Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)

Go down 
+6
FreeRiver
ne sum darka
Glorious_One
Blue Justice
Geor4
GOAT
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty21/2/2021, 15:18

Here Comes The Pain!

Дата - 06/03/2021
Песен - YNG Martyr - Nike Ticks
Място - "Madison Square Garden", New York City

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Rj4hzPA

Цитат :
Matchcard:

ME: World Heavyweight Championship Fatal 4-Way Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) MNwEwt8
AJ Styles (c) vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Triple H


Half-Hour: United States Championship Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) PHlAUgh
Rick Rude (c) vs. The Rock


Opening Show: Tag Team Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) WPNEoqV
Batista & Ric Flair vs. MVP & Bobby Lashley


Tag Team Championship Triple Threat Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) OjSTsY6
LAX (c) vs. Breezango vs. Curt Hawkins and Zack Ryder

Singles Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) TXM87Gj
Drew McIntyre vs. JBL

Steel Cage Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) HigGzNA
Cody Rhodes vs. Stone Cold

Singles Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) X6XHQUi
Chris Jericho vs. Jeff Hardy

Singles Match
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) MnELSw0
Booker T vs. Kofi Kingston

Pre-Show: Singles Match
??? vs. ???

Geor4, CHAMPviaRKO, Pete Apple, Dimarata, Cekoki, Rainmaker, Tommy End and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty21/2/2021, 16:12

Нещо различно... Харесва ми! Поздравления за добре свършената работа! Smile

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty21/2/2021, 19:35

Прекрасен постер! На ПЕЙН, живот и здраве - Сержанто!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty22/2/2021, 07:30

Уникален постер!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty22/2/2021, 21:05

Поради здравословното ми състояние, искам предварително да се извиня на всички, но няма да мога да взема участие на турнира. Диагностициран съм с COVID19 и го карам доста тежко, поради тази причина помолих екипа да ме извади от програмата, съответно- да ме стрипне от титлите ми и се надявам да уважи молбата ми. Искам да се извиня на Цеци, На Петьо на Славчов със които щях да направя феноменални неща следващите седмици ,но просто не съм в състояние да играя, камоли да мисля. Подлагам искрени извинения към екипа.

GOAT, CHAMPviaRKO, Pete Apple, Dimarata, GodNikolov, Scroller, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty22/2/2021, 22:35

ne sum darka написа:
поради тази причина помолих екипа да ме извади от програмата, съответно- да ме стрипне от титлите ми и се надявам да уважи молбата ми.

Разбира се.

Е-федът няма никакво значение, когато става въпрос за здравето на даден човек. Не се притеснявай. Пожелавам ти бързо оздравяване.

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Гост
Гост
Anonymous



Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty27/2/2021, 11:26

0.1 PreShow: ??? vs. ??? - Това сигурно ще е поредната негърска инвазия, нещо не ми вдъхва доверие.

Opening Show: Batista & Ric Flair vs. MVP & Bobby Lashley - Първо да спомена,че MVP ми е сред фаворитите от "старите кучета" в WWE, така че се радвам,че Анто го взе. Мисля,че има още доста да гради по образа си и с MVP, и с Lashley, и една победа няма да му дойде зле. Колкото и да симпатизирам на deren (тъй като той стартира с Батиста в е-фед средите и не е загубил форма с него), честно казано повече бих се израдвала ако опонентът му вземе надмощие. Но пък от друга страна загуба след подобна Royal Rumble победа също би сторила damage. Така че draw е най-логичния изход.

2. Booker T vs. Kofi Kingston - Ами, тук поради изключително очевадна разлика в разпределението на силите, няма как да воут-на за "the black kofee", но нека спомена,че нито симпатизирам на Васил, нито на цялата му история с негърския стейбъл.

3. Chris Jericho vs. Jeff Hardy - С кеф ще изчета този мач, защото стилът и на двете момчета ми допада. Естествено,че не са ниво main event, но това не е най-важното.. виждам,че се раздават и дано в бъдеще биват push-нати към някоя титла. For the record, гласът ми отива за Джерико.

4. Half-Hour: United States Championship Match > Rick Rude vs. The Rock - Смятам,че Теодосий е в prime-a си с Роки, но и опонентът му не отстъпва. Определено ще е интересен мач от гледна точка на това какъв ще е финалният резултат, но като цяло химията между двамата не ми се струва солидна.

5. Cody Rhodes vs. Stone Cold - Следейки играта и на двамата, ще бъда обективна и ще кажа,че Славчов за мен е заслужил повече тази победа. Буквално смазва на mic-a, смятам,че и в мазало ще има доминация. Доколкото разбрах, няма да разцъкват за първи път, така че не мога да се ангажирам със статистики. Ако до момента Агента не е вземал победа, допускам,че има вероятност тук да го направи. Но ще е само в интерес на развиващ се storyline, т.е няма да е кой знае колко реална.

6. Tag Team Championship > Breezango vs. LAX vs. Hawkins and Ryder - Ще си призная,че не следя. Разбрах,че Дарк-а дроп-ва титлите и мисля,че Славчов цъка с Hawkins, но само дотам. Дано все пак стане добър мач. Smile

7. Drew McIntyre vs. JBL - Спойката между двамата е потенциално добра. Залагам на победа в corner-a на JBL, след което изравняване на резултата на другото ППВ, ако решат да продължат.

8. ME: World Heavyweight Championship > AJ Styles vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Triple H - Макар че смятам за редно Стайлс да издържи до Pain с титлата, имам лошото 6-то чуФство, че ще drop-не тук. Много вероятно на Triple H, тъй като преди Road to Pain двамата с БУДиста са имали вземане-даване, а както стана ясно - "Животното" така или иначе ще има мач за титлата на Pain. Това беше booking мозъкът ми, който работи. Иначе root-вам за Ей Джей естествено.



П.П. : Не е никак лошо постерчето.. за B-show ППВ. Иконката на Поколени Шегувам се, коУЕги!!!













Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty27/2/2021, 12:05

1. PreShow: ??? vs. ??? - Предполагам сангрр ще направи завръщане. Wild guess, I guess.

Opening Show: Batista & Ric Flair vs. MVP & Bobby Lashley - Една от #топ враждите в Рампейдж. Опасявам се че МВП и Лашли ще вземат оупенинга. Повече ме радват като отбор. Дерен е стабилка с Батиста но Флеър е слабото звено в неговия отбор.

2. Booker T vs. Kofi Kingston - След като Брандът е във вихъра си, Б0кар Т лесно ще надвие противника си тук. Не съм сигурен дали ще предложи на рекламното лице на Лейс да се присъедини към бранда, но и това го има като опция.

3. Chris Jericho vs. Jeff Hardy - Chris Wolf BG много радва като Хийл. Отива му. Въпреки това тук залагам за Джерико. Шестото чувство ми подсказва че въпреки добрата хийлска роля на Джеф Харди, Джерико ще вземе W-то.

4. Half-Hour: United States Championship Match > Rick Rude vs. The Rock - Много интересна вражда. И двамата са доста равностойни. Косьо радва с Рик Рууд, но Теодосий също играе доста добре своя кечист. Колкото и да ми се иска Скалата да получи  надмощие за да е силен на Пейн, някак си мисля че победата на Рик Руд би допринесла за това.

5. Cody Rhodes vs. Stone Cold - Агента както винаги цепи мракът с Ледения Стив Остин. Доста вулгарна е тази вражда между двамата, много добре се вживяват в ролите на техните кечисти. Още от началото ми беше интересен избора на Славчов да играе с Коуди Роудс и от тогава не е разочаровал, смятам че магията на Славчов....ще проблесне, тъй като стипулацията на мачът някак си е наклонена към това той да спечели. Не знам, бъзльовския хийл винаги печели по бъзльовски начин.

6. Tag Team Championship > Breezango vs. LAX vs. Hawkins and Ryder - Макар и проницателните сегменти на Фешън Полицията и Лакс, тук трябва да заложа на ХоПкинс и РайдАр. Просто поради обстоятелствата покрай състоянието на дарк-а смятам че cancer-a ще надделее този път. . .

7. Drew McIntyre vs. JBL - JBL WILL MAKE YOU GO BACK TO SCHOOL~ Много добре наказа Джей Би Ел противника си на мик-а, тук обаче смятам предсказанието ми да отиде в поза на Дрю Макентош. It only takes one Claym0r~

8. ME: World Heavyweight Championship > AJ Styles vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Triple H - Хайлайтът на вечерта. Много яка идея мачът за Световната Титла да бъде 4-Way Elimination match. Баев кефи със Стайлс както винаги, колкото до Рейнс това е може би единствения турнир в който не бих се разочаровал ако вземе победата. Според мен тук най-разумно ще бъде Шампионът да запази. Някак си не виждам дерен срещу друг по-подходящ опонент за Пейн, освен може би Джони З. По принципа на елиминации, напълно възможно е Трите Х-а да погребе всичките си противници със златната лопата, в случай че Стайлс не запази~

GOAT, SevBoom, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty27/2/2021, 22:24

Цитат :
ME: World Heavyweight Championship Fatal 4-Way Match
AJ Styles (c) vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Triple H


Half-Hour: United States Championship Match
Rick Rude (c) vs. The Rock


Opening Show: Tag Team Match
Batista & Ric Flair vs. MVP & Bobby Lashley


Tag Team Championship Triple Threat Match
LAX (c) vs. Breezango vs. Curt Hawkins and Zack Ryder

Singles Match
Drew McIntyre vs. JBL

Steel Cage Match
Cody Rhodes vs. Stone Cold

Singles Match
Chris Jericho vs. Jeff Hardy

Singles Match
Booker T vs. Kofi Kingston

Pre-Show: Singles Match
??? vs. ???

Можете да давате своите прогнози!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty8/3/2021, 20:53

Когато се изиграе МЕ ще едитна своят коментар, но преди да започна с анализа ще коментирам уникалната идея за рекламите на адреналинския турнир. Не знам на кого му е хрумнала тази велика идея, но трябва да се извини на играчите. Тук не говорим за реакции, а за уважение към труда на хората. Да правиш безсмислена, малоумна реклама от която нищо не се печели е меко казано обидно. Някои хора ще ми кажат, че WWE правят същото, но те го правят с цел да се увеличат продажбите на билети или да се закупи някакъв абонамент към WWE Network докато тук нищо не се печели. Ужасна идея, която не трябва да се случва отново. Аз не съм гледал рекламите на турнира. В интерес на истината останалите ми казаха за това нещо и не си направих труда да ги видя. За мен това беше абсолютна глупост. Нека не се повтаря отново.

7. Drew McIntyre vs. JBL- Напълно очаквана победа за Томи. Аз лично не проявих интерес към враждата им, защото беше напълно предвидима, а повече към техният мач. Исках да видя до къде Томи е стигнал с играта си и мога да кажа, че Томи се развива, единствено гифове ме раздразниха, но при липса на акаунт в WWE Network е донякъде разбираемо. Та очаквана победа за него, защото просто нямаше смисъл да губи. След целият този шум около него в мелето и после ако беше загубил, това щеше да е нечестно най-малкото към самият Томи.

6. Tag Team Championship > Breezango vs. LAX vs. Hawkins and Ryder- Много жалко, че рейнът на Дарка като отборен шампион приключи по този начин. Той определено даваше сърце и душа за таг дивизията и заедно с него се опитвахме да я издигнем. Самият мач беше добър. Радвам се, че има раздвижване в таг дивизията. Също така се радвам, че Славуцата спечели отборните титли. Аз очаквах Breezango да спечели, защото техните сегменти са изключително забавни и интересни, но нямам нищо против Кирил да бъде отборен шампион. Надявам се таг дивизията да продължи със своето развитие и Кирил да се представи достойно като отборен шампион.

5. Cody Rhodes vs. Stone Cold- Вражда, която се роди заради мен. Искам да кажа, че се гордея и с двамата, че си изиграха всичко без абсолютно никакви въпроси и проблеми. Казваш им нещо и те го правят. Също така се радвам, че въпреки моето напускане, екипът се постара да направи враждата интересна. Относно мача мога да кажа, че Кирил прави страшно добро впечатление. Харесва ми как пише някои неща със златни букви и като цяло постовете му се подобряват. Естествено аз видях и някои дребни правописни грешки, но вярвам, че този проблем скоро няма да го видим в играта му. Агента от друга страна трябва да се научи да прави гифове. Играта му тук бе добра, но ако се научи да прави гифове, той ще има повече идеи за постовете си. По този начин той ще може да направи образа на Остин още по-разнообразен. Добро представяне и от двамата и заслужена победа за Стив Остин.

4. Half-Hour: United States Championship Match > Rick Rude vs. The Rock- Не съм очаквал да спечеля този мач. Аз дори не мисля, че се представих толкова добре. Иначе за мен беше чест да играя с Косьо, който беше много точен през цялото време. Неочаквана победа за мен, но няма да се оплаквам. Радвам се, че победих и ще се опитам да поддържам високото ниво US титлата.

3. Chris Jericho vs. Jeff Hardy- Напълно очаквана победа за Йоан. В началото не ми допадаше играта му с Джерико. Дълги и безсмислени промота. В мачовете влизаше прекалено навътре във филма и на моменти звучеше нелепо, но в последно време това нещо в играта му започва да изчезва. Играта му се подобрява в последно време и скоро очаквам да имаме вражда за US титлата. Свилен от друга страна не ми харесва как играе. Нищо лично към Свилен, но играта му не е на ниво мид-кард. Дълги изречения, трудни са за четене и му предлагам да следи играта на хора като Андрей, Рейна или Косьо, защото той има желанието да бъде шампион, но игрово не го показва. Трябва да се подобри и се надявам да го направи.

2. Booker T vs. Kofi Kingston- Why don't you call me at the times that I'm down and small? You always poppin' when you need attention. I was your comfort when you needed a home. Where are you now? I need someone to be my baby. Чипса ме радва и се надявам Лейс да стане официален спонсор на форума.

1. Opening Show: Batista & Ric Flair vs. MVP & Bobby Lashley- Не проявих интерес към враждата и самият мач. Видях, че Батиста спечели и не съм изненадан. Нямаше логика човекът, който ще бъде в Мейн Евента на Пейн да губи.

0.1 PreShow: FIGHT PIT MATCH - Timothy Thatcher vs. Tommaso Ciampa- Играта на Петьо е удоволствие да се чете. Неговият начин на писане се отличава много и не е нужно да го питаш, за разбереш, че играе с  Timothy Thatcher. Иначе поздравления и за двамата участници в мача.

GOAT, Don't cross Rhodes!, Yuliyan, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)   Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)
» TNWG presents : PAIN VI
» Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: