Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 8. Big Show Looking for MJF, for revenge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

8. Big Show Looking for MJF, for revenge Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Big Show Looking for MJF, for revenge   8. Big Show Looking for MJF, for revenge Empty02.07.23 22:58

...
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 372
Age : 32

8. Big Show Looking for MJF, for revenge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Big Show Looking for MJF, for revenge   8. Big Show Looking for MJF, for revenge Empty04.07.23 21:43


Striker: Дами и господа, в следващите минути ще видим един човек, който едва ли можем да кажем, че бе надвит, а по-скоро надхитрен по възможно най-грозния и тъп начин. Това е най-големият атлет на света - голямата мечка гризли Грамадата, който преди няколко седмици се завърна и мачкаше опонентите си като хлебарки. Той минаваше през всеки един от тях....... до миналата седмица, когато тогавашният му съперник, наречен MAXWELL JACOB FRIEDMAN успя да се "изгаври" с атлета, с когото изобщо не е добре да си имаш вземане-даване. И сега моят колега ще припомни за случката!
Jim Ross: Случката бе, че Грамадата бе на път да вземе поредната си победа след завръщането докато първо не бе ударен под пояса без съдията да види, а след това се намеси и охранителят на FRIEDMAN, който тотално разсея следящия срещата, и това позволи на MJF да използва своя златен пръстен срещу гиганта. Ходът от FRIEDMAN бе в тотален разрез с правилата, но както споменахме, последният е планирал всичко предварително. Планът му сработи и то срещу този мъж, който сега не е в добро настроение, въпреки овациите от публиката. Погледнете лицето му, по което още има следа от удара с пръстена от преди 7 дни. Голямата мечка гризли излиза тук, за да иска реванш срещу мъжа, срещу когото участва последно!
Striker: Така нареченият MAXWELL JACOB FRIEDMAN реши да прати голямата мечка в преждевременен зимен сън, но всичко, което постигна, е навличане на омраза и гняв. Що за мъж би постъпил така?? Това е TNW, тук всички играят по равни правила. Използването на вратички би довело до наказания, било то правни такива или саморазправи, каквото със сигурност ще последва след малко. Не знам дали Грамадата не е счупил нещо след като е гледал записа на мача си след шоуто. Сега той ще търси отмъщение и няма да се спре пред нищо.
Jim Ross: Мечката взима микрофон от асистента, след което се качва по металните стълби и влиза на ринга. Той ще отправи публично предизвикателство към съперника си от преди седмица. Дали последният ще се осмели да се изправи отново очи в очи с гиганта, имайки предвид в какво настроение е в момента той, или всъщност е добре обмислил нещата и отново има някакъв подъл план, предстои да разберем!

ГРАМАДАТА: Обикновено като изляза тук, поздравявам всички свои почитатели, но сега просто не ми е до нищо друго, освен до един "мъж" в големи, направо гигантски кавички мъж, защото това не е НИКАКЪВ МЪЖ за мен! Не го приемайте като обида. Напротив, вие не сте за нищо виновни, аз само искам MAXWELL JACOB FRIEDMAN!!! ИСКАМ ГО ТОЧНО ТУК И СЕГА!!! НЕ МИ СЕ ГОВОРИ, ИСКАМ ДА СИ ДОВЛЕЧЕШ ЗАДНИКА, МОЖЕ ДА ВЗЕМЕШ И ОХРАНИТЕЛКАТА СИ! НИКОЙ НЕ УДРЯ ГРАМАДАТА С ПРЪСТЕН В ЛИЦЕТО! НИКОЙ! КОЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ, СИ ТИ, ЧЕ ЩЕ ЗАМАХВАШ СРЕЩУ МЕН СЪС ЗЛАТЕН ПРЪСТЕН??? Искам те точно тук, срещу мен. Давам ти само минута да излезеш, в противен случай, аз идвам зад кулисите, за да те намеря!! (Грамадата хвърля микрофона)

8. Big Show Looking for MJF, for revenge 5BxkzzL

Striker: Майчицееее, нервите на гиганта всеки момент ще се скъсат. Той едвам си сдържа яда, чак мен ме хвана страх, седейки тук и слушайки. Това ми напомня за Dudley Boyz, които бяха бесни след като "Новият ден" ги налагаха с тромбон! Грамадата просто не иска да говори повече! Как ще постъпи MJF точно сега???

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
8. Big Show Looking for MJF, for revenge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» REVENGE 2015 - OPENING SHOW.
» TNW Revenge (2020)
» Revenge 2010
» Revenge (2019)
» Revenge (2021)

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 514-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: