Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road to Pain (2021): The Road Begins

Go down 
+20
Агента от Сливен
ne sum darka
Adam
GodNikolov
Light
Yuliyan
Teodosiy
Martozzy
Rainmaker
Don't cross Rhodes!
Glorious_One
Slavchov15
Scroller
SevBoom
Geor4
Tommy End
deren
Cekoki
JohnnyZ
GOAT
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty23/1/2021, 16:26

МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
- Меле, от което не очаквам много хубави неща. Разбира се, че се надявам да бъда опроверган и не казвам тези неща заради мен, а просто имам усещането, че @deren ще се опита да създаде ненужни сензации. Не твърдя, че опит за нещо много драматично ще е проблем, но усещането, което имам е, че само и само, за да се привлече внимание към мелето още повече ще има най-малкото един човек сред последните 3-4 играча, който не заслужава да е там и така по чатовете ще се натяква това, за да има повече напрежение. Няма лошо някой underdog да е сред финалистите в мача, просто трябва да е правилният. Но това си е моето мнение все пак, екипът си преценява, само те знаят как ще организират тази каша между около 30 играча.

Half-Hour:  "2 out of 3 Falls" Match: Kazuchika Okada vs. The Undertaker
- Classic in the making. Пределно ясно е на всички, че това ще е един от най-епичните мачове за цялата година. По принцип повече си представям подобен мач именно на PAIN, но не знам в дългосрочен план какво е замислено за двамата, а и все пак Road To Pain е сред най-големите PPV-та на TNW, така че подобни дребни детайли не ме вълнуват толкова, а и е важното, че ще станем свидетели на този мач. Една от най-дългите вражди в историята на TNW, изпипана чудесно. Двамата играча имат химия помежду си и са сред най-качествените във форума. Очаквам победа за @Rainmaker, освен ако не реши, че му е време за промяна, но ако ще го пенсионира някъде, то бих очаквал да е именно на "The Grandest Stage of Them All", но няма как да знам какво си мисли, какво го вълнува, какви идеи има, дали пък няма някаква идея за PAIN, включваща нов образ. Може да има мисълта за нова година-ново начало, не знам. Може пък мачът да е... някак си равен? Има толкова много варианти. Може наистина да станем свидетели на шокиращото пенсиониране на Okada или пък поне за кратко да ни бъде втълпено, че наистина няма да го има, но след това да победи Undertaker в мач, който му позволява да подпише нов договор. Ако трябва да съм честен... бих заложил именно на това. Има толкова много варианти, но ако трябва да заложа на един, то бих заложил на сензационната победа на The Undertaker, за да може серията да продължи евентуално до PAIN, където тя може би приключва и Okada се завръща. Голям и страшно непредсказуем мач, който чакам с нетърпение.

Opening: World Title Match: AJ Styles vs. Will Ospreay
- @Geor4 срещу @PrinceDamyan ще бъде истинска наслада за окото. Дамян е един от най-сериозните потребители, винаги даващ всичко от себе си, но му отне време, докато изгради този underdog образ с Will Ospreay. Изключителен играч без съмнение. Баев от друга страна постигна толкова много, поредна световна титла, която може да се каже, че е била непланувана, но пък винаги се знае, че ще свърши работата си както трябва, ще напише нещо качествено и няма да развали престижа на какъвто и да е образ или титла. Интересен build-up на една чудесна вражда, която си мисля, че е харесвана от всички. Логичното, според мен, е Ospreay да спечели, но някак си имам усещането, че ще е близко до победата тук, ще падне нечестно и за повечко драма точно преди най-голямото събитие за годината ще спечели титлата след множество plot twist-ове. Може би нещата ще са по-простички, но очаквам за повече драма, която ще отива наистина на самите образи, така да се развият нещата. Очаквам голям мач, добра вражда направиха, време е да се действа. | Btw, харесва ми, че мачът е в opening-а - хем може да се включи фактът, че публиката е по-енергична, тъй като това е откриващият сблъсък, хем ако PPV-то започне с нов шампион това донякъде задава тона на самия спектакъл. Сега като се сетих за това наистина започвам да се чудя как ще се развие мачът, толкова детайли има, които могат да бъдат обмислени и да те объркат, но с нетърпение чакам да видя какво ще се случи. |

"5150 Street Fight" Tag Team Titles Match: LAX vs. Zack Ryder and Curt Hawkins
- Винаги ми е интересно да гледам играта на @Slavchov15 с Curt Hawkins. Може би за нещо голямо промяната бе правилна, но каквото и да си говорим това ще си е най-добрият му образ поне за известно време. Харесва ми как изгради отборът, получава му се с джобъри (сега остава само да играе Stardust). От другата страна са шампионите, играни от неповторимия @не съм тъмен, който... абе, ако трябва да съм честен, не съм фен на образи, които нонстоп псуват, но няма да лъжа никого - получава му се и като че ли мястото му наистина е в отборната дивизия, като не го казвам като негатив, а по-скоро като комплимент, тъй като има малко по-голяма свобода там, а не е ръководен от определени фактори. Очаквам защита на LAX, според мен това е и правилното решение, но очаквам интересен сблъсък, изпълнен с креативност.

Singles Match: Chris Jericho vs. JBL
- Все още ми е странно да гледам @Light с Chris Jericho и за мен... донякъде му отива, но Darby Allin, който на хартия не е кой знае какво, повече му пасва на идеите. Начинът, по който си пише промотата са филмарски (не в лошия смисъл на думата, подобни образи са интересни в кеча, като от филм са си... това имам предвид), някак си... не е точно в стил Jericho, нямам това усещане, когато му чета промотата сякаш наистина говори Chris Jericho, но понякога на човек му отнема време да свикне с даден образ и да заиграе на високо ниво. Подобни работи се случват. Относно JBL... Ако тук идеята на Андро не е да предаде щафетата, то каква може да е? Абсолютно нищо няма да спечели при победа, а и мисля, че всички сме наясно вече, че Андро харесва Йоан (някой да не си помисли, че се оплаквам, btw), така че очаквам да му даде една победа, да го издигне и да вземе кечист, с който да си подари нова св-- с който да се забавлява и да е сериозен.

Singles US Title Match: Rick Rude vs. Daniel Bryan
- Косьо като шампион много не ме устройваше в началото, все още си мисля, че е виждал бая неща, та да има спешна нужда от титлата, но все пак схващам идеята. Опитен играч, който ако има мотивация винаги може да достави. Смяната на кечист бе правилното решение от негова страна, тъй като това като че ли доведе до повече разнообразие и желание за игра. Личи си, че в момента е бъкан с нови идеи, заразлика от последните му появи с Randy Orton, и враждата му с Bryan има интересни аспекти, които не се виждат другаде общо взето. То не бяха атаки, пък разливане на кафе и т.н., което наистина си е забавно за четене. Не очаквам Косьо да drop-не титлата на Мариан, но очаквам вълнуващ сблъсък.

Singles Match: Johnny Mundo vs. Diamond Dallas Page
- Далеч от най-големите мачове на турнира, ама то и те си го знаят това. Все пак имаме толкова мачове за титли, завръщания, МЕЛЕ, така че е разбираемо, НО очаквам това да е първият изигран мач, даже той вече стартира. Желанието на двамата да се докажат си личи, привързаността към настоящите им образи е голяма и те ще оставят своята следа. Враждата от това, което помня нямаше нещо невиждано, но бе добре изградена. Солиден booking и сега остава да видим какъв продукт ще ни предоставят.

Singles IC Title Match: Kane vs. Bray Wyatt
- Вражда, главно въртяща се около претендента. Не, това не е по мой избор и не мисля, че е заради липса на доверие към мен. Все пак нямаше да имам титлата, ако ми нямаха доверие да играя. Такива бяха обстоятелствата, такива бяха идеите и така се получиха нещата, като смятам, че всичко бе направено по добър начин. Евала на Петьо, който очевидно е страхотен с Bray Wyatt, като вкара елементи в образа, които не вярвах, че ще се получат, но все пак се напаснаха добре. Историята около Big Show е нещо много добре измислено, мачът му срещу Dolph Ziggler в последния Rampage мисля, че той самият го изигра по един уникален начин, като аз лично си мислех, че ще е просто един обикновен squash, но се радвам, че така се получиха нещата. От самият мач имам големи очаквания и смятам, че ще направим един от мачовете на турнира. Най-малкото се надявам на това, може би прекалено много вдигам летвата с тези думи и може би трябва да снижа малко напрежението, но говорим за мач за титла все пак. Лично аз се наслаждавам на враждата, радвам се, че именно играя срещу Петьо и се надявам, че останалите мислят по същия начин. Думите ми тук не са важни, колкото тези в бойните постове, така че... let's get ready to rumble.
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty23/1/2021, 18:02

Момчета... ще коментирам само моята вражда, понеже не съм компетентен по другите.. Така, виждам доста често коментари като "Но това не в стил Джерико" или нещо от сорта! Наистина твърде много сте си забили мисълта, че ако не е нещо от стила на даден кечист, то със сигурност не е добро! Така... според мен тази вражда си остана недооценена, "Лошите" промота на Джерико си имат причина! Всяко едно от тях придобива история! Още в първото Promo, ще осетите колебанието в Jericho, твърде много дълги изречения, които нямат смисъл. Но точно това е и целта, Джерико не е на себе си, той е уязвим! ДЖЕРИКО ЗА ПРЪВ ПЪТ Е УЯЗВИМ! JBL, успява да му бръкне в психиката и той не може да хване двата края! Точно поради този факт, Chris приема тази вражда лично, не, не е постановка на голямата компания... Психиката му е силно разклатена от JBL! Точно това, прави самата вражда напрягаща! Мача ще се разбере, Chris дали е успял да избяга от оковите на JBL! Дали вече психиката му е наред! Отново казвам, че твърде много си натяквате, че ако нещо не е в стила на даден кечист, то не струва! НЕ! Не се ограничавайте от избора си на кечист, а от вашето въображение! Особено, след мача... тогава ще видите цялостната история на тези двамата! Емоцията, която ще придобием, ще бъде феноменална, просто имайте търпение! А и дано, отново не се срещнем с "Това не е стил Джерико"
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty30/1/2021, 11:13

Ще коментирам след турнира, засега искам да напиша само:

Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty31/1/2021, 12:08

МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match - Тук смятам да споделя личното си мнение, надявам се да няма засегнати. Мелето на мен лично ми допадна, поздравявам екипа за положените усилия, понеже знам колко трудно е да се проведе едно меле. Имаше си моментите, имаше си немалкия брой завръщания. Победителят ми допадна - @deren определено заслужава да спечели, макар че нямаше да откажа да се даде шанс на някой друг, понеже тази година имената, на които можеше да им се даде главен мач на PAIN, не бяха малко. Краят не ми допадна, прекалено overbook-нат ми се видя. Относно Томи - тук критиката ми ще е двустранна. Първата е към хората, които го атакуват постоянно. Момчета, бил съм във вашето положение и от натрупания опит, който имам мога да кажа, че трябва да разграничавате човека и играча в даден потребител. Ако не харесвате Томи, гледайте го като играч, мнения от сорта на: „Томи е боклук, не му следя играта, ама не става“ нямат никаква стойност. Сега от друга страна не одобрявам да се заседи толкова, макар че бях убеден, че няма да спечели мелето и нито за момент не се замислих в обратното. Томи не е лош играч, но има още какво да надгради, за да стигне до големите акули. Решението да е втори не ми се понрави много, но усилията и старанията му се виждат определено. Още веднъж - честито на deren, поздравления и за всички, включили се в мелето, направихме един страхотен мач!

Half-Hour:  "2 out of 3 Falls" Match: Kazuchika Okada vs. The Undertaker - Изключително. Мартози и Rainmaker имат уникална химия, която отново се доказа. Този двубой бе изпълнен с обрати, историята също беше на изключително ниво... Като цяло един двубой за пример, респект и към двамата. Страхотен финал, който сложи края на кариерата на Окада. Rainmaker остава завинаги в историята на форума с кариерата си със само един кечист, което е изключително похвално. Интересно ми е да го видя и със Suzuki, защото съм убеден, че и с него ще направи солиден impact.

Opening: World Title Match: AJ Styles vs. Will Ospreay - Още един от най-интригуващите двубои за вечерта. Тук имах огромни съмнения дали Баев ще запази, защото Дамян заслужава Световната титла определено и нямаше да се учудя и за миг, ако я беше взел. Двамата се постараха много, получи се двубоя, финалът също беше интересен. MJF ме притеснява сериозно, дали ще продължава да го играе дружка на Стайлс?!

"5150 Street Fight" Tag Team Titles Match: LAX vs. Zack Ryder and Curt Hawkins - Таг тийм дивизията се развива, браво на дарка и Славчов, направиха добър мач. Аз винаги съм бил за да има силна таг тийм дивизия във форума, а в момента има потенциал точно затова. Браво и на двамата, доставиха!

Singles Match: Chris Jericho vs. JBL - Не беше лош двубой, имам си определени критики и за играта на Йоан, но вярвам че ще ги изчисти с всеки един мач или сегмент. Бих го посъветвал да обърне внимание повече на промотата си, защото още не са на нужното ниво. За играта на Андрей няма какво да се каже - JBL е една от най-силните му персони, а той всеки път доказва защо е така. Победата му ме изненада, но това което видях в мелето означава, че враждата между двамата ще продължи.

Singles US Title Match: Rick Rude vs. Daniel Bryan - Тук няма да коментирам много, но искам само да благодаря на Косьо за страхотната вражда и мач, който спретнахме. Хубаво беше да играя срещу един от най-добрите юзъри във форума и да дадем на юзърите един класически мач между две „стари кучета“. Определено реномето на щатската титла е вдигнато, надявам се Косьо да продължава с тази стабилна игра с Rick Rude. Поздравявам Косьо и се надявам двубоят да ви е харесал!

Singles Match: Johnny Mundo vs. Diamond Dallas Page - Cekoki адски много ме радва след завръщането си. Личи си желанието, което има, показва го във всеки един свой пост. Враждата между двамата бе изградена много добре, в крайна сметка и двубоя показа, че за краткото време в което бяха във вражда, Цецо и BANG доставиха. Финишингът също беше добър, подценяването от страна на ветерана му изигра лоша шега.

Singles IC Title Match: Kane vs. Bray Wyatt - Още една от враждите, която следя и след този турнир ще продължавам да следя с интерес. Юлиян започва все повече да радва като шампион, а Петьо си е уникален с Брей Уаят. Интересно ми е как ще продължи и с Гената, като цяло тази вражда има огромен потенциал, мид-кард титлите са на много високо ниво, което определено ме радва.

Като за финал искам да кажа, че се получи един много солиден турнир, разбира се с минусите, които се виждат (и не, не говоря само за екипа, имаше играчи които доста сериозно смъкнаха качеството на мелето). Давам оценка 7.5/10, като ви призовавам да подходите сериозно и отговорно оттук нататък, защото форумът се намира в разцвета на силите си и е нужно да го развием!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Dimarata, JohnnyZ, Rainmaker, Tommy End and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty31/1/2021, 17:38

Цитат :
МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
Batista def. 29 other men

Half-Hour: "2 out of 3 Falls" Match
The Undertaker def. Kazuchika Okada

Opening: World Title Match:
AJ Styles (c) def. Will Ospreay

"5150 Street Fight" Tag Team Titles Match
LAX (c) def. Zack Ryder and Curt Hawkins

No Holds Barred Match
JBL def. Chris Jericho

Singles US Title Match
Rick Rude (c) def. Daniel Bryan

Singles Match:
Johnny Mundo def. Diamond Dallas Page

Singles IC Title Match
Kane (c) vs. Bray Wyatt went to no contest

TNW Chairman Donald Trump Big Announcement

Можете да коментирате турнира!

GOAT, Pete Apple and Martozzy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty1/2/2021, 11:18

Брой елиминации от всеки участник:

1.The Rock ( @Teodosiy ) - 1
2. Booker T ( @who cares )
3. Minoru Suzuki  ( @Rainmaker ) - 2 (Longest Time Spent)
4. Cody Rhodes ( @Slavchov15 ) - 1
5. Коfi Kingston ( @martin sirakov )
6. Daniel Bryan ( @YesMan ) - 2
7. CM Punk ( @ivoCOO )
8. Aleister Black ( @Angel ) - 1
9. Christian ( @- ExplicitVixen. ) - 1
10. Chris Jericho ( @Light ) - 1
11. Marty Scurll ( @Ivana )  
12. WALTER ( @Shizo ) - 1
13. Adam Cole ( @Парцалев )
14. Stone Cold ( @Агента от Сливен ) - 1
15. Roman Reigns ( @Scroller ) - 1
16. Finn Balor ( @Ge6aaa )
17. Sgt. Slaughter ( @Sgt. Denkata )
18. Ricochet ( @Asesino )
19. Johnny Mundo ( @Cekoki ) - 2
20. Triple H ( @Duke Severin ) - 2
21. Seth Rollins ( @JohnnyZ ) - 2
22. Jeff Hardy ( @Chris Wolf BG )
23. Buddy Murphy ( @Murphy )
24. MVP ( @Teller )
25. Batista (@deren) - 3
26. Edge ( @Adam ) - 2
27. Randy Orton ( @CHAMPviaRKO ) - 1
28. The Miz ( @Glorious_One )
29. Jinder Mahal ( @GOAT ) - 2
30. Drew McIntyre ( @TommyEnd ) - 4 (Most Eliminations)

GOAT, Don't cross Rhodes! and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty1/2/2021, 19:39

МЕ: 30 Меn RTP Rumble Match
Batista def. 29 other men - Мелето се получи добре. Да, имаше момент, в който някои играчи бавеха, но всичко мина по вода. Имаше много силни появи и завръщания. Едно нещо не ми хареса и то е поведението на играчите след появата на номер 30. Разбирам не харесвате Томи, ама момчето си играе. Доста е сериозен и се подобрява. Заслужава уважение за старанието. Лятото, когато повечето почиваха, той играеше сериозно и гледаше да се подобрява. Заради това Алекс го издига, а и щом появата на Томи се коментираше час-два, значи Хаджиев си е свършил перфектно работата. Победителя в мелето - напълно заслужен. И аз много исках мелето, но не го заслужавах заради слабата година и нямаше как, но Алекс... Алекс миналата година от както взе Световната титла е бил доста сериозен и стана един от най-добрите играчи във форума и дори спаси форума от фалит. Така че заслужава уважение, но нормално... Няма как всичко да се хареса, но определено заслужава малко уважение. Новия кечист на Рейна ме изненада. В началото ми беше много странно, но определено ми харесва избора му. През цялото време очаквах, че ще вземе Найто, но и Сузуки е перфектен избор. Дано успее да постигне нещата, които направи с Okada. Относно ревльовците, които си мислеха, че могат да вземат мелето или които не бяха доволни от друго - мен питате ли ме? Аз цяла година падам от който падне и продължавам да се надъхвам, а вие за един Томи ми оревахте света, други че били така елиминирани, трети пък що точно този го елиминирал. Еее, ае моля ви. Главата ме заболя от такива и бях на ръба да почна да си изливам гнева върху тях. Разберете малко и екипа. Не е лесно да букваш около 40 човека. Но както и да е, важното е че всичко мина добре.

П.С: Ще коментирам останалите мачове тия дни, като ги погледна.

Pete Apple and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty1/2/2021, 20:01

Не е само мое мнение, и (понеже сигурно ще бъда контриран именно с това) не е мнението на 2-ма или 3-ма с които разговарям, просто хората нямат топките да го кажат. Това чешане на его в крайна сметка ще отблъсне форума. Не мога да разбера с какво заслужава човек, който вече е бил WHC в близката година да печели меле, като в него имаше толкова стакнат star power, че могат да се изброят поне 10 човека, които не са били в ME последната година или две и да се издигнат те. Има тренд в който мейн евент титлата се държи само от лица на екипа и това го наблюдавам от доста време насам. Разбирам мирогледа, че в екипа са уж най-добрите играчи, но не са единствени. Що се отнася до Томислав, той е изключително постоянен играч и аз нямам никакъв хейт нито към него, нито към играта му. Хейта по-скоро идва от там, че постоянно се говореше, че той няма да вземе участие и въпреки това се появи под номер 30, както се бе планирало преди това. Що се отнася на коментара на Пеши за това, че хората не спират да говорят, да, има маркетинг в това, че уж няма лоша реклама, но както е казал народа - многото хубаво не е на хубаво, а в този случай многото негативизъм в крайна сметка ще прецака нещата. С подобни неща трябва да се внимава. Общо взето оценката ми е 8/10 меле, 2/10 край и 0/10 победител, особено имайки предивид последните 5 участници, и изобщо не ме интересува дали някой ще ме обсъжда или псува за това, което написах, защото нещата са такива, каквито са написани отгоре. Подобно на духа на коментарите преди моя, ще коментирам останалите мачове като ги дочета.

SevBoom, Yuliyan, Cekoki, Rainmaker, Teodosiy, Adam and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty1/2/2021, 20:04

Моментите на мелето:
-Букър Т излиза с песента на Азис-who cares
-Букър Т прави Уейн Рууни спин, след което бива елиминиран
-Рейнмейкъра се появява с нов кечист и записа най-дълго прекарано време на ринга
-Мартин Сираков дебютира с Кофи Кингстън
-Завръщането на ИвоЦо
-Силното представяне на Имейла
-Неуспешния опит за работа в екип между Браян и Роудс
-Виксен се завръща
-Йоан напада JBL и влиза в мелето с Крис Джерико и стига до топ 5
-Ивана влиза в мелето и си тръгва безславно
-Парцалев забавя излизането си с над 30 минути, след което е елиминиран още преди да стъпи на ринга от Шайзе (най-бърза елиминация)
-Агента се завръща с Ледения и елиминира своя кръвен враг Коди Роудс
-РОМЯНКАТААА
-Свиката изригва с пост от 2 изречения и разсмива целия форум
-Легендата на форума Адам се завръща с Острието
-Косьо с Ренди Ортън
-Майната изненадва всички, влизайки под номер 28
-Лаек с Джиндър Махал
-елемента на изненада е убит, защото номер 30 е обявен официално
-Имейла прави елиминация в дебютното си меле
-Джони Зи елиминира фаворитите Сев Бум и Скролер наведнъж
-7 клеймора
-Дерен си прави пильоци с финала на мелето и ядосва по-голяма част от потребителите във форума

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Yuliyan, Rainmaker, Martozzy and Adam харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty1/2/2021, 20:07

Това, което ще направя е да изкажа мнение за мелето и мача на Световната титла, тъй като точно тези два мача убиха цялата атмосфера на целия турнир, който се хайпва и билдва с месеци.. Първо, нямам нищо против deren, но за мен лично, има поне 3-ма души, в момента, които са много по-добри от него откъм role-play - не ме вълнува какво е направил за форума(за което заслужава адмирации). Най-засужаващият мелето човек е Денислав.. И напсоледък доста често чувам, че не се харесвал, както и това, че му се правели забележки относно надхвърлянето на лимита! Ок, да го погледнем от гледна точна на TNW - Денислав направи доста силен run с Русев, образа му със сержанта е нещо, свежо, нещо, което Mr. Pain прави с Rude, нещо което е нужно на форума като цяло! След толкова много време, постоянство и много други неща - Денката беше човека, който щеше да е най-правилният избор за спечелването на подобен мач! Второ - относно Томи.. Пак мога да кажа, че не ме интересува Томи като човек, а като играч в role-play играта.. За съжаление, връщайки лентата назад няколко месеца, той няма нищо, което да го доближи до МЕ сцената! И не на последно място мога да кажа, че за мен да направи 4 последователни финишъра е доста скандално.. Да не говорим, че и друг потребител използва същия този финишър, което го прави 5 пъти едва ли не подред.. Съжалявам, края на това меле прецака дори и завръщанията на много други хора...

За мача за Световната титла ще кажа много по-малко, защото направо съм потресен.. Билда около Оспри, целия този хайп около въпросният КОТР турнир, замина както и в мелето - да! Наистина е така, както искайте го разбирайте! И съм сигурен, че резултатът тук е повлиян от решението, кой да спечели мелето! Тъй като Батиста - Оспри щеше да е повече от странна комбинация и то в МЕ на Пейн.. Дамян заслужаваше да вземе титлата сега, дори и да я дропне на Пейн след няколко месеца! Момчето показа, че е МЕ материал за разлика от много други хора...

И не ме разбирайте погрешно! Оценявам труда на всеки един от вас, потребители, както и екип - това, което не мога да приема са решенията в последно време на някои хора, които за мен скапват обстановката, в (уж)най-готините моменти!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, Tommy End, Blue Justice, Slavchov15 and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road to Pain (2021): The Road Begins   Road to Pain (2021): The Road Begins - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Road to Pain (2021): The Road Begins
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Извънреден подкаст за Road To Pain 2021!
» Road To Pain
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Road To Pain брояч

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: