Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Revenge (2019)

Go down 
+6
SevBoom
Martozzy
GOAT
Rainmaker
Cekoki
Scroller
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyНед 4 Авг - 14:55

Revenge - 24.08.2019
Място на провеждане: Kay Bailey Hutchison Convention Center Dallas - Dallas, Texas
Официална песен: Delinquent Habits – ‘’Over and Over’’

Revenge (2019) 1sHVvOH

Цитат :
Matchcard:

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho


Последната промяна е направена от Scroller на Пон 5 Авг - 0:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyНед 4 Авг - 15:26

По принцип може да обявиш The King of Wrestling Tyler Breeze vs Chris Jericho, обявихме мача в Рампейдж. Иначе чакам с огромно нетърпение какъв ще бъде поредния шедьовър на Джони от към постер.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyСъб 17 Авг - 19:36

Цитат :

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho

Можете да давате своите прогнози за турнира!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyПон 19 Авг - 0:09

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada


- Очаквам един много сериозен сблъсък, който да задмине мача им от преди месец по всички показатели. Двамата вече познават стиловете си достатъчно добре, че да ни предложат един незабравим двубой. Продължението на враждата им се получи невероятно добре. В последното шоу ни загатнаха за това, което предстои - здрав кеч. Предполагам, че победата ще отиде при JohnnyZ, тъй като все още му е рано да drop-ва пояса. След срещата Rainmaker може да се спусне малко към midcard-а, тъй като ME сцената има нужда от освежаване.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream


- За мен е истинско удоволствие да участвам в програма с играч като Марто. Още преди да се завърна си го бях набелязал като потенциален опонент. Това е първият ми допир до вражда с него и е всичко, което очаквах да бъде. Смятам, че за три седмици успяхме да сглобим що-годе стойностна вражда. Все още имам какво да подобрявам в играта си с Velveteen Dream, но мисля че напипах почвата. Ще се постарая още с първия си сблъсък да оставя своя отпечатък с този ми персонаж. The Undertaker е повече от подходящ опонет, за да бъда тестван до краен предел. Успех, нека по-добрият победи!

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas


- Може би мачът, който очакам с най-голям интерес. Играта на Юлиян определено се е подобрила след като напуснах през април. Прави ми впечатление, че е и активността му е скочила. Според мен в момента той е твърде добър за IC титлата, но бивайки шампион, той вдига престижа на пояса драстично. Игнорираме факта, че се състезава срещу втори акаунт. JohnnyZ се справя повече от добре с Andrade и въобще не личи, че това не е основният му кечист. Един вид, тук ще гледаме световният шампион срещу интерконтиненталния шампион и ако двамата се потрудят достатъчно, то несъмнено този мач има потенциала да стане най-добър за турнира.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show


- Лично аз подхвърлих на екипа да дадат възможност на Big Show. Човекът заслужава да получи шанс за титлата с оглед приличната си игра, а и към това добяваме победата му във фаталната четворка преди месец. Curt Hawkins може би е готов за по-горно ниво, но не знам дали Show ще окаже достатъчна съпротива срещу него. Тук ще разберем дали от shield_member ще стане играч. Ще разберем и дали Славчов ще напусне Pure дивизията, като го съветвам да смени кечиста си, ако това се случи.

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger


- Прогнозирам победа за Зейн и Русев. Много по-бързо се развиха от Jeff Hardy, а Jack Swagger е втори акаунт. Интересно ще е да видим как ще се сработят Солидер и Денката. Двамата дойдоха по едно и също време, а сега са отборни шампиони. Rusev за кратко се докосна до големите мачове и играчи, но солидарният е не по-малко талантлив от него. Отборните мачове традиционно се играят тежко, поради наличието на минимум трима играчи. Надявам се тук случаят да не е такъв и момчетата да ни предложат една хубава продукция.

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar


- Въпреки редовната игра на Сев, все още имам резерви спрямо него. Не можеш да изкупиш години провали с един редовен месец. Програмата им с Пеши иначе е интригуваща. И двамата се справят страхотно в това да допринесат за бруталността на враждата. На Сев определено му се удава да играе с Леснар. На първо четене, същото мога да кажа и за Пеши със Сина, но все още е рано да си правим генерални изводи за играта му. Един от плюсовете, които се забелязват е подобрението му в промотата.

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano


- Един мач с EWF привкус. Тази среща ще е солта на турнира! Двама безкрайно талантливи играчи, които се радвам, че мога да видя в Total Nonstop Wrestling. Дамян ми е ясен - стегне ли се, умее да изнася незебравимо шоу. Ще хвърля по-сериозно око на Фараона. Не съм чел много мачове с негово участие, но винаги съм забелязвал постоянство и упоритостта му. Предполагам, че двамата се познават, дано направят един добър сблъсък.

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho


- Никога не съм бил огромен фен на Dark-а и то не заради играта му, тя е на едно стабилно ниво. По-скоро фактът, че старанието му понякога клони към нулата ме кара да гледам по такъв начин на него. Не се знае кога този човек ще реши, че не му се играе. Той обаче има опит, който му помага да остава релевантен и до ден днешен, въпреки безбройните му закани за пенсиониране. Цекоки е един специален, сърцат и лоялен играч. Единственото, което понякога не ми се нрави е оформлението му, и то не във всички постове. Като цяло, един много интересен мач от който не знаем какво да очакваме. За Цекоки е сигурно, че ще направи всичко по силите си, за да спечели. Според мен, мачът зависи от това дали Dark-а ще благоволи да напише повече от един пост в срещата. Успех и на двамата!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyПон 19 Авг - 0:40

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada

- @JohnnyZ и @Rainmaker успяха да направят една стабилна вражда и за щастие този път ще разнообразят с някаква стипулация. Дори и това да е обикновен мач, то той може да продължи до час, което ще е интересно. Двамата ще трябва да пестят идеите си за края, защото съм сигурен, че ще направят един дълъг двубой. Освен, че един силен мач ни е гарантиран, то ще похваля враждата им. Всичко, което се градеше доведе до избухването на Rollins в последното издание на Rampage, което ми хареса. Не вярвам, че Джони ще загуби този мач, заслужава поне едни 3 месеца с титлата.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream

- Марто и Андрей направиха една доста силна вражда, според мен. Dream като че ли бе правилният избор за съперник на Гробаря, защото и двамата имат някаква химия. Андро знае как да прави такъв тип вражди и не разочарова. За Марто каквото и да кажа, то ще е малко. Много силен Гранд шампион е. Той напълно заслужено задържа толкова дълго титлата, но това ще е доста голямо предизвикателство. Наистина съм съгласен, че малко е рано Андрей да взима титлата, все пак тъкмо се завърна, но си признавам, че и да я спечели, то слабо царуване от негова страна няма да видим. За самият мач имам надежди, че ще е брутален. Убеден съм, че ще е над 4 звезди, но да видим дали ще направят една истинска класика.

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas

- По принцип не съм човек, който харесва вторите акаунти да получават възможности за титли, но Джони искаше да направим една вражда, а нямаше как да му откажа, защото ми беше ясно, че ще направим една силна вражда, както и мач. Смятам, че е добре, че направих това изключение и се съгласих. Сега... оценките за самата вражда мисля да оставя на вас главно, но моята гледна точка е, че се справихме добре и се надявам, че ви е харесала и на вас враждата, защото за мен е удоволствие да работя с Джони.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show

- Това няма да е нещо невиждано, защото сме ги виждали и двамата един срещу друг, но пък това не е проблем, защото ще видим наистина един качествен сблъсък за Pure титлата. Дивизията като че ли вече не се намира в толкова добро състояние, защото има и паркирали, а и като цяло има нужда от нови хора, за което ще се погрижим, разбира се, но като махнем това на страна, то все още има добри играчи, които трябва да се борят за титлата и впоследствие след време да се докопат до нея и да я спечелят. Big Show е добър вариант за шампион, но Славчов вече доказа, че е кралят на тази дивизия един вид. Все пак доста време е шампион и той самият натрупа доста самочувствие. Както каза @GOAT от този мач ще се разбере дали Евгений е готов за титлата.

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger

- Завръщането на Томи е един позитив за TNW, защото това е един допълнителен активен играч с огромен потенциал, който постоянно бе пропиляван. Вярвам, че все пак този път Томи ще бъде по-сериозен. Ако не бях поговорил с него на тема 'завръщане' не знам дали отново щеше да запише кечист, но наистина си личи, че иска ли, то може поне да спечели една мид-кард титла. Има още хляб да яде, докато стигне до Main Event ниво, това му е пределно ясно, човек се учи с времето. Jeff Hardy също е човек с голям потенциал, но според мен трябва да отделя повече време на постовете си. Съперниците им са много силни и трудно виждам как ще загубят, в последно време и двамата показват признаци на подобрение, но да видим... може празненството им да бъде прекъснато.

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar

- Сев ме изненада и изглежда наистина мотивиран. Направи добро впечатление с активността си, но да видим дали ще се задържи така за постоянно. Все пак ще си призная, че враждата им ми хареса. Личи си, че и двамата имат идеи как да изградят враждата + мача. И двамата имат добра химия и се разбират чудесно, така че очаквам този мач да мине гладко.

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano

- Странно, но факт - Фараона и Дамян се изправят един срещу друг на ринга на TNW! И двамата вече ги видяхме в действие на турнира 'King of Wrestling', където имаше истински залог (парична награда).  Сега обаче няма такъв, така че донякъде напрежението е свалено, но се надявам, че мотивацията си остава на същото ниво. Ще успее ли Gargano да си го върне на Ospreay? Това зависи само и единствено от него.

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho
- Дарка има да си връща доверието на хората във форума. През годините разочарова доста пъти, но има ли желание може да бъде един играч на доста добро ниво. Срещу него обаче е Цецо, който няма да му се даде. Това е единственият мач на това Pay-Per-View, който има стипулация, която променя изцяло правилата на двубоя, което ще рече, че това ще е един интересен мач, който ще е различен от всички други singles мачове. Пожелавам им успех и нека по-добрият победи.
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyПон 19 Авг - 8:00

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho

Играта на Cekoki ми харесва супер много, определено е в крак с нещата и определено може да направи изключително стойностни мачове. Не напразно е победител и в King Of Wrestling. Що се отнася до ne sum darka, виждал съм малко от неговата игра (преди и сега) и според мен също си го бива, като лице като Jericho всъщност му отива доста. Според мен ще стане един класически No DQ мач, а имайки предвид инерцията, която е набрал, фаворит за мен остава Breeze.

=======================


Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano

Dimarata за мен е едно от топ имената на компанията. Мача ми с него просто затвърди позитивното ми мнение. Той е човек с когото се работи изключително лесно и приятно, а крайният продукт винаги е топ. Що се отнася до Гаргано, наистина има силно развитие тук, както съм казвал и преди - личи си опитът, който има от другият/те фед/ове в който/ито е играл. Според мен ще се получи една доста готина класика, надявам се да дадат всичко от себе си. Според мен ще имаме победител Ospreay.

=======================


Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar

Подобно на Dimarata, със Scroller също се работи изключително лесно и приятно. Пеши има толкова много въображение, че когато стане въпрос за провеждане на един стойностен мач, то неговото име наистина е едно от първите, които ми идват на ум. Със Сина направи много добро завръщане, а опонента му след враждата ни е изключително подходящ, за да поддържа темпото и да пренесе голямото име на John и в TNW. Що се отнася до Сев, доста приятно впечатление ми остави факта, че нещата се изиграха навреме. Надявам се да няма проблеми със свободното време и мотивацията и да се получи наистина добър мач. Човекът си го бива, макар и никога да не съм имал среща с него. Според мен това ще е претендент за срещата на вечерта. Трудно е да прогнозирам победител, но може би бих заложил на Scroller.

=======================


TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger

Тук също съм работил само с половината - настоящите отборни шампиони. Може би е логично да почна от малко по-заден план, а именно, че се радвам изключително много, че именно Денката и Ванката взеха отборното злато. Знам, че Дени ще даде всичко от себе си, за да се докаже, а се надявам и Ванката да намери свободно време и възможност, защото момчето има огромен потенциал. Що се отнася до противниците им, за съжаление се надявах Харди да има леко развитие, но последната негова среща, която четох (с Dream), наистина не ме грабна. Ако четеш това, наистина се надявам скоро да видим продукт подобен на PAIN. Що се отнася до Томи, има огромен потенциал, но се надявам да го развие. Прогнозирам успешна защита.

=======================


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show

Мач след мач, опонент след опонент, Славчов все още не спира да мачка в Pure дивизията. Подобно на мен преди време обаче, определено вече му е време да премине напред. Big Show има огромен потенциал и съвсем заслужено е в срещата. Единствената ми забележка към него на този етап е емоцията в постовете му - тя просто липсва. Сега получава своят втори шанс за тази титла и се надявам да се възползва максимално. Според мен каквото и да се случи в срещата, всички ще излезнат победители. И все пак, според мен ще видим още една успешна защита от Hawkins.

=======================


TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas

Както вече бе коментирано, на практика гледаме световният шампион срещу интерконтиненталняит шампион. Макар и срещата да е срещу втори акаунт, то потенциала е огромен. Всъщност, точно посоченото в първото изречение трябва да мотивира Юли да даде всичко от себе си, може би дори 110% от възможностите си, защото именно с играта си в този мач може да докаже на какво всъщност е способен и дали всъщност няма да е следващяит World Heavyweight Champion. Надявам се другата среща на Джони да не му попречи да изиграе този мач по брутален начин и се надявам да се получи една класика. Разбира се, залагам за победа на текущият интерконтинентален шампион.

=======================


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream

Това е един мач, който чакам от изключително много време. Преди да започна да говоря за него бих искал да благодаря за доверието, което екипът има към мен като ме слага в мачове с огромни имена - Psychosocial, Dimarata, Scroller, а сега и founder-a на fed-a. За мен това е среща, която бе неизбежна, а и която чаках с нетърпение. Що се отнася до враждата, според мен тя има потенциала да стане огромна, но 3 седмици са прекалено малко за развитието й. И все пак се получи брутално! The mind games, които Velveteen Dream прилага на Тейкър са перфектни! Контраста в кечистите е може би най-големият до този момент, а hype-a е на максимум! Благодаря на GOAT за това, че се съгласи за срещата! Пожелавам успех и нека победи по-добрият от двамата.

=======================


ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada

Считайки развитието на историята след загубата на световната титла от страна на Окада, както и последното издание на Rampage, този тип мач е перфектният за разписване на следващата страница в историята на всеки един от двамата. Според мен двамата ще направят втора класика, подобна на тази от SS, но този път с една идея повече хитрини. Имам някакво усещане, че дължината на мача ще наподобява моят на PAIN, което ще е брутализъм! Според мен Окада ще загуби умът си тотално ако не спечели срещата, но в крайна сметка прогнозирам, че настоящият световен шампион ще намери начин да го победи.

=======================


Месец след месец набираме все по-голяма инерция. Надявам се след Септември да се върнем както по пътят към PAIN X, а вярвам, че ще успеем като се има предвид силата на настоящият card. Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyПон 19 Авг - 18:08

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada


Имайки предвид, че това е мач реванш за титлата и това е първата защита на Джони си мисля, че ще видим сигурна победа за Сет Шибания Ролинс.. Джони съм убеден, че ще бъде по-добрия в тази среща, имайки предвид колко повече ще бъде нахъсан, но Кални също ще се постарае. Като цяло мисля, че малко оттегляне на Калнито от МЕ титлите и да се съсредоточи към някоя вражда, в която не е заложена титла или каквото и да е било би вдигнало интересна на враждите, понеже от край време всеки главно го интересува МЕ титлите... 



CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream


С риск да ми се обиди някой, но като цяло аз винаги си казвам всичко без да ме интересува кой кво ще си помисли. Няма спор, че Лаек и Пеши са класни играчи, едни от топ кучетата на феда, но за мен не е справедливо спрямо останалите потребители да се завърнат и директно да получат шанс за МЕ титла без да са изградили някакъв образ на кечиста си.. Определено ще бъде адски разочарован, ако видя Лаек отново с титла, имайки предвид, че е направил абсолютно нищо, за да заслужи мач за тази титла, но в миналото има множество, адски много пъти, в които Лаек не е заслужил шанс за някоя титла, но въпреки това я е спечелил. Положителното, че играят Лаек и Пеши срещу Марто в последните турнири е, че за мен Марто е най-добрият Гранд шампион от както я има титлата, след като освен, че победи много добри текущи юзери е, че той победи Пеши на миналия турнир и, ако сега спечели срещу Лаек определено рейна му ще бъде един от най-хубавите, които аз съм виждал до сега. Така, че очаквам победа за Марто, но, щом Лаек е в мач за титла всички знаем, че и да заслужи и да не заслужи може да си тръгне с титлата накрая турнира... Надявам се да не виждам SAME OLD SHIT В ТНВ..


TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas


- И тука съм леко разочарован понеже има според мен хора в таг дивизията, които биха се справили добре в мач срещу Балор за ИС, а не втория АК на Джони, ако е той, но мисля, че той цъка с Андраде. Ясно ми е, че Андраде ще направи много силен мач и ще покаже отлична игра, но ще загуби с цел да спаси рейна на Юлито и като цяло ИК, което в момента е доста критично поне според мен.. Юлито няма вина просто титлата беше дропната после Солидера имаше проблем с времето. Мисля си, че в този мач трябваше отново Солидерът да получи шанс понеже ясно, че се забави и имаше проблеми на мин турнир, но си мисля, че той е сериозен като цяло. Също можеше да видим в този мач и Денката, но явно има други планове. Очаквам голям мач, но, имайки предвид, че Джони цъка с 2рия с акк в него би било разочарование да спечели титлата и още повече да я закопае по този начин.


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show


-Не крия от никого, че много ме кефи момчето с Грамадата.. Наистина искам да спечели тази среща, а пича с Хоукинс му време за нещо по-голямо. Надявам се да го видя да прави класика с Юлито за ИК-то.
TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger


Нямах много време да проследя кво се случи тука признавам си. Радвам се, че Солидера е с титла, но ми се искаше да е с ИК-то или нещо такова, но трябва да се постарае и да е редовен и ще дойдат нещата. Виждам защита на отборните шампиони.

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar


-Надявам се да не виждам едно към едно изкопирано от WWE и съм като цяло почти сигурен, че и двамата няма да го направят. И Сев и Пеши са креативни личности и очаквам мач, който няма да е в стил от WWE, а нещо много по-специално.. Все си мисля, че няма да видим излъчен победител в тази среща след нечовешки постове.


Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano


Реванш на полуфинала от KOW. Не можах да проследя от близо кво се случва тука, но знам, че ще видим хубав мач и очаквам този път победител да бъде Ю-ГИ-О.


No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho

Бях доста скиптично настроен понеже всички сме запознати с несериозната част от Дарк-а, но за около 2-3 сед се запознах лично аз и с неговата сериозна страна и, когато иска може да е сериозен и много добър. Общо взето такъв мач в WWE ми беше дрийм мач, но сега може да е много по-добър с този образ на Y2J. Определено ще ми трудно да цъкам без дисквалификации без медия на Брийз как си служи със стол, стълба, маса или нещо такова, но ще се справя някак си.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyПон 19 Авг - 19:14

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada
- Враждата от започването и беше супер и продължи по много добър начин след турнира Summerscream, когато Жони успя да спечели Световната титла за първи път от три години. Лично според мен Жони ще издигне още повече титлата, ако остане при него. И може би това ще бъде най-добрия избор за победител. Вярно ще видим много тушове, но поне според мен Rainmaker-а трябва да направи нещо друго след ВХЦ картината, нещо което не е правил до сега с Okada, за да поддържа hype-а около него. Навярно не виждам кой може да победи Johnny... Щом успя да победи най-добрия е-федър в момента, то тогава Johnny може да бъде предоволен от това, което направи преди месец, а сега ако успее да спечели ще е още по-добре за него и неговата кариера с Rollins. Като цяло очаквам много епичен мач с много постове, предвид стипулацията.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream
- Един интересен мач на хартия, но и очаквам да надминат моите очаквания. С Марто работех преди месец и мога да кажа, че е приятно да се работи с такъв човек. С Андрей също съм работил и мога да кажа същото. Двамата определено ще надминат моя мач с Марто на отминалия турнир, това даже може да е най-добрия мач на Марто в кариерата му за сега. Андрей знае как да изнася класики, той се вписа много добре в образа на Dream по време на build-а. Марто с Taker си е на високо ниво, определено успя да го изкара от калта, в която бе оставен от предишните, които го играха.

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas
- Първи срещу втори акаунт, но тук може би не трябва да говорим за втори акаунт, защото Жони го играе като първи. Определено направиха интересен build и очаквам мачът да е на едно високо ниво. В Rampage се надявам да сме видели малкото от тях. Но ми е интересно как Жони ще се справи, като се има на предвид, че има да защитава WHC титла в много дълъг мач. Пожелавам му успех, а Юлиян си поддържа добро ниво. Не бива да пуска все още титлата. Според мен трябва да издигне още титлата, а за сега се представя доста добре. Станал е по-сериозен от преди година, играе по-добре и кой знае, може да види и Световна титла след известно време.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show
- Казах на отминалия турнир, казвам го и сега. Славчо вече не е за Pure дивизията. Прекалено е добър за нея. Титлата трябва да отиде при Big Show, за да може да израстне като играч, а Славчо да се изкачи нагоре и да започне да се бори с големите имена, както направи Марто, Solider, Денката и още хора, но ме мързи да изброявам, така че не се обиждайте, ако не съм писал някой. Иначе ще е добре да я загуби и да се изкачи нагоре, а Big Show да продължи.

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger
- Томи се върна, само че Bryan ще му е първи акаунт, ще ми е интересно да го видя с Daniel Bryan как цъка, дано това да е неговия човек и да не го сменя. Jeff те първа ще се издига, но не вярвам това да е техния момент. Очаквам отбора на Rusev и Zayn да запази, което ще и е по-логичното. Все пак наскоро спечелиха титлите и се нуждаят от title defens. Но нека да направят добър мач, за да вдигат нивото на титлите.

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar
- Аз и Сев определено задминахме Cena - Lesnar | от 2017 година, като build, очаквам и да направим хубав мач. Аз и Сев не сме имали хубави мачове. Винаги все единия прецаква нещо, но този път се надявам да не е така, защото за сега и двамата сме в уникална форма и се надявам да станете свидетели на добър мач. Само мога да ви кажа, че те първа ще виждате хубави неща от мен и Сев.

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano
- Реваншът между двамата ще бъде доста интересен. Радвам се, че Дамян се нави да направи този мач срещу Фараона и да довършат историята си. Определено ще е интересно. Двамата направиха добър мач на Summerscream, а сега очаквам да направят още по-добър и този път Фараона да си отмъсти и да започне build-ването на Gargano. Лично аз имам големи очаквания към тях, защото са много добри играчи. А единия трябва да прави име в TNW, докато другия е изградил и даже вече е Hall Of Famer.

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho
- Мислех си до последно, че Дарка няма да е сериозен, но той успя да докаже, че може да е сериозен, когато поиска. Само дано е сериозен и към мача и наистина да направи успешен run. Доста интересен избор е направил да вземе Jericho, а Цецо с Breeze си е на ниво, така че можем да очакваме много добър мач между двамата. А самия вид на мача означава, че ще видим много брутални моменти от двамата.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyВто 20 Авг - 7:55

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada -
Вече си изказах мнението за предишния ни мач. Това определено бе един от любимите му сблъсъци в този форум, а сега, само месец по-късно, имаме мач с потенциал да го задмине. Rollins и Okada са такъв тип кечисти, които просто могат да изградят перфектна химия помежду си. Продължението на враждата се получи много добре. Okada започна да губи ума си покрай всичко, но накрая на финалното шоу си понесе последствията. Мачът вече започна и до момента се развива страхотно. Определено ни очаква поредният спектакъл.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream -
Martozzy срещу GOAT определено е истински dream мач. От по-старите имена точно той е името, което исках да видя срещу Марто. Може би щеше да бъде още по-интригуващо да видим сблъсък между Taker и най-големия му колос - Triple H, но с Dream също се създава много интересна динамика. Враждата ми хареса, имаше мистичното в нея, имаше и интересното. Очаквам срещата да бъде пълна с mind games, а ако и двамата са на сто процента, може би сме пред един от мачовете на годината.

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas -
Няма голямо значение, че Almas е втори акаунт, тъй като Джони го презентира на нивото на първи. С този мач хем най-вероятно ще се даде една силна защита на шампиона и хем няма никой от по-младите и ценни образи да отнесе загуба, в случая Zayn/Rusev. Рано му е все още на Юлиян да губи титлата. Виждам, че има желание да се развие с нея, а именно тя може и да се окаже последното стъпало за него преди WHC-то. Мисля, че в идните месеци тепърва ще набере още инерция и ще развие образа си. Тук очаквам много силен и класен мач, който да завърши с защита на Bálor.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show -
Определено това е мачът, в който най-сетне титлата на Славчов може да бъде отмъкната. Първоначалният план беше Йоан да получи реванша си на този турнир, но поради странични причини момчето с Big Show се озова на негово място. Играта му леко се доближава до тази на Славчов, но наистина му е нужна малко повече емоция в постовете. Доста е възможно да бъде коронясан нов champ, всичко зависи дали Show ще up-не играта си за този мач и ще успее да бъде реална конкуренция на Hawkins.

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger -
Това най-вероятно ще е по-скоро filler защита на шампионите, което не е лошо. Така или иначе е първа и няма толкова драма около завършека на мача. Томи винаги си е имал потенциала, въпросът е, че вече няколко пъти го пропиля. Гледам, че ще играе с втория си акаунт, но този мач със сигурност е важен за него, тъй като ще покаже дали може да му се има доверие. При Hardy изчезна тази неактивност отпреди, но играта му сякаш е една и съща от няколко месеца. Може би има нужда от малко помощ, за да прогресира. Rusev и Zayn са перфектен избор за отборни шампиони. Динамиката между тях също е интересна. Единият е babyface, другият също е babyface, но на моменти и heel. Очаквам защита за шампионите, но с някакъв по-особен завършек.

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar -
Доволен съм и от двамата. Сев беше сериозен по време на враждата си, жалко, че не успяхме да изиграем мача преди няколко месеца като хората, но се надявам отсега само да напредва. Скролер успява да се превъплъти доста умело в образа на John Cena и до момента задържа интереса ми. Според мен този мач ще е единствено началото на нещо голямо, тоест прогнозирам някакъв завършек, който да остави и двамата силни и да подготви почвата за втори мач.

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano -
Тук историята е изцяло спортсменска. Имаме обаче една странична нотка и тя е, че Ospreay е по-опитният във федерацията, а и от двамата играчи. Това успя да му донесе победата на предишния турнир, но сега Фараона определено е готов за възмездие. Може би ще видим нещо като passing the torch от Димарата, който доколкото разбрах, няма да има възможността да играе през по-следващите месеци. Очаквам наистина качествен мач и целта им определено трябва да е да надминат този от "Summer Scream".

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho -
Интересна вражда се получи. Дарка има лошия навик да загърбя нещата по средата на нищото, но вярвам, че този път ще е различно. Представи се на ниво с новия образ на Jericho. За Цецо това е по-скоро протоколен мач, докато се освободи място при ME титлите. Въпреки това Дарка има предимството от страна на кечистите и опита на неговия персонаж в такива срещи, така че мачът определено не е предвидим. Ще видим, мачът може да бъде брутален.

Overall: Картата от мачове изглежда много добре. "Summer Scream" и "Destination: WAR" бяха успешни турнири, този може да бъде още по-успешен, ако всеки от играчите в него прояви сериозност и старание. Определено започваме да се връщаме на старото ниво отпреди "PAIN", а ако дойдат още няколко играчи, нещата ще станат още по-силни.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) EmptyВто 20 Авг - 15:11

ME: TNW World Championship 60-Minute Iron Man Match
Seth Rollins (c) vs. Kazuchika Okada -
Няма какво много да се каже тук, но ще опитам да го докарам. Реванш за Okada, интересни неща се случиха в предните шоуто, със сигурност и мача ще бъде доста интересен, но да заложиш тук, поне според мен не е никак трудно. Предполагам, че победата ще ходи при Rollins, той се нуждае от тази победа, за да дръпне нагоре като World Champion, а като такъв от Johnny, то със сигурност ще ставаме свидетели на хубави неща... Седмица след седмица.

CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. Velveteen Dream -
Този мач също не е никак труден за залог, поне от моя гледна точка, така виждам нещата аз. Две дости добри имена на TNW ще се изправят лице в лице, също доста интересен build, със сигурност и мача ще бъде интересен, но пък смятам, че самия край няма да бъде чак толкова интересен. Според мен Laicho не трябваше да се пуска за титла веднага, трябваше да цъка поне месец в нормална вражда, иначе това завръщане изглежда като за един reign с титла. Все пак се надявам да не съм прав, но смятам, че ще победи и ще играе само в период, в който е Шампион, след което ще си вземе отново почивка.

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor (c) vs. Andrade Almas -
Не, че се правя на интересен, но тук виждам същото като горе. Интересна вражда, подсказваща за интересен мач, но отново имаме предсказуем завършег, поне според мен. Няма смисъл да се влиза в подробности, казвам просто победа за Bálor, защото е първи акаунт.

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. Big Show -
Ето тук вече става по-непредсказуемо! Честно казано, нямам какво много да кажа по мача, освен, че ще ми е интересно да го следя и да видя излъчения победител... Нищо лично и към двамата, но просто искам да видя Big Show като Шампион в TNW, затова залагам на него!

TNW Tag Team Championship Match
Rusev (c) & Sami Zayn (c) vs. Jeff Hardy & Jack Swagger -
Tag титлите се завърнаха, надявам се да не бъдат заебани бързо, дори напротив. Надявам се все повече и повече да виждаме различни отбори и титлите сериозноо да си стъпят на краката. Отбора на Rusev и Zayn се сработват доста добре и затова смятам, че ще победят... А и Денката ми е един от любимците с Mr. Rusev!

Singles Match
John Cena vs. Brock Lesnar -
Нямам какво да кажа тук, освен, че няма смисъл да ме следите и да се чудите дали ще пиша или не. Винаги съм бил добър играч и смятам, че има нещо специално в играта ми. Причината за несериозността ми последната година е единствено, защото TNW ми доставяше нулево удоволствие. Все пак, това се промени и не ми е готино, когато чуя някой да казва: "дали ще пише, а-у". Вече имам хъс, играта ми доставя удоволствие и да... Тук съм, за да се веселя, не да бавя и прецаквам. А да, очаквайте страхотни неща от мен и Пеши, сигурен съм, че няма да разочароваме!

Singles Match
Will Ospreay vs. Johnny Gargano -
Мача лъха на качество. Не съм запознат много с играта на Фараона, но от това, което съм видял, не просто мисля, ами знам, че ще се сработят страхотно с Дамян. Мача обаче е много труден за залог, но все пак... Макар да съм фен на Дамян, ще слоза точка над името на Фараона!

No Disqualification Match
Tyler Breeze vs. Chris Jericho -
Тук също имаме мач с отворен край! Двамата като играчи са горе-долу равностойни, видяхме интересни неща в Rampage. Очаквам интересен, брутален и класичеески "No DQ" мач... Тук обаче нямам избрано име за победител... Ще разберем какво ще стане на турнира!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Revenge (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Revenge (2019)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» TNW Revenge 2016
» Revenge 2017
» Revenge (2018)
» TNW Revenge (2020)
» Revenge (2021)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: