Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+103
mr_enchev
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Тактикът
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
107 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty21/1/2021, 14:11

RAMPAGE #417

Interviewer: Дами и господа, backstage съм с Chuck Taylor, който изглежда изключително мотивиран за предстоящия Road to Pain мач! Chuck, какво е настроението само седмица преди една от най-чаканите атракции?

Chuck Taylor: Страхотно, страхотно! Човече, не съм бил толкова развълнуван от много време насам! 2020-та беше дълга година, годината на Chuck Taylor vs. AJ Styles и nWo, но всичко това вече е в миналото...

#TNW365 - Page 30 Giphy

Chuck Taylor: 2021-ва ще бъде годината на Chuck Taylor! Но има едно нещо, което не е в миналото. Не, то е вечно. Знаеш ли кое е това нещо?

Interviewer: М-м-м, мисля, че се досещам...

Chuck Taylor: Хайде де, Световната титла на TNW!

Interviewer: Да, точно това си мислех!

Chuck Taylor: Обзалагам се! Всичко, което правим като атлети, е в името на това да достигнем най-високото стъпало. Да бъдеш Световен шампион е най-висшето признание и призвание в този спорт. В момента титлата е около кръста на AJ Styles, но го очаква много, много тежък мач срещу Will Ospreay. Но без значение кой ще си тръгне с пояса от Road to Pain - идвам за него! Точно така, АЗ ще победя останалите 29 мъже в мелето, ако трябва ще вляза под номер 1 и ще изхвърля абсолютно всички, един по един, докато на ринга не остане само един човек - Chuck Taylor! И в главния мач на Pain ще сразя Феноменалния, ще разсека Краля, ще победя който и да носи златото със себе си и ще си тръгна като новия Световен шампион на TNW!

Producer: Chuck, много съжалявам, но от апаратната чуха какво говориш и ме пратиха да ти съобщя...

Chuck Taylor: Какво? Малко по-високо!

Producer: Съжалявам, но според мениджмънта няма да участваш в Road to Pain мача.

Chuck Taylor: Моля?!

#TNW365 - Page 30 Giphy #TNW365 - Page 30 Giphy

Producer: Съжалявам наистина.

Chuck Taylor: Да, тази част я чух, какво каза след това?!

Producer: Няма свободно място в Road to Pain мача. Всички участници вече са избрани.

Chuck Taylor: Това е някаква шега, нали? Искате просто да ме стреснете малко? Ха-ха, добре се получи...

Producer: Не, съвсем сериозен съм.

Chuck Taylor: И кой по-точно е взел това решение? Кажи им, че искам да говоря с тях.

Producer: Съжалявам, казаха, че решението е финално и не подлежи на промяна. Лека вечер...

#TNW365 - Page 30 Giphy

Interviewer: Ъм, Chuck... сега какво?

Chuck Taylor: ...

Interviewer: Chuck?

Chuck Taylor: Следва продължение...
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty6/2/2021, 18:23

RAMPAGE #418

Камерите ни пренасят в задимен местен бар в Атланта, намиращ се в непосредствена близост до арената-домакин на Rampage тази вечер. Chuck Taylor, който малко по-рано победи Carlito по един брутален начин и остави феновете да се чудят защо използва точно такъв ход, за да довърши обикновен мач в Rampage, отваря входната врата и се насочва към бармана. Там виждаме един видимо приятно почерпен господин, облегнал челото си на барплота. Taylor внимателно минава покрай пияницата и сяда на стола до него, гледайки го с неодобрение.

Chuck Taylor: Kentucky Gentleman. С много лед.

The Bartender: Малко, голямо?

Chuck Taylor: Дай ми цялата бутилка.

Барманът посяга към шишето нисък клас уиски "Kentucky Gentleman", но бива спрян от мистериозен посетител на бара, който не влиза в кадър.

???: Ти шегуваш ли се?! Ей, сипи му от моето и да не съм чул за никакъв лед!

#TNW365 - Page 30 Giphy #TNW365 - Page 30 Giphy

Chuck Taylor: Можеш ли да си представиш? Първо ми казват, че няма място за мен в Road to Pain мача, след това ме слагат в opener-а на Rampage?!

???: На мен ли го казваш, даже не ме book-наха. Card-ът за шоуто бил финализиран. Какви глупости...

Chuck Taylor: И на всичкото отгоре ми докараха някакъв подскачащ насам-натам клоун, който не е помирисвал ринг от години! Сякаш съм някой забравен мухльо като него. А същите тези хора, за които си скъсвах задника миналата година, се радваха повече на онзи никаквец, отколкото на мен! И даже ме гледаха възмутено и разочаровано, след като му огънах главата в тепиха! Uh, give me a freakin' break... благодаря за питието, между другото...

???: Няма проблем. Ей, барман, сипи по още едно. Знаеш ли какво, направо остави бутилката...

Барманът се присяга към бутилка от ръженото Premium Cask Strength на канадската дистилерия Alberta, определено като най-доброто уиски за 2020-та от абсолютния експерт в областта и създател на Whiskey Bible - Jim Murray, и налива в чашите на двамата, след което оставя шишето при мистериозния мъж. Той се присяга и долива своята чаша почти догоре, неудовлетворен от работата на бармана. Операторът най-накрая обръща камерата към лицето му... и виждаме "Hangman" Adam Page, който вдига чашата си високо във въздуха и поглежда към Chuck Taylor!!!

#TNW365 - Page 30 Giphy

Adam Page: Наздраве...

Geor4, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty11/2/2021, 17:31

RAMPAGE #419

Камерите ни показват Roman Reigns, който разгрява зад кулисите броени минути преди да се изправи срещу Световния шампион на TNW - AJ Styles. Двубой от изключителна важност за "The Big Dog", който има възможността да си тръгне от Rampage 419 с най-престижната титла на компанията. Roman трябва да е напълно концентриран в този мач, имайки предвид способите на "The Phenomenal One" да си осигурява победите. "The Guy" изглежда фокусиран още докато се подготвя, което е добър знак. Той завива по един от коридорите, когато някой застава точно пред него...

#TNW365 - Page 30 Giphy

Roman не изглежда никак доволен от това, че този човек му блокира пътя... но кой е той? Е, този път операторите няма да ни дължат дълго в неведение, защото камерата се завърта... и виждаме Chuck Taylor?! От всички възможни хора, какво пък може да иска точно той от Roman Reigns?!

Chuck Taylor: Надявах се да те срещна наоколо... първо се извинявам, че ти се бъркам в плановете, но чух какво каза по-рано на ринга и просто нямаше как да се сдържа. Roman, създаде си прекалено много врагове - Drew McIntyre, Triple H, кой ли още не. В този бизнес е напълно нормално колегите ти да не те харесват, когато си на върха, съгласен съм с тази част... но AJ Styles? Човече, AJ не е като никой от останалите в съблекалнята. Да, доста от тях мамят, играят мръсно... но това може би е най-подлият човек от всички. Исках просто да ти дам един съвет преди мача - наистина внимавай. Не се поддавай на емоциите си и се оглеждай на всички страни. И...

Roman Reigns: И?

Chuck Taylor: И... ако искаш някой да ти пази гърба... аз съм твоят човек.

Reigns се изсмива право в лицето на Taylor и го избутва встрани, за да може да продължи напред по пътя си, но "The Kentucky Gentleman" отново го блокира! Roman вече изглежда наистина бесен!

Chuck Taylor: Почакай, помисли само за няколко секунди!

Roman Reigns: Така ли? Добре, нека помислим... защо човек като мен, не просто някой си случаен, ами THE GUY, THE MAIN EVENT, да приема каквито и да е съвети от... някой като теб, който дори не е част от предаването?!

Chuck Taylor: Хм, очаквах нещо подобно... помисли пак - по-рано каза, че не следиш reign-а на AJ. Че не те интересува какво е направил. Мислиш ли, че това е начинът човек, който иска да бъде шампион, да се подготви за мач като този?! И според теб има ли някой, който да познава AJ Styles по-добре от мен? Да, вие вече си имахте вземане-даване, но какъв беше крайният резултат? На чие рамо стои Световната титла? Не искам да приемаш това като знак на неуважение. Просто мисля, че мога да ти бъда от полза. А пък и знам как се побеждава AJ Styles...

Последната реплика на Taylor изобщо не се харесва на Reigns, който се приближава опасно близко до него и е готов да нападне...

Chuck Taylor: Уоу, уоу, казах ти да не го приемаш като неуважение. Но разбрах, няма да настоявам повече...

Taylor се отмества от пътя на Reigns, който сякаш успява да се успокои и отново тръгва надолу по коридора. "The Kentucky Gentleman" не откъсва поглед от него и отправя един последен коментар...

Chuck Taylor: Ако случайно размислиш... знаеш къде да ме намериш...

#TNW365 - Page 30 Giphy

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty19/2/2021, 11:48

UNBROADCAST FOOTAGE FROM RAMPAGE #418

- ОСЪЗНА ЛИ КАКВО НАПРАВИ???
Roman Reigns: РАЗКАРАЙ СЕ ОТ МЕН, ПО ДЯВОЛИТЕ!!!
- ОСЪЗНА ЛИ ГРЕШКАТА СИ, ГЛУПАКО??? ВРЕМЕ Е ДА СЕ ПОКАЕШ!!!

#TNW365 - Page 30 HjQNgD6

"THE GAME" ИЗПРАВЯ ROMAN REIGNS И ГО НАСОЧВА ПРАВО КЪМ ЕДНА ОТ ПАРКИРАНИТЕ КОЛИ!!!
REIGNS ЕДВА СЕ ДВИЖИ, А TRIPLE H Е ГОТОВ ЗА СЛЕДВАЩОТО СИ ДЕЙСТВИЕ, ТОЙ БЪРКА В КОЛАТА...
КАКВО ПРАВИ? ДА НЕ БИ... ДА НЕ БИ ТОЙ ДА Е ДОШЪЛ С ТАЗИ КОЛА? ТОЙ ВАДИ ЧУКА СИ ОТ НЕЯ!!!
ROMAN Е ВЕЧЕ НА КРАКА, НО БЪРЗО БИВА СВАЛЕН, "HHH" НАНИЗВА ЧУКА СИ ПРАВО В КОРЕМА МУ!!!

#TNW365 - Page 30 KjvbV9Z #TNW365 - Page 30 1tnFSxG

- ГОТОВ ЛИ СИ??? ГОТОВ ЛИ СИ, ROMAN??? ЩЕ ПРИКЛЮЧА С ТОВА ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ!!!

Jim Ross: TRIPLE H ЩЕШЕ ДА УБИЕ ROMAN REIGNS!!! HUNTER БЕ НАПЪТ ДА УМЪРТВИ ЕДИН ОТ НАЙ-ВЪРЛИТЕ СИ ВРАГОВЕ, НО ОХРАНИТЕЛИТЕ НА TOTAL NONSTOP WRESTLING СЕ ПРИТЕКОХА НА ПОМОЩ!!! Добре, че са тези момчета! Не знам какво щеше да стане, ако Triple H бе направил това, което се готвеше да направи! Той бе готов да нанесе удар с всичка сила, право в главата на Reigns и то със стоманената част на чука! Виждаме, че "The Celebral Assassin", Triple H не смята да се даде на екипа на TNW и дори разхвърля няколко от тях, но това, което вижда пред себе си... ТОВА ТРЯБВА ДА ГО СПРЕ!!! ТОВА Е ПОЛИЦЕЙСКИ ЕКИП!!! ПОЛИЦЕЙСКИ ЕКИП СЕ ОТЗОВАВА НА МЯСТОТО!!!
Jerry Lawler: Hunter няма друг избор... Той трябва да се предаде на властите на реда! Изглежда, че точно това прави.

#TNW365 - Page 30 IeWB7Fb #TNW365 - Page 30 I1PaYKL

Corey Graves: Triple H вдига ръцете си, а полицаите от Атланта го закопчават... Ръцете на Hunter са вече зад гърба му, но той съзира Roman Reigns... ТОВА ОТНОВО ПАЛИ ИСКРА В НЕГО... Hunter започва да се дърпа, опитвайки да нарани за последни Reigns. ЕТО И, ЧЕ УСПЯВА... Той изритва Roman Reigns в гръдната област, оставяйки го да се свива на пода, а полицейски екип се опитва, колкото се може по-бързо да го отдръпнат от него. Triple H ще прекара тази вечер в ареста!

#TNW365 - Page 30 TTyZXXM

Blue Justice and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty8/3/2021, 19:55

RAMPAGE #422

Jim Ross: Дами и господа, преди да продължим напред с програмата на Rampage получихме ексклузивни кадри, заснети малко преди началото на предаването.

Corey Graves: Tommaso Ciampa и Timothy Thatcher направиха същински фурор в pre-шоуто на Here Comes The Pain, поднасяйки ни един зверски сблъсък, който обаче завърши без победител.

Jim Ross: Тези двама мъже стигнаха до абсолютни крайности, за да се победят, като след мача имахме сериозни опасения, че могат да бъдат извън строя за известно време. Въпреки това И ДВАМАТА са изявили желание да бъдат част от тазвечершния Rampage, но за тяхно съжаление и може би наша радост - не са били cleared от медицинския ни екип.

#TNW365 - Page 30 Giphy #TNW365 - Page 30 Giphy

Corey Graves: Не знам чия идея е била да бъдат извикани на едно и също място по едно и също време - вижте само резултата от тази засечка backstage!

Jim Ross: Същински хаос в тренировъчната зала, който за щастие е бил овладян от реферите и персонала, а в частност и от един доста интересен човек...

Jerry Lawler: Става дума за Chuck Taylor, когото ще видим in action срещу Drew McIntyre малко по-късно тази вечер. Мачът ще бъде един страхотен шанс за "The Kentucky Gentleman" да се вдигне по-нагоре в класирането, след като му бяха отказани няколко възможности за изява на голяма сцена през последните месеци.

Corey Graves: И с право! Не знам какво е намислил Taylor с тези свои прояви, неколкократно го видяхме да агитира хора от roster-а на Rampage, които за щастие не му се вързаха на въдицата. И много ясно ще видите защо в мача му с McIntyre довечера - след като "The Scottish Warrior" приключи с него бих го посъветвал да си стяга куфарите и да си ходи при другите двама клоуни Trent и Orange Cassidy!

Jim Ross: Corey, не знам какво толкова ти е направил Chuck Taylor, но виж колко умело успя да потуши кавгата на Tim Thatcher и Ciampa. Нека чуем...

#TNW365 - Page 30 Giphy #TNW365 - Page 30 Giphy

Chuck Taylor: Сериозно ли?! Кажете ми, че се бъзикате! Продължавате да се биете дори след това, което стана на Here Comes The Pain?! Не мога да повярвам... защо сте такива твърдоглавци и двамата, а? Помислете! Вие сте едни от най-впечатляващите атлети, които съм виждал на този ринг. А на турнира щяхте да се избиете, даже аз извърнах глава за момент! Но умът ми не побира как все още не сте го осъзнали. Момчета, следя изявите ви в Rampage от самото начало и наистина се надявах след Fight Pit-а да видите това, което и аз. Ако сте готови да стигнете до такива крайности, за да нараните друго човешко същество... то кой изобщо ще може да ви спре, ако се съюзите?! Ти, големият учител, съветвам те да гледаш мача ми срещу Drew McIntyre тази вечер. Кой знае, може и да добавиш едно-две неща към учебника си... всъщност, нека се поправя - съветвам и двама ви да го гледате...

GOAT, Tommy End and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty13/3/2021, 00:39

TNW EXCLUSIVE

McKenzie Mitchell: Саша тази вечер ти се завърна ударно побеждавайки The Princess of Staten Island - Кармела, как би коментирала това?

#TNW365 - Page 30 YDkeabr

-Беше ли нещо неочаквано? Не мисля. Която и да беше резултата щеше да е един и същи. Дайте ми Алекса Блис и ще я победя, дайте ми Беки Линч и ще я победя, дайте ми Риа Рипли и ще имате нова шампионка при жените. Не съм дошла тук да си играя, а да доминирам. Ще припомня на всяка една суперзвезда в съблекалните кой е шефа тук и кой командва парада. Тази вечер бе просто началото. Лека загрявка пред това, което предстои за Sasha Banks. You can BANK ON THAT!

GOAT, FreeRiver and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty3/4/2021, 00:02

TNW EXCLUSIVE

McKenzie Mitchell: Саша тази вечер разбрахме, че на The Grandest Stage Of Them All - PAIN ще защитаваш дивас титлата в 5-Way-Elimination Match, как би коментирала тази новина?

#TNW365 - Page 30 KQK5qgc

- Как бих коментирала тази новина? Ти сериозно ли ме питаш това? Въобще видя ли какво се случи? Вместо Adam Pearce да нареди да арестуват тези самозванки той им дава шанс за моето злато? А си мислех, че цари някаква справедливост тук. Не ми го побира ума. Да не говорим, че трябваше да си дезинфекцирам титлата, защото някаква си менте кукла Барби реши да я барне. Когато казах, че искам някаква конкуренция нямах предвид мумии от някоя гробница. Но истината е, че тези момичета направиха голяма грешка, че се забъркаха с шефката. Цената, която ще платят ще е висока, защото аз не взимам евтино, honey.

#TNW365 - Page 30 ZP2gAKw

А колкото до "The Beautiful People" както са решили да се наричат... Бъдете сигурни, че на Pain картинката ще бъде грозна. Както за вас, така и за останалите диви, които си повярваха, че са достойни да се изправят срещу мен. Никоя от вас не може да ме победи. Защо? Because I'm Sasha Banks - The Greatest Female Wrestler OF ALL TIME!

GOAT, Petioo09, Cekoki, Tommy End, Blue Justice and VaskoMetalista харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty19/5/2021, 19:14

RAMPAGE SUPERSHOW PREMIERE EPISODE

Adam Pearce: DUSTIN... впечатляващо представление на Civil War, наистина. Наясно си, че ще има последствия, нали?

DUSTIN: Дам. Наказа ли го?

Adam Pearce: Моля?!

DUSTIN: Наказа ли го? Сещаш се, реферът, който отказа да отключи клетката?

Adam Pearce: Не мога да повярвам. Каква наглост! Ти не само се намеси където не трябва, а за капак и заключи Victoria вътре в клетката! Наистина се надявам проблемът с механизма да е бил техническа грешка от наша страна, защото иначе...

#TNW365 - Page 30 Giphy

DUSTIN: Добре, добре, добре, успокой се. Признавам, дължа ти извинение... не бях информиран, че в Hell In A Cell излизане от клетката не ти носи победата. А колкото до Victoria - човече, трябваше да видиш погледа й, изглеждаше като бясно куче! Затова я заключих, не знаех какво друго да направя! Но не се учудвам, все пак е "The Head Bitch in Charge"...

Adam Pearce: Достатъчно! Чашата наистина преля, ще се наложи...

DUSTIN: Какво? А, какво по-точно ще направиш, Pearce? Стига глупости! И двамата много добре знаем, че санкции на TNM няма да бъдат наложени. Ние сме най-доброто, което тази компания има да предложи. Кои са отборните ти шампиони в момента? Кой все още носи Divas титлата около кръста си след Civil War? И да, след злощастните събития около КАПИТАНА Roman Reigns представянето на Triple H бе впечатляващо... но друг човек открадна шоуто, и това бе "Hangman" Adam Page! С лекота, бих добавил! Даже защо направо не прекръстите предаването на Page SuperShow?! И без това преобладаващата част от аудиторията ни имат проблеми с концентрацията, Rampage може да им идва прекалено дълго! О, в този ред на мисли - извини ме, трябва да ида да съобщя нещо на прекрасните ни фенове...

SevBoom and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty2/8/2021, 23:37

Прехвърляме се в backstage, където е Сами Зейн, който тъкмо е превързан от лекарския екип на TNW, какво ли има да ни каже либератора? Нека чуем!

#TNW365 - Page 30 GjnzQd1

Sami Zayn: Ти прекрачи границата, Джеф...Какво от не искам да ме нападаш не разбра? Ти си един ненормалник, Харди, ти си всичко, което тези филми показват, дори си и по-зле, но знаеш ли какво? Тази атака, която ми направи най-нагло тази вечер, тя няма да ме спре от това да защитя Интерконтиненталната си титла срещу теб на Summer Scream, напротив. Ти създаде враг, който вече не иска да ти помогне, защото досега аз исках да ти помогна, да те насоча в правилния път. Но ти явно не искаш да разбереш, затова сега казвам, че се отказвам! Вече няма да се опитвам да ти помагам, а ще се опитвам да те унищожа и да те залича от Total Nonstop Action. Ще те накарам да си платиш за това, че нарани лявото ми рамо! Аз ще се върна, Джеф Харди, по-добър и по-силен от всякога, страхувай се от мен, тъй като аз съм най-големия ти кошмар...

#TNW365 - Page 30 WUzq9on

Моята контузия ще бледнее пред това, което ще ти причиня, оглеждай се на всички страни, Jeff, защото не знаеш от къде мога да се появя, ще се видим много скоро, даже по-скоро, отколкото очакваш!!!
Върнете се в началото Go down
FTR
Premium Member
Premium Member
FTR


Join date : 22.04.2020
Posts : 1

#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty4/8/2021, 23:29

След поредния мач, излъчен на Rampage SuperShow, вниманието на феновете бива отнето и насочено към видеостената, където виждаме кадри от по-рано тази вечер. Видеокамерите са заснели интересна случка. Tommaso Ciampa, един от световните отборни шампиони на федерацията и член на "The Neww Millennium" прекрачква входа на паркинга със своя автомобил, слиза от него и се запътва към Backstage, когато... Бива нападнат от двама мистериозни мъже!

#TNW365 - Page 30 URgBwzc #TNW365 - Page 30 Rb559gn

БОЖЕ МОЙ! ВИЖТЕ САМО ТЕЗИ УЖАСНИ КАДРИ. ТОЙ БИВА ПОВАЛЕН ОТ ДВАМАТА МЪЖЕ, А НА ВИДЕОТО ВИЖДАМЕ ЯСНО КАК ЯРОСТНИ ЮМРУЦИ БИВАТ НАНАСЯНИ ПО ЦЯЛОТО ТЯЛО НА ЕДИН ОТ ОТБОРНИТЕ ШАМПИОНИ. ТОВА Е ПРОЯВА НА ИСТИНСКА ЖЕСТОКОСТ. Виждаме малко по-близък кадър, където става ясно, че това са... Cash Wheeler и Dax Harwood. Само преди няколко дни те подписаха с TNW, а това е техният първи акт. Тази брутална атака върху Ciampa.

#TNW365 - Page 30 SJHnYpX

Тандемът познат в кеч обществото като FTR нанася по няколко шута в тялото на Tommaso преди окончателно да се оттеглят в някаква посока, оставяйки шампиона да лежи проснат на цимента безсилен...

GOAT and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 30 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 30 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: