Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Revenge 2017

Go down 
+5
Yuliyan
FreeRiver
Cekoki
Rainmaker
GOAT
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty21.08.17 7:52

Резултати написа:
ME: TNW World Championship
Singles Match

"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bobby Roode (c)

TNW Grand Championship
Triple Threat Match

Seth Rollins (c) def. Ethan Carter III and Shinsuke Nakamura

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match

Roman Reigns (c) def. Rene Dupree

TNW United States Championship
Singles Match

AJ Styles def. Dean Ambrose (c)

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match

Cody def. CM Punk

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar ended in a draw

Mixed Tag Team Match
Two on Two

Broken Matt Hardy & Reby Sky def. Mike Bennett & Maria Kanellis

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves

Dolph Ziggler def. Baron Corbin

Singles Match
The Undertaker def. Zack Ryder

TNW Women's Championship
Singles Match

Naomi def. Alexa Bliss (c)

Singles Match
Paige def. Carmella

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty21.08.17 12:39

ME: TNW World Championship
Singles Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bobby Roode (c)
-Поредната класика между тях двамата, която надмина миналия им мач. Радвам се, че най-сетне Кални взе Световната титла понеже както казах и в миналия си коментар щеше да стане прекалено банално за 2949329483294 път да загуби. Честито на Кални и му пожелавам силен рейн, а Викторов май взе "Колът", ако не се лъже и съм сигурен, че и на него му предстоят силни мигове и нищо чудно да се срещнат след време отново.

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) def. Ethan Carter III and Shinsuke Nakamura
-Ем с това забавяне на Тони и като видиш, че мача беше по 2 поста от всеки няма как да ми хареса, пък какво остава за другите хора. Не знам защо винаги някой се забавя и осира мачовете, но не е никак готино. Аз с пукната ръка, бачкам и излизам всеки ден навън намирам време, а сега цъкам и с дива Иконката на Поколени

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) def. Rene Dupree
-Никакви изненади тука. Да си призная въпреки, че знаех, че Пеши ще защити титлата си леко се надявах да видя Сираков с титлата понеже цъка от доста време и сега Дюпри показа добра игра, но е рано Пеши да дропва.

TNW United States Championship
Singles Match
AJ Styles def. Dean Ambrose (c)
-Ето го и поредното забавяне Smile. Уш щеше да има реванш, но уви... Разбирам Мариян, че има много неща на главата, но не беше готино да развали така леко момента на Юлито. Имам предвид, че Юлиян от доста време чака да вземе титла и най-сетне го направи, но с такова забавяне леко се прееба, но както и да е. Честито на Юлиян, който прероди кариерата си със Стайлс.

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
Cody def. CM Punk
-Голям успех за Алфи. Ще гледаме Коуди срещу Окада, което не звучи никак лошо, а напротив. Първия опонент на Кални ще го поизпоти на турнира със сигурност.

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar ended in a draw
-Интересен край се получи. Ще видим какво следва.

Mixed Tag Team Match
Two on Two
Broken Matt Hardy & Reby Sky def. Mike Bennett & Maria Kanellis
-Така и трябваше да завърши този мач, за да има интрига, ако не се лъжа сега е 1-1 на мачовете между Бенет и Харди макар този път мача да беше отборен. Както казах много добре се получи, че имаше разнообразие във враждата им като имаше микс мач, а микс мач не помня от кога не сме гледали. Честито на ХардЕто.

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Dolph Ziggler def. Baron Corbin
-Зиглърът се спаси това копеле.. Очаквам Шизо да направи добра кариера с Корбинът в близкото бъдеще.

Singles Match
The Undertaker def. Zack Ryder
- Евалата.

TNW Women's Championship
Singles Match
Naomi def. Alexa Bliss (c)
- Ето, че Лаек започва да властва и в женската дивизия, но скоро ще бъде победен понеже и аз ще бъда там Wink. Да държи титлата топла докато дойда...

Singles Match
Paige def. Carmella
-Много кофти за Миа... Беше ми може би най-интересна нейната игра в женската дивизия и почна да ме кефи и играта и с Кармела, но сега няма да я гледам скоро време. Честито на Пейдж.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
DaveMeltzer
New User
New User
DaveMeltzer


Join date : 25.01.2011
Posts : 21

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty21.08.17 13:17

Dolph Ziggler vs. Baron Corbin - DUD
Roman Reigns (c) vs. Rene Dupree - ***
CM Punk vs. Cody - ***
Alexa Bliss (c) vs. Naomi - *1/2
"The Miracle" Mike Bennet & Maria Kanellis vs. Broken Matt Hardy & Reby Sky - ***3/4
Dean Ambrose (c) vs. AJ Styles - ****
The Undertaker vs. Zack Ryder - DUD
Seth Rollins (c) vs. Ethan Carter III vs. Shinsuke Nakamura  - ***
"The Beast" Brock Lesnar vs. "The Cleaner" Kenny Omega - ***1/2
Carmella vs. Paige - **
Bobby Roode (c) vs. "Rainmaker" Kazuchika Okada - *****
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty21.08.17 14:27

ME: TNW World Championship
Singles Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bobby Roode (c)

Много стабилно се разви историята и мачът между двамата, от ентрадите до самият край включително, този път с Окада като победител. Викторов се представи стабилно с Рууд, добро psychology показа на ринга с продължителните атаки върху раненият крак както и вратът на японския кечист, класически heel Roode. В края на деня обаче, Рейнмейкъра излезе с по-силните ходове и неговата приказка завърши с happy ending, като Окада стана Ве Ха Це~! Поздравления и за двамата че направиха история, аз много се зарадвах за това че Окада най-после получи световната титла, скъса си задника от бой и най-накрая целият му положен труд си беше възнаграден!

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) def. Ethan Carter III and Shinsuke Nakamura

Впечатлен съм от силната игра която демонстрира Картър. Не съм очаквал точно той да удари толкова добри постове, не казвам че са от най-добрите, но за неговата игра може би надмина дори своите очаквания, може и да се е забавил най-много от всички но пък забавянето му си е напълно опровергано. Все пак резултатът се получи така, както аз го бях предвидил.

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) def. Rene Dupree

Едва ли някой би очаквал резултатът да се получи другояче, Скроллер-а продължава да "МАЧКАА" с Румянката, много му връзва играта с REIGNSmaker-a. Sirakov има голяма химия с Рене Дюпри, определено играта му е по-добра отколкото докато цъкаше с Русев, но просто не виждах как Рейнс щеше да дроп-не на Revenge, като дори в самата история между двамата отмъщението трябваше да е за самия РОУМЪН защото Дюпри винаги го прекарваше. Make Roman look strong YEEEEAH!

TNW United States Championship
Singles Match
AJ Styles def. Dean Ambrose (c)

Тук Мариан подобри себе си и показа по-добра игра отколкото на миналия турнир, за юлиян не бих могъл да кажа същото, всичко което му отне беше един последен силен пост за да спечели Ю еС ЕЙ титлата. Заслужи си титлата момчето, иначе, нямам други забележки освен че това беше единствения мач който забави целия турнир.

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
Cody def. CM Punk

Голяма излагация беше този мач, очаквах повече от Коуди. СМ Пънк трябваше да бие, според мен, несправедлива беше загубата спрямо "The Best in the World".

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar ended in a draw

Интересно се получи тук. Връщам си думите назад за нещата които казах против Омега. Дано Омега да продължи да почиства боклуците от TNW.

Mixed Tag Team Match
Two on Two
Broken Matt Hardy & Reby Sky def. Mike Bennett & Maria Kanellis

Според мен по-добър беше мачът, отколкото миналия ми мач срещу "Канелата от Чудото". Не бих казал че тук спечелих чисто, но победата си е победа. Благодаря на лайок за участието. Btw радва ме играта ти "Майк от Чудото". Smile

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Dolph Ziggler def. Baron Corbin

Големи поразии направи "човекът от пясъкът". Enter: sandman.
Познах, че мач така и няма да има. Стабилна вражда се заформя.  

Singles Match
The Undertaker def. Zack Ryder

Пълна разбивация от страна на Гробаря, направо погреба моя човек Зак Райдър, дано да не се случи с push-a на Райдър така както стана във ВВЕ и да го бутнат в инвалидна количка от рампата. #GiveRyderAChance #WWWYKI

TNW Women's Championship
Singles Match
Naomi def. Alexa Bliss (c)

Holy shit! Naomi from the forest with the Split-Legged Moonsault~! Нямах представа че ще свърши толкова бързо, но шокова победа за Наоми. Честито за reign-a с курвенската титла. #FeelTheGlow ~!

Singles Match
Paige def. Carmella

Някак си с протичането на турнира знаех, че така ще свърши мачът, макар и да не го бях предвидил. Не знам кой цъка с ПейЧ но gg.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty21.08.17 20:08

Слаби сте ми, ще ви изям с по 1 пост. Не бе... Сериозно. Не съм гледал нито един мач и няма какво да коментирам. Не виждам и смисъл, след като Руслан е част от форума. Както и да е. Скоро нещата ще се променят. Smile THE ANIMAL IS UNLEASHED !
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty21.08.17 21:58

ME: TNW World Championship
Singles Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bobby Roode (c)

Най-добрият мач, в когото съм участвал в е-фед, а определено смятам да потвърдя, че това е и най-добрият мач, когото съм ВИЖДАЛ в е-фед. С Руслан показахме на всички играчи на TNW, че още преди Summer Scream бяхме изградили стабилна химия помежду си, и тук всичко кулминира в този прекрасен сблъсък. Roode и Okada със сигурност не са кечисти, които могат да се сработят и дори играят индивидуално от всички, но съм абсолютно на мнението, че двамата отново нямахме проблеми с това и се представихме чудесно. Брутален neck work от страна на Okada, един от най-добрите, които съм виждал от него, също много ми хареса character work-ът и психологията от японеца - в този мач знаеше, че няма право на грешка, опитваше се да предпази превързания си крак още в първите секунди на срещата и в същото време на моменти постъпи като арогантно копеле спрямо опонента си, защото шампионът го принуди да разкрие тъмната си страна, за да грабне победата (само който ми е чел целите постове, ще разбере за какво говоря). Отлична история и развитие, не бива да пропускаме и leg work-а от Roode, който също беше здраво застъпен в мача, както и атаките му върха врата на Okada. Нямаше никакви проблеми със selling-а, нито с pacing-а на сблъсъка и смея да кажа, че това е образец как се гради една е-фед класика, без overkill-ове и чак толкова уникални spot-ове, а просто със storytelling. Също се получиха много добри tribute-и към Flair и Styles. Надявам се, че победата ми беше заслужена, перфектен мач направихме с Руслан. *****+
TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) def. Ethan Carter III and Shinsuke Nakamura -
Ако трябва да бъда честен, мачът не ми хареса особено. Момчето с Nakamura показа нелоша игра, но постовете му бяха твърде кратки за мач като този, така че не мога да кажа, че останах чак толкова впечатлен. EC3 има още доста какво да изпипа като оформяне и т.н, играта на Цецо иначе беше стабилна, но със сигурност е имал и по-добри мачове. Една идея очаквах повече от двамата му претенденти, все пак шанс за Grand титлата е нещо голямо, което не може да се получи всеки ден, а поне те не показаха с почти нищо, че са готови да се бият за големите титли. ** 1/4
TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) def. Rene Dupree -
Още един мач, към когото имах по-големи очаквания, които не бяха съвсем оправдани. Scroller извади доста добри постове, единствената ми забележка е, че началото можеше да започне малко по-предпазливо, с повече обработка на противника и т.н, но какво да се прави. Като за Hell in a Cell мач определено можеше да се желае повече като моменти - да излязат за по-дълго време от клетката, дори да се качат върху нея, но това не се случи и мачът като цяло беше просто на стабилно ниво, без да мине границата от две звезди. Заслужена защита за Scroller, надигра опонента си по мое мнение. ** 1/2
TNW United States Championship
Singles Match
AJ Styles def. Dean Ambrose (c) -
Това забавяне много ме изнерви и дори ми прецака плановете да пиша с Okada, когато имах муза, а и не само аз бях потърпевш. Именно поради това не мога да кажа, че останах само с добри емоции от мача, който в действителност не беше лош. Юлиян трябва да поработи върху началото в мачовете си, и той тръгна директно с big moves, вместо да започне с обработка върху опонента. Това го забелязвам като проблем в много играчи, ако трябва да стане дума, въпреки и че при някои си зависи от стила на кечиста. Нямаше толкова застъпен storytelling, Юлиян пишеше в поста си, че Styles отнася Figure four, а веднага след това тръгва с акробатичните си изпълнения без selling. Другото, което леко ми се стори неприемливо, беше моментната обработка на крака на Ambrose от страна на AJ, на която впоследствие не ѝ беше обърнато внимание. Иначе размените и sequence-ите определено ми харесаха, горе-долу сработката беше солидна, изписаха добър брой постове, играта на Мариан беше на отлично ниво, но му липсваше съвсем малко на мача, за да достигне ***1/2+ границата в моите очи. Все пак доста стабилен сблъсък, ще видим как ще се представи Юлиян като US шампион. *** 1/4
№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
Cody def. CM Punk -
Въпреки че Alfie малко се забави в последната седмица преди турнира, с представянето си той отново ме спечели като негов фен и доказа защо си заслужи шанса за WHC. Хареса ми, че тук започнаха по-предпазливо, а впоследствие мачът изгради и добър storytelling с атаките върху крака на Punk и врата на Cody. Миа също се представи чудесно с Punk, много жалко, че напуска форума, исках да направим един мач, преди да си тръгне. Можеше съвсем малко повече да се иска от selling-а в срещата, но все пак останалото беше на ниво. Разочарован съм обаче, че сблъсъкът беше толкова кратък и последният пост на Alfie не беше на нивото на първия, иначе имаха предпоставки да стигнат дори четири звезди. Все пак доста добър мач, един от тези на вечерта. *** 1/4
No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar ended in a draw -
Не знам защо мачът беше толкова кратък, тъй като постовете и на двамата бяха добри и можеше да се получи много солиден сблъсък при по-голяма бройка. И лошото е, че изобщо няма да има продължение на враждата, тъй като Scroller drop-на Omega, което със сигурност не ми хареса, и така целият завършек на срещата се обезсмисли. ***
Mixed Tag Team Match
Two on Two
Broken Matt Hardy & Reby Sky def. Mike Bennett & Maria Kanellis -
Аз лично никога не съм харесвал Mixed мачовете, но все пак е добре, че са решили да го направят като продължение на враждата си, и дори се получи по-добре, отколкото очаквах. Много добри постове драснаха и двамата, раздадоха се, добра драма на ринга създадоха и всичко стана идеално. Засега враждата им е силен кандидат за такава на годината, лично аз се надявам да видим продължение, защото сработката им се получава отлично до момента. ****
Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Dolph Ziggler def. Baron Corbin -
Надявах се поне да има мач. DUD
Singles Match
The Undertaker def. Zack Ryder -
Същата работа и тук. DUD
TNW Women's Championship
Singles Match
Naomi def. Alexa Bliss (c) -
Мачът не ми хареса. DUD
Singles Match
Paige def. Carmella -
Очаквах повече. * 3/4

Overall: като цяло не най-добрият турнир, четири лоши мача и единствено два must see, но все пак прекрасният ME компенсира всичко останало. 6/10


Последната промяна е направена от Rainmaker на 22.08.17 17:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty22.08.17 0:38

ME: TNW World Championship
Singles Match
"Rainmaker" Kazuchika Okada def. Bobby Roode (c)


- Силен мач направиха Кални и Руслан. Мислех, че Андрей пак ще измисли нещо, с което да попречи на Калнито да спечели титлата, но уви, не го направи. Руслан ще ми липсва като шампион, все пак е един от най-добрите играчи и успя да издигне много световната титла и да я даде на един силен играч, който чакаше титлата година и половина някъде и най-после я получи. Rainmaker никога не е мрънкал за титли, което показва, че е търпелив, а не като някой, които реват постоянно на екипа.

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Seth Rollins (c) def. Ethan Carter III and Shinsuke Nakamura


- Очаквах повече от претендентите на Ролинс. Тонито се представи много добре, но лошото беше, че забави мача и това коства този мач да стане един от мачовете на турнира. Nakamura пък има какво още да подобрява в постовете си, а за Цецо какво да кажа.. Той доминираше през целия мач и напълно заслужено си тръгна със титлата.

TNW Intercontinental Championship
Hell In a Cell Match
Roman Reigns (c) def. Rene Dupree


- Добър мач се получи тук. Отново показах силна игра със Роман, а от Sirakov съм много доволен. Радвам се, че направихме вражда със него и такъв хубав мач. Да, нямаше толкова екстремни моменти, но все пак мачът си струваше. Надявам се скоро да видим Sirakov с титла, след като се завърне от почивката си.

TNW United States Championship
Singles Match
AJ Styles def. Dean Ambrose (c)


- Хубав мач се получи, като изключим забавянето, но нищо случва се.. И двамата се представиха силно, особено Мариан, който надигра опонента си, но загуби. Надявам се Юлиян да защити престижа на титлата (и да слага гифове на celebration), за да не стане като Intercontinental титлата. Честито, Юлияне, заслужи си титлата.

№1 Contender Match for the World Championship
Singles Match
Cody def. CM Punk


- Браво на Alfie! Надявам се да е по-редовен в мача си за световната титла.

No Disqualification Match
Kenny Omega vs. Brock Lesnar ended in a draw


- Тук плановете се променяха няколко пъти, но накрая със Сев решихме да завършим с равен резултат, защото той замина на лагер и нямаше как да пише и ме помоли да довърша мача. Иначе си беше хубав мач, имаше екстремни моменти.

Mixed Tag Team Match
Two on Two
Broken Matt Hardy & Reby Sky def. Mike Bennett & Maria Kanellis


- Хубав мач се получи и тук. Нямаше как River-a да загуби на втори пореден турнир, все пак това щеше да му убие образа. Сега се надявам да има отново мач между тях, в който да се реши всичко между тях. Отново казвам много хубав мач се получи между тях, въпреки че Maria и Reby участваха, което вдигна мачът още повече.

Contract Match
If Ziggler loses, he leaves
Dolph Ziggler def. Baron Corbin


- GG, Dolph.. Спаси се.

Singles Match
The Undertaker def. Zack Ryder


- Много силен дебют за BrotherBriiino, а сега нека да видим на къде ще отиде.

TNW Women's Championship
Singles Match
Naomi def. Alexa Bliss (c)


- Честито на Naomi.

Singles Match
Paige def. Carmella


- Браво на Paige.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Revenge 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge 2017   Revenge 2017 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Revenge 2017
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Рейтингът на Revenge
» Revenge (2018)
» Revenge 2010
» Revenge (2019)
» TNW Revenge (2020)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: