Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 House of Rising Sun 2017

Go down 
+8
GodNikolov
LethalInjection
Shizo
JohnnyZ
Rainmaker
bultras
Yuliyan
GOAT
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyПон 21 Авг 2017 - 13:33

House of the Rising Sun - 16.09.17
Theme Song: The Animals - House of the Rising Sun
Място на провеждане: Yulman Stadium - New Orleans, Louisiana


House of Rising Sun 2017 JXURSlh

Цитат :
Matchcard:

TNW Grand Championship
House of Rising Sun 2017 91QYcez
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega

TNW World Championship
House of Rising Sun 2017 AnZogEI
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar

Steel Cage
House of Rising Sun 2017 PhrFMAe
"The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy

Street Fight
House of Rising Sun 2017 SseRKSi
Dean Ambrose vs. The Sandman

TNW United States Championship
House of Rising Sun 2017 RItFhv0
AJ Styles (c) vs. Neville

TNW Intercontinental Championship
House of Rising Sun 2017 WWB4ZMC
Roman Reigns (c) vs. The Miz

Singles Match
House of Rising Sun 2017 ZI3jhWY
Tomohiro Ishii vs. BT Gunn

Singles Match
House of Rising Sun 2017 LEad3Ho
The Undertaker vs. Jay Lethal

Singles Match
House of Rising Sun 2017 HnibD5F
Finn Bálor vs. Drew McIntyre


Последната промяна е направена от GOAT на Пет 8 Сеп 2017 - 21:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyПет 8 Сеп 2017 - 20:43

Цитат :
TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar

Steel Cage
"The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy

United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville

Street Fight
Dean Ambrose vs. The Sandman

TNW Intercontinental Championship
Roman Reigns (c) vs. The Miz

Singles Match
Tomohiro Ishii vs. BT Gunn

Singles Match
The Undertaker vs. Jay Lethal

Singles Match
Finn Bálor vs. Drew McIntyre

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyПет 8 Сеп 2017 - 21:02

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega
- Боза... рандом мач, Андрей си подарява шанс веднага, след като взе Омега... и без СТРОЕЖ..... не ми пука, само Cekoki трябва да запази - това е най-важното нещо.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar
- Ехеее... аз бях разбрал, че ще е Окада - Леснър, но... явно съм се объркал. Искам много OMG моменти, както и драма до самият край. Е, враждата си признавам се получи добре, но ... това че бях очаквал 1 в 1 беше глупаво, колкото повече - толкова повече. Изглежда ми като един от най-добрите сблъсъци за годината, дано да е така. Победа за Окада, въпреки че и Леснър е добър вариант, но един кратък рейн няма да се отрази хубаво.

Steel Cage
"The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy
- Ее... тая вражда колкото и да е яка - нека свърши тук. Нека за последен път бъдат хвърлени картите от тези две звезди и нека се насочат към друга вражда.

United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville
- Еми... какво да кажа... с тези забавяния вражда не видяхме, но какво да се прави. Моля се бултраса да се постарае, мисля да направим едно хубаво мачле.

Street Fight
Dean Ambrose vs. The Sandman
- Пясъчника се оказа добро попълнение за Rampage. Точно един street fight пасва! Имам огромни очаквания.

TNW Intercontinental Championship
Roman Reigns (c) vs. The Miz
- Очаквам стабилна среща между THE BIG DAWG и Миз. Едва ли ще е най-доброто за турнира, но ще е приятно за гледане. Очаквам и защита за Рейнс.

Singles Match
Tomohiro Ishii vs. BT Gunn
- Мач, който ме хайпва ужасно много. Страхотен build и пожелавам успех на двамата играчи.

Singles Match
The Undertaker vs. Jay Lethal
- Шанс за новите. Шанс, който не трябва да пропиляват. Е, направят ли нещо стабилно, види ли се старание ги чака push, усещам, че ще ни чака нещо...

Singles Match
Finn Bálor vs. Drew McIntyre
- Еми... Хайпнат съм, жалко че мача няма да е много дълъг, сигурно 2-3 поста, въпреки че ми се иска да са поне 4. Имам доста медия от последният TakeOver, искам да я използвам.

Единственото нещо, което ме разочарова е това, че няма как да играя със Зиглър, но... какво да се прави. След като няма планове не е нужно да бъде буукван.
Върнете се в началото Go down
bultras
New User
New User
bultras


Join date : 17.09.2011
Posts : 98

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyПет 8 Сеп 2017 - 21:24

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega

- Билда ме изкефи. Напомня ми за Сина и Миз през 2009 Very Happy. Сега остава само Омега да садне Ролинс и да го бие. Ще видим какво ще става но залагам за победа на Кени Омега!

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar

- Този мач ще пръска отвсякъде.. Най-големите звезди на Rampage на едно място просто не знам какво да кажа за този мач. Rainmaker ме кефи като шампион най-накрая взе главна титла (за разлика от мен ;d) Викторов няма какво да го коментирам той си е класа, Алфи влиза много рязко в мача, много ме радва. Дон Сев пък в последно време и той много ме кефи как цъка и не бих отказал да го гледам с титлата.

Steel Cage
"The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy

- Е тфа са две големи легенди и показаха на всички как да се гради вражда. Супер много се накефих на програмата им но си мисля,че това ще бъде края на всичко и правилния победител ще бъде Мат Хардито. Very Happy все пак не отписвам и чудото.

United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville

- Много тъпо направи Алистър Блек че прееба така нещата. Сега аз излиам виновния.. НЕ можахме да направим някъв готин билд за враждата но ви обещавам едно мача ще е на високи обороти. Не ни отписвайте с Юлиян ще ви покажем как се прави и ще продължим да издигаме USA титлата. Дай боже най-после да видя пък титла. Very Happy

Street Fight
Dean Ambrose vs. The Sandman

- Враждата стана бруталка биха си жените, ебаха се.. Абе въобще пърфект билдче. Шизо много ме накефи с Сендмен. Определено му се отдава той ако не се лъжа е фен на Металика и си личи че от сърце играе с ECW Легендата. Мариан какво да му коментирам той си е форумна легенда и винаги поддържа едно много класно ниво на игра. Стискам палци обаче за ъндърдога - Сендмен.

TNW Intercontinental Championship
Roman Reigns (c) vs. The Miz

- Лаек както казваше преди време ,двамата нямат голяма химия и винаги правят някви тъпи мачове но тук си мисля, че най-накрая ще ни зарадват с някаква класика. Трябва да се докажат.. Очаквам кучето да смачка Миз..

Singles Match
Tomohiro Ishii vs. BT Gunn

- EВАЛА! Адския билд.. Бой на улицата, дране.. Новия пич много ме кефи с Гън. Не знам кой е с Ишии но и той супер го цъка. Айде направете един голям мач, очаквам този мач с огромно нетъпрение пичове. ЕВАЛА още един път.

Singles Match
The Undertaker vs. Jay Lethal

- Както каза Юлиян по горе това е шанс за новите да се доказват. Чакам да видя какво ще направят и имам очаквания и от двамата. Много ме радва момчето с Тейкър как пише промотата много добре влиза в образ. От Джей не съм видял много за това няма да го коментирам. Ще видим мача как ще стане.

Singles Match
Finn Bálor vs. Drew McIntyre

- Нмам интерес. Сорка.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyПет 8 Сеп 2017 - 22:22

TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega

Липсата на какъвто и да било build-up в ME на турнир не мога да кажа, че ме очарова. Малко дори се оронва престижът на титлата, предвид това как Omega печели този шанс просто така, без дори да победи противника си на последния турнир. Мачът може да бъде от приличен до страхотен, зависи как ще го изградят и дали няма да гледаме spot след spot без никаква история на ринга. Лично аз се надявам да вкарат поне някакъв neck work, ако не limb work. Не виждам как Omega ще спечели мача, почти сигурна защита за Rollins според мен.

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar

Наистина не мога да разбера оплакванията на някои хора към build-а на този мач. Почти нямаше бавения, а ако е имало - вражда с четирима човека не се build-ва никак лесно, така че се поставете на наше място. Лично аз съм много доволен от развитието на враждата, всеки натрупа инерция и победи някое голямо име в компанията (Cody) или съотборници на Okada (Roode и Lesnar). И четирите образа се изграждат силно, няма идиотски booking или каквото и да било друго. Още една седмица build-up за този мач нямаше да се отрази зле, тъй като вниманието на всички е насочено върху Okada, а щеше да е още по-добре, ако имаше отделни вражди към самия мач, но за три седмици почти се извлече максимумът, така че аз лично съм доволен. Смятам, че направих може би три от най-добрите промота в кариерата си, и опонентите ми също се представиха стабилно. Радвам се, че Alfie получава заслужен шанс за световната титла, Сев може да бъде невероятен, когато е сериозен, и Руслан си е Руслан. Очаквам може би мача на турнира, ако никой не бави и всички се раздадат.

Steel Cage
"The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy

Определено враждата им е страхотна и съм щастлив, че ще видим още една част от нея. И двамата, особено Matt, прекрасно развиват образите си и правят нещо различно от останалите. Аз съм фен на играта им, двамата вече разказаха историята си извън ринга, ще видим какво ще представят на бойното поле. Предвид стипулацията, може дори да надминат предишните си сблъсъци. Нямам идея кой ще победи, силите са изравнени, но аз лично ще се надявам Hardy да грабне триумфа.

United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville

Единственият build-up на мача все още не е довършен, така че относно него няма какво да се коментира. Радвам се, че Bultras отново ми изглежда сериозен и като цяло двамата могат да направят един много добър мач, всичко зависи от тях дали ще покажат качествена игра и ще оправдаят даденото им доверие. Има още време на Юлиян, преди да загуби титлата, така че по мое мнение логиката сочи към негова защита.

Street Fight
Dean Ambrose vs. The Sandman

Когато враждата започна първата седмица, имах някои забележки, тъй като предполагам, повечето знаят отношението ми относно тези roll-up finish-и. После обаче всичко се изпипа и особено в последната седмица враждата стана наистина лична. Ако я нямаше street fight стипулацията, трудно бих си представил двамата да направят някаква класика предвид кечистите си, но с нея нещата изглеждат далеч по-добре. Мисля, че никой от тях не трябва да губи, но все пак ще заложа на The Sandman.

TNW Intercontinental Championship
Roman Reigns (c) vs. The Miz

Враждата беше OK. Друго не мога да кажа общо взето. Съмнявам се мачът да бъде някаква класика, ще видим двамата как ще сработят Reigns и The Miz. Най-вероятно Джони ще спечели титлата, време му е, след почти година суша.

Singles Match
Tomohiro Ishii vs. BT Gunn

Дори и аз не очаквах толкова добър build-up... Всичко се получи перфектно, Gunn си играеше с нервите на Ishii през цялото време, но смятам, че тук японецът ще излее целия си гняв... И ще победи! Очаквам брутален мач, лично аз имам огромни очаквания, потенциален MOTYC. Въпреки че досега не сме виждали Gunn на ринга, съм убеден, че момчето с него ще се раздаде. Определено има светло бъдеще в компанията.

Singles Match
The Undertaker vs. Jay Lethal

Двамата нови и неопитни играчи един срещу друг. Lethal е любимият ми кечист в ROH и няма как да не съм развълнуван каква игра ще покаже човекът с него. Undertaker също има шанс да ме спечели, ако се представи на ниво. Нямам прогноза за победител, тъй като все още нямам големи впечатления върху играта им.

Singles Match
Finn Bálor vs. Drew McIntyre

Не проследих развитието на враждата, ако въобще е имало такова. Не си мисля, че двамата кечисти ще се задържат за дълго в TNW, и поради това нямам и голям интерес към мача. Може би Balor ще си тръгне с победата, нямам представа.


Турнирът на хартия изглежда като един от най-добрите за годината (с класи над Revenge, в когото само ME-то и отборният мач бяха на ниво). Ако всички се раздадат и няма забавяния, не виждам защо да не надмине и Pain.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyСъб 9 Сеп 2017 - 0:11

Очаквам един доста добър турнир, който със сигурност ще надмине предходния. Надявам се всичко да се изиграе навреме и всички да се раздадем на макс. Ще кажа по няколко думи само за по-значимите мачове от card-а.

TNW Grand Championship: Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega И ето, че стигнахме до Мейн-Евента на вечерта, а именно битката за Grand титлата на TNW. Няма да лъжа и ще кажа, че се чувствам наистина объркан около случващото се между тези двамата. Този шанс за Kenny дойде като гръм от ясно небе, а той дори не се появява. Сигурен съм, че на Цецо не му е никак лесно, защото на практика той си играе враждата.. САМ! Наистина не знам какво да очаквам от този мач. Надявам се поне двамата да се реваншират (не като Мариан..) и да спретнат един наистина впечатляващ мач. В противен случай.. Престижът на титлата ще пострада наистина сериозно!

TNW World Championship: "Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar Calnex извървя дълъг път и мина през огромен брой препятствия, за да се добере до световната титла, а сега ще трябва да я защитава не срещу един, не срещу двама, а срещу цели трима играча! И то не какви играчи.. Тук става въпрос за нещо невероятно! Alfie, който за един кратък период от време успя да направи наистина огромно впечатление и ето, че вече е замесен в битката за главната титла. И то напълно заслужено! Сев, един от най-сърцатите играчи, който когато е сериозен може да бъде един от най-добрите в този бизнес! И последен, но разбира се не на последно място.. Руслан! Какво можем да кажем за този човек? Една от най-големите легенди на този форум, който не веднъж е правел компромиси със себе си, за да помогне на останалите. Огромен РЕСПЕКТ, за което! Дали някой от тях ще успее да пречупи непоколебимия дух на Okada и ще си тръгне като новия световен шампион? Можем само да гадаем! Едно обаче е сигурно.. Очаква ни един наистина грандиозен мач!

TNW Intercontinental Championship: Roman Reigns (c) vs. The Miz Това ще бъде първият ми мач на PPV от Destination War 2017 насам, а от тогава минаха цели три месеца. Колкото до залогът в него.. Той е повече от голям! The Miz не е бил шампион в TNW от 2011 насам и съм твърдо решен да бъда човекът, който да сложи край на тази шестгодишна "суша"! Пеши се справя отлично като шампион, но нямам нищо против да му отнема титлата! Двамата с него се разбираме прекрасно и сме способни да се сработим по великолепен начин, за да направим един наистина впечатляващ мач! Мога само да ви кажа, че това което ще видите, ще надмине вашите очаквания!

United States Championship: AJ Styles (c) vs. Neville Битката за титлата на щатите е следващият мач, на който ще обърна внимание. Bultras отново направи смяна на кечиста си, но не мога да се оплача от представянето му с Neville. Точно обратното! Справя се наистина добре! От другата страна обаче е Юли, който според мен има пълния потенциал да поддържа високото ниво на титлата, точно както го правеха Sid и Ambrose. Дали обаче ще я защити в този мач? Смея да кажа - ДА!

Steel Cage: "The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy Със сигурност този мач ще надмине предходния им на Revenge. Участието на Maria и Reby повлия на тогавашният им сблъсък, но този път двамата се изправят лице в лице и то в клетка! Андрей и River-ът изпипват перфектно образите на своите кечисти, а уменията им на ринга нямат нужда да се коментират.. Двама от най-добрите играчи в историята на федерацията, които за пореден път ще покажат класата си!

Street Fight: Dean Ambrose vs. The Sandman Звучи наистина интригуващо! Стипулацията на мача пасва перфектно на участниците в него и се надявам Мариан и Шизо да я използват по-възможно най-добрият начин! Надявам се и двамата да пишат редовно и да приключат навреме.

Singles Match: Tomohiro Ishii vs. BT Gunn Първият такъв, който чакам с нетърпение, е именно този. Враждата им се разви много добре, а мачът се очаква да бъде наистина брутален! Момчето, което играе с Gunn ми направи много добро впечатление и мисля, че именно той ще си тръгне като победител.
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyСъб 9 Сеп 2017 - 1:35

Цитат :
TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega

- Добре се разви, както винаги 'Легендата от Търново' показа на какво е способен и защо той в момента държи престижната Grand Титла! Очаквам хубав мач с много mark out моменти и развръзки, но като цяло Ролинс ще контролира мача.. Залагам на 'Легендата от Търново'!

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) vs. Cody vs. Bobby Roode vs. Brock Lesnar

- HOLY SHIT! Просто гениално да съчетаете тези 4-ма невероятни кечисти за да ги включите в един епичен мач който съм сигурен че ще стане! Нивото ще е високо и очаквам всичко да е точно по мача както очаквам ,че и 4-мата кечисти ще покажат целия си арсенал в името на най-престижното нещо в този е-фед.. Ще хвърля картите си на Окада но няма да съм шокиран на победа на Леснар!

Steel Cage
"The Miracle" Mike Bennett vs. Broken Matt Hardy

- DELIGHTFUL! Страхотно изиграха нещата до момента и двамата и се надявам да покажат още по добра игра и качество на турнира, и двамата изглеждат нахъсани за победа и дано до края когато гонга удари да са в mood за мача защото и двамата показват какво представлява TNW и ще е хубаво да го покажат и в мача.. Очаквам ,че Бенет ще вземе по нечист начин победата и след това Харди да си го върне, но може и друго да стане, непредсказуемо е!

United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville

- Юлиан доста добре върви като представител на USA пояса и скоро няма да го напусне това желание за игра, показва защо е едно от лицата на Rampage и защо вдигнаха летвата върху него, защото знаеха ,че ще се справи макар и с малкото доказване което показа, факта ,че победи Кеч Бога - Мариан, говори ,че може да държи дивизията на раменете си! Доволен съм от Юлианчо и ще съм доволен да запази, все пак Невил показва сравнително добра игра но не се доближава до тази на изгряващия Юлко!

Street Fight
Dean Ambrose vs. The Sandman

- Мисля ,че го направихме доста добре всичко през което преминахме, от момента в който коствах титлата на Мариан през женския бой между Woman и Renee и така до момента в който сме сега, няма да разочаровам Мариан и ще дам всичко от себе си както и целия арсенал за да получи мечтания сблъсък който постоянно ми напомняше всеки ден ,че иска да направим! Очаквайте епичен мач с много неща и много екшън включен в него! Finally Shizo vs. Marian is happening!

TNW Intercontinental Championship
Roman Reigns (c) vs. The Miz

- Ето го мача който ми припечели вниманието от турнира! Скролера срещу Джонатан.. ще бъде епично и буилда беше просто без грешка, Скролера показа защо се наложи той да стане ИК шампион след моите глупости преди месеци и задържа ИК нивото без да спадне дори и веднъж! Джони след като се завърна ни напомни защо е един от най-добрите в бранша и ,че времето му може би е дошло да властва отново с пояс на ринга! Яд ме е ,че от моите глупости не осъществих с Джони мача който беше планиран между мен и него което съм сигурен ако бях във формата по рано през годината щеше да стане великолепен мач, но имаме играча който аз наричам 'Бъдещето' на TNW в лицето на Scrollerstein! Млатете се, чеда мои, нека по-добрият победи!

Singles Match
Tomohiro Ishii vs. BT Gunn

- Вече мога да го дискутирам! Красив биълд! Този... аа.. пич с BT Gunn радва и се представя доволно, но Иший съм го гледал много пъти и е просто уникален за това нямам съмнение ,че ще се представи както и в NJPW така и тук под формата на текст в TNW.. Парите са ми на The Stone Pitbull!

Singles Match
The Undertaker vs. Jay Lethal

- МОЩНО BRISINGER!
Върнете се в началото Go down
LethalInjection
New User
New User
LethalInjection


Join date : 29.08.2017
Posts : 16

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyНед 10 Сеп 2017 - 21:04

Вече някои неща са изиграни, но пожелавам успех на останалите. За сега ppvто е на много високо ниво.
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyСъб 16 Сеп 2017 - 22:48

Цитат :
TNW Grand Championship
Seth Rollins (c) vs. Kenny Omega ended in a no contest

TNW World Championship
"Rainmaker" Kazuchika Okada (c) def. Bobby Roode, Cody and Brock Lesnar

Steel Cage
Broken Matt Hardy def. ''The Miracle'' Mike Bennett

Street Fight
Dean Ambrose def. The Sandman

TNW United States Championship
AJ Styles (c) vs. Neville ended in a double count-out

TNW Intercontinental Championship
The Miz def. Roman Reigns (c)

Singles Match
BT Gunn def. Tomohiro Ishii

Singles Match
The Undertaker def. Jay Lethal

Singles Match
Finn Bálor def. Drew McIntyre

TNW Women's Championship
Paige (c) def. Nikki Bella

Можете да коментирате турнира!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 EmptyСъб 16 Сеп 2017 - 23:14

Никога няма да приема Миз на сериозно докато Жони играе с Едж, което ще понижи интереса ми към ИК титлата. Те първа започва интересното с Окада, защото идват нови лица, които да спорят за титлата. Последното нещо, което исках е да гледам Омега срещу Ролинс в 3 месечна бозова вражда, Жоне открадна шоуто с Едге Smile Другото не ме впечатли толкоз много.

Дейба спрете се с тия 2ри акаунти, по-добре малък брой мачове, но важни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





House of Rising Sun 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House of Rising Sun 2017   House of Rising Sun 2017 Empty

Върнете се в началото Go down
 
House of Rising Sun 2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mayhem 2017
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Day Of Reckoning 2017
» Over The World 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: