Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Over The World 2017

Go down 
+5
Don't cross Rhodes!
GodNikolov
GOAT
Yuliyan
Scroller
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
makaveli777
Superstar
Superstar
makaveli777


Location : YVC
Join date : 28.11.2015
Posts : 412
Age : 24

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 01:52

Извинявам се на всички за това, че ме чакаха доста дълго и дори постовете ми не бяха качествени... Имах си лични проблеми и просто не ми беше добре да пиша и последните ги надрасках на сила. Много се радвам, че спечелих първата си титла след 2 години игра в този форум. Турнира беше силен освен моя мач и на онова лапе. Продължавайте все така, и пожелавам на онова чаве да яде 30 бана за напред, защото не си мери приказките като говори с много по-големи от него. Лека вечер и ерата на ''The Destroyer'' тъкмо започва. Smile
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 13:15

Резултати написа:
TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Randy Orton

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. Batista

TNW United States Championship
Submission Match
Samoa Joe def. AJ Styles (c)

Singles Match
Kevin Owens def. Brock Lesnar

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Bar (c)

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Matt Riddle def. Cody

Cruiserweight Championship
Singles Match
Neville def. Will Ospreay

Singles Match
Fandango def. Mojo Rawley

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 13:58

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Randy Orton

- Един истински шедьовър. Който не е прочел този мач изпуска много. Съветвам всеки един член на този форум, независимо настоящ, бивш, активен, неактивен да прочете тази приказка, която написаха тези две легенди. Никога, никога повече няма да видим подобен мач. Това бе един епохален сблъсък, правилно озаглавен като "Мачът на десетилетието", но си мисля, че няма да сгреша, ако задраскаме това и го наречем "Мачът за 100 галактически години напред". ЕДНО ОГРОМНО Б-Р-А-В-О И НА ДВАМА ВИ!! БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО, ЗАДЪЛЖЕН СЪМ ВИ!!

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. Batista

- Един достоен мач. Хареса ми представянето и на Джони, и на Баев. С тази си игра, Митко може бързо да се изкачи на върха на хранителната верига. Не го бях виждал да играе така от години. Джони се представи рутинно, но не впечатли. Все пак, важна защита за него и към резюмето си записва победа срещу още една жива легенда на този славен, велик, осемгодишен форум.

TNW United States Championship
Submission Match
Samoa Joe def. AJ Styles (c)

- Добър мач. Милионерко е дишащото доказателство, че дължината на постовете няма никакво значение в този форум. Заслужена титла. Той е един страхотен човек, винаги когато греши си признава и това ми прави много добро впечатление. Първата му по-сериозна титла от както е тук, нека и се наслади. От другата страна на полюса е Юлиян. Изключително невъзпитан младеж. Играеше добре в началото, но впоследствие се опита да съботира мача. Надявам се подобни постъпки да не му станат навик, иначе лошо.

Singles Match
Kevin Owens def. Brock Lesnar

- Честно да кажа, не бях впечатлен. Сев видимо нямаше желание да пише с Леснар и това уби рЕзко качеството и интригата на сблъсъка. Евала на Пеши, обаче. Много добро представяне с неговия човек, Кевин Оуенс. Изненадах се от появата на легендарния Гробар. Дано Сев има желание с него.

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Bar (c)

- УАУ! Страхотен мач. Браво на всички, които спомогнаха за качеството на този сблъсък, включително и Юлиан, въпреки изцепката, която Васко покри с професионализма си. Вторият най-добър отборен мач в историята на този велик е-фед, като в първият разбира се, участвам аз. Честито на новите отборни шампиони, ако изобщо тези титли имат някакво значение вече.

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Matt Riddle def. Cody

- Васко го каза, Алфи можеше и повече. Но тук в центъра на вниманието не трябва да е Алфи, той маха Коуди. В центъра на вниманието беше и трябва да е един човек, Васко метъла! Страхотна игра от негова страна. Той почва да печели обратно доверието и на големите тук, което е много важно. Дано продължава в същия дух и да не спира да изумява с прекрасната си игра.

Cruiserweight Championship
Singles Match
Neville def. Will Ospreay

- Този път нещата бяха по-добре от Ziggler - Tozawa, затова смея да твърдя, че съм доволен. Дано CW дивизията тръгне нагоре. Това ще стане, ако Юлиан има желанието да я развива. Зависи изцяло от него.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 14:48

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Randy Orton

- У-Н-И-К-А-Л-Н-О! Голям мач, човече... Наистина много ме изненадаха. Когато Косьо беше постнал втория си пост и като видях RKO-то мислех, че тук може да свърши този двубой и да ни изненадат в шоуто, но уви, Кални отново оцеля и успя да запази световната си титла в най-добрия мач на компанията през последните две години? Не знам за другите затова казвам за последните две години. Иначе честита защита на Rainmaker и се надявам да има четири очи, защото някой може да го изненада.

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. Batista

- Ако трябва да съм честен този мач се получи много добре, въпреки че беше 2-2 поста. Баев показа защо е един от най-великите и успя да затрудни много Жони, който успешно защити титлата си, но сега идва още едно голямо предизвикателство пред него и то е... Jinder Mahal. Дали Острието ще успее да премине през него?

TNW United States Championship
Submission Match
Samoa Joe def. AJ Styles (c)

- Добър мач се получи тук. Кратките постове на Сезо до някъде са добър избор за неговия образ, защото е унищожител, чудовище и мачка всичко по-пътя си. Наистина се радвам, че успя да спечели най-после първата си сериозна титла след толкова много време във този форум. Юлиян го разбирам и аз съм бил в такова положение, но това не му дава право да обижда екипа и Сезо, който си е имал проблем и не е бил в настроение да пише постове. Надявам се този младеж да си промени малко отношението, защото загубите му няма да са само във този форум, а извън TNW.

Singles Match
Kevin Owens def. Brock Lesnar

- УНИКАЛНО! Отново уникален мач поне според мен. Аз се старах много, Owens наистина е най-добрият ми персонаж и показах защо съм най-добрия със него. Сев нямаше муза със Brock Lesnar и затова, той го смени, но поне успя да напиша много добри постове. Надявам се да сме ви изненадали приятно и очаквайте още много от нас, защото ние ще се стараем много и ще ви покажем защо сме най-големите...

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Bar (c)

- Много хубав мач се получи, ако не беше простотията на Юлиян, можеше да бъде най-добрият отборен мач във TNW, но той явно е нямал муза за писане не знам... Но важното е, че Васко успя да спаси нещата и успя да ми се издигне в очите отново, след като направи онази простотия през лятото. Много се радвам, че със Мариан сме отборни шампиони. Надявам се да държим титлите дълго, за да им се насладим и да ги направим отново престижни...

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Matt Riddle def. Cody

- Alfie не изглежда същия... Той не е този, който беше в началото. Загубил е себе си, трябва да смени Cody и се радвам, че ще го направи. Последния мач на Cody бе много добър и то срещу един много добър играч в лицето на Васко, който започва да се издига много нагоре.

Cruiserweight Championship
Singles Match
Neville def. Will Ospreay

- Тук мога да си призная, че Юлиян се постара много. Дано да продължава в същия дух, за да направи дивизията много интересна.

Singles Match
Fandango def. Mojo Rawley

- Много добър мач за Fandango, който набира инерция.
Върнете се в началото Go down
DaveMeltzer
New User
New User
DaveMeltzer


Join date : 25.01.2011
Posts : 21

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 14:51

"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Randy Orton - ******
Edge (c) def. Batista - ***½
Samoa Joe def. AJ Styles (c) - ***
Kevin Owens def. Brock Lesnar - **3/4
Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Bar (c) - ****½
Matt Riddle def. Cody - ***3/4
Neville def. Will Ospreay - DUD
Fandango def. Mojo Rawley - DUD
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 15:02

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Randy Orton

- Страхотен мач, малко преувеличена оценка... много намеси. Рууд - Окада беше по-добрата вражда, по-добри мачове... но щом така иска Лаек - нека да е така. Евалата на Косьо, най-после ме накара да го уважавам...

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. Batista

- Баев страхотен, Джони предостави.... защо такава ниска оценка, имайки предвид, че имаше ужасен мач, който получи 3...


Singles Match
Kevin Owens def. Brock Lesnar

- Жалко, че Сев спомена, че ще избира между Тейкъра или Кейн след тоя турнир... иначе стабилно, Пеши мачкаше...

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Bar (c)

- Мии.. не съм добър в таг мачовете, трябва ми повече опит. Всичките ми идеи бяха в първият пост......

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Matt Riddle def. Cody

- Можеше и повече. Евалата на Васко, който бе на едно много високо ниво.


Cruiserweight Championship
Singles Match
Neville def. Will Ospreay

- Не разбирам защо мачът получи оценка DUD, като Лаек дори не го е и прочел.


Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty19/11/2017, 18:35

TNW World Championship
"Match of the Decade"
Special guest referee - John 'Bradshaw' Layfield
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Randy Orton
- Нещо уникално, нещо невероятно, нещо което се среща и се вижда един път в живота. Трябва да сте доволни че живеете в ерата на Косьо и Rainmaker. Тези двамата сътвориха един уникален мач, един мач който просто няма как да се опише... Истинска красота от началото до края, поздравления на Келнера че си отмъсти на Косьо за Road To Pain, горд съм с него, също така и с Косьо, който уби репутацията си на несериозник за години напред.

TNW Grand Championship
Singles Match
Edge (c) def. Batista
- Страхотен Димитри Баев видяхме в този мач. С тази си игра той има отново реален шанс да се върне при големите риби в компанията, горд съм с него. Надигра Джони, но на Джони му трябваше поредната победа над поредната голяма легенда във форума. Честита победа и да продължава в същия дух.

TNW United States Championship
Submission Match
Samoa Joe def. AJ Styles (c)
- Много съм разочарован, но Сезо се извини и си има причина затова. Иначе заслужи си титлата след 2 години липса на такава, той най-накрая се добра до титла, евала и на Юлиян за целия рейн, но в мача си усети че ще дропи и го домързя да изкара някакъв стабилен пост.

Singles Match
Kevin Owens def. Brock Lesnar
- Съжалявам, че ще го кажа - но мача беше разочарование, поне за мен. Очаквах много повече, но Сев като цяло забави мача и затова се получи така. Евала на Пеши, след коеот видяхме появата на Сев като Гробаря, която беше страхотна. Надявам се да не му се убие след 2 месеца музата да цъка с ''Мъртвеца''

TNW Tag Team Championships
Tag Team Match
Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Bar (c)
- Какъв мач. Спокойно бих казал най-добрия отборен мач в историята на TNW. Благодаря на останалите трима за шоуто, което доставихме, дори и на Юлиян, който спокойно мога да кажа че се осра във втория си пост, но апауси за Васко, който оправи всичко и възроди двубоя. Радвам се, че с Пеши успяхме да грабнем титлите и се надявам и аз както моя колега да направим един страхотен рейн и да върнем престижа на тези титли.

All or Nothing Match
If Cody loses his career is over
Matt Riddle def. Cody
- Жалко за играта на Алфи с Коуди, но просто не искаше да цъка повече с него и се раздаде като за последно. От първия пост се видя за кой ще отиде победата, Васко за пореден път брилиянтен и със заслужена победа.

Cruiserweight Championship
Singles Match
Neville def. Will Ospreay
- Честно да си призная, с изивнение към Юлиян, не съм чел мача. Съжалявам много, дано си е струвал.

Singles Match
Fandango def. Mojo Rawley
- Сърфиста израдва с Фанданго. Това момче го чака бляскаво бъдеще, помнете ми думата!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty20/11/2017, 23:55

Турнирът не покри пълните ми очаквания, но ME-то и отборният мач са задължителни за четене. Първият определено беше най-трудният в кариерата ми и бих казал третият най-добър в нея единствено заради няколкото излишни намеси. Страхотна история с гнева на Okada, обработката на врата, атаките върху Bob Orton и Gedo, character work-а и цялостно представяне и от двамата. Евала на Косьо, че опроверга очакванията на определени хора и доказа, че е ME материал. Отборният оправда високите очаквания и достигна ****1/2, не знам дали беше по-добър от YB/DIY, но със сигурност се доближи до нивото на мача. Другите срещи не ме заинтригуваха особено. Видях набързо CW мача, не беше толкова зле, но краят определено не ми хареса като booking. Riddle/Cody беше OK и по-скоро мачът беше, за да върне инерцията на Riddle. Очевидно се връща към ME сцената и нещата стават много завързани. Очаквам да видя и новия кечист на Alfie. От Owens/Lesnar оставам с предимно добри емоции, доста добри постове и от двамата, изненадваща чиста победа за Owens и още по-неочаквана поява на The Undertaker. Предстои ни доста интересно продължение, поне така смятам. Styles/Joe наистина беше разочароващ мач, не само заради кратки постове - уж беше submission двубой, а не видяхме продължително обработка или нещо, което да послужи за история. Мачът за Grand титлата беше по-кратък, отколкото очаквах, но беше много добър с добра история с атаките върху гърба на Edge, в които имаше и вложен смисъл. Другият мач беше squash, има още какво да се иска от играта на човека с Fandango, но тепърва има да се доказва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Over The World 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Over The World 2017   Over The World 2017 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Over The World 2017
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mayhem 2017
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Day Of Reckoning 2017
» TNW Road to Pain 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: