Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road to Pain (2021): The Road Begins

Go down 
+20
Агента от Сливен
ne sum darka
Adam
GodNikolov
Light
Yuliyan
Teodosiy
Martozzy
Rainmaker
Don't cross Rhodes!
Glorious_One
Slavchov15
Scroller
SevBoom
Geor4
Tommy End
deren
Cekoki
JohnnyZ
GOAT
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty1/2/2021, 23:53

Айде избиите се - не можете. За единия глупав мач- че го печелил член от екипа. Еми те си преценяват хората. Като няма друг build-нат да го спечели ще го взема човек от екипа. Дайте всяка седмица да си менкаме титлтие викам аз- ей ся почваме със вхц-то - всички де не сме го печелили си го подхвърляме за една седмица и оп - чешем си крастата със титлтие- за около месец ще си го прехвърлим всичките... и ? Постижения във форум , охат.  Вместо да се накефете,че рп-вате със образи и неща на хора,които харесвате, се апвате,че тоя и ония си бил взел мелето- чуждата паница по пълна, дай да ми пресипе. Ама защо все за вхц бе мамка му, що никой не ще таг-а примерно.  Защото не е престижен и не можеш си го закачиш с извинение на хуя.

Don't cross Rhodes! and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty1/2/2021, 23:55

ne sum darka написа:
Айде избиите се - не можете. За единия глупав мач- че го печелил член от екипа. Еми те си преценяват хората. Като няма друг build-нат да го спечели ще го взема човек от екипа. Дайте всяка седмица да си менкаме титлтие викам аз- ей ся почваме със вхц-то - всички де не сме го печелили си го подхвърляме за една седмица и оп - чешем си крастата със титлтие- за около месец ще си го прехвърлим всичките... и ? Постижения във форум , охат.  Вместо да се накефете,че рп-вате със образи и неща на хора,които харесвате, се апвате,че тоя и ония си бил взел мелето- чуждата паница по пълна, дай да ми пресипе. Ама защо все за вхц бе мамка му, що никой не ще таг-а примерно.  Защото не е престижен и не можеш си го закачиш с извинение на хуя.
Само аз искам тага Иконката на Поколени

ne sum darka and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 00:04

От тема за коментиране на резултатите от САМИЯ ТУРНИР - тя се превърна в тема за разправии и дебати. Обичам сеирите! Smile

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 00:12

Ами така става като, Алекс ходи на гости при Андрей в апартамента му. Иконката на Поколени


Последната промяна е направена от Cekoki на 2/2/2021, 00:21; мнението е било променяно общо 3 пъти

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Yuliyan and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
who cares
Superstar
Superstar
who cares


Join date : 26.01.2021
Posts : 187

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 00:14

Абе дайте WHC на Букър Ти и всичко ще се оправи!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Dimarata, SevBoom, Yuliyan, Cekoki and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 00:19

who cares написа:
Абе дайте WHC на Букър Ти и всичко ще се оправи!

Следя!

Pete Apple, Martozzy and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 00:37

Официално обявявам, че повече няма да участвам в меле!

GOAT and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 00:54

И аз също!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 02:32

МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
Batista def. 29 other men
- Разбирам да беше мелето в чест на Mark Henry, но екипът, и по-специално @deren, взе много несериозно мача. В подобно меле трябва да се изградят образи, да се родят един вид легенди едва ли не, нови суперзвезди, да се открият нови таланти... нищо такова. В коментара преди PPV-то намекнах, че имам лошо усещане, че ще стане почти същото и в крайна сметка нищо неочаквано. Предвидим опит за евтин скандал. Жалък буукинг на толкова голям мач. Вместо да има старание да се изгради нещо, то се гледаше набързо да накарат хората да се разприказват и вместо сега с кеф да коментираме мач след мач, то стана една каша и само този мач е обсъждан, и то с толкова много негативни коментари от толкова много хора, че е срамно. @deren като главен администратор започна солидно, но започна да се разпуска и да действа като същински комунист, като сам си взима решенията, които са с цел дразнене на част от форума. Безумно е. Никаква логика в буукинга. Уж мелето възнаграждава хората, представили се добре за предната година, но тук идеята не бе такава. Мелето през годините бе очаквано с нетърпение, но след този мач, ако същите хора са на власт, всички догодина ще си спомнят какво е било и ще се чудят дали няма да стане някаква тъпотия отново. Толкова потребители се стараха през последните 12 месеца, толкова много се стараха по време на мелето... и в крайна сметка усилията им заминаха на вятъра, за да може двама да си направят кефа, като се изгаврят с труда им. Разбирам Томи да е играч, който е показал игра на високо ниво, та да елиминира 2-3 Main Eventer-а МАКС, ама четири идва в повече, и то имайки предвид, че и тук писа глупости, като направи цели СЕДЕМ пъти своя finisher, което си е смехотворно и показа само колко безидеен е.

След толкова много солене дори не стигнах до победителя, който мога да определя с една дума: СКУКА. Тотална скука. Заспах по време на мелето, събудих се, замислих се кой ли може да го е спечелил, и имайки предвид, че знаех кои са последните 4-5 играча някак си имах усещането, че ще видя неговото име като последно писал в темата и това беше така. Самото меле започва да става прекалено излишно, защото е евтин начин главен админ да се добута до главния мач на PAIN, което си е егоистично отвсякъде. Докато при @Rainmaker и @Martozzy имаше логика в решенията, като даже при втория отчаяно ми се искаше тогава да съм на негово място, но колкото и това да бе така, то обективно погледнато най-правилното решение бе именно това и не можех да го оспоря. При @Rainmaker нямаше и един оплакал се, защото имаше последователност в буукинга. Докато @deren бууква определени вражди добре, то това, което правят с @GOAT е тотална гавра. Първо двете титли, които си подари @GOAT, сега и напълно безсмисленото меле, което си подари @deren. Не ставам за член на екипа, доказано е, ама едно знам със сигурност: няма да имам арогантността, смелостта и желанието да си давам неща, ако съм на тяхната позиция, защото моята цел №1 е да се грижа за това на всички други да им вървят нещата, за да може да върви и самият форум. Да, няма лошо, стига всичко добре да е измислено, главният админ да си даде една световна титла, ама на нищо не прилича да се бута човек в главните мачове без да има смисъл. Единственото логично обяснение, което имам е, че @deren искаше да буукне края по такъв начин и в крайна сметка му се "наложи" да си даде победата, защото другият вариант щеше да е прекален и самият той знае, че щеше да е напълно незаслужен.

Само един мач развали усещането за много добре получило се PPV. Ако бях по-сдържан човек сигурно щях да напиша 5 думи и нямаше да си губя времето с глупости.


Half-Hour: "2 out of 3 Falls" Match
The Undertaker def. Kazuchika Okada
- Мач за историята. Класика, която няма да бъде забравена. Само мога да ги аплодирам за това, което направиха. Малко са играчите, способни да пишат толкова многобройни и дълги постове. Ако има през последните години мач, който заслужава над пет звезди, то това е може би този. Не знам дали наистина видяхме последният мач на @Rainmaker с Kazuchika Okada, но това, което направи с този образ беше велико. Толкова години издържа с него без да доскучае... истинско изкуство е играта му. Хубаво е да видим отново Марто да играе на най-доброто си ниво и определено Кални му действа като мотивация, защото колкото и да е добър през останалото време, то с него раздаването като че ли се покачва с още едно ниво.


Opening: World Title Match:
AJ Styles (c) def. Will Ospreay
- Яд ме е за Дамян, но трябва да си призная, че се получи един доста равностоен мач. Двата кечиста си пасват както откъм бойни умения, така и откъм образи и в самия мач се видя това. Не ми се стори, че прекалиха със спотовете, което е голям плюс. Краят беше красив, дано враждата им продължи.


"5150 Street Fight" Tag Team Titles Match
LAX (c) def. Zack Ryder and Curt Hawkins
- Славчов се раздаде, но смяна не бе очаквана тук. Дарка има какво да подобри в играта си, но се справя добре с LAX. За пръв път от дълго време се наблюдава голяма сериозност при него, което е доказателство, че е уцелил интересни образи.


No Holds Barred Match
JBL def. Chris Jericho
- В този мач се видя, че Йоан има да се подобрява. Тепърва ще опипва почвата с Y2J и очаквам, ако покаже малко търпение, играта да започне да му се получава, защото като за старт не мисля, че му се получи толкова, колкото се надяваше. За мен прекалено рязко направи образа на Jericho толкова драматичен и промяната изглежда нередна в момента. Трябваше да направи някаква вражда, която да доведе до това поведение, да има някаква история. Избърза просто. Да, има право, че във форума идеята е да вкараш креативност и нещо различно от следването само на медията, с която разполагаш, но колкото и да е вярно, то за мен не е правилно толкова бързо да изгубиш усещането за даден кечист и да го промениш. Ако нещата се бяха случили постепенно, то може би щях да съм с различно мнение. Самият мач иначе бе приятен за четене, постараха се да го направят доста брутален и кървав. Идеята бе постигната, което е важното.


Singles US Title Match
Rick Rude (c) def. Daniel Bryan
- Двама сред най-опитните играчи направиха стабилна вражда и добър мач, което си бе сред очакванията. Спретнаха мач, който очевидно няма да е последен помежду им, имайки предвид края. Един от мачовете помежду им, който сериозно ще помогне за изграждането на престижа на щатската титла.


Singles Match:
Johnny Mundo def. Diamond Dallas Page
- Донякъде тъпо започнах коментара си за този мач преди турнира, но се надявам, че са разбрали, че не е с цел да изкарам мача им като филър, ами по-скоро като леко подценен. Няма залог, заразлика от останалите, но пък достави. Страшно стабилен мач, без възможност за някакви забележки, интересен за четене. Johnny Mundo в момента е един от най-добрите образи във федерацията и след PAIN за мен ще е добре @Cekoki да получи някакво възнаграждение. От друга страна @Adam тепърва ще ни се доказва наново, но предният път се видя, че е качествен играч и стига да е сериозен, то набързо ще накара хората да забравят за предните драми.


Singles IC Title Match
Kane (c) vs. Bray Wyatt went to no contest
- Удри сиренье!


TNW Chairman Donald Trump Big Announcement
- Красиво лого. За драфта няма да прибързвам. Дано опитът се окаже сполучлив, защото си бе мечта допреди време.


Крайна оценка: 6.5/10. Мелето сваля от оценката. С удоволствие бих дал 8/10, ако PPV-то си нямаше гимик, върху който се акцентира. Можеше да дам и седмица, но имайки предвид и реакцията след изиграването на турнира, то за мен 6.5 си е справедливо. Не е като екипът да оплесква всичко. Много неща се получават добре, но се затрудняват да са безпристрастни, когато говорим за Main Event картинката.

Rainmaker, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty2/2/2021, 09:15

Yuliyan написа:
МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
Batista def. 29 other men
 Разбирам Томи да е играч, който е показал игра на високо ниво, та да елиминира 2-3 Main Eventer-а МАКС, ама четири идва в повече, и то имайки предвид, че и тук писа глупости, като направи цели СЕДЕМ пъти своя finisher, което си е смехотворно и показа само колко безидеен е.

Само да спомена, че идеята да направя толкова много пъти Claymore не беше моя, аз само и единствено я реализирах, можеш да се досетиш на кой е била. 
Не атакувайте без да знаете. Smile 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road to Pain (2021): The Road Begins
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!
» Road To Pain
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Road To Pain брояч

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: