Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 House of Rising Sun 2017

Go down 
+8
GodNikolov
LethalInjection
Shizo
JohnnyZ
Rainmaker
bultras
Yuliyan
GOAT
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty16/9/2017, 23:28

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest

- EDGE IS BACK, BABY! Това беше шок... Очаквах Андро да се бие срещу Цецо в един епичен мач, но не получихме тази класика, за която Андро ни повтаряше.. ПОЛУЧИХМЕ ЗАВРЪЩАНЕТО НА EDGE! Жони направи шокиращо завръщане със кечиста, с който се издигна и сега се прицелва към Гранд титлата, която последно време показва, че е най-престижната титла на компанията.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar

- Добър мач се получи, ако трябва да съм честен очаквах малко повече, но заради лекото забавяне този мач не стана такъв, какъвто очаквахме. Победителят бе ясен от самото начало и даже самият той изкара враждата. Rainmaker показа, че е един от най-добрите играчи (след мен) с тази игра и заслужено си тръгна със титлата.

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett

- К-Л-А-С-И-К-А! Този мач между River-a и Laiok беше много мощен и буквално се разбиха в тази клетка. River-a изглеждаше човекът, който желаеше повече победата и напълно заслужено спечели, но сега... Очаквам River-a да потегли към някоя от главните титли и да я спечели, но нищо не се знае.

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman

- Отново един невероятен мач между тези двамата. Лично аз се изненадах, когато видях победителя, защото очаквах Шизо да спечели, за да започне със победа, но сигурно победата ще почака. До колкото този мач... Беше си много хубав, имаше много екстремни моменти и се радвам, че този път Мариан се реваншира... (Буквалния смисъл) Даже този мач се получи по-добре от мачове, които трябваше да са кандидати за мач на турнира...  

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out

- Двамата оправдаха очакванията ми! Uliqn и Bultras-a направиха един страхотен мач за US титлата. Престижа на титлата започва да се издига все повече, само че Юлиян трябва да започне да пише Entrance-и във сегментите си, за да издига титлата още повече.

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)

- Ето го и мачът на вечерта! Не знам за вас, но този мач беше по-добър от всички останали. Никой мач не може да се сравнява с този. Аз и Жони направихме много силна вражда, както и един много силен мач, но явно нещата между мен и него са до тук, защото той предава Миз на Laiok. Лично аз се изненадах от развитието на нещата. Не очаквах Андрей да открадне титлата така... Все пак се надявам, той да издигне престижа още повече. Аз успях до някъде да оправя титлата, а сега е ред на Laiok да я издигне малко.

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii

- Много хубав мач се получи тук. Пичът със BT Gunn се справя чудесно и напълно заслужено си тръгна с тази победа. Ishii, който го играе Rainmaker също се справи чудесно, но победата трябваше да отиде при BT Gunn. Сега ще видим на къде ще отиде...

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal

- Мачът на новаците беше добър, но има нещо, които и двамата имат да подобряват. Не изключвам това, че са много добри и го показват още от дебюта си, а не са като някой хора, които писаха два реда при дебюта си (не гледайте към мен...)

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre

- ''THE DEMON KING'' IS BACK, BABY! Много силен мач се получи и тук, аз и Юлиян оправдахме очакванията на повечето, така мисля... Със Bálor се старах много, както и Юлиян се стара със Drew и това също много помогна на този мач да стане зрелищен. Нямам търпение да видя какво ще последва и за двамата след турнира, защото ще е интересно...

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella

- MIA BANKS IS BACK, BABY! ШОК, ДАМИ И ГОСПОДА, ШОК! След този горе-долу добър мач получихме ЗАВРЪЩАНЕТО НА КРАЛИЦАТА! КРАЛИЦАТА НА ЖЕНСКАТА ДИВИЗИЯ СЕ ЗАВЪРНА, ЗА ДА ВЪЗСТАНОВИ НЕЩАТА!
Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty16/9/2017, 23:58

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest


- ОСТРИЕТОО!! Завръщането на Джони с Острието беше много хубава изненада, тъй като съм фен на играта му още както дойдох за постоянно в TNW. Предстои ни да видим още от двата ми най-любими играча във форума, намам търпение да разбера какво ще е то. Превъзходно закриване на турнира, който беше адски силен.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar


- КЛАСА! Мачът и като заглавие, и като съдържание пръска от всякъде класа. Никой не отстъпи с нищо на останалите. Всички се раздадоха на макс, за шампионският пояс, но разбира се по-добрият победи. Ужасно много харесвам играта на Кални с Окада. Просто няма втора като нея. Показа характер на шампион и в крайна сметка излезе от това меле като победител и световен шампион. Много ми хареса и неговият celebration, абе направо мачът от главата до бетите беше един адски красив спектакъл, и за напред също очаквам такива класики от Окада.

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett


- Мощен мач. Страшно дългите постове на River-а не ми допаднаха, но това не може да промени факта, че се е постарал адски много и двамата с Андрей направиха изключителен сблъсък. Честито на победителя!

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman


- Разбивация на макс. Очаквах още малко на някой главата да му беше отсякана с брадва. Просто такова меле не мисля, че съм наблюдава някога.  

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out


- Доста ми хареса излизането на Стайлс, това бе първото ми впечатление от мача, красивото му излизане. Но като цяло срещата беше много добра. Стила на Невил ми хареса, Стайлс също не отстъпи. Имах предчувствието, че Стайлс ще си запази титлата, но не очаквах, че мачът ще завърши така. Доста приятна изненада, тъй като това значи, че ще имаме продължение на този сблъсък много скоро и пак ще сме свидетели на много добър мач.

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)


- Адски красив мач. Гифове, обем, съдържание, ВСИЧКО! Абсолютно всичко ми хареса. Тук нямам никаква забележка до постовете, нито са много дълги, нито много кратки, идеални са. С удоволствие да си ги прочетеш. Изненадох се от края, но се зарадвах докато не разбарах при кой отива Миз след това, но както и да е. Браво на Джони и Пеши, направиха изключителен мач!

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii


- Честно да си кажа нямах интерес към този мач, но пък за сметка на това се е получил на вид доста добър мач. И двамата са се постарали и според мен това е голям трамплин за BT Gunn.

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal


- Този мач въобще не ми хареса. Jay Lethal почна доста силно и впечатляващо, ама накрая я написа и той една. Гробаря пък и двата поста просто си пролича, че не ги е написал с кой знае какво желание. Като цяло очаквах друг победител, но както и да е.

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre


- Мачът беше много добър. Личи си, че и двамата са се постарали даже престарали. Адски дългите постове сякаш леко убиха магията на мача, но пък ми се хареса това, че почнаха силно и завършиха по същия начин, а не да започнат с дълги постове и след това да докарат до края едвам, едвам с 15 реда постове. Поздравления и на двамата, и най-вече на победителя!

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella


- Очаквах повече от Пами и Хриси. Добре се справиха в шоутата, но според мен малко се изложиха с този мач, но няма нищо. Краят се надявам да се е харесал на повечето и следващият път да очакват по-стабилен мач, и да не забравят да го впишат в card-а отново.

Opening performance with 'The Animals

- Доста добро начало на турнира. Хареса ми!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty17/9/2017, 18:21

deren написа:
Никога няма да приема Миз на сериозно докато Жони играе с Едж, което ще понижи интереса ми към ИК титлата. Те първа започва интересното с Окада, защото идват нови лица, които да спорят за титлата. Последното нещо, което исках е да гледам Омега срещу Ролинс в 3 месечна бозова вражда, Жоне открадна шоуто с Едге Smile Другото не ме впечатли толкоз много.

Дейба спрете се с тия 2ри акаунти, по-добре малък брой мачове, но важни.

Съгласен съм с дерен за частта със 100-тните акаунти като трябва да добавя също, че играчите често сменят кечистите си, това също е голям проблем и никак не е освежаващо, напротив - даже изтъркано.

За коментар на ППВ-то искам да благодаря на Андро за великата вражда която направихме и за това че успя да се задържи с Бенет като първи акаунт през цялото време, макар и като парт-тайм кечист (понеже май смята да дроп-ва Бенет). Идеята ни беше да направим по някой мощен мач на ППВ и мисля че дори надминахме своите очаквания за самия сторилайн. Колкото до самото ППВ - оценявам го с крайна оценка 6/10. Стабилно се представиха всички. Имаше някои мачове в буукинга, които не ме вълнуваха особено + МЕ-то беше абсолютно профанско, нямаше никакъв build.

Връщам се към проблема с мултиакаунтите и те са главната причина поради която може и да не се завръщам на ринга след паркинга който набивам още на този етап, просто сте ми слаби и не заслужавате да feud-я с вас. От всички тук бих направил мач само с Викторов (който напусна) и Келнера. Ако Келнера иска мач бих продължил да си играя последния run с Мат Харди завършвайки престоя си тук в TNW с вражда вс Келнера, отвъд това не виждам смисъл да продължа по-далеч от където съм стигнал. Беше забавно да играя отново в TNW и да покажа на всички че съм най-великия е-федър без да завися от буукинга на някой друг, просто за мен всичко вече е еднообразно и е-федовете са загубена кауза, не вярвам че е-федовете имат бъдеще, няма как да се подобрят от онова в което са се превърнали, и след 2-3 години този тип форуми може дори да не съществуват вече (поне в България). Единственото което няма да забравя е адския труд с който съм си избивал задника да пиша супер-изродските постове през времето и хората които играха редом с мен през годините, с някои от които се познавам още от времето на ББФ (те си знаят кои са). Знам, че тази реч може би беше за темата за напускане, но мисля да отбележа това свое мнение тук, за да стане ясно на всички какво е положението в което се намирам в момента, но и също така, защото не е 100 процента сигурно дали това ще бъде последния път в който сте ме виждали да играя мач в е-фед. Ако това е крайното ми решение - да не се занимавам повече с е-федове, ще напиша опростено в темата за напускане с една дума "Напускам" колкото да ви уведомя че го правя наистина, просто защото изрекох всичко което исках в рамките на следния си пост.
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty21/9/2017, 20:56

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest

- Шок, шок, шок и само шок! ЕТО ТОВА Е! Никой, абсолютно никой не знаеше за това, което предстоеше, освен аз и Джони Зи. Забавно беше това което се случи, защото повтарях на всеки как с Цекоки ще направим шест звездна класика, десет на десет поста... WELCOME BACK, EDGE!

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar

- Страхотен мач, нямам забележки. Всеки си изигра ролята перфектно, като най-много изкъпкна както винаги, Rainmaker... Завършен е-фед играч. Огромно удоволствие е да четеш неговите постове. За мен това е е-федъра на 2017 година... Честито за защитата, пожелавам ти още много занапред, нямам търпение за враждата ти с дерен, сигурен съм, че ще се справите страхотно!

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett

- За мен бе чест да участвам в последния мач на FreeRiver в TNW... Беше ми доста забавно да играя с Майк Бенет, определено успях да го изпипам и се представих добре за тези три месеца, но ми омръзна. За мача, какво мога да кажа? Ние сме двама е-федъри, които си говорят на "ти" с този бранш, за това смея да твърдя, че е "мача на мачовете".

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman

-БРАВО! Много ми хареса този сблъсък. Мариан изкара "Shitlist" песента и the shit just got real, baby! Много добре се представиха и двамата. Шапка свалям на Шизо, че спомогна за издигането на образа на Амброус с този мач.

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out

- УАУ! Не очаквах двамата да се сработят по такъв невероятен начин, признавама си. Юлиян достави, определено постовете му бяха на едно много високо ниво. Бултраса също се представи добре. Надявам се в реванша им да покажат още по-добра игра!

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)

- Страхотен мач. Благодаря на Джони, че спечели IC титлата! Така ще можа да я издигна с Миз и да я направя най-важната титла на федерацията, ха-ха-ха...

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii

- ТОВА МОМЧЕ С BT GUNN... ПРОСТО МЕ ИЗУМЯВА С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН! Евала на Кални, че му помогна да направят такъв невероятен мач. Враждата им бе страхотна, мача също! Жалко, че всичко бе само за месец...

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal

- Слаба ракия.

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre

- ОЩЕ ЕДИН НЕВЕРОЯТЕН МАЧ! Определено това PPV откъм качество на мачове беше страхотно. Почти не видяхме слаб мач. Браво и на Юлиян, браво и на Скролера, който като, че ли намери себе си в този втори рън с Фин Балър...

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella

- OH MY... GOOOOOD!! ТОВА БЕШЕ НАЙ-ГОЛЕМИЯ МАРК АУТ МОМЕНТ ЗА МЕН ОТ PAIN НАСАМ... НЕ СЪМ ОЧАКВАЛ, ЧЕ МАЯ БЕНКС ЩЕ СЕ ЗАВЪРНЕ ТОЛКОВА СКОРО! Настръхнах целия когато това се случи. Но не бива да подценяваме и мача, който направиха Paige и Nikki. Браво и на двете, достойно представяне!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty21/9/2017, 21:16

Стабилно! jeri smayal
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty21/9/2017, 21:31

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest
- Жалко... жалко, че нямаше build-up, но Джони спаси нещата. Браво. Единственото нещо, за което съжалявам е, че в този Rampage, след турнира, играя срещу Цекоки за титлата му и аз закъснях... яд ме е, защото е мач за световна титла и... дори и да не я спечеля искам да е страхотен мач... но, не, преебах всичко и се извинявам. Дано такива бели не се получават занапред от другите и да направят гранда най-престижната титла някога. Цекоки и Джони за сега са точните хора.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar
- Всеки беше перфектен, по мое мнение. Очаквах защита на Кални, радвам се за него. Не му чета целите промота, прекалено са дълги, но оценявам труда му. Не мога да се оплача. Бравос...

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett
- ПЕТ ЗВЕЗДИ ОТ МЕН! Муа... Ривера, за съжаление, напуска. В E-W-F ме дразнеше, но не малка вина заради това има и Агента, който ме прееба... та, останах с грешни впечатления. Моля се Андрей наистина да пуска Бенет... ВЕЧЕ Е КАНЕЛИС.... ЗАЩООООООО?

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman
-А...а... АААААААААААА, МАМКА МУ СТАРАААА! ДААА! КРЪВ, CZW RULEEEZ... Влюбих се! Марианко... ака... Carrasco... ака... рязания.. ака... кренвирша... ака.... разградската свиня.... ЧУДЕСЕЕЕН! Впечатли ме! Дано не ми се обиди заради онези думи, но... рязания си е рязан. Smile Та, до играта на двамата - 10/10! Може би и този мач е за 5 звезди, обичам, когато всичко е екстремно и има много кръв.

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out
- Хареса ми! Бултраса ме радва супер много. Постарах се, беше доста надъхан. Предполагам, че играта ми не бе на толкова високо ниво, но се раздадох. Колкото - толкова. Никога не съм бил чак на такава класа, поне така го чувствам. Надявам се, че коментарите по-нагоре са искрени, а не просто... ей така, за да не ме обидят или неш' такова, въпреки че това е форум. Very Happy Бих дал 4 звезди на този мач, ако бях Мелцър, ей така, за кеф и удоволствие, мир и спокойствие.

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)
- Оф, дейба... получих душевен оргазъм, когато рефнах победата и... кечиста сменен... браво, за старанието.

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii
- Пет звезди... няма какво да коментирам. Мразя да пиша половин час - детайл по детайл.

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal
- Слабичко, но... опитаха.

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre
- Заложих на здравия бой, без никакво пестене... Представях си мача по такъв начин - бой! Няма бавни обработвяния и т.н., понякога за мен така е правилно. Та, относно това, което стана... Хора като Кални биха казали, че е по-важно да се започне лекичко... но аз всъщност изграждах Дрю. Изграждах го като един от най-силните гиганти на федерацията, а Фин - като един от най-добрите underdog-ове. Исках да постигна такова развитие... Балър да е като Сами Зейн, когато не се водеше за джобър. Тоест, да изглежда като по-слабият, но... да обръща всичко за няколко минутки.

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella
-Ееееееееее... баси мамата, добре стана, но може много повече. Все пак и двете са заети, предполагам. Няма да се оплаквам, не са като нас мъжете. Рядко гледаме мачове за 69 звезди. Надявам се, че след време ще ги видим и в още по-добра форма. А ако не ме буукват с Беки Линч сериозно ще ми стане тъпо. Чакам вече 3 месеца, даже не знам дали четвъртият наближава..... Относно появата на Саша Бенкс - знаех си, че Мия не напуска, а е временна заблуда. Mark Out moment, гаранция!
Върнете се в началото Go down
LethalInjection
New User
New User
LethalInjection


Join date : 29.08.2017
Posts : 16

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty21/9/2017, 22:01

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest
- Изкефих се как JohnnyZ излезе на ринга с микрофон и изведнъж го метна, за да забие spear. Хареса ми.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar
- Всеки игра много добре, нямам забележки. Rainmaker най-добрият в TNW.

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett
- Класика, FreeRiver е много добър играч. Жалко, че напуска, няма как да видя още от него.

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman
- Харесвам такива двубои, въпреки че леко кръвта не ми понася, но CZW изкуството пасна идеално на образите на кечистите.

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out
- И двамата бяха на високо ниво, хубаво е, че завършиха наравно. Предполагам, че следващият път или ще има намеса или ще имаме запазване на титлата, но ако отново качеството е високо, то проблем няма.

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)
- Най-добрият мач за вечерта, заедно с Ishii и Gunn.

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii
- Горе вече казах мнението си.

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal
- Е, да така си е. Не бяхме много добри, но има време. Скоро може да се докажем. Яд ме е, че нета ми спираше редовно. После си преебах компа. Абе много е зле работата... сега трябва да го преинсталирам. Скоро ще се върна във форма и ще се старая повечко. От телефон е по-трудно.

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre
- Здрав бой, стабилни играчи.

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella
- Можеше и малко повече, но аз няма как да имам претенции. Аз бях и по-зле, едва започнах да се развивам. Титлата изглежда интересна. Поне за мен жените са интересни и трябва да продължат да се развиват.
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty22/9/2017, 00:07

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest

- Феноменално изиграно главно събитие, наистина появата на Омега, въпреки че беше обявено че няма да се появява, шокира всички ни... А впоследствие дойде и голямата бомба - JohnnyZ отново с любимия си персонаж, който го качи на върха на TNW. Нямам търпение отново да го гледаме с него и кой знае - може би 3-тата световна титла чука на вратата?! Както и да е, всичко беше изиграно просто перфектно!

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar

- Феноменален мач, адмирации и към 4-мата, които взеха участие в този двубой. Руслан в последния си двубой се раздаде колкото може, една страхотна кариера за няколко месеца с Боби Рууд, един от най-добрите му персонажи в цялата му е-фед кариера, за което му благодарим. Алфи показа в първия си голям мач, и то за световна титла една невероятна, една фантастична игра, това момче е бъдещето, от мен сте го чули! Сев показа също стабилна игра, размяташе всички колкото и както може, адмирации и за него че подходи сериозно.
Келнера залужено спечели, той в момента владее нещата със световната титла, прави рейна си наистина невероятен, а враждата със Сина сега ще е абсолютен доминант, убеден съм. Иначе за двубоя - Нашите очаквания бяха различни, но те ни опровергаха. Още веднъж адмирации, момчета!

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett

- Една голяма вражда, една огромна война, както казах дойде до своя край. Дойде до своя край с една фантастична класика, най-добрата от трите между Ривера и Андро, наистина благодарим ви за тези страхотни емоции през тези три месеца, вражда на годината for a reason! Благодарим ти Ривере затова, че се завърна и отново показа на всички кой е един от господарите на тази игра!

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman

- Първоначално и аз ще изкажа своите огромни благодарности на Шизо. След като мача приключи, мога да ви кажа първоначалните планове - Те бяха Шизо да спечели. Впоследствие обаче booker-a на мача - Андрей, на който също много благодаря за повечето идеи за тази страхотна вражда, ми даде идеята да спечеля този двубой, причината ще разберете по-нататък. Шизо се съгласи, за което се гордея с него и още един път доказа, че не е путка, а един истински е-федър. Мача беше страхотен, невероятен, имаше абсолютно всичко, макар и с 3 поста, мисля че не сме забравили абсолютно нищо. Като цяло самия развой на мача бе измислен от мен, радвам се че Шизо се раздаде, много се радвам че направих първата си вражда и първия си мач с него изключително успешни.

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out

- Това и исках - мача да възвърне престижа на US титлата, която като вражда между тези двамата беше спаднала, но с този чудесен мач възвърнаха престижа на тази титла. Много се радвам и от играта на шампиона и претендента, Юлиян се представи на ниво, само да спре да се лигави като 10-годишен с тези реклами за durex и да наблегне върху сегментите си, това ще бъде наистина положително за него. За Бултраса няма какво да кажа - изключително си изигра ролята, мисля че заслужава още един шанс за тази титла предвид равенството.

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)

- Една дума - шок... Още една дума - грандиозен двубой. Много се радвам, че Джони добави още една титла към колекцията си, въпреки че няма да може да направи reign-a си заради Андрей, който взе Миз, но Джони направи изключителна кариера с ''A-Lister'', като след като издигна толкова много имена, време му беше да приключи кариерата си успешно. Феноменален двубой, престижа на IC титлата е много нависоко и след като аз вдигнах значително този на US титлата, не ми се мисли какво ще направи Андро с IC-то.

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii

- ЕВАЛА, ЕВАЛА, ЕВАЛА! НОВОТО МОМЧЕ КЪРТИ МИВКИ, ЦЕПИ МРАКА! МНОГО Е ГОЛЯМО! Надявам се да получи шансовете си в близко време, тази победа просто беше задължителна, гордея се с решението на келнера да го издигне, един от мачовете на турнира със сигурност, просто феноменален и честита победа на новия човек на TNW.

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal

- Не ми се коментира, главно заради напускането на BrotherBriino, така че ще си спестя мнението за мача.

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre

- ЕВАЛА! ОЩЕ ЕДИН ГОЛЯМ ДВУБОЙ! Този турнир просто имаше страхотни мачове и моменти, претендент за турнир на годината! Пеши и Юлиян се раздадоха на макс, направиха страхотния мач, и заслужена победа за Пешко, на който се надявам скоро да не му се убива музата с Балър, както с миналия кечист.

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella

- Мача за мен нямаше толкова значение, и двете се раздадоха и направиха стабилен мач, Христина си заслужи победата и защитата на титлата... Важното беше, че... КРАЛИЦА МАЯ СЕ ЗАВЪРНА НА ТРОНА СИ! Много се радвам, защото само аз и тя бяхме хората, които знаехме за завръщането и с ''Шефката'', много хора искаха да закрия дивизията, но аз отбягвах това, че тя ще се завърне и отново мога да кажа, че женската дивизия е жива!

И като за финал - страхотен турнир, всичко се изигра по перфектния и бърз начин, благодаря на всички, бяхте феноменални през седмицата на турнира: Simple as that - 10/10
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty22/9/2017, 00:19

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest

- Изключително много съм разочарован от развитието на обстоятелствата. Ако този мач се беше състоял и двамата се бяха раздали, можехме да видим невероятен спектакъл. Но това не се случи. В този случай не виждах никаква логика в това мачът да бъде закриващ, но как да е. Добро завръщане на Джони с Edge.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar

- Мачът определено надмина очакванията ми. Бих му дал някъде между ****1/4 и ****1/2. Радвам се, че всичко се изигра навреме, постовете на всички участници бяха много добри и успяхме да се сработим. Дали можеше повече - аз лично не очаквах повече поради определени причини, но съм много доволен от крайния резултат като качество. Okada vs. Cena определено ще бъде една от най-значимите вражди в кариерата ми в TNW и нямам никакво търпение, особено след феноменалния старт в Rampage.

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett

- Страхотен мач, определено един от тези на вечерта. Много добър мач в клетка, като разказана история, драма и всичко останало. Враждата им беше епична и просто заслужаваше да завърши със сблъсък от класата на този. Много жалко, че FreeRiver се оттегля, аз лично исках да направим една вражда на по-късен етап, но съм убеден, че един ден отново ще се завърне в TNW.

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman

- Още един много добър мач, изобщо не липсваха брутални моменти, характерни за стипулацията на мача, и всичко се получи чудесно. Лично аз си мисля, че The Sandman трябваше да набере инерция и да спечели мача, но няма да се оплаквам. Играта и на двамата стабилно рулира.

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out

- Стабилен мач, Юлиян има още какво да изпипа в играта си, но именно затова му е дадено това царуване с US титлата, благодарение на което да усъвършенства играта си. Горе-долу на едно ниво с US Title мача от предишния турнир, доволно.

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)

- Хубав мач спретнаха двамата. По-добре се сработиха, отколкото очаквах. Ясно беше, че Johnny (АНДРЕЙ) ще вземе титлата, но това изобщо не развали удоволствието ми от срещата. Смятам, че Андро може да издигне още повече титлата, ако му се занимава, разбира се.

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii

- Точно това, което трябваше да бъде. От динамичното начало до всички размени на удари, пържоли и какво ли не. Най-бруталният strong style мач, когото съм чел в е-фед. Просто трябва да се прочете... Almost perfect!

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal

- Никаква идея защо Taker напусна. Надявам се единствено Lethal да не последва съдбата му.

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre

- Като за мач с втори акаунти - изненадващо добре. Точно в NXT TakeOver стил. Добре разказана история, нелош selling (толкова за момента) и най-важното, надминаха очакванията на всички.

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella

- MIA IS BACK, BITCHES!!

9.25/10
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
House of Rising Sun 2017
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mayhem 2017
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Day Of Reckoning 2017
» Over The World 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: