Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!

#TNW365

Go down 
+101
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Dragonheart
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
J. J. Johnson
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
AmericanDragon
Chicago Made
VaskoMetala
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Don Scroller
JohnnyZ
Ceko
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
el Diablo
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
King Severin
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Million Dollar Man
Виктор Викторов
Kepi
Geor4
Nevermore
- InstantClassic.
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
lalo
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
105 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32
АвторСъобщение
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev

#TNW365 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 32 EmptyПет 7 Яну - 18:33

Kane се снима в реклама, на спонсор на макарони.

#TNW365 - Page 32 YpsCHXE#TNW365 - Page 32 Mju14lY

Звездата на TNW Kane се снима в реклама на производител на макарони в консерва от San Antonio,
Texas. Участието му е безвъзмездно и е с цел да подкрепи малките производители в района които са засегнати от пандемията. BPwC&S (Bulgarian Pasta with Cheese & Shugar) е на пазара от пет години на пазара. Те предлат традиционната закуска в България по време на комунистическия режим. Собствениците са Българин чиито родители са емигрирали малко след раждането му. Производителя има проблеми със заразени от Корона вирус в последните три месеца. Поради което е спаднало производството. Kane също така е купил на служите на фирмата билети за турнира Roald to Pain, който ще се проведе в AT&T Stadium - San Antonio, Texas. На видеото виждате кадри от рекламата.

HeartBreaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Independent
Superstar
Superstar
Independent

#TNW365 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 32 EmptyСъб 29 Яну - 17:04

#TNW365 - Page 32 AVDAIQe

- Господин Ric Flair, уверявам ви, че попаднахте на грешният човек. Аз съм Adam Cole. Аз съм най-добрият в professional wrestling-а. Колкото и да е талантлив Ric Flair, не всъщност извинете ме. Колкото и да е бил талантлив Ric Flair, той не може да се представи на нивото, на което е бил през 80-те години на миналият век. Никой не може да опровергае думите ми. Дори да използвахме някакъв сорт машина на времето нямаше да бъде възможно и Ric Flair от 80-те, във върховата си форма да победи Adam Cole. Но защо? Защо трябва да доказвам това? Кому е нужно да затворя устата на Ric Flair, който твърди, че ще ми търси работа в заведение за бързо хранене. Може и да бъдеш със всички шампионски титли на 80-те, но пак няма да успееш да ме надвиеш, Ric. Но все пак ще ти дам шанс чрез предизвикателството, което отправям към теб точно в този момент. Това е твоят шанс поне да се изправиш срещу мен и да направиш жалък, но все пак опит да потвърдиш всичко това, което изрекох по твой адрес. Това, което ще видите тази вечер срещу Dolph Ziggler е минимална част от това, което ще докажа на аудиторията, а именно, че е най-добрият Adam Cole някога. I have one more thing to say. If Ric shows up and accepts my challenge, it won’t be cool to watch! Believe me...

Dimarata харесва този пост.

VaskoMetala
European Champion
European Champion
VaskoMetala

#TNW365 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 32 EmptyНед 5 Юни - 22:08

#TNW365 - Page 32 AM-JKLW7nk6s6OEZVGCjy54Xm2GWfNj7F7j5MwltX5Jm-6X0AF8E9XoOkk1avQvab3Pty20TeGG1dg6ZwfdJXRcjW6VZNI5XhneyXFvFjuENL004PceN2VR-vCSACuY9CnvD7VKzhukch8d1ldRdEcw0EML9wg=w317-h180-no?authuser=0
deren
TNW World Champion
TNW World Champion
deren

#TNW365 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 32 EmptyСря 28 Сеп - 17:11

“Време е”
#TNW365 - Page 32 AL9nZEU4G5C37u7L64VSs-lszmXs7Md-TwqCyscdsbhFUcZa77yJmOohhL-dnJ7LkD_ZfLLJwBaECOMTYVAm6uE00P_Z1-sfwQLbvxX12d-u-olSlISKzh-_YVztwSKYqUvGbrJv527rc4aYadzlxhhcBTN2tw=w360-h203-no?authuser=0

Dimarata харесва този пост.

VaskoMetala
European Champion
European Champion
VaskoMetala

#TNW365 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 32 EmptyПон 24 Окт - 1:05

Corey Graves: Прехвърляме се в TNW365, където са Европейският шампион - Сами Зейн и член на снимачния му екип! Нека чуем разговора им!

#TNW365 - Page 32 AL9nZEWjzzARiD_SbH67sw_MySFhp0Zri-F2Bi_UyVuk_ZCDw04icNIs19uzijrjb1lzzkEbVXwCMhTAY2ZqydwoQwtbbtEtD138vKVzgGdVTBThjnwtjIBeMXs93Z3TyLYHA2CN66sKOuLiv6yUShUEn7-HNA=w318-h181-no?authuser=0

Sami Zayn: Искам всичко да е перфектно! Това е най-големият момент в историята на TNW: Rampage SuperShow! Тази вечер ще се пише история, разбираш ли ме? Не искам нищо да се обръка, искам да гледаш тези Sami Awards като очите си! Ако изгубиш само едно от тези Самита, ще платиш с главата си. Разбра ли? "Човекът от снимачният екип кимва с глава". Така и предполагах. Това е нещо, което хората искат да видят. Така, че не искам грешки. Ако направиш грешка ще си платиш скъпо. Искам да подготвиш имената с номинираните хора, които ще имат шанс да спечелят най-престижното отличие в TNW, което е именно - Sami Award! Ако сбъркаш само едно име, мисли му! Отново повтарям, не искам грешки. Честно казано, развълнуван съм, за първи път ще бъда водещ на такова голямо събитие. Именно поради тази причина трябва да сме внимателни. Оставям те сега, защото трябва да се подготвя за този момент! Ти внимавай, защото работата ти зависи от тези Sami Awards, ако загубиш само едно от тях, мисли му!!!

#TNW365 - Page 32 AL9nZEUv3cVgcbvrX0vLCHqdwCTkQVohpunAWllwN71Y7DHlNMPAjv5g9ZH10GdPm3bubqv7UWc17SodAuR5KtUR_Krl4SCFvpz1cOwgX_sjqC8j97vLuAW4GsPwRtIW1dMIJN-IpFak95fmOHiSdgz4WtRB1A=w317-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Нямам търпение вече! Това ще бъде огромно, невиждано, незабравимо! Сами Зейн надмина себе си!
Corey Graves: Не съм и очаквал друго от "The Great Liberator". Той винаги доставя! Останете с TNW: Rampage SuperShow, за да видите най-великата церемония в историята на Total Nonstop Wrestling.

#TNW365 - Page 32 AL9nZEVwrwdiaIHfwemPkys_g3lWfEG9tEH6nL8anxZOWWDSakrnvyxXq-R_ZHJBKlvRpljM4SqD1qclr-HY6BKnV5PXPzJ64rUmMLYO4p3SQKSbj_1hoauJjyGL2jqffcfALxNqeGkpLnEYVRfj8H_Hwi1atQ=w317-h180-no?authuser=0

Dragonheart харесва този пост.

Sponsored content

#TNW365 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 32 Empty

#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 32 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage SuperShow™ Matches-
Идете на: