Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Summer Scream 2017

Go down 
+6
Cekoki
DakotaKaiCTRL
Yuliyan
Shizo
deren
Scroller
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyНед 11 Юни - 18:42

Summer Scream - 22.07.17
Theme Song: Metallica - Dream No More
Място на провеждане: BB&T Center - Sunrise, Florida

Summer Scream 2017 V5rZtiZ

Цитат :
ME: TNW Championship
Loser Leaves TNW

Summer Scream 2017 QTK24Xe
Bobby Roode (c) vs. Kazuchika Okada

EXTREME MATCH
Summer Scream 2017 VXicceL
Brock Lesnar vs. John Cena

TNW Grand Championship
Summer Scream 2017 WyJk83c
Matt Riddle (c) vs. Seth Rollins

№1 CONTENDERSHIP MATCH
Summer Scream 2017 Eu4Cbv2
Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy

HELL IN A CELL MATCH
Summer Scream 2017 Tcd0XnU
CM Punk vs. Shane McMahon

TNW United States Championship
Summer Scream 2017 C7lGbaF
Dean Ambrose (c) vs. Finn Bálor

TNW Intercontinental Championship
Summer Scream 2017 39lQGX4
Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman

Contract Match (Ziggler must win for a job with TNW Adrenaline)
Summer Scream 2017 DRkH5SO
Dolph Ziggler vs. Samoa Joe

TNW Women's Championship
Summer Scream 2017 BwF6WOG
Alexa Bliss (c) vs. Carmella


Последната промяна е направена от Scroller на Съб 8 Юли - 17:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 16:25

Може да си давате прогнозите!

Цитат :
ME: TNW Championship Match: Bobby Roode (c) vs. Kazuchika Okada
Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar
TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) vs. Finn Bálor
Hell In a Cell Match: CM Punk vs. Shane McMahon
TNW Intercontinental Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman
№1 Contendership Match: Mike Bennett vs. Matt Hardy
TNW Grand Championship Match: Matt Riddle (c) vs. Seth Rollins
Contract Match: Dolph Ziggler vs. Samoa Joe
TNW Women's Championship Match: Alexa Bliss (c) vs. Carmella
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 16:49

ME: TNW Championship Match Loser Leaves TNW: Bobby Roode (c) vs. Kazuchika Okada - Това според мен ще бъде момент на Rainmaker. Този човек се бори за тази титла година вече и е време да я спечели, въпреки че Руслан е много добър шампион и не ми се иска да я губи. Радвам се, че именно от него загубих титлата преди 2 месеца, но явно сега е времето на Okada да се окичи със световната титла. До колкото враждата.. Тя се получи страхотно, но само едно нещо не ми хареса, че Дарк-а беше там. Това свали враждата много надолу и лично според мен нямаше нужда от него, защото ако го нямаше Дарк-а щеше да бъде много по-добре.
Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar - От тази вражда само ми хареса последната седмица, когато се сбиха, а другите две седмици въобще не ми допаднаха. Тук очаквам да видя почти същия мач като през 2012, когато Cena - Lesnar се биха в Extreme Rules мач и тогава Сина победи, но сега победителя ще бъде Брок. На него залагам в този мач.
TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) vs. Finn Bálor - В началото много се надъхах за тази вражда, когато Амброус поиска КРАЛЯ ДЕМОН! Интереса ми към враждата въобще не се изгуби. Много ми хареса историята на Краля Демон и също така ми хареса мачовете, в които участва Амброус. Тук очаквам да видим смяна на шампиона. Точно тук е момента на Юлиян.
Hell In a Cell Match: CM Punk vs. Shane McMahon - Невероятен build, но трябваше да сложат някакъв залог в този мач. Например - ако Пънк загуби да бъде уволнен, а ако бие да получи мач за световната титла, когато той поиска, но няма значение и така си е добре. Надъхан съм за този мач. Много ми хареса сегмента, в който Shane избухна и очаквам да направят един страхотен мач, в който победител да излезе Punk.
TNW Intercontinental Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman - Тази вражда се получи може би по-добре от повечето вражди на този турнир. Двамата всяка седмица се избиваха. На турнира не ми се мисли какво ще се случи, когато двамата се срещнат на ринга за Intercontinental титлата, която в момента бива издигната от Роман Рейнс, който показва, че е добър шампион. Тук очаквам запазване и много бой.
№1 Contendership Match: Mike Bennett vs. Matt Hardy - Това е може би най-добрата вражда за този турнир. Двама опитни играчи един срещу друг, а победителя ще получи мач за Гранд титлата. С нетърпение очаквам да видя развоя на този мач. Очаквам този мач да е кандидат за мач на годината и дори да спечели сламито за мач на годината. Като победител бих казал... ММ.. Мачът ще завърши без победител според мен.. Пожелава късмет и на двамата.
TNW Grand Championship Match: Matt Riddle (c) vs. Seth Rollins - Няма какво да кажа за тази вражда. Васко прееба всичко, така че всичко е предвидимо. Ролинс взима титлата и то напълно заслужено. Враждата не беше нищо особено и то само и само заради детските номера на Васко.
Contract Match: Dolph Ziggler vs. Samoa Joe - Samoa Joe ще си тръгне с победата от този двубой.
TNW Women's Championshp Match: Alexa Bliss (c) vs. Carmella - Руслан срещу Милена отново, но този път Милена е със Кармела. Очаквам поредната класика и защита на титлата от Алекса. Руслан е много добър шампион на жените и не искам да губи титлата.
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 18:14

Очаква ни готин турнир !

Сере написа:
Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar - От тази вражда само ми хареса последната седмица, когато се сбиха, а другите две седмици въобще не ми допаднаха. Тук очаквам да видя почти същия мач като през 2012, когато Cena - Lesnar се биха в Extreme Rules мач и тогава Сина победи, но сега победителя ще бъде Брок. На него залагам в този мач.

Звучиш като първокласник, който гледа кеча по GTV и очаква само бой.

Ще бъдеш разочарован като разбереш, че е fake Sad
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 19:01

deren написа:
Очаква ни готин турнир !

Сере написа:
Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar - От тази вражда само ми хареса последната седмица, когато се сбиха, а другите две седмици въобще не ми допаднаха. Тук очаквам да видя почти същия мач като през 2012, когато Cena - Lesnar се биха в Extreme Rules мач и тогава Сина победи, но сега победителя ще бъде Брок. На него залагам в този мач.

Звучиш като първокласник, който гледа кеча по GTV и очаква само бой.

Ще бъдеш разочарован като разбереш, че е fake Sad

Е, хареса ми само това от цялата ви вражда, която не може да се сравнява с повечето Smile
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 20:46

Добре, че със Северин не сме паднали толкова ниско, че да приемаме критики от 'админа', който никой не приема на сериозно. btw. Нашата вражда поне се играе от двама души Smile

Вечерта на Кални и на Юлиан. Ако някой от тях не спечели, ще съм силно разочарован. Пънкът, Самоанеца, Харди и Ролинс взимат останалите мачове. Предполагам, че от мача Казаков 1(Рейнс) срещу Казаков 2 (Строуман) победител, ще излезне Казаков Smile
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 20:53

deren написа:
Добре, че със Северин не сме паднали толкова ниско, че да приемаме критики от 'админа', който никой не приема на сериозно. btw. Нашата вражда поне се играе от двама души Smile

Вечерта на Кални и на Юлиан. Ако някой от тях не спечели, ще съм силно разочарован. Пънкът, Самоанеца, Харди и Ролинс взимат останалите мачове. Предполагам, че от мача Казаков 1(Рейнс) срещу Казаков 2 (Строуман) победител, ще излезне Казаков Smile

Като имам възможност ще го правя. Не ме интересува кой е против и кой не Иконката на Поколени
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 21:33

ME: TNW Championship Match: Bobby Roode (c) vs. Kazuchika Okada
- Епична вражда, една от All-time любимите които съм гледал тук в TNW.Евала на Кални и Руси ,че направиха всичко до момента Raining Glorious!Никаква грешка не направиха с нещо с което да намалят интереса към мача им!Очаквам много труден мач и за 2-мата, защото те ще се раздадат на 110% и ще покажат защо бяха избрани да бранят честта на Summer Scream.Колкото и да ми се иска Руси да запази и да продължи славния рейн мисля ,че времето на Келнера дойде и той ще вземе това за което е тук!

Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar
- Не успях да видя много от build-а но от това което видях е ,че момчетата се справят повече от добре и се личи ,че го правят с хъс и са готови да си откъснат пръстите между копчетата на клавиатурата за да вземат победата.Успех момчета, нека по-добрия победи!

TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) vs. Finn Bálor
- Мач който очаквам с нетърпение, Юлиян ще покаже какво е насъбрал от момента в който стъпи тук и ще се опита да се противопостави на Мариан по всякакъв възможен начин,Манчи пък се справя като един истински вожд на Mid-Card Дивизията и насира Рейнс от всякъде,прекрасно продължава Мариан но като ,че ли момента на Юлката дойде!

Hell In a Cell Match: CM Punk vs. Shane McMahon
- Доста ми хареса идеята да вкарат Шейн както WWE направиха във феуд с кечист от шоуто което той ръководи и като ,че ли то се повтаря само ,че вместо Стайлс на мястото му е Пънк, зависи също и от booker-ите на мача ако решат да направят нещо по различно от идеите на Винс!

TNW Intercontinental Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman
- BRAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUNNNNN.. т.е Казаков 2!

№1 Contendership Match: Mike Bennett vs. Matt Hardy
- DELETE BENNETT!

TNW Grand Championship Match: Matt Riddle (c) vs. Seth Rollins
- Ко да кажа Васко насра всичко.. Но все пак хубавото е ,че момента на Цецо дойде и е време да изкачи отново на върха!

Contract Match: Dolph Ziggler vs. Samoa Joe
- Добре се очерта между двамата,очаквам Джо да победи, а защо не и нещо по-добро!


]TNW Women's Championship Match: Alexa Bliss (c) vs. Carmella
- Mo6tno Mia Banki!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyСъб 8 Юли - 21:55

ME: TNW Championship Match: Bobby Roode (c) vs. Kazuchika Okada
Сериозен претендент за спечелването на slammy вражда на годината е враждата между Окада и Рууд. Гледах всичките им сегменти и мачове, и съм силно впечатлен от играта на Окада, много добре си влиза в образът, а да играеш с японски ЧЕКИСТ не е толкова лесно колкото си мислите. Викторов като големия ветеран който е оказва голямо предизвикателство и Rainmaker-a ще трябва да се постарае и да изкара доста солидна игра, за да победи, ще трябва да се потруди не само да изкара добри постове откъм количество, но и най-вече откъм качество. Пожелавам успех и на двамата и приятна игра, нека по-добрия спечели!

Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar
Когато си видял една ВВЕ вражда, си ги видял всичките. Не бих казал, че имам големи очаквания тук, буквално гледам нещо което във ВВЕ вече се е случвало вече, Сина ще грабне победата!  

TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) vs. Finn Bálor
Тук малко съм разочарован от противника на Амброус, вижда се че се опитва да внесе свежест но нещо не му се получава, прекалено дървен ми стои. И все пак е голяма заплаха за reign-a на US Шампионът, който сигурно ще бъде отскубнат от титлата си на това pay-per-view. Или може би не!1!1! Според мен Амброус нЕма да се даде без бой и ще запази, Балор ще трябва да се постарае повече.....

Hell In a Cell Match: CM Punk vs. Shane McMahon
Ето какво получихте когато стрип-нахте СМ Пънк от Grand Titlata рестартирайки мачът му между "Загадката" - УЙ В ДЕВСТВЕНИТЕ ВИ ДУПЕНЦА!!! Къде е Васко сега!?!?!? Вместо някой да играе от негово име, можеше да има класЕка в жанрЪт - СМ пънк срещу Роллинс, но предполагам, просто се е получило недоразумение в буукинг-а. Иначе колкото до този мач - МОЩНО СМ ПЪНК!!!!

TNW Intercontinental Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman
Макар и още едно "копие" (без затапка) на ВВЕ вражда, тук нещата между тези двамата се развиват по-забавно отколкото между Леснър и Сина, защото гледат да вкарат поне частица оригиналност (м'да е). Нещата не изглеждат добре за Строумън и стрийкът му от победи в TNW може би ще приключи ТУК И СЕГААА~....

№1 Contendership Match: Mike Bennett vs. Matt Hardy
"Канелите от чудото", I KNEW YOU'D COME!!! Най-накрая с Лаек да запишем мач на pay-per-view, не мога да повярвам че от толкова време докато сме играли в е-федовете, досега сме имали само един мач в TNW, или нещо от сорта. Очаквайте този мач да бъде изпълнен с ОБРАТИ..ОТ СЪДБАТА и да се получават МЕГАСБЛЪСЪЦИ!!!  

TNW Grand Championship Match: Matt Riddle (c) vs. Seth Rollins
Дори и васко да играеше, пак нямаше да застана в неговия корнер, този човек просто никога няма да направи голям удар в е-федовете, очевидно. Ако ще и да не е вече част от TNW, Grand титлата ще бъде най-голямото постижение което васко е виждал, за жалост, според мен.

Contract Match: Dolph Ziggler vs. Samoa Joe
Много добре се развива враждата между тези двамата. Смях се със сълзи когато четох Бишофф колко брутално закопа Долф, направо 10 метра под земята. Very Happy Very Happy Very Happy Дано да не се окаже squash match и все пак Долф да се добере до договорът, че ми става жал за него....

TNW Women's Championship Match: Alexa Bliss (c) vs. Carmella
Колкото и да съм фен и на двете...(шокиращо) смятам, че Алекса ще запази. Иначе яко ще има да fapят смарковете на този мач, това е сигурно!

Това беше всичко от мен, пичове и пички! Надявам се да си разцъквате с кеф и да няма сърдити независимо от това какви ще бъдат резултатите. Сто процента ще има големи изненади и епични моменти на това pay-per-view, Summerscream тази година ще избие класациите, моето лично мнение е, че това PPV сигурно ще е най-яко от всички останали! Peace..\ /
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 EmptyНед 9 Юли - 0:23

ME: TNW Championship Match: Bobby Roode (c) vs. Kazuchika Okada
-Силна вражда. В последно време темпото спадна, но това не намали hype-а. Искаше ми се Рууд да задържи още малко, защото ми хареса като шампион, но това е момента на Окада.

Extreme Match: John Cena vs. Brock Lesnar
-Признавам си - за мен това не беше една от най-силните вражди. Можеше и повече. Все пак очаквам хората да се раздадат и да стане добър мач.

TNW United States Championship Match: Dean Ambrose (c) vs. Finn Bálor
-Хората казват, че е моят момент и така нататъка, но пък.. като се замисля не заслужавам победата. Слабото звено съм и не мисля, че заслужавам много тази титла. В началото си мислех, че може и да направя нещо интересно, да се доближа до нивото на Мариан, но просто... Явно ще трябва на турнира да направя голям мач, за да вдигна интереса към Балър, с който започнах добре и изведнъж при push-а ми спадна формата. Дано не се окажа прав. Дано не съм толкова зле. Не казвам, че враждата е тъпа. Напротив. Просто си личи, че Мариан е с класи над мен. Ще дам всичко от себе си, за да го победя.

Hell In a Cell Match: CM Punk vs. Shane McMahon
-Враждата не ми изглежда като една от най-важните.

TNW Intercontinental Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman
-Само бой!!!

№1 Contendership Match: Mike Bennett vs. Matt Hardy
DELETE! DELETE THIS BROKEN GIMMICK! I hate it... OK?

TNW Grand Championship Match: Matt Riddle (c) vs. Seth Rollins
-Вражда, която имаше потенциал. След напускането на Васко келнера даже не се и постара с Ридъл.

Contract Match: Dolph Ziggler vs. Samoa Joe
-SQUASH-ВАМ ДЖО И ЗИГЛЪР ПРОДЪЛЖАВА КАРИЕРАТА СИ! Леле ако го направя Very Happy

TNW Women's Championship Match: Alexa Bliss (c) vs. Carmella
- ALEXA ЩЕ СПЕЧЕЛИ! Кармела ме кефи, но momentum-а не трябва да се разваля.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Summer Scream 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream 2017   Summer Scream 2017 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Summer Scream 2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!
» Summer Scream 2023
» Начало на Summer Scream
» Summer Scream 2013
» Summer Scream 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: