Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Revenge 2017

Go down 
+5
Yuliyan
FreeRiver
Cekoki
Rainmaker
GOAT
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyПон 24 Юли - 12:38

Revenge - 19.08.17
Theme Song: Metallica - Am I Savage?
Място на провеждане: Kemper Arena - Kansas City, Kansas

Revenge 2017 7h86lyk

Цитат :
Match card:

ME: TNW World Championship
"Revenge of the Millennium"

Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada

TNW Grand Championship
Triple Threat Match

Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match

Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree

TNW United States Championship
Singles Match

Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match

CM Punk vs. Cody

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar

Mixed Tag Team Match
Two on Two

Mike Bennett and Maria Kanellis vs. Broken Matt Hardy and Reby Sky

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves

Baron Corbin vs. Dolph Ziggler

Singles Match
Zack Ryder vs. ???

TNW Women's Championship
Singles Match

Alexa Bliss (c) vs. Naomi

Singles Match
Carmella vs. Paige
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyСъб 12 Авг - 20:30

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyСъб 12 Авг - 23:56

ME: TNW World Championship
Singles Match
Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada
-Изобщо не искам да прозвуча все едно не съм доволен или не ме кефи някой двамата и двамата са супер играчи и са главните лица на Rampage, но малко банално стана това забавяне на "момента на Кални". Говоря, че вече е крайно време да вземе голяма титла понеже много пъти ставаше така, че е на косъм и не успява да я грабне. Мисля, че ако ще се позабави тоя момент няма да е никак хубаво поне за мен. Като казвам, че искам да видя вече най-сетне Кални с голяма титла не означава, че Викторов искам да се махне от МЕ сцената, той се справя повече от идеално с Бобката, а мисля, че 2ма човека преди него не успяха да впечатлят толкова колкото Викторов с Боби. Чудесен рейн, който издигна тази титла отново я направи много престижна поне според мен малко се беше позагубил престижа, но сега е в чудесно състояние. Няма съмнение, че двамата отново ще направят някоя грандиозна класика с много постове и вече се надявам да дойде момента на Кални понеже няколко пъти не познах с прогнозата си. И двамата са чудесни играчи.


TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura
-Не очаквах точно такъв мач срещу ЕС3 и Накамура и знам, че много хора ще се изкажат лошо за това, че не са готови или, че не трябва да са в такъв мач, но аз искам да ги надъхам и да се изкажа добре за тях. Смятам, че и двама са подобрили значително играта си. И двамата много искаха да са в такъв мач е ся са тук.


TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree
- Това френско копеле... Много радва Рене Дюпри не е много лесно да се справи някой с такъв кечист, но ето, че много хубаво играе момчето. Обаче очаквам защита на Пешичич..

TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles
-Мисля, че тук ще приключи рейна на Манчи, който беше много добър и със сигурност издигна тази титла до висоти, но дали не е настъпил момента Юлиян да види рейн с тази титла ? Дано Манчи не се забави както на миналия турнир понеже тогава тотално се загуби интереса ми към този мач.

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
CM Punk vs. Cody
- Не съм очаквал Миа толкова дълго време да разцъква с кечист и то толкова приятно за наблюдаване. Тук обаче очаквам победител да е Американският кошмар.

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar
-Признавам си покрай забавянията на Сев нямах кой знае колко време да проследя какво се случва тук и не упреквам Сев. Нормално е пича да се отдаде на живота. Все пак съм почти сигурен, че Сев макар и да се забави ще победи.

Mixed Tag Team Match
Two on Two
Mike Bennett and Maria Kanellis vs. Broken Matt Hardy and Reby Sky
-Най-после да се "счупи" това еднообразие. Аз лично не помня да е имало микс мач скоро време и подобна вражда може да се види само в Адреналин. Според мен, ако не бяха замесени мацките щеше да е най-обикновена вражда, която щеше да се говори за нея за много кратко, а сега я прави интересна понеже има разнообразие и е различна с включването на Мария и Реби Небето. Надявам се Хардето да бие понеже заслужава според мен малко повече победата след като вече Лаек беше победител предишния турнир.

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Baron Corbin vs. Dolph Ziggler
-Едва ли втория профил на Юлито или третия му нямам идея ще победи първия профил на Шизо. Шизо направи приятна смяна на кечиста и се надявам най-сетне да стане по-сериозен и тогава съм убеден, че ще го видим в главните сблъсъци.

TNW Women's Championship
Singles Match
Alexa Bliss (c) vs. Naomi
-Мисля си, че Наоми ще открадне някак си победата, а Викторов дано си оправил проблема с интернета, ако не е то турнира няма свърши много бързо Иконката на Поколени

Singles Match
Carmella vs. Paige
-Играта на Миа с Кармела си е F.A.B.U.O.U.S.... Съжалявам, но не съм сигурен кой цъка с Пейдж и не знам какво да очаквам от този мач, но бих заложил парите си (ако имах Smile.. Не ве имам) на "Кармелита"... П.С We want Ellsworth..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyНед 13 Авг - 0:08

ME: TNW World Championship
Singles Match
Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada

Добре се получи развръзката от последния мач, как Окада получи контузия, и после направи светкавично завръщане. Не мисля че има повече какво да разкажат тези двамата, най-много да има един мач-реванш след този турнир и толкова. Е, разбира се, ако Рууд запази, може и да не се стигне до мач-реванш. Донякъде бих се радвал ако Окада вземе титлата, това би било справедливо, но с целия този heat който натрупва Рууд според мен ще запази, но не мога да бъда толкова сигурен колкото миналия път, че Рууд ще е все още шампион след този турнир. Както и да е, страхотна игра демонстрират и двамата, стискам палци за Окада да не губи надежда.


TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura

Харесва ми как се развива пичагата който разцъква ЕС3, определено има светло бъдеще. Без много да се главозамайвам тук си бележа победа за "Архитектът от щитът", просто защото двойно по-опитен от ЕС3 и Накамура взети заедно.


TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree

Би било хубаво ако не се получи така както стана с Броун Строумън, но мисля че историята е обречена да се повтори, Рене Дюпри да го последва съдбата като тази на "Човекът Планина".


TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles

Яка вражда се получава, според мен по-добра отколкото Амброус - Балор, Юлиян си личи че има повече хъс докато цъка със Ей Джей. Дали ще спечели титлата? Ами....защо не? Бих му позволил там да отбележи някакъв reign, колкото да му бъде fun-fun-fun...и ако покаже по-сериозно отношение дори да се задържи за малко по-дълго време, ако ли не - да гори в Ада.  


№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
CM Punk vs. Cody

Не се получава кой знае каква химия тук според мен, и ще ви кажа защо, защото повече четох постовете на Пънк отколкото романите на Коуди. Мразя да чета романи защото те са толкова отегчаващи колкото Роман. Ако Коуди бие ще бъде глупаво. Надявам се Пънк да спечели и да продължи да прави impact.


No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar

Победата на С.Е.В. тук е повече от ясна.....Брок е Звяр, Омега изглежда като...скелет => Брок бие.


Mixed Tag Team Match
Two on Two
Mike Bennett and Maria Kanellis vs. Broken Matt Hardy and Reby Sky

Пишем история с лайок. Какво по-хубаво от нещо свежо и ново като mixed tag team мач? Не помня да е имало такъв наскоро. Очаквайте садо-мазо секс!


Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Baron Corbin vs. Dolph Ziggler

Отново залозите са вдигнати против моето момче, Зиглър. Този път е срещу Барон Корбин, а играта на Корбин ме кефи.....Предполагам че отново ще има някакъв заплетен финал, така че Зиглър да остане във федерацията.


Singles Match
Zack Ryder vs. ???

Моят човек Зак Райдър! Отдавна не съм го виждал! Дано този път играта да му се получи!
#GiveZackAChance #BroFist #WWWYKI


TNW Women's Championship
Singles Match
Alexa Bliss (c) vs. Naomi

Тук Алекса Блис ще почувства "блясъка". Наоми ще стане шампионка, така го предчувствам аз.


Singles Match
Carmella vs. Paige

Не съм много сигурен от къде дойде този мач (принципно не чета много постовете при жените нека да бъдем честни тук), но - според мен Кармела бие, Пейдж е напълно непознат/а човек за мен.

Извинявам се ако се е получило кратко, ама както споменах по-горе, не обичам много да разтягам ненужни локуми. Постарах се да бъда възможно най-оптимален и да не бъда несправедлив спрямо някои. Иначе г/д приличен ПеПеВе ще стане, имаше достатъчно време, през което всички вражди да се изградят, няма никакви пропуски.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyНед 13 Авг - 0:56

ME: TNW World Championship Singles Match
Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada
-Малко това забавяне на момента на Кални малко или много оказа влияние. Класиката ни е гарантирана на почти 100%. Руслан радва с Рууд, вдигна интереса ми към титлата. Дори и да загуби титлата трябва да го буукват достатъчно добре и след 2-3 месеца пак да вземе титлата, например. 

TNW Grand Championship Triple Threat Match
Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura
-Изненадах се от това решение честно казано. Тони и p0werhouse не са от играчите, които демонстрираха МЕ класа, но нека кажем, че са готови за едно добро представяне. Готови са да направят поне един сблъсък, колкото да изпъкнат и след това да не изглеждат като бъдещи jobber-и, а минимум mid-carder-и. Очаквам победа за Ролинс с намесата на неговата охрана.

TNW Intercontinental Championship Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree
-Сираков с Рене е много по-добър отколкото с Русев и това се отразява още на първият-вторият месец. Едва ли ще спечели титлата, а и мисля че няма медия с титла, но въпреки това трябва да излезе силен и дано не бъде закопан.

TNW United States Championship
Singles Match

Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles
-Определено тази вражда се получи по-добре отколкото миналата. Ако Мариан не забави нещата може да направим мач, който макар и малко да бъде конкурентен на WHC-то. Надъхан съм, готов съм и се надявам това, което ми се иска (може би и на вас ви се иска) да се получи. 

№1 Contender Match for the World Championship Singles Match
CM Punk vs. Cody
-Не знам защо, но имам чувството, че и двамката са зле с нещата. Alfie постоянно във важни моменти и с трите си кечиста пада, а Миа не трябва просто отново да е само в ненужни мачове. По-скоро бих предпочел Alfie да бие, за да натрупа един momentum (dirty win Very Happy, чрез low blow например, има медия за т'ва) и да стане mid-carder, защото просто не е на нивото за титлата. После Миа да се включи и вражда с Кални/Руслан, от където няма да е зле на първият-вторият опит да вземе титлата. 

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar
-Т'ва random мач ли трябва да е? Сериозно, не видях build, което не е много хубаво. Това е мач, който с един брутален строеж може да бъде FOTY и MOTY накрая..... РАВЕН! BOOK DRAW MATCH! JUST... DO.. IT!

Mixed Tag Team Match Two on Two
Mike Bennett and Maria Kanellis vs. Broken Matt Hardy and Reby Sky
-СЧУУУУУУПИИИИИИИИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕ~! КРАЙ С ЕДНООБРАЗИИИИИЕЕЕЕЕЕЕТООО~! Добре.. мразя да се лигавя. Кефя се на това, което правят и двамата, въпреки че нещата леко затихнаха. Приятно, свежо и добре дошло. Нещата изглеждат интересни и всичко е обещаващо, но накрая само единият от двамата ще вземе надмощие и този човек трябва да е Мат Харди заедно с небесната си жена. ;д Въпреки че Мария изглежда по-добре от Реби за МАЧ, но.. THE BROKEN UNIVERSE WILL BE #1!

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves

Baron Corbin vs. Dolph Ziggler
-Не знам.. изглежда пак като равен. Не че имам проблем. 

Singles Match
Zack Ryder vs. ???
-MOJO RAWLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY! Сигурно Моджо..

TNW Women's Championship Singles Match
Alexa Bliss (c) vs. Naomi
-Ето нещо, което ще вдигне интереса към женската дивизия. Благодарение на тези мъже нивото малко или много ще е нагоре. И искам да попитам - кога ще играя с Беки Линч? Smile Айде, правете си класиката в женският жанр.

Singles Match
Carmella vs. Paige
-Залагам на Кармела поради простата причина, че малко или много победата е по-заслужана, а ако ще имат някакви интересни планове за Пейдж, то тогава предпочитам да е равен, за да не излезне едната прекалено слаба. И двете са на добро ниво, но Миа като че ли изпъква повече, заради това я избирам и на момичето с Пейдж искам да й кажа, че трябва да се надъха. АЗ Я НАДЪХВАМ, ЦЕЛИЯТ TNW UNIVERSE Я НАДЪХВА!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyНед 13 Авг - 12:17

ME: TNW World Championship
Singles Match
Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada


- Дани и Роско през тези месеци направиха кандидат за вражда на годината. Невероятна химия имат по между си, сработват се перфектно, но си мисля, че няма как този мач да мине по качество предния им. Все пак, да видим, могат отново да ни изненадат. Този път нямам роля в буукването на мача, така, че си нямам на идея как ще завърши. Предполагам, че това вече ще бъде момента на Окада.

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura


- Тони и къщата се справят доста добре, подобриха играта си и получават шанс за изява срещу Цецо. Няма какво да се лъжем, изход различен от това Ролинс да запази е почти нулев. Но все пак, това е шанс за двете момчета да се мерят със звезда като Цекоки и да ни покажат на какво са способни.

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree


- Аз съм фен на враждата. Хареса ми как и Пеши, и Сираков си изиграха картите. Определено на Сираков му се отдава да играе с Дюпри. Защо пък и да не видим смяна на титлата? Всичко е възможно в този мач.

TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles


- Очаквам голям сблъсък. Мариан и Юлиян направиха стабилна вражда, смяната на кечиста се отрази добре на Юлиян и това ще бъде неговия миг, като той ще победи нередовния Мариан и да се надяваме, че ще продължи да поддържа престижа на US титлата, така както прави Мариан.

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
CM Punk vs. Cody


- Нямаше време за развитие на враждата. Не ми направи кой знае какво впечатление, но очаквам стабилен мач. Стига и двамата играчи да се постараят, можем да видим страхотен сблъсък.

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar


- Ще бъде интересен мач. Очаквам победа за Ес И Ви.

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Baron Corbin vs. Dolph Ziggler


- Сагата около Зиглър е едно от най-интересните неща в TNW и очаквам да видя какво ще стане тук. Долф няма право на грешки, но пък Шизака мачка здраво с Корбин...

Singles Match
Carmella vs. Paige


- Победа за Paige.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyНед 13 Авг - 17:03

Пожелавам да си направите един прекрасен турнир, който да радва окото Smile
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyВто 15 Авг - 13:36

ME: TNW World Championship
Singles Match
Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada


- Очаквам двубой, който да надмине последният им на Summerscream. Двамата отново направиха много силна вражда, завръщането на Окада беше невероятно. Сега остана да наблюдаваме мачът между тях. Дали това ще бъде последния им? Ще разберем.. Надявам се Кални да спечели титлата, защото я заслужава.

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura


- Както виждате тук Carter и Nakamura получават шансове за МЕ титлата на Adrenaline. Да знам те все още не са готови за Main Event сцената, но защо да не дадем шанс и на младите? Всеки заслужава да получи шанс в Main Event-a. Въпреки, че резултата е ясен, аз пожелавам успех на Тонито и на силната къща.

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree


- Мисля, че със Sirakov се справихме страхотно. Аз лично не съм очаквал толкова силна вражда, но ето, че успяхме да направим мощна вражда, която да се мери с повечето.

TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles


- Не знам, но се надявам този мач да надмине първият им. Мариан е страхотен играч и вярвам, че тук ще играе редовно, а Юлиян има бъдеще, но все още има неща, които трябва да подобри. Очаквам наистина да направят силен мач и да видим нов шампион.

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
CM Punk vs. Cody


- Alfie показа нередовност последните седмици, но има шанс да се реваншира, като пише редовно тук и докаже, че заслужава мач за световната титла. Милена пък от друга страна и тя заслужава мач за титлата на федерацията.. Не знам.. Мисля, че този мач ще завърши равен.

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar


- Най-големия срещу Най-великия.. ОТНОВО АЗ И СЕВ! Мисля, че пак ни завиждахте.. И има за какво.. И двамата сме най-добрите и ще откраднем шоуто. Враждата се получи по-добре от половината. И мога да ви кажа, че тук ще станете свидетели на много брутални моменти...

Mixed Tag Team Match
Two on Two
Mike Bennett and Maria Kanellis vs. Broken Matt Hardy and Reby Sky


- И ето нещо различно.. Най-после ще видим Maria и Reby в действие. Враждата им продължава да кърти. Няма да се учудя ако тази вражда стане вражда на годината. Тук мисля, че победата би трябвало да отиде при Matt Hardy и Reby Sky.

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Baron Corbin vs. Dolph Ziggler


- Шизо ще спечели и Ziggler ще напусне.. Сбогом, Зиги!

Singles Match
Zack Ryder vs. ???


- Дано Zack успее да излезе в мача си.. Че напоследък яде много плодове.

TNW Women's Championship
Singles Match
Alexa Bliss (c) vs. Naomi


- Голяма вражда.. И очаквам голям мач, в който да видим нова шампионка. Ruslan се справя супер със Алекса, а Аднро със Naomi също е невероятен.

Singles Match
Carmella vs. Paige


- Победата сигурно ще отиде при Paige. Но дано успеят да направят силен мач.
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyВто 15 Авг - 23:54

Забравих да добавя в коментара си, че е доста радващо, че се дава шанс на нови имена или на хора, които не са получавали кой знае колко шанс. Алфи не го познавам пича дали цъкал преди аз да дойда тук, но сега има шанс да стане претендент номер едно за Световната титла, Сираков има мач за Интерконтиненталната титла и може би не са шансовете на негова цена да си тръгне с нея, но все пак има мач с класен играч в лицето на Пеши и дори да загуби той ще натрупа опит, Силната къща/Jinxed и Тони имат мач срещу мен за Гранд титлата. Явно добре върви в момента е федът щом се дават възможности на всички, а да не забравя, че Юлито също отново има мач за титлата на Щатите и има доста сериозен шанс да я грабне Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 EmptyСря 16 Авг - 6:09

^

Така си е. Развиват се добре нещата. И... Поне тук няма да има гаври със Стайлс (или други кечисти), КАКВИТО ИМА В WWE С КОРБИН! :@ :Smile Пожелавам успех на всички. ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Revenge 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Revenge 2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Рейтингът на Revenge
» Revenge (2018)
» Revenge 2010
» Revenge (2019)
» TNW Revenge (2020)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: