Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Mayhem 2017

Go down 
+4
Yuliyan
GOAT
Cekoki
Scroller
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty24/4/2017, 23:18

Mayhem - 13.05.17
Theme Song: Fall Out Boy - I Don't Care
Място на провеждане: Toyota Center - Houston, Texas

Poster:
Mayhem 2017 YDlGmum

Цитат :
Match Card:

ME: TNW Championship
Singles Match

Kevin Owens (c) vs. Bobby Roode

Singles Match:
Sycho Sid vs. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada

TNW Intercontinental Championship
NO DQ Match

Seth Rollins (c) vs. Chris Jericho

Singles Match
Finn Bálor vs. Tetsuya Naito

TNW Grand Championship
Triple Threat Match

Roman Reigns (c) vs. Samoa Joe vs. The Miz

TNW United States Championship
Singles Match

Dean Ambrose (c) vs. CM Punk

Singles Match
Alexa Bliss vs. Nikki Bella

TNW Women's Championship
Singles Match

Charlotte Flair (c) vs. Sasha Banks

TNW Cruiserweight Championship
Three Stages of Hell Match

Cody Rhodes (c) vs. Dolph Ziggler


Последната промяна е направена от Scroller на 28/5/2017, 11:10; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty6/5/2017, 21:06

Може да си давате прогнозите!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty6/5/2017, 22:24

Scroller написа: Може да си давате прогнозите.

Еми дават го обилни валежи с грамотовеци, носете си чадъри !.... Не ве ся сериозно.. Ще напиша само кой смятам, че ще бъде победител, а по-късно може да попиша по-подробно..

МЕХЛЕМ 2017
Поне според мен няма съмнение, че Оуенс ще защити титлата си срещу Боби Грубия.
Една от враждите, от която останах доста приятно изненадан въпреки, че нямах позитивна нагласа е тази между Кални и Васко и въпреки, че не вярвах, че ще бъде интересно определено много добре им се получава. Мисля, че правещия дъжд ще "намокри" Сид и ще видим победа за Калния и съвсем скоро ще се насочи към някоя от големите титли.
Мисля, че Ники Бела ще победи Алекса, но не е изключено да ми се обърка прогнозата кой знае.
Балър ще победи. Тук си признавам нямах възможност повече да поопозная враждата между двамата, но на пръв поглед изглежда, че Балър ще бие.
Роудс запазва срещу Зиглърят.
Рейнс сигурно запазва. Иначе бих искал да видя смяна на носителя. Мизът е точния човек..
Амброус побеждава и запазва.
Саша Банки ще вземе титлата.


Последната промяна е направена от Cekoki Flum на 7/5/2017, 00:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty6/5/2017, 22:28

Момиче за титлата на щатите... Толерантен си, БАЧИ МАНЧИ! Догодина чакаме гей WHC! <3

Не съм от екипа, но ще ви подканя да коментирате турнира. Подигравка е да има само едно мнение.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty6/5/2017, 22:39

ME: TNW Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. Bobby Roode
-Стабилна вражда.Ама тоя мач можеше даже и да бъде с повече от двама.Доста редовно Амброус участваше.
Singles Match:
Sycho Sid vs. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada
-Ох...Сид ако бие няма да стане много хубаво.После и без това не се появява...Но яка вражда.
TNW Intercontinental Championship
NO DQ Match
Seth Rollins (c) vs. Chris Jericho
-Надявам се да е последният мач за тея двамата.Яка вражда,ама нека спре.Много мачове им се насъбраха.Радвам се,че привлякоха интереса ми към тая титла.Сет бие..
Singles Match
Finn Bálor vs. Tetsuya Naito
-Надявам се да е добър мач.
TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Roman Reigns (c) vs. Samoa Joe vs. The Miz
-ТОВА...ТОВА Е...БРИЛИАНТНО!НЕ МОГА ДА ПРОУМЕЯ КАК ТОЛКОЗ' ЯКО СЕ ПОЛУЧИ....Все пак Рейнс запазва.
TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. CM Punk
-ДААААААААААААА БЕЙБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!Окей преувеличих...Иначе мнението ми е,че тея хора сътвориха доста.Тази титла е толкова яка и бих се борил за нея ама никакъв шанс да я спечеля :Д Дано Дийн запази.Не става да победиш непобедимият и да загубиш така лесно от Пънк.
Singles Match
Alexa Bliss vs. Nikki Bella
-Не знам кой....Алекса?
TNW Women's Championship
Singles Match
Charlotte Flair (c) vs. Sasha Banks
-Сашка....
TNW Cruiserweight Championship
Three Stages of Hell Match
Cody Rhodes (c) vs. Dolph Ziggler
-Откриваме шоуто по невероятен начин.Може би ще бъде един от най-добрите мачове за вечерта.Кой знае? Smile
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty7/5/2017, 01:03

ME: TNW Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. Bobby Roode


Лично според мен тази вражда се получи невероятно.. Имаше си всичко: Сегменти, бой и подписване на договор... За един месец, аз и Руслан направихме вражда, която ще бъде кандидат за годината. И също така успяхме малко да съживим световната титла, която беше закопана по едно време...

Singles Match:
Sycho Sid vs. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada


Враждата се получи добре.. Хубавото е, че Sid изглежда все още силен. Което вдига много този мач. Okada ще трябва да се справи с чудовището е, малко ще е странно да гледаме Sid и Okada, но може да направят един страхотен мач, в който Окада, трябва да спечели, за да може да премине по-нагоре, след като победи AJ Styles на Pain.

Singles Match
Finn Bálor vs. Tetsuya Naito


Новият с Naito много ме радва. Аз лично му давах съвети и още хора му даваха.. Той буквално надмина половината форум с неговата игра и точно тук очаквам, той да срази First Ever TNW Grand Champion - Finn Bálor в един епичен мач. Враждата им започна силно и продължи силно.

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Roman Reigns (c) vs. Samoa Joe vs. The Miz


Това не е този Сев, който искам да наблюдавам.. Не знам какво му става на това момче, но той показва голям спад в формата си. Хубавото е, че изградиха враждата добре и, че имаше още един човек, за да я издига. Сезо много ме радва с Joe и няма да се учудя ако успее да спечели титлата на турнира. Жони, той отново впечатли с Miz, а Сев показа добра игра с Reigns. И дано на турнира покаже на всички защо е НАЙ-ГОЛЕМИЯ!

TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. CM Punk


Тук според мен титлата не се връзва.. Беше голяма грешка да смесват тази вражда с тази за световната титла, защото в тази вражда титлата не е важна и не показват, че и двамата се борят за нея. Лично според мен този мач трябваше да е Normal, защото тук титлата наистина не се вписва.. Но все пак няма как да не се защитава титлата.

Singles Match
Alexa Bliss vs. Nikki Bella


Руслан явно пак ще издига в женската дивизия. Той се представя невероятно със Alexa. Pamela също е на едно високо ниво със Nikki Bella. Победата ще е за Pamelska във един епичен мач.

TNW Women's Championship
Singles Match
Charlotte Flair (c) vs. Sasha Banks


Ванко срещу Миа отново. Последният път, когато се биха за титла тогава Mia успя да спечели титлата, а сега те отново ще се бият за титлата и отново Ванко е шампион. Но според мен тук, той ще запази титлата. И после, ако продължат враждата си може да видим Mia с титлата.

TNW Cruiserweight Championship
Three Stages of Hell Match
Cody Rhodes (c) vs. Dolph Ziggler


Не знам дали е лоша или добра идея, но и двамата участници в този мач имат още един мач в този турнир и не знам дали ще успеят да изиграят този, защото в този мач имат да играят общо 3 мача, ако се стигне до трети разбира се. Васко е добър шампион със Юлиян направиха добра вражда и според мен ще видим запазване от страна на шампиона.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty7/5/2017, 11:54

ME: TNW Championship
Singles Match
Kevin Owens (c) vs. Bobby Roode

- Очаквам наистина силен мач тук... Един срещу друг се изправят една легенда и изгряваща звезда в Main Event-а! И двамата имат страхотно оформяне на постовете, и двамата умеят да подхождат със стил в постовете си и затова ще бъде много напечено и много интересно за гледане! От една страна хич не искам Пеши да губи титлата си, взе я наскоро и смятам, че има доста неща, които да покаже с нея, но не смятам, че ще стане, както очакваме... Руслан заслужава тази титла, отдавна не я е нарамвал и точно заради това смятам, че ще видим нов Шампион в лицето на Del Gogo, Виктор Викторов или просто Руслан! Но това за мен почти не е важно... Дали ще видим защита, дали ще видим нов Шампион... Просто пожелавам успех на момчетата и дано направят един страхотен мач, какъвто направиха при завръщането на Викторов!

TNW Grand Championship
Triple Threat Match
Roman Reigns (c) vs. Samoa Joe vs. The Miz

- ЩЕ ГИ УБИЯ!!! Както каза Пеши в горният коментар - трябва да покажа защо съм най-големия и това е идеалният момент, в който да го направя! Защо не на първата ми защита на Grand титлата? Преди да продължа с коментара си обаче искам да се извиня на всички потребители... Признавам си, че закъснях доста с онзи сегмент преди 2-3 седмици, бях зает, виновен съм, затова се и извинявам. Но за следващият път, както и за последното шоу аз не бях виновен и не искам вината да се прехвърля на мен! Не може един мач да се точи няколко дни и накрая да съм обвинен аз, че някой не си е изиграл мача, както и за последният сегмент, не искам да хвърлям вина по никой, но не съм и аз виновния, не искам никой да се сърди... Иначе сигурно ше бия, успех на Джони и Сезо, те са ми приятели!

Singles Match
Sycho Sid vs. ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada

- Още един много труден за преценяване мач... Тук също имам големи очаквания, двамата играят горе-долу на едно ниво, играят от горе-долу еднакво време... На практика ще станем свидетели на един съвременен за новата ера мач! В очакване съм за него и на практика не мога да дам точна прогноза, но нещо вътре в мен ми казва, че ще видим победа за "Русоглавият Японец" - Kazuchika Okada! Това, което ме кара да мисля така е, че ще видим лоша серия за Sid оттук нататък... Той бе непобеден Шампион много дълго време и след загубата му на Pain, когато титлата му бе отмъкната, сякаш ще станем свидетели на "Лошата Серия на Sid"... Но не знам, надявам се да не е така, успех и на двамата! Дано моя приятел Васко се справи!!!

TNW Intercontinental Championship
NO DQ Match
Seth Rollins (c) vs. Chris Jericho

- Очакванията са средни тук... Ще гледаме мач, на който сме ставали свидетели доста пъти и силно се надявам тук вече да се реши кой е по-добрият! За мен това е Chris Jericho в лицето на Шизака! Не отписвам толкова бързо и Цецо, но сякаш играта му не е същата, какво беше преди време, според мен времето да смени Rollins настъпи... Бих казал - победа за Шизо, но успех и на двамата, дано направят един страхотен мач и да надминат очакванията ми!

TNW United States Championship
Singles Match
Dean Ambrose (c) vs. CM Punk

- Нямам представа... Тук наистина съм много объркан, няма как да дам сигурно прогноза и затова ще играя на сляпо. Победа за Dean Ambrose като враждата продължава! Според мен ще видим силен мач от Мани и Миа, надявам се да не обърнат очакванията ми!

TNW Women's Championship
Singles Match
Charlotte Flair (c) vs. Sasha Banks

- И тук не мога да дам точна и сигурна прогноза, но сигурно ще станем свидетели на защита, като след това... Враждата продължава! Нека видим какво ще стане!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty8/5/2017, 15:04

Мехлем двайсе седемнайсе

Въпреки, че шоуто е в разгара си не съм чел нищо (освен whc мача) и смятам да дам закъснелият си коментар за турнира.

Няма как да не започна с мача за Световната титла. Смятам, че двамата нямаха нужното време за да направят нещо по-голямо. Имам предвид, че в началото на враждата им бяха сложени Дийн и Пънк, което до някаква степен понатрупа историята между двамата. Мехлем не трябва да е мястото на което всичко между двамата да приключи, има хлаб във враждата,а и Руслан е един от последните останали играчи от 'миналото' и съм на мнение, че е нужен поне 1 такъв играч за тнвг, който да работи с млади потребители. Най-добрата вражда за момента Окада-Сид, ще ни предостави интересен сблъсък между два терминатора. За жалост знаем как всичко приключва, но въпреки многото си конкуренция Кални и Васко успяха да надминат всички правейки най-добрият билд. Вторият мач, който ще го чета с интерес е Шизо-Цецо. Дано това да е последният мач между двамата и да сложи приличен край на една вражда, която ще е в номинациите за вражда на годината. Смятам, че build-а за US титлата беше крачка назад за развитието на пояса. Може някои от вас да си помислят, че говоря така защото главния админ играе в мача( сещате се...дерен обича да плуе по админите) заедно с момиче. Не това е проблема обаче. Работата е там е, че през целият build на мача, не се оставяше нужното пространство за Дийн и Пънк. Имам предвид..в началото всичко започна с WHC-то, а след това във финалното шоу всичко се смеси с Гранд мача. Смятам, че на тази вражда липсваше заряда между двамата опоненти, който трябва да го има за да се получи един интересен спектакъл. Последния мач, който ще коментирам е тройната заплаха за Гранда. Трудно е да изградиш омраза между два образа, камоли с три. Смятам, че който и да си тръгне като шампион от Мехлем трябва да продължи вражда с някой от другите двама участници в мача.

Не мисля, че ще се получи феноменален турнир, но няма и да е под нормалното ниво.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty14/5/2017, 14:51

ME: TNW Championship Match - Bobby Roode def. Kevin Owens (c)
TNW Grand Championship Match: Roman Reigns (c) Def. The Miz and Samoa Joe
TNW Women's Championship Match: Sasha Banks def. Charlotte (c)
TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) def. CM Punk
TNW Intercontinental Championship NO DQ Match: Chris Jericho def. Seth Rollins (c)
Finn Bálor def. Tetsuya Naito
TNW Cruiserweight Championship Three Stages of Hell Match: Dolph Ziggler def. Cody Rhodes (c)
Nikki Bella def. Alexa Bliss
Kazuchika Okada def. Sycho Sid
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty14/5/2017, 15:08

ME: TNW Championship Match - Bobby Roode def. Kevin Owens (c)
- Евала на Пеши... Пеши постъпи както Лаек трябваше да направи множество пъти.. В началото си мислих, че Пеши ще се промени с властта и ще почне си подарява 29034032 титли като Лаек, но се радвам много на тази постъпка на Пеши.. Точно както съм те учил Пеши Smile. Викторов толкова много пъти е лягал на хора, за да ги издига и беше крайно време някой да легне и на него и да покаже, че все още има много какво да покаже. Честито на Викторов и още веднъж много хубава постъпка на Петър. Дано и за напред така да постъпва и да не взима примери от г-н Лаек.

TNW Grand Championship Match: Roman Reigns (c) Def. The Miz and Samoa Joe
... (като свърши мача ще коментирам)

TNW Women's Championship Match: Sasha Banks def. Charlotte (c)
- Очаквано както и предположих Саша грана титлата в приличен мач. Сега ще видим какво ще става напред П.С сори Ванко, че ти бъгнах компа с оня вирус... Аз не съм го качвал само се праща Иконката на Поколени

TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) def. CM Punk
- Очаквах по-голям мач ( не ме разбирайте погрешно хубав си беше мача дори много добър просто си мислих, че ще е нещо дори по-голямо). Рейна на хисарският лунатик продължава. Евалата.

TNW Intercontinental Championship NO DQ Match: Chris Jericho def. Seth Rollins (c)
- Пълен провал си беше от където и да се види. Знам, че аз бях в мача, но смятам, че този мач беше от всякъде под критерия ми за добър мач. Разочарован съм от Шизо понеже това беше последния ни мач от враждата и очаквах да завърши 5-4 дори 4-3 поста, а накрая защото Шизо се забави свърши 3-2 иначе и аз имам вина понеже нямах подходяща медия за мач със стълби какъвто Шизо искаше и може би му е заминало желанието за мача ни. Как да е не рева за титлата или нещо такова беше ясно от месеци какво ще стане между нас и дори аз не исках да я взимам, за да не преча на развитието на Шизо, но той пожелае да стане двукратен шампион.. Иначе ми харесаха мачовете ни и враждата като цяло, но съм изключително разочарован от последния ни мач. Успех за напред Шизо имаш много качества да си след най-добрите само трябва да бъдеш по-редовен и сериозен. Все пак аз те доведох тук в tnw и винаги съм ти казвал колко много талант имаш  и до сега не си whc or grand само, защото от време на време се бавиш иначе се надявам за напред да си по-сериозен. Още веднъж беше ми много приятно с нашата вражда. Това, което ти казах не го приемай за критика или нещо такова, а го приеми като съвет. Говоря ти така, защото се надявам да ме послушаш понеже виждам много потенциал в теб.

Finn Bálor def. Tetsuya Naito
-Няма какво да лъжа. В началото си казах това ще е някакъв скучен мач, но в крайна сметка това се оказа един от най-добрите мачове от турнира и бях изключително изненадан (положително) от това, което направиха и двамата само можеше малко по-дълго да продължи мача. Евала и на двамата в началото си мислих, че Naito е дарка, но после разбрах, че някой нов пич и искам да му кажа (ако наистина е така) едно голямо евала. Евала и на Юлиянчо, който за няколко седмици се преобрази в много добър играч.

TNW Cruiserweight Championship Three Stages of Hell Match: Dolph Ziggler def. Cody Rhodes (c)
-Критичен ще бъде и се извинявам, ако обидя някой, но това не беше никакъв мач. Според мен тук умря до голяма степен крузу титлата. Понеже скандалите ги оставям на страна, но последните 3/4 поста бяха по 2-3 изречения.. Мисля си, че можеше спокойно да направите мръсна класика с по-големи постове..

Kazuchika Okada def. Sycho Sid
- Краят на Васето със Сид... Ще липсва ударите му с картонена кутия... Направи доста добри мачове и много добър рейн и издигна титлата на щатите до голяма степен. Евала на Кални, който по всичко личи ще види скоро време голяма титла, която заслужава от много дълго време. Хубав мач си беше както и да го погледнете.

Nikki Bella def. Alexa Bliss
-Голямо мачле. Не очаквах толкова добре да цъка Викторов с маце. Много добра игра и на двамата и много нестандартен край на мача.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





Mayhem 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mayhem 2017   Mayhem 2017 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mayhem 2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Day Of Reckoning 2017
» Over The World 2017
» TNW Road to Pain 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: