Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!

Go down 
+4
Blue Justice
Adam
Агента от Сливен
GodNikolov
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!   Извънреден подкаст за Road To Pain 2021! - Page 2 Empty3/2/2021, 12:02

* *мейн евентър, който е поставян там от други хора vs мейн евентър, който се слага там сам, дори като не е за там

Мейн Ивентър, който бе избран за победител в главния мач на Пейн пред теб. Какви са били аргументациите няма значение, те избраха мен пред теб. Хора, които са в екипа много повече от теб, които са във форума много повече от теб, това трябва да ти говори достатъчно за е-фед възгледите ти. *

*Човек, който е давал всичко през 2019-8 срещу.... Срещу човек, който до като ТИ беше в екипа, си скъсваше гъза за TNW от секундата в която стана част в екипа. Викнал няколко стари юзъра...Абе ей, ти нормален ли си? Кажи ми, толкова ли те боли дупето от факта, че успях да привлека играчи във форума до такава бройка, която ти си виждал само в мокрите си сънища. 36 ПЪРВИ АКАУНТИ И НАКРАЯ  "ВИКНАЛ НЯКОЛКО СТАРИ ЮЗЪРА", ХАХА.  *

*Човек, който е играл по 7 мача на турнир срещу така е. Аз не играя със седем акаунта, знаеш ли защо? Защото предпочитам да викна 7 играчи Smile*

Човек, който си прави труда да разучи психологията и начина на мислене зад всеки човек, за да може да комуникира с тях както трябва и има представа кой на каква възраст Това няма как да го коментирам. Когато правя нещо, получавам ефект и го правя запомнящо се, заради това имам толкова запомнящи се моменти било то с Batista, Великия Кали,  акаунта с Хаджиев.

*човек, който ежеседмично чете всички мачове, независимо дали ги коментира + прави ревюта на рампейдж с Андрей vs човек, който бута мутрата си навсякъде, дори когато не е за там* - Ами гледайки реакциите хората намират обясненията ми за полезни и им е интересно да слушат мнението ми. Виждам, че всячески се опитваш да останеш релевантен опитвайки се да поставиш под съмнение моите е-фед познания, които за разлика от твоите, съм ги попивал много много години. Виждал съм и съм минавал през много повече вариации на играта, приятел. Силно мога да споря дали си "чел" всичко. Съдейки по логванията ти лятото, аткивността ти в екипа, липсата на мнения в коментарите...Изобщо не приличаш на човек, който си чел.

*човек, който взе us титлата по идея само и единствено на Андрей с идеята да я издигне и да дропне на нуждаещ се (по планове Йоан) vs 'това беше моя реванш към него', а в същото време я взе от Йоан безпрецедентно* - Отново активния Мартозинчо се изказа неподготвен. Титлата щеше да се върне обратно на Йоан, преди той да реши да смени Omega. Каква бе идеята ли? Цялата идея бе да се издигне Йоан в очите на потребителите, и смея да твърдя, че се получи, защо ли? Защото когато Омега спечели Световната за секунди, форума избухна. Лятно време, форума избухна. Без да съм играл с 9 акаунти, без да съм писал 12 поста, само със сторителинг, форума избухна. Трудно за вярване, а Smile.

*човек, който докато е в екипа се допитва до всички и разглежда всички идеи на всички в екипа vs 'ще се вземе предвид идеята ти' и тя отива в кофата* - Добре де, момче, как стигаш до това мнение като реално погледнато не си човек с когото аз реално съм работил? Прети да започнеш с цялата тази смехотворна драма, никой нямаше проблеми с букигна и с работата на мен и екипа ми.



Приключвам темата, защото последното ти мнение бе достатъчно за да може и хората да стигнат до някои изводи. Проблемът ти не това, че спечелих мелето, проблемът ти е там, че просто не ме харесваш. Не ме харесваш от деня в който ти взех осмия акаунт (Batista), не ме харесваш когато получих повече вотове от теб, докато ти бе модератор в дадения екип. Не ме харесваш, защото форума ме прие като нещо свежо и никой не направи на проблем това, че не спечели Световната титла. Опитваш се да ме атакуваш критикувайки начина ми на игра, която ти ХВАЛИ в Ремпейдж ревюто си Very Happy ? Опитваш се да критикуваш начина ми за анализиране на играта? Окей, това ще го оставя на хората. И двамата сме водили Ремпейдж ревю, нека се потребителите си пуснат някои епизоди сами стигнат до изводите или по-скоро разликите на Кеч Експерта Марто Зи и нарцисиста, който мисли само за себе си. Форумът се състои от 36 играчи, а наричаш тази заслуга 'Просто викаш някакви стари'. Да, тук "изпросте".

Мартози, като играч имаш моето уважение, но като човек си гола вода. Беше в екипа толкова месеци, а не си мърдаше пръста за форума. Тези коментари, които пишеш в момента изобщо не фигурираха в темата за екипа или чата, изобщо не те интересуваше за форума, изобщо не искаше да помагаш на форума. Сийнваше и правеше реф веднъж в месеца. Това беше ти. Не ми говори преди няколко години, 2020-а имаше права, но беше само за украса без да правиш абсолютно нищо. Как не те е срам да криткуваш моята работа с потребителите като се има предвид, че ти беше декора на екипа? Думите ти ме мотивираха, ще продължа да бъда най-добрата версия на себе си и да помагам на форума. Кой знае, може да викна още стари потребители и форума да стигне до 40? Ха-Ха Smile

Aз оставам, приятел. Ако не ти харесва? Свиквай. Сега ме извини, изключително ми е приятно да се хапем, но взимаш твърде голяма част от времето ми. Предпочитам да ги инвестирам в администриране на форума, благодаря Smile

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» ИЗВЪНРЕДЕН ПОДКАСТ! - Случилото се напоследък w/MarianAsylum, JohnnyZ and Shizo
» Road To Pain
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW Podcast-
Идете на: