човек, който не е имал стойностен рейн. Да видим отново статистиката от 2018 до сега:

50. Kevin Owens - Scroller (29.12.2018 - 27.04.2019) - админ по това време
51. Kazuchika Okada - Rainmaker (27.04.2019 - 27.07.2019) - админ по това време
52. Seth Rollins - JohnnyZ (27.07.2019 - 11.04.2020) - The Longest Reigning - модератор по това време
53. Batista - deren (11.04.2020 - 08.08.2020) - админ малко след спечелването й
54. Roman Reigns - GOAT (08.08.2020- 03.10.2020) - owner
55. The Rock - Teodosiy (03.10.2020 - 17.10.2020) - модератор по това време, впрочем един от най-малоумните рейнове, но Теодосий няма нищо общо с това
56. Roman Reigns - GOAT (17.10.2020 - 14.11.2020) - owner
57. AJ Styles - Geor4 (14.11.2020 - ***) - owner

Тук си противоречиш за това с екипа. Напротив, екипа държи титли прекалено много. За това и заявих тогава, че аз не искам да се бия за мейн евент титла и единствената причина да взема която и да е титла ще е за да я издигна като я дропна на някой, който има нужда от нея. Уви, това едва ли ще се случи, но няма да говоря за бъдещите си планове тук, защото сега гледаме фактите, нали? Нека поговорим за Андрей, ползвайки същите факти. Неговият общ score във форума е 303, което го поставя на първо място. След него е човек, който не играе от години, и все пак е на половината на тези точки - 157. Това ще рече, че дори Андрей да не е имал хубав рейн с тази титла, дори и да си е давал неща и каквото и да е, той е постигнал много повече, отколкото ти някога ще. Той е owner и като такъв трябва да търси интереса на форума, което смятам, че в по-голямата част от ситуациите прави, но мястото му не е с МЕ титла, не и когато има толкова талантливи гора. Преди да ме контрираш и да кажеш, че съм егоист и визирам себе си - аз нямам никакви претенции за тази титла, напротив, има други хора, които много повече я заслужават от мен. В това число е логично да кажа, че и Баев не я заслужава.

Слезнал си в low-me-card-a, за да направиж вражда с Джони - ето тук си личи, че отново гледаш над себе си като нещо повече, а не си. Джони като играч е класи над теб и винаги ще бъде, защото той разбира същността на играта и за разлика от теб е наясно с правилата на мачовете, а не обяснява наляво и надясно, че си имало правило за това, забележи, част от тялото ти да е в траекторията на ринга (дори мислено, т.е. по въздух), което значело, че като носът му бил зад въжетата, независимо дали е стъпил вътре или не, е елиминиран. Това звучи абсурдно, е абсурно и е малоумно, и доказва, че ти не знаеш най-основни правила за срещата, която се биеш в гърдите, че заслужваш. Още повече, не ти парви чест да едитваш стари теми и да пращаш скрийншоти, за да доказваш глупостта си. Именно с това накара хората да се присмиват на невежеството ти, а не да ти се радват.

Да, Окада и Оспри направиха силна година, която издигна Оспри до небето. След като спечели King of the Ring, негово естествено право е да носи титлата на TNW. Вместо това получи мач - посмешище, който на всичкото отгоре загуби, а когато имаше и шанс все пак положението да се спаси и да излети към Pain, този шанс беше изхвърлен в боклука за сметка на едно нарцистично човече. King of the Ring се оказа хайпнат евент за едни лилави буквички в чата, нищо повече. Малоумен booking 101.

Нека те цитирам: "Не смятам, че съм спечелил незаслужено, защото се потих доста в последните няколко месеца (за разлика от някои от критикуващите ме, но все пак, всеки има право на мнение)." Да, аз не дадох нищо от себе си за 2020, и написах защо. Смятам, и го заявявам тук, защото не съм го казвал, че отношението на @GOAT тогава бе подигравателно и не може да очаква нещо в замяна. Да, ще те критикувам, защото колкото ти се биеш в гърдите, че си направил за форума (сменил си няколко layout-a и си се възползвал от свободното време на хората поради епидемичната обстановка), то толкова съм направил и аз, но теб тогава те нямаше. И тук може би е редно да добавя, че в момента в който локдауна приключи, до три месеца след това нещата ще са както бяха и преди да дойдеш тук. И това е факт.

Самият ти твърдиш, че има хора, които заслужават мелето повече от теб, и, цитирам, 'да получат тази чест'. Чест е тогава, когато някой ти я предостави. Когато решението се взима от теб и Андрей, то тогава не е чест, тогава е подигравка и премятане на всички останали в това меле. Петър не го включвам, защото той винаги е бил неутрален и винаги се пуска по течението. Това няма как да е най-доброто за Пейн, защото има хора, които много повече заслужават името им да е в МЕ. И независимо дали ще направиш някакъв енгъл и ще си дадеш спота на някой друг, от тука нататъка няма никакво значение, защото ти вече се изходи върху труда на всички.

И тъй като повече няма да пиша с или за теб, ще коментирам и Томислав. Той е хейтен от хората заради отношението към тях. Аз лично нямам лошо лично отношение към него, нито той към мен. Моят анализ на неговата игра е, че той е отличен mid-class midcard играч, но определено не бих го оставил в края, още повече за да 'вдигам шум и да дразня хората, за да се говори'. Времето на Томи ще дойде, то дори е дошло за midcard титла, но не и за ME. Подигравката тук отново е факта, че през цялото време всички твърдяха, че той няма да взима участие в мелето, а въпреки това влезна под номера под който бе обявено няколко седмици преди това, че ще влезне. Повръщам.

Факта, че си в мейн евента зависи само от теб, защото на практика сам се буукваш. В следствие на това, ако си затоврим очите за самопуша ти, каква е логиката да си постоянно в ME и да имаш нуждата от меле? Ако действително бе толкова голям, колкото си в своята собствена глава, според теб щеше ли да има толкова негативна обратна връзка? Обясних ти за вратичката, но се съмнявам тези думи да проникнат в кухата ти твърда глава. Ти никога не падаш по гръб, за каквото и да е, а откакто си тук създаваш имидж на човек, който не си. Жалко, че в TNW мнозина от потребителите нямат собствено мнение, някои го правят за да се мазнят, а някои просто ги е страх да го изразят. Доводите ти с това, че много малко хора са на моето мнение са неверни, защото малцина биха ти казали нещата по начина по който бих го направил аз, но мнозина ги мислят.

Моите и твоите виждания за тази игра се различават коренно. В основата й обаче е roleplay, а ти това не можеш да си го набиеш в кратуната. На мен не ми пука, че си си написал името още един път в класациите и си си сложил някакви кирливи точки. Моят проблем е, че самозалъгваш себе си и останалите потребители, че си величие. Не, не си. И ако продължаваш така, завинаги ще бъдеш запомнен по този начин. От тук нататък искам да ти кажа, че изобщо не ме интересува дали ще ме банваш, дали ще ми триеш акаунта, дали ще се гавриш с образа ми, защото аз съм постигнал това, което искам, а именно хората да видят Гробаря и да знаят, че зад него стои Martozzy. Друго нищо не ми е нужно. Има още много неща, които мога да ти кажа, но не заслужаваш повече от времето ми.

Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, Adam, Slavchov15, Light and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 23:02

Марто, аз имам две мелета.

Едно под номер 1 с Davey Richards, другото под номер 30 с Triple H.

Scroller харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 23:05

Андрей, това не променя горенаписаното изобщо, дори те поставя по-близо до същата кофти позиция. Към теб поне имам уважение.
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 23:16

Ще прочета всичко след малко, Мартинчо.

Но преди това искам да ти се извиня, искам да ти се извиня, че те победих на Пейн.

Явно загуба в е-фед е достатъчна да изкара 28 годишен мъж извън нерви, магията на великата развлекателна игра Smile

Teller харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 23:19

Тук не става въпрос за това дали съм спечелил или загубил някъде някога. Тук става въпрос за това, че нарцистични хора като теб имат прекалено много самочувствие, а всъщност са сока, който отделя боклука като стои на жега. Това не е в TNW, образа ти тук е рефлекция на реалността, а именно това ме ядосва - самозабравили се хора, които отказват да приемат нещата такива каквито са. Толкова от мен, Мартинчо, 46 годишен клошар живеещ под Орлов мост.

Yuliyan, Rainmaker, Slavchov15 and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty1/2/2021, 23:34

Благодаря за фийбека Smile Приятно четене на главния мач на Пейн! Може да научиш нещо, aко някога решиш да се върнеш за активна игра, разбира се  Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road to Pain (2021): The Road Begins
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!
» Road To Pain
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Road To Pain брояч

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: