Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 #TNW365

Go down 
+102
The Monster
FTR
BANG!
Petioo09
Pete Apple
ne sum darka
Алекс "deren" Хаджиев
King Zuco
Teodosiy
TribalChief
Light
MJF4356
El Idolo
BlueStahli
DreamNW
Blue Justice
i.georgieva
Azazel
The Showoff
TheAnimal
BulletPROOF~!
SoliderBG
Pamelska
Brillante
ColeBAYBAY
surfista
Heath "The Slayer" Slater
MainEventMahal
Tommy End
Spedre
Yuliyan
OmegaLe
Shizo Red Machine
IvoG
The Kingslayer
Жоро Игната
EnterSandman
PacoBITW7
King of Song Style
Yes Man
The Man
makaveli777
Shizo
The American Nightmare
NextBigThing
MeltzerDriver
Gabriela
WillingAlpha
LegitBo$$
GodNikolov
Chicago Made
TFK
- CrystaL -
Skrolins
Sev
Scroller
JohnnyZ
Cekoki
CHAMPviaRKO
deren
Chief of Staff
Mr. No Days Off
Nikki Bella
Ivana
Nina
Wrestling God
Karpizzle
Dimarata
LORD SHEAMUS
jon_4
BaddestWoman
FreeRiver
TSFH
Teller
SevBoom
Stefani Mukmeqn
Lita ATL
KiNg_SiZe
Alexa Blisssss
Ge6aaa
Baevtista
DakotaKaiCTRL
Kepi
Geor4
Nevermore
Petio_da_pripada
The Undi22-1
Balotelli_Shaarawy
GOAT
Sir
Raven666
Sashundera
Don't cross Rhodes!
ApexPredator
iMMORTAL!
Diamond Cutter
Asasinate
The Machine Gun
Ted Dibiase [nWo]
BarsakaMadafaka
Trublez
Corporate_KANE~!
106 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3366
Age : 30

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty26/2/2016, 22:15

Камерите ни водят към backstage, където Michael Cole е на път да интервюира The Undertаker, за пръв път след епичното му завръщане преди 2 седмици.

Michael Cole: Taker, първото нещо, което искам да те попитам е..
The Undertaker: Cole, please just shut up. Ако си мислиш, че ще стоя тук и ще отговарям на глупавите ти въпроси си в сериозна грешка. Обърнете камерата към, хайде.


#TNW365 - Page 16 P1

William Regal направи най-голямата грешка в цялата си кариера, aко не и в целият си живот. Може би не сте на ясно, но след като се завърнах и спечелих най-големият Road To Pain мач в историята на TNWG, получавам правото за няколко предимства за сметка на останалите хора във федерацията. След турнира имах превилегията да отпразнувам най-голямата победа в своята кариера, това трябваше да е моят момент, но какво се случи? Аз бях прекъснат по най-наглият начин от William Regal. Майкъл, искам да ти задам следният въпрос: Смяташ ли, че за всички тези години във федерацията бих допуснал такова отношение от когото и да е било към мен? Не отговаряй, това е риторичен въпрос. Разбира се, че не. Никой не си е позволявал да прекъсне Гробаря и да не свърши в средата на ринга гърчейки се от болка. William Regal явно не знаеше това и вече втора поредна седмица си плаща за тази грешка, която никой здравомислещ човек не трябва да повтаря. Ако искам да кажа нещо, ще излезна на ринга и ще го кажа, не ми пука за времето, не ми пука при какви обстоятелства, но аз ще получавам това, което искам на всяка цена. Ако има някой, който има да каже нещо по въпроса, нека да ми го каже в лицето, но нека да има в предвид, че ще свърши точно като Regal. От сега нататък всеки, който стои лице в лице с мен на този ринг, ще има две възможности. Първата да отстъпи ринга на The American Bad-ass,подвивайки опашка или втората е да остане на ринга и задника му да бъде сритан.   След датата 13.02.2016, се появи ново правило, или по-скоро нов закон в тази компания, а именно...You should respect The Undertaker. Aко някой има различно мнение по въпроса, нека да отиде в болницата и да попита William Regal какво става, когато покажеш неуважение към The Undertaker. Има едно нещо, което всички трябва да знаят, от кечисти до фенове и то е, че аз винаги, винаги спазвам обещанията си. Обещах, че ще спечеля Road to Pain, направих го, обещах, че ще смажа всеки, който се изправи срещу мен и повярвайте ми, ще спазя обещанието си. На Cage of Violence, ще спазя това обещание още веднъж. Ще хвърля такъв побой над този английски боклук, че след това и семейството му няма да го познае. Това обещание за което ви говоря, ще влезе в сила и на Пейн, когато ще спечеля TNWG World Heavyweight Championship. Тази вечер имам мач за печелене, така, че напускам тази дупка.
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1643
Age : 24

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty27/2/2016, 19:50

#TNW365 - Page 16 Zaninka

Renee: През последните няколко седмици след завръщането ти, феновете сякаш вече не са на твоя страна Пейдж. Миналата седмица бяхме свидетели на една доста нажежена среща между теб, шампионката на дивите Ники, заедно с отбора си и претендентката за титлата на Ники тази вечер Саша Банкс. Въпросът ми към теб тази вечер Пейдж е как ще коментираш действията си от последните седмици?

Paige: Виж, Рене, може би е изглеждало сякаш бях прекалено агресивна от завръщането си насам, но си го заслужаваха. Но някой въобще забеляза ли ме? Нямах честта да говоря със Стефани относно моя мач реванш, който аз по право трябва да получа, но явно ще се наложи отново да си го заслужа. Все пак пътят до върха е труден, но съм го правила и преди и сега отново ще докажа, че не Ники Бела, не сестра и, камоли Саша заслужават тази титла. I'm The Anti Diva of TNWG, точно от това се нуждаят жалките фенове, защото на всички им омръзна кифли да взимат титлата и самочуствието да им да стига облаците. Аз съм готова, тялото ми също е готово на 100% да си върна титлата и ще сторя каквото е нужно, за да успея. Готова съм  да понеса и най-големите болки, готова съм да се бия с рани и кръв от колкото да си губя времето в празни приказки и ще докажа на всички, че отново ще бъда шампионка и когато го направя дори най-големите ми врагове ще видят, че аз съм най-добрата от първия ден в тази компания и смятам да е така до последния. Колкото до мача на Саша и Ники тази вечер. Не смятам, че ще имаме нова шампионка. Ники отново ще използва прислужницата, която прилича на нея да и помогне, ако има нужда от помощ, но много се съмнявам по простата причина, че Саша не е абсолютно никаква конкуренция. Тя успя да се издигне тук само благодарение на мен и моята стара контузия, която и даде шанса да бъде шампионка около 1 месец, а може би дори и по-малко. Както и да е Рене, може би тази вечер няма да съм аз тази, която ще има шанс за титлата, но ще се постарая да е съвсем скоро и ще мина през всяка една кучка докато се добера до шампионката без значение нейното име, сила или каквото и да е..
Върнете се в началото Go down
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
CHAMPviaRKO


Join date : 02.08.2010
Posts : 278
Age : 29

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty7/3/2016, 23:42

#TNW365 - Page 16 M_1qRZHFNE4jhf5NeoGSRejNWL4_WBZgbfuk-vVUkFF0GwG1RyGYdd4iwWFV3Eo08Tz1KpC43UH-ir0pEH-26NwXGjfiB54AmnYE-0qJ59DYBebJffGcP8mKMAjlpsvkxvzUNQNB575hlgOSlG0CCEWyAdhTMIM0DRDlSG32b4MwszTwNsrw-g0J-XKc2Lq6eEVLCSS-lSBfoQcf9mUteg3o3L7clPXKynGWhZF-txhAJt02URzSLEM15QKw8VaCPBfkKGF_OtirJRE63MSoOdX1PscyU03Lx8kQU95nV0rHvQUhVh6y9txq8RzbYn7dgsmTZdihbX6xvVjnihvjJZ1SplTIu2ZzWewF8GVvA1doHMXUpzUtjSjf6_9iDqH2pgFM5naAknbuqcMQmzKAECJpYzcP5FSCBKL8eRfPkU70WeCDkSJHiWlUD4i-rp5ibd9niHkr-NDzZGUi_OXqCXoDdd04xPiHSTUFvx9YahR9wt44z_G4amPcoNdd7muYtWDQE7hqoeQZcH-I9bPXP5xkUSYWWSdGCEiQK61_JFgvg6jefGMb7rlbR76vtR4_U00L7-uXaNBlICA1niKf8kybsnedH6bOgXyihB_52I8UOKmLGdOQ6bE1nYNLUpkoD330THmghrXJcPLwhx9pxcio9qu8ud6az0Y=w275-h155-no
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3366
Age : 30

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty13/3/2016, 01:55

#TNW365 - Page 16 P1
Върнете се в началото Go down
TFK
Superstar
Superstar
TFK


Join date : 19.02.2011
Posts : 150

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty29/5/2016, 14:30

Jeramy Borash: Грамада, виждам, че гледаш мача на The Vaudevillains, те току що спечелиха мача си. Разтревожен ли си за титлите ви с Кейн?

#TNW365 - Page 16 Untitled-2

- Чисто любопиствто, приятелю. Виждаш ли, Грамадата и Кейн не се страхуват от никой. Ние не сме случаен отбор, не сме случайни партньори. Двамата се събрахме, защото знаем, че няма човек способен да спре Show и Kane. Да, голям кредит за Злодевилите, наистина се представят добре, но това ще е така, докато не дойде мача им за отборните титли. Защото когато дойде... Ще бъдат нокаутирани от най-лоялния член на марката Ramapge и задушени от голямото червено. Това е от мен, piss off.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty17/6/2016, 00:00

Saxston: В backstage съм с новите отборни шампиони Крис Джерико и Грамадата първо искам да ви питам момчета как,се чувствате ?
#TNW365 - Page 16 Backstage%2BTalk%2B2
Big Show:...............
Chris Jericho: Грамада не се хаби остави на мен.Да отговоря на нашия черен приятел хареса ти нали? трябва да признаеш,че това което направих беше гениално аз взех титлите и си намерих съотборник кажи ми кой друг може да каже това ?знаеш ли не ми отговаряй ще ти го кажа така пред теб приятел стой най доминиращия отбор ,който тази федерация е виждал и той се казва Jerishow  ние сме по силни от всички отбори в тази федерация и на последно място чувствам се перфектно.
Saxston: Ясно това ме навежда на следващия ми въпрос Крис как,се стигна до там,че ти и Грамадата станахте отбор ?
Chris Jericho: Виждаш ли всичко беше планирано още,след турнира Дестинация война аз се обадих на Грамадата и му казах искаш ли да си в отбор с най-добрия в това ,което прави и той ми каза за мен ще е чест и така ние мислехме плана ,който ти и всички тези глупаци в тази зала видяхте.
Saxston: Благодаря за отговора,но имам още въпроси !Чуват се слухове,че на турнира Summer Scream ще има отборна битка между двете шоута и Stephanie Mcmahon е билa толкова впечатленa от вас,че ви е сложилa в този мач как,ще коментираш това ?
Chris Jericho: Това е истина Stephanie Mcmahon ни се обади и беше по щастлив от всякога каза ми така "Крис много съм горд с това ,което направи за това те искам в отбор Rampage отбора има нужда от хора ,като вас момчета"аз казах ок защо не така,че на този въпрос ще отговоря с да ние с Грамадата ще участваме в този мач и възнамеряваме да доведем отбора до победа,а сега мой черни ми приятелю ме остави да отпразнувам с моя съотборник отборните титли с Cappy Ананас и Крадеца на ябълки хайде тръгвай да те няма.
Върнете се в началото Go down
Chicago Made
New User
New User
Chicago Made


Location : Chicago, Illinois, United States
Join date : 29.04.2014
Posts : 59
Age : 47

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty4/7/2016, 21:00

Josh Mathews: Здравейте, днес при мен е завърналият се Си Ем Пънк. Пънк, ако нямаш нищо напротив, искам да те попитам как се чувстваш, след тази експлозивност и агресия от страна на Reigns?

#TNW365 - Page 16 Untitled-10

- Виж, Джош. Чувствам се сякаш ме е блъснала кола. Роман е човек, който не може да се контролира, добавките които взема, сриват нервната му система и точно това му е слабото място. Тази вечер не смятам да оставя, той да има последната дума. Ще докажа, че това което казах е цялата истина, че той е една добре дресирана маймуна и знам как да победя тази маймуна. И ще го направя по моят начин.

Josh Mathews: Благодаря и късмет тази вечер!
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 22

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty4/7/2016, 21:33

#TNW365 - Page 16 Izlizaam

Tazz: Какво е това такси, по дяволите? Кой е вътре?
Joey Styles: Не знам, Tazz, но сега ще разберем... Вратата се отваря и...
Tazz: НЕ-Е-Е-Е-Е-Е! ЛУНАТИКА Е ТУК, В RAMPAGE! Разбрахме, че ще има мач тази вечер в главния мач както и Сет Ролинс ще има в Adrenaline. Ужасяваща новина, но този психопат ще бъде в главният ни мач тази седмица...

#TNW365 - Page 16 Izlizam2
Ambrose:
Wait, Wait, Wait for god sake!

Tazz: Погледни го... Това ли наричат тези хора лице на компанията?!
Joey Styles: Не знам колега, но лично аз бих предпочел Амброус да е лицето на компанията пред Ролинс, но нека не спорим... Очакваме най-важния отговор от Амброус - ще имаме ли мача на десeтилетието, голямата битка - Ролинс и Амброус за двете титли?! Отговора ще научим по-късно тази вечер!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty4/7/2016, 21:35

#TNW365 - Page 16 Untitled-1

- Стефани ,ти видя ли какво направих с Биг Шоу ?Да ти кажа честно ,какво ти е мнението ? Трябва да си признаеш, че си го заслужи. Искам да ти кажа нещо ,не искам да търпя такова унижение повече. ясен ли съм? Няма да съм част от този парад ,те не ме харесват. Искам да се махна ?съгласна ли си?

Стефани: Ти, сигурен ли си Крис? Защото това е доста тежко решение. Знаеш, че мога винаги да направя това и да ти намерим заместник с капитана на отбора, но искам да чуя официално потвърждения, че се отказваш.

- Виж ,много точен и хубав въпрос .но честно ти казвам ,аз вече нямам нерви да се занимавам с тях и точно заради това предадох Грамадата. Не искам да съм част от един отбор със Пънк ,той ме обижда. Затова взех решението да се откажа ,може би ще направя и малко концерти с Фози , затова ще спра като цяло без да те лъжа от федерацията. Надявам се вратите да са отворени след някоя друга година отново за мен.

Стефани: Виж, не мога да ти обещая това. Но щом искаш да те освободим от задълженията ти, то тогава ти си уволнен. Късмет в бъдеще и начинания. И да ти кажа и аз нещо честно, това шалче е печен сиско.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6421
Age : 21

#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty18/7/2016, 02:13

JoJo: Здравей, Даниел! Как се чувстваш след мачът на отминалия турнир, кое беше по важното за теб?

#TNW365 - Page 16 Untitled-252

Daniel Bryan: Виж за мен по важно беше победата на нашето шоу! Не ме интересува, че ме елиминираха, не ме интересува, че имаше контузии. Нищо лично, дано Брет е добре, но най-важното е, че Rampage победи! И отново доказахме, че сме най-доброто шоу. Всички от нашия отбор се жертваха, заради нашите фенове. Защото най-важното, беше да победим заради нашите фенове. Радвам се, че останах от последните супер звезди на Rampage! Но турнир мина, сега е ред на Rampage, а до колкото разбрах днес ще имам мач, така че, трябва да се подготвям!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





#TNW365 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: #TNW365   #TNW365 - Page 16 Empty

Върнете се в началото Go down
 
#TNW365
Върнете се в началото 
Страница 16 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Total Nonstop Wrestling :: TNW: Rampage Saturday Night™-
Идете на: