Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Revenge (2019)

Go down 
+6
SevBoom
Martozzy
GOAT
Rainmaker
Cekoki
Scroller
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Revenge (2019) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge (2019)   Revenge (2019) - Page 3 Empty14/9/2019, 11:27

Ще пиша от телефона so фоукссс, ако има грешки и изпусна някой ме боли дедовия.

Гроби срещу Мечтата..
-Какъв рейн прави Марти.. Пак ще го кажа може би съм най-голямо впечатление ми прави от всички от както се завърнах. Рейна му направи Granda може би най-добрата титла.. През какви хора мина само Марто не е истина. Хубав мач очаквах още повече от Лаек, но явно не му е Дрийма човека за него. Приличен мач и логично Марти Парти продължава своето страхотно царуване..

Окада срещу Ролинс
- Нямах особено време да следя нещата, но сега успях да го прегледам и наистина написаха история момчетата. С цялото ми уважение към Кални обаче за мен си изпя песента с Окада. Знам какво е да цъкаш с даден кечист дълго време и колкото и смешно да звучи има превързване, но за мен трябва смяна задължителна. Надявам се да вземеш нов кечист и да се пуснеш в някоя вражда или знам, че звучи нелепо за едни, но бих искал да те видя да издигнеш да кажем ИК като начало ако вземеш нов кечист.Ако смяташ, че имаш какво да покажеш още с Окада обаче не слушай никого и прави каквото ти е кеф. Джони показва неща, които не съм ги виждал до сега. Определено го познавам много дълго знам играта му и със сигурност е мн по-добре дори и от Едж периода му, но тогава играта тук не беше същата като сега, вече няма идиотските дългосрочни планове, които бяха кенсъра на играта заедно с Лаек и Косьо, вече се гледа много повече качеството на поста и смея да твърдя, че Джони е почти съвършен.. Има хубава химия с постовете на опонентите си, няма само ходове в постовете, а да напишеш толкова дълги постовете и то по 6-7 страници да поддържаш едно ниво е голямо постижение. За мен надигра и двата мача Ролинс своя опонент. Надявам се да запазиш тази игра и срещу мен понеже ще те чакат много тежки мигове, ТРЪСТ МИ.

Балър срещу Андраде
Разочарован съм, че мач за ИК има втори профил и знам, че този втори профил е много добър, но просто ИК е в окаяно положение и с втори акк да се бие за нея не си помагаме. Определено очаквах много повече от Юлиян, който не мисля, че показва максимума от себе си, поне така ми се струва, дано на греша, но лично на мен ИК ми е на сърце, а сега не ми харесва положението и..

Хоукинс срещу Голямото Шоу
Ами явно момчето с Хоукинс няма време и се радвам за тилата на момчето с Шоу.

Таг Мача
Надявам се Денката и Солидера да отидат за ИК, а не в таг дивизиите. Нямам нещо интерес да гледам 1 акк на качествени момчета в таг дивизиите, мястото им е най-малкото в мид карда и съм сиг, че ще се справят там. За самия мач нямам какво да кажа.

Сина срещу Леснър
Трябва да има по-често такива вражди понеже в момента рядко виждаме двама юзери да се бият на няколко турнира подред. Хубав мач с постове, които е приятно да се четат и има доста интересни планове като, че ли.

Оспри срещу Джони Кеча
Реванш и то хубав.. Много хубава игра и от двамата, но се надявам са вбъдеще, ако имат нещо заедно да стане по-лично

Брийз срещу Джерико
Да знам, че се забавих за сефте от 4 годишната ми кариера, но просто имах ужасна седмица, а и като последен мач за Брийз реших каквото и да стане да дам уин на Джерико, но, ако знаех, че ще стане 2 акк ако е така щях да се постарая мн повече, за да бия. Радвам се, че с Брийз постигнах нещо, което никой друг не може да се похвали, а именно, че станах Крал на кеча. Време за Пънк.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
Revenge (2019)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» TNW Revenge 2016
» Revenge 2017
» Revenge (2018)
» TNW Revenge (2020)
» Revenge (2021)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: