Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)

Go down 
+6
Rainmaker
Geor4
Blue Justice
Glorious_One
FreeRiver
deren
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty26/2/2021, 22:44

Pain Underway

Дата - 07/03/2021
Песен - Slipknot - Snuff
Място - "Madison Square Garden", New York City

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) AIpAvRQ

Цитат :
Matchcard:

ME: Elite Heavyweight Championship No Disqualification Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) ZOj6009
Christian vs. King Ospreay


Half-Hour: Intercontinental Championship Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) 3KYZ6e1
Kane (c) vs. Johnny Adrenaline


Opening Show: Singles Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) MzW3zAk
Daniel Bryan vs. John Cena


Singles Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) T7QzQn0
Sgt. Slaughter vs. Kurt Angle

Singles Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) BDYRaYd
Minoru Suzuki vs. Samoa Joe

Singles Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Ot1QCc5
Ricochet vs. Big Show

Singles Match
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) HRwn4te
Edge vs. Diamond Dallas Page

Singles Match
??? vs. ???

Pre-Show: Best of Three Series Match
Zack Sabre Jr. vs. Katsuyori Shibata

Geor4, Pete Apple, FreeRiver, Dimarata, Cekoki, Scroller, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty26/2/2021, 22:46

Братлета постерът цепи мрака.

Geor4, GOAT, Pete Apple, deren and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty26/2/2021, 22:47

Направен е от @Cekoki, който става по-добър с всеки ден

GOAT, Pete Apple, FreeRiver, Cekoki and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty26/2/2021, 22:52

Невероятен постер!

GOAT and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty26/2/2021, 23:26

BRAVO!!!

GOAT, FreeRiver and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty27/2/2021, 10:35

Този постер е от друга планета... О_О Цекоки - Богът на Фотошоп!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

GOAT, FreeRiver, Cekoki and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty27/2/2021, 22:35

Цитат :
ME: Elite Heavyweight Championship No Disqualification Match
Christian vs. King Ospreay


Half-Hour: Intercontinental Championship Match
Kane (c) vs. Johnny Adrenaline


Opening Show: Singles Match
Daniel Bryan vs. John Cena


Singles Match
Sgt. Slaughter vs. Kurt Angle

Singles Match
Minoru Suzuki vs. Samoa Joe

Singles Match
Ricochet vs. Big Show

Singles Match
Edge vs. Diamond Dallas Page

Singles Match
??? vs. ???

Pre-Show: Best of Three Series Match
Zack Sabre Jr. vs. Katsuyori Shibata

Можете да давате своите прогнози!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty28/2/2021, 01:35

ME: Elite Heavyweight Championship No Disqualification Match
   Christian vs. King Ospreay
- За мен е изключително удоволствие да "работя" с Дамян отново. Мисля,че до момента доказахме,че дори във feud, имаме силна отборна игра и нещата стават "бързо, лесно, вкусно". И тук ще дадем всичко от себе си да deliver-нем интересен Main Event, като.......... очаквайте много ADRENALINE във финала.  budala

Half-Hour: Intercontinental Championship Match
   Kane (c) vs. Johnny Adrenaline
- Не predict-вам смяна на шампиона тук. Юлиян радва с Кейн, би трябвало да си продължи reign-a още малко.

Opening Show: Singles Match
   Daniel Bryan vs. John Cena
- Изненадана съм да видя такъв мач, понеже нямаше абсолютно никакъв солиден build-up. По-скоро си мислех,че ще бъде Браян vs. Миз, но явно е оставено за по-нататък. А иначе, все още не мога да свикна с новия образ на FreeRiver.. някакси ми липсва по-стегнатия и сериозен тон. Not saying, че не може да изяде 90% от опонентите си и със Сина, но в случая мисля,че играта ще е леко изравнена откъм сили. Браян нареди доста загуби, може би пък една поредна такава ще доведе до образ switch и за него.

Singles Match
   Sgt. Slaughter vs. Kurt Angle
- Няма как моралният ми воут да не иде за Денката. Възхищавам се на хора, които се захващат със сложни задачи, а да цъкаш със Slaughter за мен не е особено леко. Но както вметнах, това е само морална подкрепа. Реално, очаквам winning streak-а на Енгъл да продължи. Което би било и логично.

Singles Match
   Minoru Suzuki vs. Samoa Joe
- Доста significant разлика между играчите. Според мен опитът ще надделее и Suzuki ще си тръгне с победата. Но ще ми е интересно да видя как ще се представи Joe. Всъщност и не знам дали е нечий първи или втори акаунт. Ще се разбере в последствие.. Very Happy

Singles Match
   Ricochet vs. Big Show
- Щеше ми се build up-a да беше малко по-качествен, но дано пък с мача се компенсират нещата. Залагам на Рикошет, тъй като се явява като underdog и това би била неочаквана победа.

Singles Match
   Edge vs. Diamond Dallas Page
- Леко съм пристрастна, тъй като Adam ми е сред фаворитите като играчи във феда към момента, а Edge си ми е soft spot. Гласът ми отива за него, като не подценявам и конкурента му. Ще изчета с кеф този мач.

Singles Match
   ??? vs. ???
- Поне съм спокойна,че в това шоЛо няма негри. Нечие завръщане тук може би? Или някакъв divas match?  

Pre-Show: Best of Three Series Match
   Zack Sabre Jr. vs. Katsuyori Shibata
- Ще бъде доста техничен мач, и макар като pre-show, смятам,че ще си заслужава четенето. Прогнозирам победа за Katsuyori Shibata, но и вътрешно се надявам враждата да продължи.


П.П. : Страшно мощни постери. Личи си,че е вложено старание. Евала!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty8/3/2021, 19:23

Цитат :
ME: Elite Heavyweight Championship No Disqualification Match
King Ospreay def. Christian

Half-Hour: Intercontinental Championship Match
Johnny Adrenaline def. Kane (c)

Opening Show: Singles Match
Daniel Bryan vs. John Cena went to no contest

Singles Match
Kurt Angle def. Sgt. Slaughter

Singles Match
Minoru Suzuki def. Samoa Joe

Singles Match
Big Show def. Ricochet

Singles Match
Diamond Dallas Page def. Edge

Singles Match
Aleister Black def. Finn Bálor

Можете да коментирате турнира!

Petioo09 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty8/3/2021, 21:22

ME: Elite Heavyweight Championship No Disqualification Match
King Ospreay def. Christian
- За мен беше огромна чест да играя срещу Дамян. Не само заради отношенията ни извън форума, а и заради факта, че ако някой заслужава МЕ сцена - това е той. Смятам,че и двамата дадохме всичко от себе си за да се получи страхотен мач. Лично аз, въпреки загубата, се изкефих на макс. Може би до момента съм била прекалено фокусирана в админска работа и не съм усещала удоволствието на това да си играч и поради тази причина в момента наваксвам и съм толкова нахъсана. Ще се радвам с Дамян да се срещнем отново в бъдеще, но ако не - всеки сериозен играч е добре дошъл. Very Happy

Half-Hour: Intercontinental Championship Match
Johnny Adrenaline def. Kane (c)
- Юлиян показа перфектна шампионска форма и за да съм честна - смятам,че от всички кечисти, с които е играл, Кейн му пасва най-много. Намесата на Петьо също ми допадна. Виждам потенциал за Triple Threat за титлата... евентуално. Докато Уаят и Кейн си пречат, новият шампион може да си набави още повече momentum. Честито на Cekoki за титлата, напълно заслужено отличие.

Opening Show: Singles Match
Daniel Bryan vs. John Cena went to no contest
- Мариан изрази леко недоволство от мача, но за мен свалянето на нивото не се дължеше толкова на НЕсинхронизация между двамата с Ривера, а заради нелепата намеса на Васко. Разбирам,че има минимална логика след появата на Сина в Rampage, но не трябва да се дава голяма свобода за писане на аутист - просто се получава една манджа с грозде.

Singles Match
Kurt Angle def. Sgt. Slaughter
- Равностойна битка, но се случи това, което си мислех, т.е няма изненади. Все пак, сравнително бързо изигран мач, и то качествено, за което евала и на двамата. Не знам дали враждата им би продължила, но си паснаха идеално.

Singles Match
Minoru Suzuki def. Samoa Joe
- Мач с огромен потенциал, но имаше известно забавяне, което отне от hype-а. Не знам кой цъка с Джо, но показа стабилна игра (като изключим мудното темпо). Очаквана победа за Рейнмейкър-а тук, и явно бързо се нагажда към новия образ.

Singles Match
Big Show def. Ricochet
- Отново забавяне тук, което не ми допадна особено. Имаха минимален build-up преди мача, което ми даде надежда за по-силна среща, но уви. Все пак, положението беше спасено до известна степен в последния момент, и дано се укрепят нещата в следващите седмични шоута.

Singles Match
Diamond Dallas Page def. Edge
- И преди турнира казах,че с удоволствие ще следя този мач. Главно заради Adam, който ми е сред фаворитите като играчи в момента. Не бях разочарована от участниците. Определено направиха сблъсък, равносилен на Main Event-a.

Singles Match
Aleister Black def. Finn Bálor
- Доста разочароваща част от шоуто. Едва ли е било намислено по този начин. Не ме учудва отсъствието на Ge6aaa попринцип, никога не е бил сред най-активните, но все се надявах,че ще има промяна. Абсолютно нормално присъстващия да си тръгне с победата. Не познавам момчето, което цъка с Black, но определено има много над какво да работи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)   Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» TNWG presents : PAIN VI
» Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: