Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 811

#TNW365 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 33 EmptyНед 13 Авг - 18:54

THE GOAT IS HERE!

#TNW365 - Page 33 AIL4fc_xfMN0uh7iT81ciCLJYBTyL3zoddqjylQNn0lIG6CpPALyn2thURX1yTz6X_eR2MpJV2tWtVS8_sTAMXJENElzwingMLQZ4y2uILsy7ugaPmZsT6FUeQaXfZMBjv2J2UYpGzJH1sbK3UOaGMoaazp1Mw=w265-h199-s-no?authuser=0 #TNW365 - Page 33 AIL4fc-8KlMqkeTkj5dDCpvq5YMa46H-tvOhFH9rh8RX1sF4pxfm1YVw1S9g5PTDFmPKGTh0CvucEJ7uB-JbAGHwWHm05PVyrCD8oqdV4SNfo_XiXX6qAoRXgF_1_wfOsai_TyDIh50yQQDo60xHhQUxZp5FTw=w265-h199-s-no?authuser=0
Върнете се в началото Go down
LATINO LOVER
New User
New User
LATINO LOVER


Join date : 09.09.2023
Posts : 9

#TNW365 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 33 EmptyСъб 9 Сеп - 23:18

#TNW365 - Page 33 CExydJR


- Esta noche, hay un espectaculo muy grande!...Mi - Latin Lover - contra CM Punk - partido por el Titulo de Europa!!!...Cada hombre aqui sabe que yo soy el GANADOR y el CAMPEON EUROPEO!!! Everybody knows that! Y esta noche, yo haciendo el partido de mi vida!...De mi vida entera! Този човек не е толкова страшен, за колкото се представя! Наистина е коварен, но просто ще го оправя директно на ринга! EL ES SOLO UNA PUTA EN MI CAMA!!! PORQUE YO SOY EL REY DE REYES!!! CM PUNK...I'M COMING!!! DE PUTA MADRES!!!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2391
Age : 19

#TNW365 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 33 EmptyПон 18 Сеп - 17:54

- Здравейте, уважаеми зрители. Тук съм непосредствено след мача John Cena - Sheamus, като до мен е победителят: John Cena. John, това бе и твоето завръщане след бруталният ти двубой с MJF. Какво бе усещането и как постигна тази победа така лесно?

#TNW365 - Page 33 SKu6Dtr

- Благодаря, но не бих нарекъл победата "лесна". Извадих късмет, че при това Tornado DDT моят съперник си удари главата малко по-зле от очакваното. Обикновено такъв ефект не се постига с този ход, колкото и да е неприятен за потърпевшия. Самият двубой в моите очи бе равностоен. Sheamus както винаги показа своята мощ, показа своята физика и ме затрудни както само той може. Мачът се развиваше по интересен начин и за момент се оказах в сериозен дискомфорт. В крайна сметка се изплъзнах от лапите му и контролът бе в мои ръце, а и дори спечелих. Нещата надали ще се развият така на All or Nothing. Убеден съм, че там задачата ще е още по-сложна. Ясна е разликата в размерите ни. Big Show разполага с физически данни, които нямат конкуренция в настоящия roster на TNW. Предстои ми предизвикателство, което сериозно ще тества състоянието, в което се намирам. Едно е сигурно: чувствам се готов. Уверен съм. Вярвам. Ще станете свидетели на John Cena, който може би никога повече няма да се наложи да видите.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3646
Age : 21

#TNW365 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 33 EmptyЧет 19 Окт - 18:45

*Кадрите ни препращат в backstage след победата на Brock Lesnar.*

Hulk Hogan: Честито, братко! Току-що се квалиф...

#TNW365 - Page 33 6FYHrIk

*BROCK LESNAR ЗАМЕРЯ ШЕФА СИ С THE TNW MMA CHAMPIONSHIP!*

... Asshole!

Yuliyan, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petio_da_pripada
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petio_da_pripada


Join date : 01.12.2010
Posts : 167

#TNW365 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 33 EmptyСъб 13 Апр - 23:02

Дами и господа, това е поредния момент, в който камерите ни препращат в Backstage, където сме далеч от екшъна. Този път обаче се очертава да е много интересно. Дъстин връзва своите обувки, приготвяйки се за срещата си малко по-късно. Той ще мери сили със Hollywood Nova, който специално ще направи своето in-ring завръщане, за да подкрепи каузата на своите приятели Стиви Ричардс и The Blue Guy. Отдавна не сме го виждали на тепиха, но ще даде всичко от себе си, за да тушира Дъстин в този No Disqualification Match, който се очертава много тежък. Докато Дъстин прави последни приготвления и подготвки, на врата се почуква няколко пъти. Дъстин казва на човека, който го безпокои да влезе в съблекалнята. Това лице е познато! МНОГО ПОЗНАТО!

ДЖИМ КЕРИ! ДЖИМ КЕРИ Е В TNW ZONE! ОТНОВО! СЛЕД ТОЛКОВА МНОГО ГОДИНИ! ТОВА Е ВЕЧЕРТА НА ЗАВРЪЩАНИЯТА! Джим Кери и Дъстин се поздравяват, но сякаш това няма да е всичко. Джим има да казва нещо на своя нов най-добър приятел:

#TNW365 - Page 33 Rdy8ojL

Jim Carrey: Dustin, знам, че не искаш да го коментираме, нито пък да го мислиш и да се тревожиш, но времето настъпва! Дели ни само една седмица от най-голямото кеч шоу в света и най-важната вечер в твоята кариера! Знам, че искаш да се фокусираш върху случващото се тук и сега, но бъди сигурен, аз ще бъда тук и тази вечер, ще бъда до теб и на PAIN! АЗ ЩЕ БЪДА ТВОЯТ ЩИТ! Както рицарите едно време са имали щит и меч и са водили битки, така и ти днес имаш! Аз съм твоят щит, а твоята физическа сила е твоят меч! Не искам да те прекъсвам, приятелю, но нека се доизкажа! PAIN наближава, не остана време. Знаеш, че говорихме по една тема, която може би не ти е била приятна, но просто няма как! Изчакай, Дъстин! Нека довърша, а след мача с Нова, ще говорим пак! Разбирам огорчението ти към семейството ти, чувствал си се недооценен, чувствал си се недостатъчно обичан, но това съвсем не е така, Дъстин! МакХагър е страхотна фамилия, която можеш да носиш с гордост и уважение! Можеш да я прославиш така, че да се помни и след 100 години! Но ти вече го направи... През последните седмици ти счупи рекордите по гледаемост, счупи матрицата! Ти накара всички да те обичат и да те подкрпеят! Ти си истинският човек на народа! ХОРАТА ЗНАЯТ КОЙ СИ, ДЪСТИН! ЧУХА ИМЕТО ТИ, ТИ НЕ СИ WHRODES, НИТО АЗ СЪМ CAREY! НО ЧУЙ МЕ... СТАВА ВЪПРОС ЗА PAIN! THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL... ТРЯБВА ДА ИЗЛЕЗЕШ С ИСТИНСКОТО СИ ИМЕ, С ОНОВА, КОЕТО ИЗГРЯ КАТО ЗВЕЗДА. ИМЕТО НА ТВОЯ БАЩА! И знам, че сега може да ми се ядосаш и да ме обиждаш и ругаеш, но това са фактите! Ти си... РОУДС И ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕШ РОУДС! Дъстин, исках да ти дам нещо преди мача ти на PAIN, но мисля, че сега е мястото и времето, защото иначе може и да е късно. Преди години, когато бях в началото на своята кариера, аз бях огромен почитател на кеча, обичах да гледам и следя тези великолепни истории, които се случваха. За съжаление тогава, не разполагах с много възможности, времената бяха други просто. Но някак си успях да събера пари за едно кеч събитие, което да посетя. Бях на живо, тълпата беше велика, кечистите бяха велики. Но един се открояваше над другите... Точно така! Дъсти Роудс! Той бе черешката на тортата в Главния мач за вечерта! След като излезе пред препълената с фенове зала, той обиколи арената няколко пъти със своята каубойска шапка. Огледа се и ме зърна. Сякаш беше написано като сценарии за филм, Дъстин... Баща ти дойде точно при мен! СЪДБА! Той свали своята шапка и я подписа, а след това... Сложи каубойската шапка на главата ми и аз бях най-щастливото хлапе на целия свят. Заради финансови проблеми се наложи след време да продам тази каубойска шапка. Трябваше да се прехранвам и да помогна на своите близки както мога. Не исках да го правя, но трябваше! Животът не винаги е бил цветя и рози, но... Дълги години по-късно моите приятели от Pawn Stars - Rick Harrison и синът му Corey "Big Hoss" Harrison ми се обадиха, повикаха ме в техния магазин и тогава останах повече от изненадан. НЕ МОЖЕХ ДА ПОВЯРВАМ! НЕ МОЖЕХ ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ТОВА СЕ СЛУЧВА, ДЪСТИН... Върнаха ме години назад във времето, защото ми показаха това -

*Джим Кери вади каубойската шапка подарък от Дъсти Роудс от един плик*

#TNW365 - Page 33 YpxpsmI

- Виждаш ли, Дъстин? Усети това, което и аз! Дори тази история се развива между семейството - баща и син! Тази каубойска шапка ти принадлежи, тя е твоя, тя е символ на твоята фамилия. ФАМИЛИЯТА РОУДС! И ТОЧНО ЗАРАДИ ТОВА, ЗА ДА ТИ ДОКАЖА, ЧЕ СЪМ С ТЕБ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ... ПРИЯТЕЛЮ... НЕКА СЕ БИЕМ РАМО ДО РАМО НА PAIN... НЕКА ГО НАПРАВИМ! НЕКА ПРИЕМЕМ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО НА ТЕЗИ СМЕШНИЦИ И ДА ИМ РАЗКАЖЕМ ИГРАТА! КАКВО ЩЕ КАЖЕШ?

Дъстин оглежда каубойската шапка със сълзи на очите в продължение на няколко секунди, а след това стиска Джим Кери и го поздравява, потупвайки го мъжката по гърба! Какъв трогателен момент! Е, вече е ясно! ОТБОРЕН МАЧ МЕЖДУ DUSTIN И JIM CARREY СРЕЩУ STEVIE "THE FINAL BWOSS" И THE BLUE GUY ЩЕ ИМА! Дъстин потупва Джим по рамото, взима новата си каубойска шапка и напуска своя Locker Room, отивайки към залата, където неговия мач скоро ще започне!

Pete Apple харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 33 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 33 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: