Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Day Of Reckoning 2017

Go down 
+4
GodNikolov
Yuliyan
Baevtista
Scroller
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty23/12/2017, 23:51

Цитат :
Three-on-Three Tag Team Match
The Shield (Dean Ambrose, Seth Rollins and Roman Reigns) def. Evolution (Triple H, Batista and Randy Orton)

TNW World Championship
Singles Match
Kazuchika Okada (c) def. Matt Riddle

TNW Grand Championship
Singles Match
Jinder Mahal def. Edge (c)

Three Stages of Hell Match
The Undertaker def. Kevin Owens

1st Stage - No Disqualification Match
2nd Stage - Last Man Standing
3rd - Hell In a Cell

Singles Match
Finn Bálor def. Andrade "Cien" Almas

United States Championship
Singles Match
Rusev def. Samoa Joe (c)

TNW Intercontinental Championship
Triple Threat Match
Chris Jericho (c) def. AJ Styles and Hiroshi Tanahashi

Можете да коментирате турнира!


Последната промяна е направена от MarianAsylum на 24/12/2017, 00:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DaveMeltzer
New User
New User
DaveMeltzer


Join date : 25.01.2011
Posts : 21

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty24/12/2017, 00:09

The Shield (Dean Ambrose, Seth Rollins and Roman Reigns) def. Evolution (Triple H, Batista and Randy Orton) - ****1/4

TNW World Championship
Kazuchika Okada (c) def. Matt Riddle - ******1/2

TNW Grand Championship
Jinder Mahal def. Edge (c) - *****

Three Stages of Hell Match
The Undertaker def. Kevin Owens - ***

Finn Bálor def. Andrade "Cien" Almas - ***1/4

United States Championship
Rusev def. Samoa Joe (c) - *

TNW Intercontinental Championship
Chris Jericho (c) def. AJ Styles and Hiroshi Tanahashi - DUD
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty24/12/2017, 00:21

Three-on-Three Tag Team Match
The Shield (Dean Ambrose, Seth Rollins and Roman Reigns) def. Evolution (Triple H, Batista and Randy Orton) - Като качество мачът не бе кой знае какво и не заслужаваше да МЕ-ва турнира, но поне имаше едно добро нещо. Буукнаха го правилно. Явно Ортън не е простил на Трите Хикса за случката на Pain 8. Добре, че го направи, защото трябва да има логика в това, което се случва.

TNW World Championship
Singles Match
Kazuchika Okada (c) def. Matt Riddle - Уаааааау! КРАСОТА-А-А! Невероятен Васко. ЕВАЛАТА!!!! Келнера също се представи на УНИКАЛНО ниво, само че е малко филмарско със счупена ръка да ми правиш 3 Rainmaker-а, като 2 от тях са даже след контузията, която бе тежка. Андрей говореше как трябвало да сме благодарни, че имахме Косьо - Келнера, но аз смело мога да го контрирам и да кажа, че това бе мачът на десетилетието.

TNW Grand Championship
Singles Match
Jinder Mahal def. Edge (c) - Не ме впечатлиха особено. Също така победителят бе очакван. Тази титла не може да се сравнява със световната поради някои причини: 1) Нова е. Няма как този факт да не повлияе. Ще ѝ трябват няколко години, за да придобие онзи така нужен престиж. 2) Кратките рейнове. 3) Кечистът, който я носи е МАХАЛ. Извинявай, Андро, но Махал не бих зяпал, колкото и да си добър с него. Отблъсква ме.

Three Stages of Hell Match
The Undertaker def. Kevin Owens - Това дори не знам дали се е изиграло. Нищо особено. Сев иначе се държи стабилно.

1st Stage - No Disqualification Match
2nd Stage - Last Man Standing
3rd - Hell In a Cell

Singles Match
Finn Bálor def. Andrade "Cien" Almas - между другото оттук може да излезне една много интересна история за това как Алмас временно не може да намери сили да се справи с предизвикателствата, които са на пътя му и накрая да спечели шокиращо някоя мид-кард титла в стил Долф Зиглър. Иначе мачът не бе лош, не знам кой би очаквал повечко. 

United States Championship
Singles Match
Rusev def. Samoa Joe (c) - Сираков си го заслужи! МАЧКАААААААААААА!

TNW Intercontinental Championship
Triple Threat Match
Chris Jericho (c) def. AJ Styles and Hiroshi Tanahashi - Извинете, че не писах нищо, обаче нямах и желание да отворя темата. Причината: Не знам. Извинявам се.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty24/12/2017, 03:24

Three-on-Three Tag Team Match
The Shield (Dean Ambrose, Seth Rollins and Roman Reigns) def. Evolution (Triple H, Batista and Randy Orton)


- КАКЪВ ФИНАЛ САМО.. Качеството на постове няма нужда да се коментира, защото все пак става въпрос за шестима от най-добрите е-федъри в България. Това, което направи най-силно впечатление е именно краят, който бе чудесно изпипан! Ортън показа, че все още не е забравил това, което Хънтър стори на Pain и, че отмъщението тепърва започва! Нямам търпение да видя как ще се развият нещата около тях двамата!

TNW World Championship
Singles Match
Kazuchika Okada (c) def. Matt Riddle


- МНОГО СЪРЦЕ БЕ ВЛОЖЕНО В ТОЗИ МАЧ! Поздравявам и двама ви за огромното старание, което положихте! Личеше си, че и двамата се раздавате на максимум и в крайна сметка спазихте заканите си да направите един невероятен мач! Браво момчета!

TNW Grand Championship
Singles Match
Jinder Mahal def. Edge (c)


- Навярно най-добрият мач в кариерата ми като е-федър! Наистина не помня от кога не се бях раздавал толкова много в постовете си.. Истинско удоволствие е да се работи с човек като Андрей! Играта му с Махал е повече от впечатляваща и може би дори надминава тази с JBL! Радвам се, че получихме възможността да направим този мач. Честито на Андрей! Заслужава го! Edge обаче все още има своя реванш..

Three Stages of Hell Match
The Undertaker def. Kevin Owens


- Имаше предпоставки да се получи един наистина епичен мач, но по стечение на обстоятелствата това не се случи...

Singles Match
Finn Bálor def. Andrade "Cien" Almas


- Приятен мач! Очаквах победата да отиде при Алмас, но изглежда има някакви други планове за него.

United States Championship
Singles Match
Rusev def. Samoa Joe (c)

- Честито, Сираков! You deserve it!

TNW Intercontinental Championship
Triple Threat Match
Chris Jericho (c) def. AJ Styles and Hiroshi Tanahashi


- Пълна каша.. Крайно време е някой да извади титлата от калта, в която се намира в момента!

Като цяло очаквах доста повече от този турнир, имайки предвид, че с него закриваме годината. Може би единствено първите три мача и от части този между Балър и Алмас си заслужаваха. Другото си беше чиста бозица! Надявам се да стартираме 2018 много по-силно, след като ни предстои и един от най-интригуващите турнири в годината - Road to Pain!
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty24/12/2017, 13:41

Йони написа:
- Пълна каша.. Крайно време е някой да извади титлата от калта, в която се намира в момента!

Само да спомена ,че нямам вина за завършека на мача!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty25/12/2017, 01:31

Турнира не струваше, ако изключим мача за световната и Гранда, а и момента, в който Orton предаде HHH. ИК-то... Много се ядосах как може Юлиян да ми казва, че е надъхан за този мач и един пост да не напише не е бил в настроение, аз сякаш съм бил в настроение по време на Mayhem тая година. Лигавщина, бате... Шизо какво да кажа за него? Очаквах повече от него, можеше да напише един пост поне, а не да чакаме пак. Добре, че оправих лайната и на двамата в този мач, че не знам тази титла умира бавно... Дано следващия шампион я оправи, защото тази титла е тотално ебана от всякъде. Bálor - Almas - Кратък мач и жалка загуба за новия. Owens - Taker - в подкаста на Васко, аз и Сев обяснихме защо станаха така нещата. Мача за Гранда - велик мач... Андрей отново показа, че е велик е федър. Жони какво да кажа за него? Голям... Edge е неговия човек и наистина се представи много силно в мача му с Laiok, но малко не му достигна да запази титлата си. Петте звезди са заслужени наистина надявам се Laiok да издигне още повече Гранд титлата, която издигаше и Жони. Световната титла... Голям мач... Васко даде сърцето си... ДАДЕ ДУШАТА СИ В ТОЗИ МАЧ! Наистина много силно представяне от Васко, но на него много малко не му достигна да спечели световната титла... ПО-МАЛКО ОТ ЕДНА СТОТНА! Келнера какво да кажем за него? Отново показа, че е един голям е федър и отново успя да впечатли с Окада. Три Rainmaker-a това до някъде беше прекалено, можеше да бие само с втория, но както той си е решил. Това си е неговия пост и той си решава какво трябва да се направи. МЕ-то - не струваше. Добре, че беше момента на Orton да спаси нещата. Добри постове имаше, но самия мач беше кратък. Казах преди турнира да бъде с елиминации, но не... Трябваше да се направят плановете и мача да не се получи силен. Радвам се, че бях в Main Event-a на турнир за първи път от Юни месец. Надявам се скоро пак да съм в Main Event на някой турнир, но май ще почакам бая време. Иначе оценка за турнира... 2.5/10
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty25/12/2017, 16:48

Scroller написа:
Много се ядосах как може Юлиян да ми казва, че е надъхан за този мач и един пост да не напише не е бил в настроение, аз сякаш съм бил в настроение по време на Mayhem тая година. Лигавщина, бате... 
Когато родителите ти се разделят и опитваш да предотвратиш смъртта на баща си тогава ми говори в какво настроение си.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty25/12/2017, 16:55

Psychosocial написа:
Scroller написа:
Много се ядосах как може Юлиян да ми казва, че е надъхан за този мач и един пост да не напише не е бил в настроение, аз сякаш съм бил в настроение по време на Mayhem тая година. Лигавщина, бате... 
Когато родителите ти се разделят и опитваш да предотвратиш смъртта на баща си тогава ми говори в какво настроение си.

А аз от къде да знам?
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty25/12/2017, 17:05

Scroller написа:
Psychosocial написа:
Scroller написа:
Много се ядосах как може Юлиян да ми казва, че е надъхан за този мач и един пост да не напише не е бил в настроение, аз сякаш съм бил в настроение по време на Mayhem тая година. Лигавщина, бате... 
Когато родителите ти се разделят и опитваш да предотвратиш смъртта на баща си тогава ми говори в какво настроение си.

А аз от къде да знам?

Казах ти, че имам ОГРОМНИ проблеми.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty25/12/2017, 17:06

Psychosocial написа:
Scroller написа:
Psychosocial написа:
Scroller написа:
Много се ядосах как може Юлиян да ми казва, че е надъхан за този мач и един пост да не напише не е бил в настроение, аз сякаш съм бил в настроение по време на Mayhem тая година. Лигавщина, бате... 
Когато родителите ти се разделят и опитваш да предотвратиш смъртта на баща си тогава ми говори в какво настроение си.

А аз от къде да знам?

Казах ти, че имам ОГРОМНИ проблеми.



Каза, но не ни каза точно КАКВИ.


Последната промяна е направена от Scroller на 9/2/2018, 18:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Day Of Reckoning 2017   Day Of Reckoning 2017 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Day Of Reckoning 2017
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Over The World 2017
» Mayhem 2017
» Summer Scream 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: