Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Revenge (2020)

Go down 
+3
Tommy End
deren
GOAT
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty14/8/2020, 23:07

Revenge - 12.09.2020
Място на провеждане: The Forum - Inglewood, California
Официална песен: Fire From The Gods - ‘’Right Now’’

TNW Revenge (2020) QF3lkCn

Цитат :
TNW World Championship "Hell In A Cell" Match
Roman Reigns (c) vs. Dave Bautista

TNW Intercontinental Championship
Singles Match

The Rock (c) vs. John Cena

TNW United States Championship
Texas Death Triple Threat Match

Ace Romero (c) vs. Sgt. Slaughter vs. Jeff Hardy

"Iron Man" Match
AJ Styles vs. Chuck Taylor

Singles Match
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay

Singles Match
Finn Balor vs. Christian

Drew McIntyre Makes his In-ring return

Petioo09, GodNikolov, JohnnyZ, Scroller, Rainmaker, Tommy End and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty14/8/2020, 23:14

Old School постер, който има нещо впито и изглежда модерно! Интерсно как си успял да намериш границата между класика и модерен вид. Сивият тон на турнира ще пасне на това, което съм подготвил, харесва ми постерът!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty6/9/2020, 18:22

0. Pre Show Singles Match - Finn Balor vs. Christian - Никакво време за развитие на враждата. На Рампейдж 400 видяхме единствено 2 реда атака от Йоан, а на следваща седмица виждаме мач срещу Рико (Андрей на трети акаунт), който мач още не е започнал и ''Face Turn'' от Йоан в ентарнс. Никаква логика в образа на Balor, не се разбира дали е Heel или Face. Още от завръщането си и осира Finn, най-верятно отново ще смени кечист. Предиктвам Дарка, който ако си даде малко зор с един пост може да победи Йоан. 
1. Opening Singles Match - Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Ако трябва да бъда честен, тази вражда не я следях много. Дамян много ме кефи със Will Ospreay и се надявам да вземе победата. Щеше да е готино ако мача беше примерно ''Falls Count Anywhere'' или пък ''Tables Match''. Предиктвам Димарата да вземе победата.

2. TNW Tag Team Championship - Seth Rollins And Murphy vs. nWo - Според мен трябва да вземем пример от Johnny. Личи си, че отбор може сериозно да се играе от един човек, а не от двама, защото накрая единия може да заебе отбора или да бави. Ако вземем на втори акаунти отбори и ги играем сериозно ще вдигнем доста престижа на тази дивизия. Нищо лично към Johnny, той е страхотен игач, но nWo ме кефят повече и според мен ще вземат титлите на Revenge, а Johnny сигурно ще продължи соло, ще използва Murphy като мениджър и ще развива новия си Heel образ, който съм сигурен, че ще го издигне до ME средите.

3. Promo with Drew McIntyre - Първо на първо това не трябва да бъде сегмент, а мач lmao. Няма какво много да говоря за този мач, не очаквайте да си тръгна с победата, защото в момента играя мазен heel образ, който в повечето случаи губи, но скоро очаквайте  дебют със другия образ на McIntyre. 
4. Mike Bennett Issues an Open Challenge - Този TheOne98 трябва да бъде Васко, нали? Хахахах, не го разбирам този човек. Уж се е пенсионирал от е-фед средите, вика напускам, няма да се връщам повече, зает съм със много работа и на следващата седмица си прави нов акаунт и записва Майк Бенет. Тези циркове сме ги виждали и преди и не са били само от Васко. Не знам кой ще бъде опонента на Бенет, но му пожелавам късмет. 

5. "Iron Man" No DQ Match - AJ Styles vs. Chuck Taylor - Класика. Мач между две легенди. И то ''Iron Man'' мач, какво по-хубаво от това? За мен това ще бъде най-интересния и добър мач и със сигурност ще вземе 'мач на вечерта'. Според мен Баев ще си тръгне с победата, пожелавам късмет и на двамата и дано успеят да ни зарадват и задоволят с поредната им класика. 

*Скипваме 6та и 7ма тема, защото са с въпросителни*


8. CO-ME: TNW Intercontinental Championship - The Rock vs. John Cena - Eвала на Пеши, че бута новаците към мейн ивентите. Тео направи доста приличен рейн с Интерконтиненталната титла, но вече се изтърка. Време е за нещо ново, а като казвам нещо ново имам предвид Пеши. За пръв път го виждам в Мид карда и се справя повече от добре. ИКто му е малка титла, но доколкото знам той е решил да се върне в мид карда. Дано да я вземе на турнира, защото със сигурност я заслужава. Предиктвам победа за рапъра. 

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - Враждата се разви доста добре. И двамата имат доста потенциал, но спорен мен на Роман (Андрей) още му е рано да дропва вхцто. Доста радва като шампион и се надявам да запази на турнира и да я държи още 2-3 месеца. Тук според мен Рейнс запазва. 

Geor4, GOAT, Petioo09, TribalChief and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty6/9/2020, 18:55

Цитат :

0. Pre Show Singles Match - Finn Balor vs. Christian
1. Opening Singles Match - Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
2. TNW Tag Team Championship Handicap Match - Murphy vs. nWо
3.  Drew McIntyre vs. Triple H
4. Mike Bennett Issues an Open Challenge
5. "Iron Man" No DQ Match - AJ Styles vs. Chuck Taylor
6.TNW United States Championship
Texas Death Triple Threat Match
Ace Romero (c) vs. Sgt. Slaughter vs. Jeff Hardy
7. ???
8. CO-ME: TNW Intercontinental Championship - The Rock vs. John Cena
9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista

TribalChief харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty6/9/2020, 19:23

0. Pre Show Singles Match - Finn Balor vs. Christian
Стабилен pre match, труден за прогноза защото и двамата имат равни шансове за победа. Надявам се и двамата този път да са мотивирани и да доставят на едно добро ниво. Като победа предиктвам Балър

1. Opening Singles Match - Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Тук ще оставя коментара на потребителите. Надявам се връждата и нещата които развиваме и имаме замислени за напред да ви харесат. С Рейн не веднъж сме коментирали евентуален мач на ринга на TNW и сега под такъв предтекст съм готов да направим един 5-звезден мач. Харесва ми че сме сложени като oppener и на нас се пада честта да открием шоуто, което за мен вече в TNW се превръща малко или много в традиция.

2. TNW Tag Team Championship - Seth Rollins And Murphy vs. nWo - Хареса ми включването на nWo, защото беше неочаквано. Като мач смятам, че по-големят heel отбор ще победи. Имам чувството че Ролинс и Мърфи отново ще запазят отборното злато, но няма да е толкова лесно като преди.
*Edit - След като @JohnnyZ ми предаде коректна информация това тотално преобръща мача и е още повече в полза на nWo. Може да имаме и включване от нов член в палатковия лагер на Ролинс, но се съмнявам. Екипа мафия!

3. Drew McIntyre vs. Triple H - Първо искам да кажа, че идеята на Томи да развива напълно отначало Drew с медия и образ от 2010 ми допада много и се надявам да го задържи, а да не бърза да сменя като някои други. Има някой неточности в играта му, но се надявам да ги изчисти в бъдещите си мачове. Oh boy, oh boy Сев is back ~! Единственото, която се моля е Сев да напише нещата си навреме и това да стане един стойностен мач, защото на хартия изглежда интересен. Като по-опитен бих дал победа тук на Сев, но това много зависи и от възможноста му да играе, която знаем че понякога е била пречка на Сев да продължи да надгражда себе си. Томи също има своите шансове в срещата.

4. Mike Bennett Issues an Open Challenge - Стрелеца commin in hot, baby~! Не знам, кой ще бъде опонента на стрелеца, но предполагам че Васко ще го победи с два поста max.

5. "Iron Man" No DQ Match - AJ Styles vs. Chuck Taylor - Може би кулминацията във враждата между Pete Ябълката и Баев. Бих нарекал това враждата на евалата, защото и двамата правят един ударен story telling. Тук смятам, че Chuck Taylor въпреки всички трудности, въпреки уменията на Баев със Стайлс ще победи в тази среща, но ще премине през ада докато го прави! Очаквам един страхотен мач между двамата.


6.TNW United States Championship
Texas Death Triple Threat Match
Ace Romero (c) vs. Sgt. Slaughter vs. Jeff Hardy - Рядко срещан мач в e-fed средите, но и тимата участници имат какво да покажат в него. Свилката имаше, някой доста голями step-back-ове през изминалите седмици, но смятам че е готов да покаже доста екстремност в тази среща и ще има доста голями шансове за победа в мач от такъв "Hardcore element". Денката доста повече ми допада със Sgt. Slaughter от колкото със Сантана и играта му се подобрява с всяко шоу, но според мен още му е рано за титла с ветерана. От своя страна Радо е във вихъра си с Ромеро и целия стейбъл и шансовете му да запази са доста големи. Като предикшън давам запазване на Ace~!

7. ??? BAWG GAWD THAT'S GOTTA BE KANE

8. CO-ME: TNW Intercontinental Championship - The Rock vs. John Cena - Pure E-fedding тук и от двамата. Пеши и Тео много добре влизат в образите на кечистите си като промота и като in ring work. И двамата ги градят стъпка по стъпка и това прави четенето на играта им толкова интересно. Cena натрупа голяма инерция, но Скалата има нацията на своя страна. Ще бъде труден мач за Пеши, но мисля че той ще си тръгне като шампион от този мач освен ако Тео отново не извади някой коз изпод ръкава си. Тео прави страхотни  мачове със Скалата, но на моменти в стремежа си може да oversell-не някой спот, но смятам че с времето този проблем ще се изчисти.

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista - И така Main event-a е грандиозен сам по себе си. Добър build-up от Лаек и Дерен и смятам че и двамата ще доставят страхотен мач. Имат химия помежду си, имат и медия в клетка, но както знаем от мачовете на Дерен - на финала всичко може да се случи. Не мисля че Лаек ще  drop-не титлата, но може да видим и изненади.

Geor4, GOAT, Petioo09, TribalChief, JohnnyZ, Yuliyan, Rainmaker and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty6/9/2020, 20:00

0. Pre Show Singles Match - Finn Balor vs. Christian
Тук нещата зависят от това как Йоан смята да играе Фин. Според това не трябва да бъде мач, а като шанс да се изгради образа на Фин и това до доведе до наистина голям мач срещу Дарка на следващия турнир. Ще дам победа за Дарка, но очаквам да бъде чрез дисквалификация и така да се продължи с изграждането на образа на Бало.

1. Opening Singles Match - Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
Това е вражда, която се следи и ще се следи с интерес. Относно мача, аз не очаквам да имаме добър мач на този турнир, а чак на следващият. Оспри бе брутално пребит в Rampage 400, според мен няма да има логика ако той и Окада направят мач, който да открадне шоуто. Очаквам това да е мач, чрез който да се изгради хийл образа на Окада и това да доведе до наистина големият мач между тях двамата на следващият турнир. Рейн и Дамянски са играчи, които аз страшно много харесвам и с интерес ще следя това което ще ни предоставят.

3. Drew McIntyre vs. Triple H
Томи е добър играч и идеята му за Дрю ми допада, но едно нещо на мен не ми харесва. Вместо да бъде креативен с обидите си към Йоан и Славчов, аз му предлагам да вложи цялата си креативност в този образ. Аз знам, че Томи е добър играч и може да постигне много, но трябва да се научи да не псува хората или поне малко да ги уважава. Надявам се да не се занимава с останалите, а да си гледа играта. Относно мача, изненадах се от появата на Трите Хикса. С удоволствие ще следя техният мач, но лично аз очаквам Дрю да победи, а това да му даде един добър старт в кариерата му в ТНВ.

4. Mike Bennett Issues an Open Challenge
Ето тук става много интересно. Васко преди няколко седмици напусна, но както винаги той се върна. Нека всички си спомним какви постижения има този човек в този форум и поне според мен си ги е постигнал напълно заслужено. Добър играч, които със сигурност го виждам в МЕ сцената. Не знам срещу кого ще се изправи, но очаквам категорична победа за Майк Бенет!

5. "Iron Man" No DQ Match - AJ Styles vs. Chuck Taylor
Най-интересната вражда в ТНВ до този момент. Всяка седмица чета какво се случва, а да чета всяка седмица какво правят други хора се случва много рядко. Очаквам победа за nWo, който ще покажат, че никой не може да се закача с тях, защото те все пак притежават тази компания.

6.TNW United States Championship
Texas Death Triple Threat Match
Ace Romero (c) vs. Sgt. Slaughter vs. Jeff Hardy

Тук очаквам категорична победа за Радо. Това е човек, който ме радва страшно много с играта си. Всяка негова поява на ринга е различна, интересна и забавна. Сержант "прашки" според мен все още не е за US титла, защото той съвсем скоро дебютира в TNW. Джеф Харди от друга страна също се представя много добре и бих казал, че има шансове да спечели титла, но както казах, Радо според мен е фаворитът в този мач/

8. CO-ME: TNW Intercontinental Championship - The Rock vs. John Cena
Надявам се враждата която направихме с Пеши да се е харесала на повечето потребители в този форум. Това ми е първата вражда с него и бих казал, че с човек като него е удоволствие да се прави вражда и мачове. Не знам дали това ще ми бъде последният мач като ИК шампион, но се надявам да направим един стойностен мач, който да бъде запомнен и нека най-добрият победи.

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista
Главен мач, който наистина си заслужава. Казвал съм го и преди, но пак ще го кажа, Дерен според мен е гениален играч. Начин, по който той развива образа на Батиста е перфектен и няма да се изненадам ако си върне Световната титла. От друга страна Андрей също е един от най-добрите играчи във форума. Това което прави с Роман Рейнс ми харесва и мога да кажа, че това ще бъде един страхотен главен мач. Не знам кой ще спечели, но който и да си тръгне като победител, според мен ще бъде напълно заслужено.

GOAT, Petioo09, TribalChief, Rainmaker and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty6/9/2020, 23:25

0. Pre Show Singles Match - Finn Balor vs. Christian - Maч, който е много по-важен отколкото изглежда. Моя беше идеята този мач да е в Pre-Show-то за да може тази 0 преди заглаваието на мача да мотивира Йоан да се стегне. В мини враждата ни лятото той доказа, че изчисти съзнанието си може да бъде голям играч, но след мача се показа несериозността за която му се носи репутация. Присъствието на Дарка в компанията ме радва, дава свежест на карда и не е толкова надут и жаден за слава (поне по моите виждания). Все пак, този мач е доста по-важен за Йоан, защото той трябва да се докаже.

1. Opening Singles Match - Kazuchika Okada vs. Will Ospreay - Раздялата ми се стори леко дженерик, няма да лъжа. Имаше как да се изпипа повече, но и двамта участници в нея са повече за in-ring историята, отколкото за другото. Очаквам срещата да е една от многото идващи между тях, и за това ще ги посъветвам да не дават всичко от себе си още в началото на тяхната двулогия, трилогия, четирилогия или петология. Опитайте се да предадете историята на единия, във втория мач историята на другия и евентуално ако имате трети мач, там да е миш маш развръзката.

2. TNW Tag Team Championship - Murphy vs. nWo - Най-големият минус от целия кард. Отвратително е да гледаш мач, който има в заглавието championship да бъде толкова незначителен и маловажен. Секалов, може би един от най-добрите е-федъри, ако не и най-добрият срещу втори акаунти без никакъв билд? Силно се надявам @JohnnyZ да дропи тия титили и да отива някъде другаде, защото срещи с втори акаунти за такива маловажни титли не му тича на имиджа. Единственият плюс във всичко това е, че неСЕре-то на Баев ще е окачено със злато.

3.  Drew McIntyre vs. Triple H - Добре измислено и добре реализирано. Хънтър трябва да научи глезльото на урок. Колкото и да ми харесва образа на Томи, тука ХХХ май ще взима мача. Северин от своя страна трябва да си оправи имиджа. Вече никой не свързва играта му с качеството на постовете му, а със закъснения и несериозност. Ако не се възползва от възможността и не се put-не като голямата работа с качествена игра, то най-вероятно с репутацията му е свършено. Напрвете всичко възможно срещата да се изиграе в правилното време.

4. Mike Bennett Issues an Open Challengе - Не знам кой е опонентът на Васил, но се надявам да го смачка. Красимиров трябва да лиже обувките на всеки един от потребителите на TNW, и чак когато е свършил с всички чифтове, може би ще го пуснем да играе равностойно с другите. ЕДИТ МАЧА СВЪРШИ - Надявам се Юлиян да няма проблеми с желанието си за игра както през лятото и да направи стабиляга рейн с Кейн, който да завърши поне с някаква титла. Васил само за джобене става tbh

5. "Iron Man" No DQ Match - AJ Styles vs. Chuck Taylor - Много усилия, които не останаха забелязани от повечето потребители. Надявам се това да е техният последен мач и двамата да поемат към своите пътища, с огромен интерес ще буквам Петьо. Мисля си, че изборът за откъснат от масмедията кечист като Chuck Taylor и липсата на комерсализация на враждата от попречи това тя да бъде напълно оценена. Смисъл, защо Васил е толкова интересен? Защото е добър играч ли? Не, защото просто може да продава букинга си.

6.TNW United States Championship Texas Death Triple Threat Match Ace Romero (c) vs. Sgt. Slaughter vs. Jeff Hardy - Въпреки, че играта на Денислав грабва окото и се вижда колко усилия са хвърлени в образа на Сержанта, трябва да се мине по-сериозен тест период за да се види колко дълго ще продължи сериозността и желанието му. За това очаквам титлата да не смени притежател. Поясът стана като горещ картоф последните няколко месеца и смятам, че Радослав трябва да е човекът, който да патентова титлата в свое притежание за известен период от време.

8. CO-ME: TNW Intercontinental Championship - The Rock vs. John Cena - Теодосий се роди последните два месеца. Наистина това може би ще остане като лятото на Теодосий. Четейки постовете на двамата се вижда, че в момента Скалата е в пика на кариерата си. Надявам се Теодосий да задържи формата си, защото това е играчът на последния месец. Въпреки, че го ангажираха сумати хора да участва със своя ИК пояс в техните планове, момчето пак издърпа промота и направи работата в своята врацда. Казаков започна силно със Сина, но явно в личен план желанието му не крещи така както всички сме свикнали да крещи. Играта си е добра, но при Scroller много голяма роля играе самия човек зад клавиатурата, не само образа на атлета.

9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista Само ще кажа, че за да участвам в тази вражда, исках този мач да се случи. Това ще бъде срещата в която давам най-много от себе си в цялата си кариера с Batista. Ако не спечеля титлата спокойно ще се отдръпна от МЕ сцената и ще изчакам Пейн сезона, но взема ли титлата няма да я дропвам скоро Smile

GOAT, Petioo09, Dimarata, JohnnyZ, Teodosiy and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty12/9/2020, 21:32

Код:
Kane def. Mike Bennett
Ace Romero def.  Jeff Hardy and Sgt. Slaughter
Roman Reigns def. Batista
Kazuchika Okada def. Will Ospreay
Triple H def. Drew McIntyre
The Rock def. John Cena
nWo def. Murphy

Срещите са подредени по реда на изиграване!
Коментирайте турнира!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty13/9/2020, 19:50

Kane def. Mike Bennett - Юлиян изглежда заинтересуван във форума. Стига да показва сериозност, на него може да му се доверяват неща, тъй като каквото и да си говорим има усет за някои неща.С напредването на възраста и трупането на опит може да бъде реализиран като мейн ивентър на големи неща. Просто му трябва да се впусне в правилния е-фед поток. За Васко няма какво да говорим. Изпята песен е. Васи Джобъра ще се използва за да прави това, което прави в истинския живот - да вдига сеир. Беше изключителен успех да вкараме тези двамата един срещу друг, защото Кейн се нуждаеше от точно това внимание, което за хубаво или лошо, само Васил може да привлече.

Ace Romero def. Jeff Hardy and Sgt. Slaughter - Не съм фен на големите мачове. Измъчих се докато четя някои постове, но какво да се прави. Важното е, че момчетата показаха желание, което бива забелязано от екипа. Чудесен брой постове, а Радослав изглежда като най-добрия УС шампион от завръщането на титлата. Безспорно се нарежда до рейна на Батиста с WHC и този на Rock като най-добри за календарната година. В момента Romero е най-голямото нещо във феда, и всичко е благодарение на Добрев, който форсира за пуша на Радо. Инвестицията на Лаек се отплати тройно. Светло бъдеще чака и тримата. Денислав има още малък тест период със Сържанта, а Свилен се качва в очите ми. Не реве, активен е и е такъв с един кечист. Евала на момчето.

Roman Reigns def. Batista - Срещата на вечерта много ясно. След завръщането си направих много готини неща, но след Pain оставих качеството на мачовете на заден план, пред самата идея и психология на образа ми. Е, тази среща е претендент за такава на годината. Приятно и леко четиво, която въпреки бройката си постове се чете по-лесно от 2-2. Честито на Лайок, но сега обаче идва интересна част от рейна му. Когато Дерен и Лайок си целуват чеповете в една вражда е доста лесно да се направи стойностен продукт, ще видим как ще е когато двамата са дистанция един от друг. Лайок не че не прави стойностни вражди, но просто има те първа да се доказва като WHC, все пак никога е нямал стойностен рейн. Едно е да правиш шоу, когато няма напрежение върху теб, друго е когато целият форум очаква и очаква.

Kazuchika Okada def. Will Ospreay - Ами, първоначално не знаех с какво впечатление останах от тази среща. Чисто игрово беше това, което очаквах - Техничарски сблъсък в чиито постове Рейна наблягаше на врата на Оспри за да изглежда като по-ъндърдог. В края се появиха купчина японци, които помогнаха на японеца да вземе първата победа от дългата вражда. Първончалано ми беше малко пресилено, но последствие стигнах до извода, че това е добър букинг. Казучика предава младия британец след провала и се връща при японските си дружки. Засега добре, но тук идва по-тегавата задача за Вамоса и Дамян - дали ще успеят да изградят историята чрез седмичните шоута? Видя се, че имаха проблем при изграждането на първия мач, така, че трябва да стегнат втората им среща да изглежда по-хайпната и интригуваща. Все пак, след бейсик началото на враждата им изглежда, че най-накрая захапаха на следващата предавка.

Triple H def. Drew McIntyre - Томислав показваше най-важното нещо за един е-федър - желанието. Младокът кипеше от страст и енергия за да се докаже и да елиминира опитния Северин... И сигурно щеше да успее ако Кисимов също не искаше да се докаже пред потребителите. Игрово, HHH бе по-добрият кечист. Имаше по-опипани постове, усещаше ,че не е забравил старите трикове, но пък...Томислав наистина играе с желание. Очаквам тези двамата отново да се сблъскат, но за най-голямото отличие на компанията. Тази загуба няма да навреди на Дрю, ако Савов направи стегнат и добри сегменти в следващите шоута,а за Кисимов...Ако запази темпото следващите 3 месеца спокойно може да е един от фаворитите за RTP

The Rock def. John Cena - Срамота за Петър Казаков. Наистина е срамно да гледаш как момчето, което жадуваше за този е-фед пише ентранса си в ШЕСТИЯ ден от турнира. Според мено Пешо трябваше да направи услуга на Теодосий и да му легне на първи пост още. Скролер навлиза в дупка, която може да прекрати активната му е-фед кариера, а с този мач се отдалечи от световната титла толкова далеч, колкото беше през първите му месеци на 2016-а. Те първа ще трябва да се качва в очите на екипа и потребителите. За Теодосий мога само да му дам съвет да намали темпото на бойните постове, сегментите му го дърпат наистина нагоре, но ще е хубаво да свали килограмите на бойните си постове, зашото сега изглеждат леко тежки, той може.

nWo def. Murphy - Това ще е пълно огледало за нещата, които казах за мач номер 4-ри. Тази среща ПРЕКРАСНО подчертава, колко голямо бедствие е тая титла. Кисимов писа 2 дни преди края на турнира, в мач с изцяло втори акаунти. Никой не го интересуват тия титли, и според мен трябва най-накрая да намерят своя край. Най-големият минус на карда.

Един от най-добрите турнири на годината, ако не и най-добрият. Въпреки, че два мача привършиха след крайния срок(само един, другият още не ), останалите срещи що годе компенсираха. Съзтезанието ще е между Пейн и Ривендж, другите турнири просто отстъпват на тези двата.



Dimarata, JohnnyZ, Yuliyan and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty15/9/2020, 21:43

Kane def. Mike Bennett - Приятно завръщане на Kane, още по-приятно обургаване по врачанското недоразумение. Така трябва да се процедира с това същество. След като не може да живее без този форум, нека играе, но само в такива мачове. Един джобър първи акаунт винаги би бил от полза. Надявам се Юлиан да се задържи, да покаже сериозност и да атакува някоя от титлите.

Ace Romero def.  Jeff Hardy and Sgt. Slaughter - Много силно представяне от страна на Радо. Това беше най-доброто от него откакто се завърна. Той е доказателство, че няма нови и стари потребители - има можещи и неможещи. Денката и Свилката отстъпиха с малко, но в крайна сметка не смятам, че са загубили много. Напротив - имаха шанса да изиграят мач с легенда като Radoslav1948 и могат да само да извлечат позитиви от този мач. Една индивидуална вражда между двамата би било нещо интересно. В този вид мачове е рисковано да се разчита на многобройни постове, особено от такъв род дължина, така че одобрявам завършека на срещата.

Roman Reigns def. Batista - Dere успя да извлече най-доброто от мен. Тук играх по неговите правила, но смятам, че се справих и заслужено успях да запазя. Първата ни вражда за мен е успешна. Имаше обрати, тънки моменти, запомнящи се случки, а краят бе подобаващ. Образите на Bautista и Roman може би ще тръгнат в различна посока след този брутален двубой. Благодаря на deren за програмата. За мене беше чест!

Kazuchika Okada def. Will Ospreay - Добър начален мач между тези двамата. Ясно е, че ще ги гледаме поне още един път, за това адмирирам решението им да завъшрат срещата по този начин. Нека оставят най-доброто за накрая. Това ще се окаже вражда, която ще влезе в номинациите за такава на годината, така че съм сигурен, че Дамян и Даниел ще доставят.

Triple H def. Drew McIntyre - Получи се силен мач, макар и в постовете на Томи да имаше някои неточности. Опитът и факта, че това е завръщането на HHH спечелиха мача на Sev. Той тепърва ще възвръща формата си, този мач е отлично начало. McIntyre излезе силен от битката, а Томи трябва да бъде пускан именно срещу подобен тип съперници, за да израстне. Играе си образа добре, това, че губи не означава нищо. Пораженията са част от персонажа му. Ако го изиграе добре и продължава да дава от себе си, TNW ще го възнагради. Много искам да видя Сев като световен шампион отново и страшно много се радвам, че се завърна с толкова добър сблъсък.

The Rock def. John Cena - Наистина, това беше срамно представяне от страна на Пеши. Именно за това няма да се нареди на едно място с JohnnyZ и Rainmaker. Когато идва неговия момент, той решава да прави глупости. Страшно непостоянен, колкото и добър играч да е. Все пак, той показа, че е добър човек, като не забрави за мача, а се напъна да напише един-два поста, което му прави чест. Яд ме е за Тео, този двубой трябваше да е мачът на кариерата му, но получи това. В крайна сметка, той все още е шампион и това си е повод за радост.

nWo def. Murphy - Правилен изход от срещата. Отборните титли са най-добри в това - да стоят за престиж на някой втори акаунт. nWo вече са със злато, което е съвсем резонно. Очаквам да атакуват и другите титли. JohnnyZ трябва да бъде включен в някоя силна индивидуална програма. Интересно ми е кой е следващият му съперник.

Chuck Taylor def. AJ Styles - Много добър, финален (надявам се) мач между тези две икони на TNW. Отново имаше огромна доза креативност в среща по между им. За мен победителя не беше правилен, колкото и да сме свикнали фейсовете да излизат крайни победители от дадена вражда. Както и да е, за мен това е враждата на годината и този мач затвърди още повече мнението ми.

Finn Balor def. Christian - Този мач ме изненада. Признавам си, очаквах Дарка да не довърши срещата навреме, а това се оказа Йоан. Както и да е, простено му е, това е Pre-show мач. Много се радвам, че Дарка показа на екипа, че ще е сериозен. Той може да бъде много добро попадение в някоя по-горна вражда. Йоан с Balor е нещо, което искам да гледам. В този мач се представи на едно силно ниво. Видяхме много агресия и хъс за победа. Нека продължава в същия дух.

Главния Хаджиев and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





TNW Revenge (2020) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Revenge (2020)   TNW Revenge (2020) Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Revenge (2020)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Revenge 2017
» Revenge (2018)
» Revenge (2019)
» Revenge (2021)
» 8. Big Show Looking for MJF, for revenge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2020-
Идете на: