Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+103
mr_enchev
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Тактикът
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
107 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
АвторСъобщение
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty5/8/2021, 21:00

#TNW365 - Page 31 RYHPSYf


- I AM HERE, OSPREAY!...DID YOU HEAR ME WELL? I AM STILL AND FOREVER HERE, WILL ''DAMNPIN'' OSPREAY!!! AND I WILL CONTINUE TO BE HERE, IN TNW, AND I WILL CONTINUE TO BE YOUR GREATEST NIGHTMARE!!!...Какво си въобразяваш, проклетнико?...Че като не ми остави здраво място и ме унизи след моето напълно заслужено и неоспоримо превъзходство над теб и твоите пионки, властта ти ще се гордее с все такова неизчерпаемо деспотство? Уви, заблуждаваш се! ЗАБЛУЖДАВАШ СЕ, НАИВНИКО!!!...Защото аз бях човекът, който победи ''The Prince That Was Promised'' Brian Pillman Jr. в Rampage SuperShow преди Roulette Of Fate, аз бях човекът, който победи ''The Main Unit'' Jeff Cobb на това Rampage SuperShow, аз ще бъда и човекът, който ще победи и ТЕБ - ''THE DAMNPIN'' WILL OSPREAY!!! ТОЧНО ТАКА, ТИ НЕ СИ КРАЛ, ТИ СИ ПРОКЛЕТНИК! ЗАТОВА И НЕ ТЕ НАРИЧАМ ПО НАЧИНА, ПО КОЙТО НА ТЕБ ТИ СЕ ИСКА! You may think you're the winner and the top guy of the business, but at Summer Scream, you're going to be THE LOSER!!! No, YOU WILL BE THE LOSER!!! AND YOU WILL GO WHERE IT'S YOUR PLACE!!! BECAUSE YOU DON'T DESERVE TO BRING THE ELITE BELT ON YOUR FUCKIN' SHOULDER! Знам, че те яде много отвътре, когато виждаш, че има воини, воюващи за своите цели по честен път и начин! Ти не можеш да понесеш това. Но знай едно - аз ще гледам!!! Ще гледам как летиш от сглобката на ринга като кокошка, а твоят стейбъл от шайка разбойници се РАЗПАДА!!! Като кокошка, която претендира, че може да бъде орел, но жестоко греши! AND I WILL SHOW YOU PRETTY GOOD WHO IS THE REAL SOLDIER OF FORTUNE!!! YOU CAN FIGHT EVERYBODY, BUT YOU CAN'T FIGHT THE LIGHT AND ITS SON - RICKY ''THE DRAGON'' STEAMBOAT!!! REMEMBER - AT SUMMER SCREAM, THERE'S NO EASY WAY OUT!!!

#TNW365 - Page 31 G1BycJ7

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3385
Age : 31

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty30/8/2021, 18:44

#TNW365 - Page 31 Tdiq0VR

Dimarata, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
The Monster
New User
New User
The Monster


Join date : 25.07.2021
Posts : 52

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty5/9/2021, 12:22

Backstage Interview with ''El Matador'' Tito Santana

(several hours ago ''Tito Santana speaks again'')


#TNW365 - Page 31 J2NE2Me


Jim Cornette: Welcome to everyone, Ladies & Gentlemen! I'm Jim Cornette and now, I will take an interview by ''El Matador'' Tito Santana! Както знаете, на Summer Scream 2021 той беше изправен в handicap match vs The Japanese Sadist Minoru Suzuki & The Technical Wizard Zack Sabre Jr., където, за негово съжаление, бе напълно смазан от двамата си опоненти. Тази вечер, обаче, той е тук, след едноседмично отсъствие, за да коментира негативния за себе си развой на събитията. Тито, първо искам да те попитам, ти очакваше ли да загубиш срещу тези двамата и какви бяха мотивите ти, с които влезе в този мач?

Tito Santana: Thank you, Jim, for the question! Now, listen to me carefully! Аз, ''El Matador'' Tito Santana, повече от категорично заявявам тук и сега, че не!!! НЕ И НЕ!!! Изобщо не очаквах да загубя от тях, защото, както казах много пъти, Минору Сузуки може и да е с един повече насреща ми, но това с нищо не му дава предимство! Не количеството определя качеството, а точно обратното! Просто имаха късмет, който извлякоха отново посредством силата на измамата, както е присъщо на тях и което всички знаем. Но мотивите, с които аз самият влядох в тази битка и от чиято концепция се ръководех, бяха да ги накарам да бъдат верни мои бикове, подчинени на властта на своя господар! И ако проклетникът Сузуки не беше отново прибегнал към насилие и задкулисие, аз щях да ги накажа много сурово! Миналата седмица ме нямаше, защото имах нужда от това да подредя мислите и преосмисля бъдещите си ходове.

Jim Cornette: That's true, Chico! We all saw pretty good what these two bastard fighted for. They fighted for a glory via scam and sadistic violence in the ring! Но как се почувства ти самият в момента, в който изгуби мача и те постигнаха целта си да те опозорят и обезчестят? Все пак Сузуки няколко пъти не се появяваше дори в залата, криеше се, а после дойде, и то съпроводен от Зак Сейбър-младши. Смяташ ли, че те биха те надвили повторно, ако се срещнете отново в съприкосновение?

Tito Santana: Така, поред на въпросите. Първо, изобщо не считам, че те реално успяха да ме победят, та да се чувствам "опозорен" и "обезчестен". Едно съдийско решение не е свидетелство за истинското превъзходство на даден кечист, а то в конкретния случай си и беше напълно при мен. Когато прилагаш садизъм и на всичкото отгоре разполагаш с една вярна и безгласна кучка като Сейбър, която буквално разиграваш като кукла на конци, ти може и да постигнеш успеха, но не и да извлечеш ефикасно неговата есенция. Т.е., този успех не би бил пълнокръвен. И затова тези негодници трябва да чуят добре нещо, което ще им кажа ''MY MEN, YOU MIGHT DEFEAT ME, BUT YOU STILL HAVEN'T WON THE WAR!!! THAT'S WHY, I'M GONNA MAKE YOU BOTH A PROMISE!!! I'M GONNA MAKE YOU BOTH A PROMISE, SONS OF A BITCH! AND THIS PROMISE IS THAT I HAVEN'T FINISHED WITH YOU BOTH!!! MINORU AND ZACK, YOU WILL PAY THE PRICE FOR YOUR SNEAKY AND VICIOUS ACTIONS IN TOTAL NONSTOP ACTION! AND ME, TITO SANTANA, I WILL BE THE GUILTY PERSON FOR YOUR DEGRADATION!!!'' Относно това, че японският мръсник се криеше, той няма да се крие вечно! И аз съм сигурен, че рано или късно ние не само ще се срещнем, а и ще го направим 1:1, където ще го размажа и ще го пратя да си върви обратно в Страната на изгряващото слънце, откъдето е дошъл, заедно с всичките си клоуни от ''Suzuki-gun''. И той няма да се опълчи никога на моята жажда към висоти и прогрес, каквато никога не може да притежава сам за себе си! SUZUKI, YOU THINK YOU'RE THE MASTER OF THE UNIVERSE! BUT ME, ''EL MATADOR'' TITO SANTANA, I GUARANTEE YOU, BROTHER, YOU'RE WRONG! YOU'RE ABSOLUTELY WRONG AND I WILL PROVE YOU THAT PRETTY GOOD VERY SOON!!! I WILL BE ON THE TOP OF TNW BECAUSE TNW NEEDS ME, AND YOU, YOU WILL BE ON THE BOTTOM OF THE PYRAMID CAUSE TNW HATES YOU!!! AND YOU, FOOL, YOU'LL SWALLOW MY DUST!!! ARRIBA!!!

#TNW365 - Page 31 C1Akcxm#TNW365 - Page 31 33Pua4o

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty10/10/2021, 01:05

ON THE PAGES OF THE TOTAL NONSTOP WRESTLING MAGAZINE
HERE IS AN UPDATE WITH GENE OKERLUND


#TNW365 - Page 31 GaXA0Nt#TNW365 - Page 31 WYV6g5F


'Mean' Gene Okerlund: Ето че е време и за специалния ъпдейт на TNW Rampage SuperShow за тази седмица, Дами и Господа! Продължаваме обширно и изкъсо да следим случващото се около стихийната вражда на TNW Elite Heavyweight Champion Ricky 'The Dragon' Steamboat & Kaze Ni Nare Minoru Suzuki. Както знаете, на Revenge той бе отстранен от бойното поле вследствие на ужасната контузия, която му нанесе претендентът за титлата. В миналото издание аз посетих спешното отделение на многопрофилната болница в британската столица Лондон, където е настанен Драконът, и говорех лично с лекуващия му лекар - д-р Алберт Айнщайн относно неговото състояние. Оказа се, че ударът от летящия лакът върху ринговата барикада е засегнал фатално гласовия му апарат, поради което способността за нормално говорене на шампиона е определено нарушена. От своя страна пък Сузуки направи хладнокръвно промо, където изтъкна, че никой няма право да го разиграва така, както му скимне и, най-вече, постави под ултиматум 4-седмичен срок, през който да бъде коронясан от екипа на TNW с Елит трофея в случай, че раненият евентуално изобщо не се появи. Добрите новини, доколкото можем да говорим такива все пак са, че днес, след една седмица, Ricky Steamboat най-накрая бе изписан и изпратен за домашно лечение при съпругата си - Bonnie Hastings-Blood. Ето защо, в този момент предстои да проведа телефонен разговор с нея, в който да узная в каква посока се е променил здравният му статус през изминалата седмица.

#TNW365 - Page 31 LhH1soX#TNW365 - Page 31 D0hkQM6


'Mean' Gene Okerlund: Hello, Mrs. Steamboat-Blood! Радвам се наистина, че приехте да проведем този разговор във връзка със състоянието на Вашия съпруг и носител на Елит трофея! Всички знаем, че той преживя нещо наистина ужасно преди две седмици, което в момента е на път неминуемо да коства спортната му кариера. Съвсем естествено, това ще бъде шок за цялата индустрия на развлекателния бизнес, както и за многобройните му почитатели, но най-вече, за неговото семейство - Вас самата и невръстния му син. Предполагам как се чувствате в момента. Днес той, за щастие, беше изписан от лондонската болница. Има ли някакво подобрение?

Mrs. Steamboat-Blood: - Hello, Gene, thank you for your support! Точно преди няколко минути линейката пристигна и Рики беше настанен в семейното ни жилище. Той е в съзнание, контактен е, но определено комуникативната му способност е напълно липсваща, в резултат на което е принуден да общува единствено чрез жестове и мимики. Това е действително много тежък удар за нашето семейство, от който се надявам да се избавим съвсем скоро. Д-р Айнщайн продължава да бъде скептичен относно това дали изобщо ще се върне на бойния ринг и ще продължи да ни радва всяка седмица така, както винаги го е правел. Този факт засилва моите страхове още повече.

'Mean' Gene Okerlund: Разбирам напълно Вашите опасения, г-жо Блъд! И те са напълно оправдани - това е един изумително великолепен, в разцвета на силите си и майсторски wrestling worker, разполагащ с драконово сърце във всичко, което се захване - от бойната арена, та до цялостната си персона извън нея. Всички се молим много силно той да си стъпи на краката и колкото е възможно по-бързо всичко случващо се в момента да бъде просто плод на една печална история в неговата кариера. Наясно сме и че Минору Сузуки няма да миряса, докато не постигне коварната си цел, за което ще се бори по всяко време на престоя си в тази компания. Но бих искал да Ви попитам, Mrs. Blood, какво се случва по въпроса с поглъщането на езика му? Изваден ли е вече напълно и възстановил ли е нормалната си дихателна функция?

Mrs. Steamboat-Blood: - Да, Слава Богу, той вече диша нормално и за момента не се налага да бъде поставян на командно дишане с кислородна маска. Гръклянът му  е с възстановена първоначална форма, проблемът е единствено с говорните му умения. Травмата му наистина е много тежка и главното, което правя е да се стремя да бъда силна, най-вече заради единствения си син, който разбира интуитивно какво се случва и доста плаче за баща си. Но, вярвам, моят съпруг е един изключителен във всяка сфера на живота човек и ще съумее да се справи и този път. Рингът е неговото призвание и място, той винаги е бил бойният му храм!

'Mean' Gene Okerlund: Точно така, г-жо Блъд! Вашият мъж носи цялата философия, която му дава възможност да бъде това, което е непрекъснато! Моля Ви наистина, успокойте се и никога не губете своята мотивация, защото всички ние се молим с цлото си сърце той да се оправи! Подобен атлет е изключителна рядкост и съм на мнение, че ще бъде ужасна катастрофа за всички негови милиони фенове по цялото земно кълбо да не го виждаме повече в рамките на бойната арена. Затова, нека час по-скоро се върне при нас! Благодаря Ви, дочуване!

That's all for the moment, Ladies & Gentlemen! For an update - I'm Gene Okerlund!

Don't cross Rhodes! and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty15/10/2021, 16:33

На живо по TNW Network сме. Виждаме кадри от нечия къща. Някой върви към входната врата. Привечер е и е доста мрачен ден, а тихите стъпки на този човек, се чуват ясно, тъй като очевидно на мястото няма вятър. Който и да е нямаме идея защо се е включил в нашето денонощно излъчване. Човекът отваря вратата и влиза. Върви все така бавно. Камерата прави оглед на коридора. Фокусира се върху една снимка закачена над дъската с ключове.


#TNW365 - Page 31 PSX_20211015_15465053e8adb00cb58a87




Това е снимка на Крисчън и съпругата му. О БОЖЕ! Ръката на човека заби юмрук в снимката. Откача я маха стъклата и взема снимката. Човекът продължава продължава по коридора и влиза в стая. Изглежда е хола. На дивана виждаме спящата съпруга на бившия Red Bull шампион. Човекът гледа снимката и жената. Сега я къса на две през средата и оставя половинката в чаша до масичка. Сега клика до главата на горката жена.


#TNW365 - Page 31 1bsz




Това е доста зловещо, и очевидно че наблюдателя е Кейн. Изглежда е решил напълно да влезе в главата на "Капитан харизма" Първо Него самия, след това и колата му, а сега се е навел над жена му.  Взима телефона и и и прави снимки. Едва ли ще последва нещо добро.  Праща ги на Крисчън с  текст. "Много е сладка като спи, сигурно ти  е сготвила нещо вкусно, тръгвам си но преди това ще хапна. А и хубава къщичка сте купили в това Лондонското предградие" . Камерата се изключва.

GOAT and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty23/10/2021, 13:05

'Mean' Gene Okerlund Is A Guest In Ricky Steamboat's House
(For The Next Rampage SuperShow again)


Продължавам с последователното проследяване състоянието на Елит шампиона. По традиция пиша обичайния бекстейдж, където винаги правя ъпдейт около него по-рано, за да сколасам с нещата си за самата седмица по-рано. А и за да се изчистват задълженията малко по малко. И така - приятно гледане!

'Mean' Gene Okerlund: We continue on Rampage SuperShow, Ladies & Gentlemen! Today, I'm a guest in the Elite Champion Ricky Steamboat's home! Предстои да взема интервю отново от неговата любима съпруга - Бони Хейстингс-Блъд, но този път - на живо! Здравейте, г-жо Блъд! Бих искал да започнем със следния въпрос. Какво се случва с мъжа Ви и смятате ли, че той лека-полека вече започва да идва на себе си?

Bonnie Hastings-Blood: - Well, Gene...I wanna say that Ricky is very more well right now. Наистина има осезаем напредък в неговото състояние, особено откакто започна да посещава от миналата седмица ежедневните курсове по терапия на речта. Определено д-р Микаела Куин е прекрасен специалист, който работи с много любов и загриженост по проблема. А, между другото, тя още първия път ми сподели, че когато е излял огромния си яд вследствие на жаждата за спортно отмъщение, натрупан към вгорчилия живота ни негодник Сузуки, той се е почувствал много по-добре и увереността в него се е натрупала доста по-значително. Въпреки всичко, все още е налице трудност в комуникацията помежду ни, която се надявам да отшуми съвсем скоро.

#TNW365 - Page 31 Ykk1a2w#TNW365 - Page 31 SadD80w


'Mean' Gene Okerlund: Това е много добра новина, г-жо Блъд! Наистина се радвам, както и всички негови фенове, да я чуем. Този човек притежава извънземна енергия на ринга и вярвам, че точно тя допринася относно факта той да бъде толкова борбен, непреклонен и наситен с мъдрост по всяко време на живота си - както на ринга, така и извън него. Интересно ми е, само че, да разбера дали след като направи този експресивен изблик, който всички видяхме преди седмица, дали вече изговаря спокойно и с лекота отделни думи? Може ли да ползва свободно гласовите си струни?

Bonnie Hastings-Blood: - Да, успява да прави това. Както казах, страданието при напън все още си го има, но травмата, все пак, си е прекалено тежка и не е толкова лесно да се каже дали ще успее някога да продължи активната си кеч кариера. От нас се очаква само и единствено да се молим това да се случи и да проявяваме нужното търпение по пътя към успеха. Той се нуждае от неспирни, всеотдайни грижи и много, много морална подкрепа, за да надмогне тази неприятност. Всеки ден се движи и тренира тялото си, защото никога не е имал по-голямо оръжие за своята издръжливост от него и ако не го загрява, би се сринал психически.

'Mean' Gene Okerlund: Несъмнено, напълно оправдавам думите Ви! А какво е мнението Ви по отношение това, че толкова много хора, като например Тито Сантана, а в един момент - дори Живата легенда на кеча Бруно Саммартино са зад него и го пазят от подлия тиранин Сузуки? Явно е, че състоянието на съпруга Ви отключи небивал интерес от страна на мнозина звезди, които откликнаха и сами се ангажираха да му окажат помощ в общата кауза. Как бихте коментирали това?

Bonnie Hastings-Blood: - Не знам просто какво да кажа, Джин! Наистина съм много, много щастлива от този факт. И не защото ние с Рики сме център на внимание и ламтим за такова, а защото самият той предизвиква подобно отношение. На първо място, това е човек със забележителна аура. Където и да се намира, с каквото и да се занимава, просто оставя незаличима следа. И аз вярвам, че по този начин накрая надломеният ще бъде Сузуки. Защото Стиймбоут е най-достойният възможен избор за честта и престижа на Елит колана.

#TNW365 - Page 31 M9BaCQw#TNW365 - Page 31 1CQfEPP


'Mean' Gene Okerlund: Thank you, Mrs. Blood! For TNW, Ladies & Gentlemen - I'm Gene Okerlund!

GOAT and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty31/10/2021, 11:46

В пряко включване по TNW TV включваме доктор Дрейк Раморе. Поводът за това е предстоящия Inferno мач между Кейн и Крисчън Кейдж на Temple Of The King. Д-р Раморе ще ни разкрие опасностите които стоят пред участниците в мача и за видовете изгаряния.


#TNW365 - Page 31 42b36fb261f36023f4390e0139a200ab

Д-р Раморе: здравейте Total Nonstop Wrestling Universal, казвам се Дрейк Раморе доктор съм в спешното отделение на болница Принстън Плейсбъроу. Фен съм на TNW, и писах на ръководството с молба да мога да направя кратко резюме на видовете изгаряния. Защото както Тойтъс О'Hийл бе подпален миналата седмица така и човекът който ще загуби на турнира ще го чака същото. Ще започна с

Изгарянията от първа степен  засягат горния епидермален слой на външната обвивка, като характерно за тях е образуването на зачервявания и подуване. Пример за това е леко слънчево изгаряне, което става червено и след известно време може да предизвика лющене на кожата.

Изгарянията от втора степен (наричани също изгаряния с частична дебелина) преминават през междинния слой на кожата, причиняват болка, зачервяване и мехури. Получената рана може да се подуе или да кърви, а лечението ѝ отнема между 1 и 3 седмици. След зарастването кожата може да се обезцвети, но все пак тези изгаряния не оставят повдигнати белези. Лечението може да включва мехлеми или специални превръзки.

Изгарянията от трета степен (наричани още изгаряния с пълна дебелина) увреждат двата слоя на кожата и могат също да повредят подлежащите кости, мускули и сухожилия. Наранената кожа може да стане бяла, черна и / или сива. Понякога не се усеща болка, защото нервните окончания под кожата са унищожени. При изгарянията от трета степен съществува висок риск от инфекция, а получените рани обикновено се лекуват с кожни присадки. В случаите, в които не се използват присадки, е възможно да останат надигнати белези.

С огъня шега не бива. Имал съм много тежки случаи на изгаряния и гледката не е никак приятна. Особено ако има болка... няма как да не се напълни като им чуваш пясъците. А отглеждането на кожа не е никак приятно. Надявам се спасителните екипи да изнасят бързо загубилия на турнира. Сега Ви оставям желая приятен ден.

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty20/11/2021, 16:24

Interviewer: Какъв Rampage SuperShow само! Имахме завръщания, имахме прекратени кариери. Всичко се случи само в едно шоу, но ако сте си мислели, че изненадите са свършили, то жестоко се лъжете, защото при мен е една от суперзвездите, които се завърнаха тази вечер. Човекът, който беше нападнат от Джон Сина, Сами Зейн.

#TNW365 - Page 31 AM-JKLVWA8JT_EZHmTqibGVjZmatmfhu3USKKsOtOiFbhr7ktT_S1jfdoa_WZ6cQIki_CXTW_ck9eUHkd--Z9TF1MX_7BNBELzMGT4RIrEZAsKLOKds7DNApdpiEyiUhjUK8W1iq84O9T9pOrzIJ1tAjKMcUcA=w317-h180-no?authuser=0

Interviewer: Sami, първо искам да ти кажа, добре дошъл, отново в TNW! Ти дойде с намеренията да търсиш нови предизвикателства, и намери такива в лицето на бившия Световен Шампион - Джон Сина, той не излезе на ринга, както ти поиска, а те нападна в гръб, каква е реакцията ти?
Sami Zayn: Очаквано действие от John Cena, за мен, той не е мъж, знаеш ли обаче какъв е Джон Сина? Страхливец, той не застана лице в лице с мен, а ме нападна като хищник...Джон, дори използва песен, за която няма права...Срамота, всеки знае, че Who Cares е песен на Букър Ти. Това е неуважение към тази легенда...Преди месеци, аз обещах в един от филмите си, че ще се боря за справедливостта. Не съм забравил какво казах в онзи нощ, не съм забравил какво обещах на Сайко Сид, Брет Харт, Сет Ролинс, Коуди Роудс, Booker T, и всички останали кечисти, които се появиха в моя документален филм за прецакванията на екипа. Аз все още се бия за това. Именно поради тази причина, аз трябва да те победя Сина, понеже това, което ти направи тази вечер беше несправедливост, а едно от нещата, които мразя най-много в този живот е именно несправедливостта...Ти ще си платиш за тази атака, Джон, още следващата седмица, може би се чудиш, как ще те накарам да си платиш? Е, отговорът е много прост, ще ти направя филм! Всички знаем колко грешки е правил великия Джон Сина през живота си. Сега всички тези грешки ще излязат на бял свят! Ще си платиш, че се захвана с мен, John.
Interviewer: Това звучи доста интересно, но имам още един въпрос към теб, Сами, преди да приключим това интервю, а той е именно, как реагира, след като разбра, че кариерата на Джеф Харди в TNW приключва?
Sami Zayn: Искаш ли да съм честен с теб? Добре ще бъда честен, почувствах се страхотно!!! Най-накрая този наркоман се махна от живота ми, и не само от моя, а от на целия ростър. Силно се надявам, Джеф Харди да се пенсионира, понеже, той не е за кеча...Неговото място е вкъщи, да си гледа жената и децата. Стой си вкъщи, Джеф, защото там ти е мястото.

#TNW365 - Page 31 AM-JKLWQ1QGmEYTjVI9bEzZFnJfGp4UihCN_GZ1ubLE8PpJrKpvjiD2dhaaWb7FJXT4S51qbQiKZmsZV4vVcl6knGB09JJTjY1sYHVySaTP_Tdh8ljOvc14o5j6qff6QoWT2zRaY-URWHPFufm4WPm4LA2SbSA=w317-h180-no?authuser=0

Interviewer: Благодаря ти за отделеното време, Sami, ще ми е много интересно да разбера какъв ще е филма, който готвиш за John Cena, а докато чакаме премиерата, вие не превключвайте канала, защото TNW: Rampage SuperShow продължава.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty7/1/2022, 00:21

Уважаеми зрители, отправяме поглед към съблекалните, където виждаме току-що дебютиралия неповторим атлет Shingo Takagi. Както видяхме преди часове, Изгряващият Дракон бе нападнат изключително неочаквано след своето встъпително промо от най-големия спортист в света - ГРАМАДАТА!!! Огромният двуметров слон се появи в залата, опитвайки се да респектира по най-недодялания начин, на който е способен, и прасна силно саблено OMP на Самурая, с който го пльосна в безсъзнание. Неведнъж това гигантско чудовище си позволява подобна безпардонност, но, както изглежда, сега просто не е попаднало на правилния за инквизиция от най-долнопробно и мерзко естество човек. Не е необходимо да казваме, че Такаги е набрал неприлична доза жажда за мъст от безпричинното злодеяние, което го сполетя.

#TNW365 - Page 31 OVPEeEV


- Какъв удар само...Наистина силен удар...Виждате всички, усещането е като да те настъпи разярен слон или плесне мечка гризли с 200-килограмовата си лапа. Направо умираш...А болката каква е, дано на никого не се случи да изпита подобно нещо...Но както и да е. Важното е, че все пак успях да дойда на себе си и да мога да говоря сега. Какво да кажа за Big Show-san? Този човек е гений, мамка му...Не, вие дори си нямате и представа докъде всъщност може да се простре съвършената му гениалност. Типичният валяк, който мачка всички по пътя си. Великан, който съди за хората единствено по това, че като са по-дребни, обезателно са и по слаби...Страшилище, което може да те смачка само с единия си пръст, дори...О, да...Това е Грамада-сан! Мачка с единственото преимущество, че е двуметров Кинг-Конг, който доминира през цялото време на съприкосновението! Но...тук не позна! Просто не позна! Защото, СЛОНСКА МЕЧКО ТАКАВА, този път ти попадна на THE DRAGON KING, THE PUMPING HAWK...SHINGO TAKAGI!!! THE GREAT SHINGO TAKAGI!!! И другата седмица, точно в следващото издание на The Supershow, пред мен предстои една истинска битка, в която ще тествам своята спортна психика - VERSUS THE GIANT!!! Да не забравяме и мелето, където ще се изявя максимално добре на ROAD TO PAIN LAST MAN STANDING!!! BIG SHOW-SAN, GET READY FOR ME CAUSE THE RAMPAGE DRAGON TEE IS COMING FOR YOU!!! IITAI KOTO GA, IT'S ALL I HAVE TO SAY ABOUT THAT!!!

#TNW365 - Page 31 NntZC2L

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty7/1/2022, 17:53

Kayla Braxton: Дами и господа, добре дошли в TNW365! При мен е един човек, който тази вечер предаде съотборника си Фин Балър! Този човек е Сами Зейн! Sami, защо поиска това интервю?

#TNW365 - Page 31 LqRDoaj

Sami Zayn: Така ли виждаш нещата, Kayla? Прецакал съм бил Фин Балър, аз не виждам така нещата, за мен това беше правилното нещо, което направих. Finn трябваше да го очаква, но както видяхме, той беше хванат неподготвен. Знаеш ли, Кейла, почувствах се страхотно, когато бутнах Фин Балър от въжетата. Толкова ми стана приятно, че реших да изгледам как Кейн ще го пребие...Но колкото и да ми хареса този момент, колкото и да му се насладих и колкото и да ми се иска да говоря за него, ще трябва да се въздържа, защото причината за това интервю не е Фин Балър, колкото и разочароващо да е това за теб и за всички фенове, които ни гледат по телевизията! Причината всъщност да те повикам, Kayla е един човек, който заслужава да бъде букван и да има ефирно време! Преди обаче да кажа кой е въпросния човек, искам да поканя тук моя снимачен екип!

#TNW365 - Page 31 KKWOTYb#TNW365 - Page 31 NsgREpM

Винаги е хубаво да ви видя, момчета! Осъзнаваш ли колко е голям този момент, Kayla Braxton? Знаеш ли, не ми отговаряй на този въпрос, защото ти не можеш да осъзнаеш. Снимачният екип на Сами Зейн е тук с причина, те ще заснемат всичко, което ще кажа за този човек, та време е за интересната част, човекът, заради когото поисках това интервю е Трите Хикса. Точно така, тази легенда, която дава сърце и душа за TNW си стой вкъщи, няма такава несправедливост...Екипът на TNW трябва да се срамуват от себе си, как може да буквате всички останали, но не и "The King Of Kings"...Този човек е държал Безспорната титла и Световната титла по едно и също време, а вие дори не искате да го вкарате в Road To Pain мача...Мислех си, че след филма, който направих, ще си реша проблемите с тях, но се оказа, че не е така...Хънтър ми се обади по телефона и от това, което ми разказа бях шокиран...Шокът ми беше толкова голям, че реших да направя един надпис, който съм донесъл с мен тази вечер! С този надпис искам да призова екипа да започнат да букват Трите Хикса, готова ли си, Кейла? И да не си готова, това няма значение, защото целия свят искат да видят това!

#TNW365 - Page 31 T19pHGX

КАК СПИТЕ НОЩЕМ? ТОВА Е МОЯТ ВЪПРОС КЪМ ВАС, ГОСПОДА ОТ ЕКИПА, КАК МОЖЕ ДА СПИТЕ НОЩЕМ ЗНАЕКИ, ЧЕ ЕДНА ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ВИ ЗВЕЗДИ СИ СТОЙ ВКЪЩИ? КАК МОЖЕ ДА ЛИШИТЕ ТОЗИ ЧОВЕК ОТ ROAD TO PAIN МАЧА... ОТ МЕЧТАТА МУ ДА МЕЙН ЕВЕНТВА PAIN...ТОВА Е НЕЧОВЕШКО. ТОЗИ ЧОВЕК ИМА СЕМЕЙСТВО, МАМКА МУ...ТРЯБВА ДА СЛОЖИ НЕЩО НА МАСАТА , А КАТО НЕ ГО ВИКАТЕ НА РАБОТА, ТОВА НЯМА КАК ДА СТАНЕ...АКО ВИЕ НЕ ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ, ЕКИП НА TNW, АЗ ЩЕ ВЗЕМА, ЩЕ ВИ ДАМ ОЩЕ МАЛКО ВРЕМЕ ДА ИЗМИСЛИТЕ НЕЩО ЗА TRIPLE H. И АКО НЕ УСПЕЕТЕ, АЗ ЩЕ ВРАЖДУВАМ С НЕГО, ЗАЩОТО НЕ МОЖЕ ТАКА, НЕ МОЖЕ ЗА ВСЕКИ ДА ИМА БУКИНГ, НО НЕ И ЗА ТРИТЕ ХИКСА...ТАЗИ НЕСПРАВЕДЛИВОСТ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОПРАВЕНА. СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ИМА ХОРА, КОИТО ИСКАТ ДА ВРАЖДУВАТ С ТАЗИ ЛЕГЕНДА, АЗ СЪЩО СЪМ СРЕД ТЕЗИ ХОРА, ТАКА ЧЕ ИСКАМ ДА СИ ПОМИСЛИТЕ, ЕКИП НА TNW! АКО НЕ УСПЕЕТЕ ДА СЕ СПРАВИТЕ СЪС ЗАДАЧАТА, АЗ ЩЕ СЕ ЗАЕМА! СНИМАЧНИЯТ МИ ЕКИП Е ЗАСНЕЛ ВСИЧКО, АКО ТРЯБВА ЩЕ ПУСНА ЗАПИСА ИЗ ВСИЧКИ МЕДИИ, ЗА ДА ВИДЯТ ВСИЧКИ С КАКВИ УПРАВНИЦИ СИ ИМАМЕ РАБОТА...НАДЯВАМ СЕ, ЧЕ НЯМА ДА МЕ КАРАТЕ ДА СТИГАМ ДО КРАЙНИ МЕРКИ, ЗАЩОТО ВИЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ, ЕКИП, ЗНАЕТЕ, ЧЕ СЪМ ГОТОВ НА ВСИЧКО, ЗА ДА ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ, БУКНЕТЕ ТРИТЕ ХИКСА, ЗАЩОТО ТОЙ ГО ЗАСЛУЖАВА!!!

"СЛЕД КАТО КАЗВА ТЕЗИ ДУМИ, САМИ ЗЕЙН СИ ТРЪГВА ОТ ИНТЕРВЮТО ЯДОСАН.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 31 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 31 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: