Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!

Go down 
+4
Blue Justice
Adam
Агента от Сливен
GodNikolov
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 03:16

След поредицата от конфликти и проблеми през последните 48 часа, реших да потърся отговор на най-нашумелите теми от турнира насам. Затова поканих двама членове на екипа - модераторът @Scroller, както и най-критикуваният потребител, а именно главният админ - @deren. Разбира се, решихме да обърнем внимание и на останалите теми. Темите в подкаста са:

- Анализ на всеки един участник от RTP мача
- Най-често задаваните въпроси от края на турнира до сега (победителят в мелето, TommyEnd, финалът на мача и т.н.)
- Анализ на останалите двубои от Road to Pain турнира


Приятно слушане!

GOAT, Don't cross Rhodes!, SevBoom, Scroller, Tommy End, who cares and Cherveniqt Koshmar харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 04:33

Интересно извънредно издание, момчета. Мерси за хубавите думи относно играта ми. Обаче имам само една единствена забележка към критиките на Пеши и Мариан. Не видях никъде да съм използвал нецензурни изрази на RTP. Вече не използвам такива думи като цяло. Very Happy Чарът ми с псувните беше единствено в EWF, но тук съм дебютирал с нов чар, ако мога така да се изразя. Използвах ги единствено във враждата с Радослав, а ние там се хранехме стабилно. Very Happy Що се отнася до враждата с Кирил - правя абсолютно всичко възможно по силите си, за да мога да я издигна на още по-високо ниво и да стане една страхотна вражда накрая. Бях разразил един бакстейдж бой между Коуди и Ледения на RTP - постарах се доста, че да ги изкарам и двамата силни. Както Остин, така и Роудс. А не единия да е силен, а другия да излиза като някаква слаба торба с лайна. Very Happy И мисля, че вече в по-нататъчните ми вражди - ще правя абсолютно същото нещо и ще изкарвам силен човека, с който аз враждувам (както и себе си Very Happy), а няма да го скуаш-вам. Мисля, че това е един от най-правилните подходи за една добра вражда. Smile


Spoiler:

GOAT, GodNikolov and deren харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 12:55

Абе, deren, ти не само си се взел адски насериозно, ами си и тотален глупак, бе! Изобщо не се бъркай от тона ми, адски чист и откровен е! Не мога да разбера какво значение има дали някой играе или не във форума.. Искаш да кажеш, че щом не съм играл аз не мога да изказвам мнението си ли? Защо? Защото имам такова, за разлика от 90% в TNW, които ходят по твоята свирка и свирките на други имена, да не споменавам! Толкова си противоречиш, че дори не успяваш да се усетиш сам себе си! По твоята логика, защо коментираш период, в който те е нямало в този форум? Не усещаш ли в какво превръщаш форума? Не усещаш ли хората, колко са недоволни от факта, че говориш само и единствено за себе си! Че за себе си ти не стъпваш накриво и правиш грешки, а в същото време вървиш по адски крива линия?! Засрами се малко.. Не знам на колко години си, но на колкото и да си, ти си човекът, който се излага - повярвай ми! Изобщо чуваш ли се какви глупости говориш? Слез малко на земята - бъди човек на първо място.. И си ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР! Това говори още повече, що за стока си.. Не знам какво коментираш играта си в последните 12 месеца. И повярвай ми, прочел съм ти всичко, откакто си се върнал - много си назад с материята - знай! Да не говорим, че определено откъм мозъчен капацитет изоставаш още повече! Играта ти не е нищо особено, няма да се повтарям от други теми, или да повтарям мнението - било моето или на някои други. На теб ти липсва психология в постовете ти, което прави играта ти толквоа суха, че чак е адски зле.. Нямало много голямо значение мнението ми, понеже не съм бил играл.. Смешник...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Rainmaker, Slavchov15 and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 13:48

Абе можех и да съм фаворит за победител, но карай! Берекят версин! Това ми беше последното меле и без това!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 14:26

Adam написа:
Не усещаш ли в какво превръщаш форума?



Spoiler:
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 14:29

Spoiler:

Извинявай, не можех да го побера в един скриншот.

Леле, какви емоции събуждам у хората. Ха-Ха, яко.

Мнението ти няма значение не защото не си играл, а защото не си чел нищо.Не ме прави на идиот, много добре следях кой влиза и излиза последните няколко месеца във форума и как твоето завръщане дойде тогава когато трябваше да се събере опозиция срещу лимита. А, лимита, още един пример как "смешникът" застана зад идея, която вие е-фед експертите смятате за неправилна. Колкото и да искате да ме изхвърлите от екипа - няма да ви се получи. Играйте си играта и оставете администрацията на хората, които разбират от TNW и помагат за неговото развитие. Със здраве Smile

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 14:41

Прав си, няма нужда да те правя на идиот, ти го правиш много повече от добре. Завръщането ми трябваше да стане преди три месеца. Пак коментираш неща, с които не си запознат и продължаваш да се излагаш. Ако смяташ, че като ми пращаш някакви снимки с ростер, който 85% от него беше тук, когато те нямаше - наистина си идиот! Не ме интерусва какво си направил за форума, лимон, а какво си направил в играта с дадения персонаж, който се опитваш да играеш. Очевидно е, че си живееш в твой свят и само твоето мнение е на бял свят, за другото грам не ти дреме, защото ако ти дремеше, щеше да правиш нещата, за всички, а не само за себе си.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Rainmaker, Slavchov15 and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 20:01

С това което ще кажа не искам да обидя нито Дерен, нито Пеши, но няколко неща ми направиха впечатление. Пеши спомена, че не е критикувал Томи, а с това не мога да се съглася. Много ясно си спомням как Пеши на няколко пъти казваше, че положението с него не е наред и че ще си понесе последствията в бъдеще и не говоря само за банване, но и за буукинга. Аз и на Славчов съм му казвал да си мълчи, защото аз и Пеши се бяхме нагласили да накажем Томи заради поведението си. Аз, Пеши и Марто казвахме на Дерен, че е рано да прави това и не ни послуша което може би е породило и недоволството на Марто. Второто нещо което на мен лично не ми харесва е цялата идея около буукинга. Дерен спомена, че Томи няма да бъде в МЕ въпреки това което се случи в мелето. Нека си представим, че WWE буукне някого в мелето, който влиза в него, елиминира топ имена и остане в топ 2 на мелето и едва ли не се показва, че той е следващото голямо нещо. Ако тази звезда бъде буукната след това в мид-кард вражда то тогава ние ще кажем, че всичко това е било тъпо и абсолютно безсмислено. Защо? Целият този хайп, цялото това вълнение ще отиде по дяволите и ще се окаже, че е било за нищо. Не може да буукваш някого като звезда и след това да кажеш, че той няма да бъде в МЕ. Казвал съм хиляди пъти, Дерен е адски креативна личност и ще продължавам да го твърдя, но тук не се получи. Цялата тази драма около мелето наистина става банална, но то просто показа, че се е изгубила връзката потребител-админ. И също така ние не сме WWE или AEW, за да искаме реакции, независимо дали са позитивни, или са негативни. При нас негативните реакции ще играят друга роля. Защото на WWE тези реакции печелят гледания и пари, но тук се убива желанието на хората. Убива се, защото се вижда, че самата идея за буукинга не се харесва на определени хора, които дори са в екипа. С всичко това не искам да кажа, че Дерен и Пеши не стават за членове на екипа, аз искам да покажа къде и с какво са сбъркали и какво е породило всичките тези скандали около този турнир. Трудът на останалите отиде в кошчето за боклук именно заради това търсене на реакции, а не трябваше да е така.

Dimarata, GodNikolov, SevBoom, Yuliyan, Rainmaker, Slavchov15 and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cherveniqt Koshmar
New User
New User
Cherveniqt Koshmar


Join date : 02.02.2021
Posts : 16

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty2/2/2021, 20:04

Ще проведем разследване в най-скоро време. Оставете нещата на професионалистите да си свършат работата. Много скоро ще разберем колко му е чиста работата на екипа! Но за сега, Хаджиев моля не напускайте област София. Пешито си го знаем, че няма къде да ходи и без друго.

GOAT, Pete Apple, Dimarata, SevBoom, Yuliyan, Cekoki and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty3/2/2021, 02:43

*мейн евентър, който е поставян там от други хора vs мейн евентър, който се слага там сам, дори като не е за там*
*човек, който е давал всичко от себе си, за да държи форума през 2019 с иновативни идеи срещу човек, който се е свързал с някакви стари юзъри през 2020*
*човек играл по 7 мача на турнир през 2019-та, за да спаси положение vs човек, който се е зазавръщал още от 2018-та*
*човек, който си прави труда да разучи психологията и начина на мислене зад всеки човек, за да може да комуникира с тях както трябва и има представа кой на каква възраст е vs 'некъв 28 годишен тъпанар дето ми реагира на некакъв си там форум'*
*човек, който ежеседмично чете всички мачове, независимо дали ги коментира + прави ревюта на рампейдж с Андрей vs човек, който бута мутрата си навсякъде, дори когато не е за там*
*човек, който взе us титлата по идея само и единствено на Андрей с идеята да я издигне и да дропне на нуждаещ се (по планове Йоан) vs 'това беше моя реванш към него', а в същото време я взе от Йоан безпрецедентно*
*човек, който докато е в екипа се допитва до всички и разглежда всички идеи на всички в екипа vs 'ще се вземе предвид идеята ти' и тя отива в кофата*
*'абе брат, щях да ти сложа снимката над чата за това, че оправи форума' в момента в който security certification-a бе corruptnat vs задочното 'да го духаш'*

-Еми хора дето цяла година само си почиваха и нищо не четоха, няма как да им е релевантно мнението.

Нека всеки сам се замисли кое е сериозно и кое не.

Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, Adam, Slavchov15 and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» ИЗВЪНРЕДЕН ПОДКАСТ! - Случилото се напоследък w/MarianAsylum, JohnnyZ and Shizo
» Road To Pain
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW Podcast-
Идете на: