Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Over The World 2017

Go down 
+5
Don't cross Rhodes!
GodNikolov
GOAT
Yuliyan
Scroller
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty23/10/2017, 20:45

Over The World - 18.11.17
Theme Song: Low Level Flight - Cash Machine
Място на провеждане: Air Canada Center - Toronto, Ontario

Over The World 2017 UevK8B0

Цитат :
Match Card:

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield

"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton

TNW Grand Championship
Singles Match

Edge (c) vs. Batista

TNW United States Championship
Submission Match

AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match

The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over

Cody vs. Matt Riddle

Cruiserweight Championship
Singles Match

Will Ospreay vs. Neville

Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley


Последната промяна е направена от Scroller на 23/11/2017, 22:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty12/11/2017, 11:14

Можете да коментирате турнира!

Цитат :

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista

TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle

Cruiserweight Championship
Singles Match
Will Ospreay vs. Neville

Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty12/11/2017, 12:16

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton
- Еха... тази вражда се получи, обаче Косьо пак.... не впечатли. Аре, добре, набра инерция, не бе чак толкова зле, но пак го чакахме... Той ако се задържи за много дълго ще има да си чакаме шоутата, че и турнирите... Кални бие. Другият вариант е Джон да помогне на Ренди.

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista
- Баев заслужава един рън с МЕ титла. Е, обаче пък Джони много време се бореше точно за гранда, така че не мисля, че ще е зле Баев да спечели RTP мача, което за мен е най-добрият сценарии.

TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe
- Една класика... Невероятна стипулация, невероятен опонент! Ето това е истински съперник! Най-после нещо, което да направи рейна ми ценен. Дано успея да спечеля, страхотна доминация на Джо във враждата.

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens
- Интересни сегменти/промота, очаквам нещо брутално, дано Сев и Пеши си изиграят мача за 3-4 дни, а не за 5-6.

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins
- Страхотен build, драмата беше уникална... Мисля, че Дийн и Сет ще вземат титлите, заради momentum-а. С Васко ще се раздадем. Надяваме се на класика.

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle
- Уау... един от най-трудните мачове за познаване. Дано Коуди спечели, не искам Алфи да си сменя кечиста отново. Колкото и да си мисля, че Васко ще успее, то една смяна на Алфи няма да му се отрази добре, така че...

Cruiserweight Championship
Singles Match
Will Ospreay vs. Neville
- Може крузуто този месец да не вървеше добре, но ви обещавам - този мач ще е готин.

Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley
- Яко... този мач хайпва Фанданго, малко или много.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty12/11/2017, 12:25

Цитат :

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton

- Е тва е мача Косьо отново стана претендент за най-голямата титла и като Бога на Кеча е съдия ми се струва, че ще прецакат моя приятел Японеца Окада, но силно се надявам тва да не стане, защото ще се ядосам здраво! Залагам за победителя Окада, защото Косьо не заслужава световната титла, а знаете ли какво заслужава Крузу титлата.....
TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista

-  Хмм Батиста срещу Острието ми мисля, че ще стане добър мач ще заложа на Острието рано му е да губи пък и Баев е издигнат БРО, но дано спретнат един стабилен мач приятен за окото успех и на вас момчета.
TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

- Искам Сезо да бие, защото се чувствам леко виновен, че не е взимал титла от 2 години и ще ви кажа защо миналата година Сезо можеше да вземе титла, но я отстъпи на мен и аз я провалих както винаги правя за което се извинявам отново затова ще стискам палци на Сезо тази вечер да пребие Стайлс и да му вземе титлата успех БРО.
Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens

- Ми интересен мач ще е Кевин се върна с гръм и трясък както само той може и мисля, че ще се получи хубав мач доста са равностойни, но нека го кажем така нека по добрия спечели и се раздайте момчета дайте душата си за този бизнес.
TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins

- Отборните титли много се радвам, че се върнаха и те The Bar са стабилни шампиони, но като гледам как се развива враждата Амброус и Ролинс ще вземат титлите дано греша няма да е справеливо ако стане така, но квот такова дано стане хубав мача поне и мисля, че ще стане успех.
All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle

- Първата ми вражда срещу Коуди честно да си кажа не очаквах, че ще заложи кариерата си, но така този мач става още по голям ми какво да кажа ще дам всичко от себе си надявам се и Коуди да даде всичко от себе си и да покажем, че и долу освен в Майн Евента стават класики.
Cruiserweight Championship
Singles Match
Will Ospreay vs. Neville

- Крузу девизията евала, че се върна може и да се завърна и аз там кой знае всичко може, но мисля тук да заложа на Невил той ще бие.
Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley

-Не ми пука особено за този мач, но мисля, че Фанданго ще бие с 3 реда...
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty12/11/2017, 12:48

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton

- Хубава вражда направиха и двамата. Този мач ще бъде един от най-големите за TNW, но поне според мен щеше да е най-добре, ако Трите Хикса беше специален гост съдия. Защо мисля така ли? Много е просто... Хънтър предаде Randy Orton на Pain, а и кой знае какво може да стане сега, след като Rollins се махна от началниците? Щеше да е много по-добре HHH да е съдия и да направи нещо голямо в този двубой, но и с JBL става. Иначе враждата си беше ТОП! Хареса ми как Orton правеше Okada на путка през цялата вражда и ако Kazuchika не успее да победи най-големия си кошмар, то тогава ще дойде краят за Kazuchika Okada...

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista

- Отново страхотна вражда получихме... Баев показа, че когато е себе си, никой не може да го спре, дори и да дава 200 процента от себе си. Johnny си е Johnny най-добрия със Острието и отново показва каква класа е. За мен няма значение кой ще победи, защото и двамата заслужават много победата в този двубой, но има един въпрос... Какво ще бъде заложено в този двубой? Махал открадна титлата какво ще се случи?

TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

- Време е за един от Dream мачовете на кеча... Styles - Joe на хартия изглежда като мачът на вечерта, но дали играчите ще успеят да го направят? Сезо, който се завърна и получи нов шанс да се докаже пред всички ни. Дали ще успее да спечели титлата, която Юлиян продължава да издига, след като Мариан я направи почти като Main Event титла... Тук лично нямам фаворит, защото и двамата заслужават да си тръгнат със титлата...

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens

- Тук трябва аз и Сев да получим едно голямо БРАВО! Аз лично много се старах в тази вражда и според мен заслужаваме едно хубаво мнение. Самият мач си е Dream, защото Owens - Lesnar са зверовете на компанията и да бъдат пуснати един срещу друг бе най-доброто решение. Враждата си беше наистина топ, а като включим факта, че Оуенс каза на Брок, че децата му не струват... Това още повече вдигна нивото на двубоя, който Брок трябва да спечели, за да защити честта на децата си или накратко на своето семейство... Kevin също се нуждае от победата, след като направи това голямо завръщане и после да си поиска реванша за световната титла, който и така не получи...

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins

- ТОВА ЩЕ БЪДЕ НАЙ-ДОБРИЯТ МАЧ ЗА ОТБОРНИТЕ ТИТЛИ, КОЙТО НЯКОГА В TNW Е ИМАЛО! Самия build беше удивителен, само че имаше някои ненужни промени, които не ми харесаха, но какво да се прави като има ''путки'' в този форум. Но да се върнем на темата... Самият build... ВСИЧКО БЕШЕ УНИКАЛНО! Rollins и Ambrose отново ще застанат един до друг след толкова години и ще се изправят срещу The Bar един много силен отбор, който е игран от двама уникални играчи. Лично аз наистина се радвам, че съм в отбор със Мариан... Един от най-добрите ми приятели в интернет... Ако спечелим титлите, ще бъде нещо много голямо за нас, но очаквайте всичко...

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle

- Не знам... Alfie като чели не е надъхан със Cody и сигурно, може да го смени. Това момче израстна толкова много и поне според мен заслужава победата в този двубой, защото ако трябва да съм честен, Alfie е по-добър от половината в този форум. Само погледнете старта му наистина удивителна игра, ако успее да победи бившия Гранд шампион ще бъде наистина много добро начало за rebuild-a му.

Cruiserweight Championship
Singles Match
Will Ospreay vs. Neville

- Юлиян, ако беше по-сериозен щеше да се справи перфектно със тази дивизия, лично аз се надявам Neville да спечели титлата и да се постарае повече в бъдеще с тази дивизия, а не като миналите пъти, защото знам, че може да измисли много яки неща и дано го направи на турнира да ни шокира...

Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley

- Дебюта на новото момче... Ще бъде epic, само че пред него застава Mojo Rawley, който бе ступан от Owens, надявам се да е готов за двубоя, а ако не е... Го чака загуба...
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty12/11/2017, 12:58

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton

- Рано или късно, този мач трябваше да се случи! Две големи егота, две мегазвезди ще се сблъскат една срещу друга! Какъвто и да е развоят на този мач, всички печелим, TNW печели! Враждата се буукна много добре, а добавянето на JBL като специален гост съдия още повече допринася за важността и значението на този велик мач. Най-великия в славната история на TNW, а може би и най-великия е-фед мач в България до сега. Успех и на двама ви, момчета!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista

- Това също ще бъде доста интересен сблъсък. Отново ще гледаме за първи път да се изправят двама дадени опоненти. Отново гледаме ветеран срещу наскоро изгряла звезда. Мисля си, че звездата на Джони ще грее още и той ще успее да запази пояса си. Баев се представя страхотно с Батиста, къде беше всичките тези години с него... Очаквам един хубав мач и достойно представяне от страна и на двамата.

TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

- Любопитно ми е какво ще се случи в този мач. Двамата играят горе-долу на еднакво добро ниво и развоят от срещата може да бъде всякакъв. Ако Милко иска, той може! Стига да иска! Показвал ни го е вече. Но същото се отнася и за Юлиян. Когато той не се лигави, когато той играе сериозно, може да изнесе петзвезден мач.

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens

- Този турнир не разочарова от към страхотни мачове. PAIN Main Event калибър мач. Сев и Пеши... Двамата показаха какво могат в техният infamous шампион срещу шампион мач, когато изядоха много криткити, но се вдигна доста шум около техния мач. Сега съм сигурен, че отново ще изнесат представление, което да получи сериозно внимание, защото и двамата са топ звезди на TNW.

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins

- Стабилно, стабилно. Мариан намери начин да спаси образа си с Амброус. Тук не става толкова въпрос за титлите, отколкото за билд на мача. Буукинга е копие на това което се случва в WWE, за това залагам победа на Ambrose и Rollins.

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle

- Поредния страхотен мач, който ни очаква от този турнир. Двама играчи, който са достойни да оглавяват турнири, това са двама бъдещи мейн ивентъри. Сега ще имат шанса да потвърдят думите ми. Давайте момчета, покажете какво можете и от какво сте направени!


Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley

- Не знам кой е сърфиста, трол ли е, нов ли е, но стига да играе във форума е добре дошъл. Надявам се да се появи за този си мач, за да видим каква е играта му.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty12/11/2017, 15:18

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton
- Match of the Decade for a reason! Наистина тези двамата ще се изправят в един невероятен, един прекрасен, един уникален dream match, като бъдете сигурни, че екшъна е гарантиран.. Този мач ме кара да съжелявам, че сламитата минаха, защото определено щеше да бъде конкурент на остналаите за мач на годината. Враждата бе невероятна, Окада както винаги беше аутсайдера срещу Ортън, като на Over The World Келнера ще даде всичко от себе си, да отмъсти на най-големия си враг и да грабне победата.. Такъв мач се случва веднъж в живота, наслаждавайте му се!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista
- Димитри Баев преоткри себе си в образа на Дейв Батиста, има и защо. Победи едно от най-големите имена - Дийн Амброус и сега е реална конкуренция и заплаха за Джони да отмъкне гранд титлата. Аз съм ЗА едно царуване на Баев, защото може да му е сред последните, но мисля, че Джони ще надделее срещу по-опитния Баев, именно защото Джони от мач на мач става все по-добър.

TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe
- Отново един невероятен, прекрасен dream match. Много съм доволен от опонента на Юлиян, като си мисля че тук е момента, в който ще видим края на рейна на Юлиян, на който той се представяше на различни полюси. Една седмица изглеждаше не толкова добре, друга мачкаше всичко наред и определено не бе постоянен, но се опита и запази донякъде нивото на U.S титлата. Но дали тук вече не е момента на Сезо, дали тук вече Сезо няма да грабне една от важните singles титли в компанията?! Не знам, но ни чака зрелище.

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens
- ONE WORD - PAIN MAIN EVENT MATCH! Сблъсък на титани, на едни уникални играчи, на бъдещите лица на TNW, които тепърва ще покоряват още и още. Дон Северин гази всичко по пътя си, а Скролера върна най-добрия си образ през всички тези години по е-федовете.. Нямам търпение за този мач, още един мач, на който трябва да му се насладим и да го гледаме с удоволствие, това ще е една уникална поезия на ринга.

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins
- Първоначално искам да благодаря на следните хора - Андрей, Пеши, Юлиян и Васко затова, че се съгласиха с идеята ми да върнем таг титлите, а още първата вражда за нея е страхотна. Имената вътре говорят за класиката, която ще видим в този двубой.. Може да видим и най-добрия отборен мач изобщо, така че се надяваме да доставим и с Пеши да сме ви харесали през тези седмици, в някои от които импровизирахме, а в други имаше и неща от WWE, няма какво да си измислям, но смятам че всичко бе изиграно страхотно. Още веднъж благодаря и на Юлиян и Васко.

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle
- Прекрасен мач ни очаква и тук, като Алфи е на път да пусне Коуди, с който много радваше и за няколко месеца се превърна в Main Eventer, но в последно време срещу големите имена не му върви и може би беше грешка, че го включихме толкова рано срещу подобни имена. Но той ще даде всичко от себе си, както и Васко разбира се и съм сигурен, че ни очаква поредния страхотен мач, много ми е интересно при загуба Алфи с кой ще смени Коуди, но дали ще загуби изобщо?! Ще видим.

Cruiserweight Championship
Singles Match
Will Ospreay vs. Neville
- Нещата около Крузуто засега ми се виждат meh, но вярвам на Юлиян щом каза, че ще се справи с този мач и се надявам да е така.

Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley
- Сърфиста изглежда има желание, това че реши да дебютира на турнира показва желанието му да блесне с Фанданго, дано го развие на макс и да достави в дебюта си срещу джобъра Моджо.
Върнете се в началото Go down
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty13/11/2017, 15:49

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Randy Orton
- Двете най-големи суперзвезди на компанията за последната една година очи в очи. Двете най-известни и коментирани имена... Прекрасното е, че се срещат в сблъсък за най-голямото отличие във федерацията, а именно световната титла... Това просто допринася за мача и го прави още по-интересен и по-величествен. Отправям молба към всеки, който харесва тази игра да след мачът, поради простата причина, че няма да е виждал толкова добре направен мач и никога може и да не види повече. Враждата се получи добре, Ортън набра много стабилна инерция на която Окада все още не може да намери решение как да я спре. JBL и Orton имат вражда по между си от много време, която Ортън приключи с лична победа за себе си на времето, но в последният Rampage демонстративно показа, че все още не е на 'ти с JBL. Интересно е дали Bradshaw се е върнал, за да търси отмъщение или просто иска да бъде честен съдия на мача на титаните. Много неща ще се решат и ще разберем в тази среща, гледайте я!!!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) vs. Batista
- Отново голям мач с голям залог, с големи имена в него. Острието е една от най-доказаните персони във федерацията, докато Batista винаги е бил 'wacky... Дали Geor4 ще успее да се добере най-накрая след толкова време до титла и да направи един красив run с нея или пък най-големият му кошмар JohnnyZ ще запази титлата си и ще продължи да мачка? Ще следя мачът с интерес, но прогнозирам победа за младото момче, което от както е тук го харесах - JohnnyZ.

TNW United States Championship
Submission Match
AJ Styles (c) vs. Samoa Joe
- AJ Styles е не чак толкова добър шампион, поради липсата на mic skills, но въпреки това се опитва да компесира с добро представяне на ринга. Лично аз съм приятно изненадан от Samoa Joe(Милко), докато ме е нямало си личи, че се е развил и е започнал да се представя по прекрасен начин като e-feder... Лично аз се надявам да спечели именно той и затова прогнозирам победа за него и нов шампион в срещата.

Singles Match
Brock Lesnar vs. Kevin Owens
- Ох, ох, ох... Поредните две големи имена във федерацията, двама мои любимци така да го кажа... И двамата са изключително добри, Сев изпъкна много на микрофона с Heyman и показва унищожителни качества с Леснар на ринга. Пеши, както винаги е бил на приятно ниво за следене с Owens, така че не трябва да се отписва. И двамата имат какво да покажат в срещата и да се опитат да достигнат дори мачовете за големите титли. Прогнозирам победа за Brock Lesnar, защото е най-големият звяр стъпвал в кеч индустриите.

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
The Bar (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins
- Не мога да кажа много около този мач, тъй като се сформира много на бързо, но има добър star power в него и се надявам супер-звездите на федерацията Dean и Seth да откраднат титлите.

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Cody vs. Matt Riddle
- Спортсменско държание имаше по между им докато се стигаше и изграждаше този мач, което ми направи впечатление. Определено обаче силите клонят към Matt Riddle заради по-големият опит който има от опонентът си. Riddle успя да се добере преди време дори и до Grand пояса, така че да се надяваме, че не е изгубил и си пази все още качествата си и ще успее да спечели важният мач който му предстои.

Cruiserweight Championship
Singles Match
Will Ospreay vs. Neville
- Нищо не мога да кажа по този мач, тъй като изобщо нямам представа какво се случва, но за протокола ще отбележа поне една прогноза... Победа за Nevillle.

Singles Match
Fandango vs. Mojo Rawley
- Да се надяваме, че едно от новите имена на компанията Fandango ще успее да запише в първият си мач и първа успешна победа на един от най-зрелищните турнири на TNW.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty13/11/2017, 20:01

Коментарът ми ще бъде кратък, но ще си кажа мнението по по-важните неща. Okada/Orton определено е най-големият мач в кариерата ми, ще се раздам доста здраво, но Косьо е корав опонент и е доста възможно да си тръгне с титлата. Изграждането на враждата беше отлично, остава само историята да се разкаже и зад въжетата и да видим поредната ME класика. Мачът за Grand титлата има предпоставки да бъде добър, но просто не виждам начин Баев да вземе титлата. Това и малко убива драмата в сблъсъка, но ще се следи. US мачът с тези кечисти може да надмине много очаквания. Дано и двамата се представят добре, тъй като толкова добре изглеждащ мач на хартия не трябва да се пропилява. Lesnar/Owens е другият мач, който изглежда размазващо на хартия, и единствено зависи от играчите дали потенциалът му ще бъде достигнат. Отборният мач се получи с много интересен build и се надявам да успее да се конкурира с Young Bucks/DIY от Day of Reckoning, а защо и да не го бие като качество. Riddle/Cody по-скоро буди интерес от залога си, иначе нямам съмнения, че ще видим качествени постове и от двамата играчи. Въпреки силния run на Alfie с Cody, му се натрупаха доста загуби и може би ще смени кечиста си, а и трудно виждам Riddle да загуби веднага след завръщането си. Ospreay/Neville може да бъде невероятен мач предвид кечистите и само въпросът е дали Юлиян ще положи нужните усилия, за да направи сблъсъка такъв. В другия мач победа за Fandango. Очертава се много добър турнир, надявам се всички мачове да доставят.
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty13/11/2017, 22:43

Моят коментар също ще бъде като на Кални,фокусирайки се върху интересните неща от моя гледна точка. Да започнем с главната тема и най-вълнуваща - Мача за Световната Титла между Косьо и Кални.. Очаквам голям мач, един от най-големите които съм виждал защо не и най-големия.Една Легенда като Косьо,единствеия и неповторим срещу бъдещата легенда, сегашното лице на Тнв Кални! Рейна на Кални върви без проблем и се доказва с всеки изминал ден защо го е заслужил и страшно много имам респект към Келнера, но Респекта ми към Легендата също не е изчезнал,и за това стискам палци и на двамата Успех момчета! И аз като Калнито смятам ,че има предподставки но визуален начин това да стане няма и може би е сигурно ,че Джонатан ще си тръгне с пояса като все ощe Гранде Белисимо.. Време е моят човек, моят брат от друга майка да се изкачи отново след толкова дълго време без злато в ръката, време е да изкачи на планината на шампионите този пър с титлата на Щатите, Юлиан прави силен рейн което доста ме впечатли и му казвам Евала за което, но нещо в мен ми казва че той е до тук и е време да поеме по друг път или вдигне летвата, защо не едно мачле за Икто :_о :_д, надявам се Сезо да победи но няма да съм изненадан ако и Юлиан запази!! Леснар/Оуенс очакванията ми не са толкова големи не знам защо но дано греша защото са способни и двамата да врътнат спектакъл когато и където да е.. Отборния може би е очевадно кой ще си тръгне като победител.. Това е като цвло от главните неща фокусирани върху турнира, очаквам стабилен турнир и мисля че всеки един ще се представи добре и няма да има излагации дано не греша, да добавя ако някой се е чудел защо Икто не беше букнато това е защото екипа реши този турнир да си отпочина, Успех на Всеки в неговия мач!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Over The World 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Over The World 2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mayhem 2017
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Day Of Reckoning 2017
» TNW Road to Pain 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: