Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Road to Pain 2012 Match

Go down 
+21
GOAT
hedshot
Foley
Petio_da_pripada
Rag3
ApexPredator
TFK
Don't cross Rhodes!
RedStahli
TheAmericanNightmare
slim
mrxrivaL
bocov
stenko
billy_kidman
Undertaker
PlayMaker
Earl Hebner
DakotaKaiCTRL
Rage
Geor4
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:04

Ето,че най - накрая излезе и последният участник.Стайлс се засилва към Ортън и го поваля със саблен удар.След това се обръща към Енгъл и поваля и него със падащ лист.Стайлс го изправя и го запраща към въжетата.Ей Джей се засилва скача и забождаритник в черепа на Кърт.След това го хваща за връта,засилва се и му прави невероятен Buldog!Стайлс слага Ортън върху Кърт,след това се качва на въжетата приготвя се и прави невероятно задно салто върху телата на Кърт и Ренди.След това Ей Джей бързо се изправя,прикляква до Енгъл и започва да го налага с мощни юмруци.Ей Джей поглежда към Ортън,който се изправя,ноСтайлс го хваща и го премазва с belly to belly suplex.Стайлс поглежда за секунда към голямата табела на Pain след това повдига Кърт и го запраща към въжетата,той се изтласква и Феноменалния го хваща и го премазва с невероятен суплекс.Ей Джей изправя Ортън и това е страхотен Pumphandel Gutbuster!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 4349906d

Ей Джей премаза Ортън с този ход.Стайлс го изправя и го хваща,а Крисчън започва да го налага.След това Крисчън и Ей Джей запращат Ортън към въжетата и го премазват с двоен падащ лист.Ортън направо е размазан.Стайлс изправя Кърт и започва да го налага с няколко мощни чука.След това Стайлс се качва на въжетата приготвя се ,Енгъл се обръща и Стайлс го поваля със мощен FROG SPLASH!Ей Джей не си популява и отново се качва на въжетата,приготвя се,гледа към трупа на Ортън,таунтва и му прави невероятен Spiral tap!Ей Джей държи под контрол цели двама човека.Ортън успява да се изправи,след което и Енгъл и се насочват към Ей Джей,но Коуди и Крисчън ги нападат в гръб.Крисчън обръща Ортън и му прави Killswitch!Ей Джей хваща Енгъл ,приготвя се и това е невероятен Styles ClASH!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 4349637s

Стайлс обаче го изправя и го поставя облегнат на въжетата заедно с Ортън след това се засилва и им забожда саблен удар.Елиминира ли ги той?
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:05

Ортън неуспява да се спаси и си тръгва от мача!
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:15

Дами и господа напрежението в залата е наистина много напрегнато. Виждаме, че първият излязъл в мача все още е на ринга, а неговият съотборник който излезе под номер 22 също не е елиминиран. Сега двамата работят в екип като се втурват срещу всеки и всичко който видят пред себе си. Крисчън казва нещо на Роудс след което двамата отиват до Рейвън и го вдигат прав. Крисчън казва на Роудс да му направи CrossRhodes.. Yes, This is CrossRhodes by Cody Rhodes fot ECW Original - Raven. Christian гледа много доволно. Крисчън отива до съсипаният след този StylesClash - Kurt Angle и му забива мощен шамар в лицето. Сега Кърт тръгва да му отвръща, но Крисчън успява да се отмести от мястото си и така се спасява. Сега Крисчън внимателно оглежда опонентите си след което изправя Кърт и казва на Роудс да му направи нещо. Коуди се съгласява след което прави засила, отскок от въжетата и имаме невероятен The Beautifull Deseasters by "Dashing" - Cody Rhodes. Сега Крисчън се засмива след което поглежда и Енгъл той го изправя и му забива мощен KILLSWITCH! След това изпълнение Крисчън се оглежда наоколо и всички освен него и неговият съотборник лежат и не мърдат. The Instant Classic още едон път преценява ходовете които предстои да направи и моментално отива до Голдбърг след което го засилва през най-горното въже. Голди обаче ни показва не само сила, ами и атлетичност и успява да се спаси, като след това се връща на ригна и хваща двамата отборни шампиони неподготвени. Той се засилва срещу тях, но Крисчън и Коуди някак си инстинктивно се отместват след което Голди се врязва право във Рейвън със унищожително КОПИЕ! След този сблъсък Голди няма време да се обърне назад и бива повален от Крисчън на тепиха, със невероятен - Edge O'Matic. След това великолепно изпълнение Крисчън се засмива на Коуди след което те двамат отново показват работа в екипа и забиват Double Leg Drop на Goldberg! След това великолепно изпълнение Крисчън и Коуди изправят Голди и го засилва към една от сглобките в която той се врязва със рамото си. Двамата решават да го оставят намира и се обръщат назад, а към тях се е затичал Рейвън. Сега виждаме Back Body Drop by The Canadian Rage for Raven:

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 E7i788
Но вижте какво прави Енгъл той се затичва от външната страна на ринга право към Роудс какво ли е намисли? Мили Боже, вижте Роудс направо го премаза.. Той заби страшен Clothesline с който Енгъл се преобърна във въздуха и сега пада към тепиха:

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Megaqkclothesline
Елиминирани ли са Рейвън и Енгъл от двамата отборни шампиони??
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:17

Рейвън е елеминиран, но по някакъв начин Енгъл успява да се задържи на ринга!
Върнете се в началото Go down
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:34

Дами и господа каква нощ само. На ринга останаха малцина, ще поебди само този който има най-голяма воля за победа. Сега виждаме, че Крисчън се изправя след което се засилва срещу Бил. Бил обаче направо го пронизва със Копие. Сега виждаме, че Коуди не чака и секунда ами направо се втурва към Голдбърг след което прави опит да го повали със саблен удар. Бил обаче само бива зашеметен, но не и повален. Той се ядосва след което пронизва и другият Таг Тийм Шампион със копие. Крисчън и Роудс се гърчат на ринга, а Бил се обръща и срещу него очи в очи е застанал Кърт Ебгъл. Двамата моемнтално се вкопчват в захват, за да разберат кой все пак е по-силен. Бил успява да избута противника си, или по-точно един от противниците си въс един от ъглите където му забива няколко пържолли. Крисчън през това време се изправя и се засилва срещу Енгъл като също го пронизва със Копие. Дами и господа на ринга се раздават доста копията направо всеки е готов да прониже който му падне. Бил се обръща и вижда, че срещу него се е засили Стайлс но спява да го преудолее със чудесен Spinebuseter. След този Ходи Голдбърг отново се оглежда и започва да таунтва. Той отива до Дел Рио, вдига го високо във въздуха и имаме JACKHAMMER! Веднага след това имаме опит за елиминация, но Бил бе изненадан от страна на Енгъл който се е надигнал и се засилва срещу него. Голдбърг се ядосва и го поваля на пода след което започва да го съсипва със удари. Енгъл успява да се измъкне от тях, но след това попада в една страхотна комбинация от страна на Голдбърг:

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 3721222J

Веднага след тази комбинация и този чудесно изпълнен Irish Whip by Goldberg, Angle застава от външната страна на ринга, а срещу него се засилва Голдбърг, Коуди и Крисчън, дали Олимпийският медалист най-сетне е елиминиран??
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:37

Олимпийският медалист е елеминиран, но с него повлича и Крисчън! Какъв сблъсък само!
Върнете се в началото Go down
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:48

Ето, че останаха трима. Какъв шок, Коуди се държи за главата, защото шансовете му да остане до финала намаляха, защото Christian току що едва ли не се самоелиминира. Alberto Del Rio причаква залисаният Cody Rhodes да се обърне. Отборният шампион го прави и мексиканецът пробва да му забие Lariat, но опитът обаче е неуспешен, след като Коуди заляга, след което имаме ритник в корема и моментално Tornado DDT. Дали точно Дел Рио няма да бъде следващият елиминиран? Номер 25 - Ей Джей спира инерцията на Cody Rhodes, като го рита в корема и го хваща в позиция като за Pedigree. Опит за Styles Clash. Дали Стайлс ще забие своя завършващ ход? Не, имаме нещо като Back Body Drop от страна на Коуди Роудс, след което следва High Knee от страна на отборният шампион. Goldberg причаква Alberto Del Rio, след което го хваща в позиция като за Suplex и може би е време за Jackhammer. Младият мексикански кечист обаче намира начин да се оттърве, след което рита в корема едната част от отборните шампиони и пробва да му направи Facebreaker, но опитът за този ход е неуспешен, след като съотборникът на вече елиминираният Крисчън го спасява, правейки Dropkick в гърба на бившият WWE и WCW World Heavyweight Champion. След това Mexican Aristocrat хваща бившият екзекутор на WCW поваляйки го с Reverse DDT. Cody Rhodes си намира партньор, с който отново започва доминация, макар и това да не е другият отборен шампион. Те са се сработили много добре и се засилват към Goldberg, единият отпред, другият отзад и повалят най-грамадният активен участник в мача, правейки му Clothesline и подсечка.
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 AMoSE
Коуди Роудс и Алберто Дел Рио, който е един от фаворитите доста си помагат взаимно, като така е доста трудно за конкуренцията им. Не така обаче мисли Коуди Роуд, който рита в корема мексиканеца и му забива Inverted Suplex. Голдберг сега е на крака, но Ей Джей Стайлс го засилва към единия от ъглите на ринга. Грамадният кечист е в ъгъла, а Стайлс хваща едната ръка на Роудс и го засилва към номер 16. Corner Clothesline от страна на "Dashing" за Bill Goldberg. Ей Джей Стайлс също се засилва и забива нещо като Stinger Splash. Слега и Алберто Дел Рио се възползва от ситуацията и премазва с Dropkick в corner-а своя противник. Мексиканецът обаче е ритнат в корема от страна на AJ Styles и бившият World Heavyweight шампион получава Styles Clash. Вижте обаче Коуди, той поваля Стайлс с Crossbody, след което имаме и High Knee Drop. Бившият HC Champion причаква Голдберг, след което настоящият отборен шампион е на една от най-горните сглобки и прави Buldog на грамадният си противник.
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 2zoyoo9
Алберто е на крака, а Роудс тръгва към него и го премята над едно от най-горните въжета. Дел Рио може би е елиминиран, а през това време Голдберг пробва да изхвърли Стайлс с мощен Back Body Drop. Дали ADR и Styles са out?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 21:50

Стайлс и Дел Рио успяват да се задържат в мача!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 22:02

Дел Рио и Стайлс успяха да се задържат, но дали ще имат сили за още? Голдбърг веднага подхваща богатия мексиканец и започва да му вкарва удари по цялото тяло, а Роудс отново поема Стайлс в опит за елиминация. "The Phenomenal One" успява да влезе под най-долното въже и да се измъкне, а Роудс веднага се отправя към Алберто и Голдбърг и започва да помага на Бил в опита им да елиминират Дел Рио. "The Mexican Aristocrat" успява да хваще въжетата с двете си ръце и двата си крака, като не дава почти минимален шанс за елиминация. Голдбърг се отказва и се обръща, но получава-а-а.. FLYING FOREARM SMASH ОТ ЕЙ ДЖЕЙ, КОЙТО СЕ БЕШЕ КАЧИЛ ВЪРХУ НАЙ-ГОРНИЯ ОБТЕГАЧ!!! Стайлс посяга за forearm smash в лицето на "The Dashing", който успява да се защити, сключвайки лакти, след което вдига опонента си, като прави опит за Powerslam... НЕ!!! СТАЙЛС СКАЧА НА КРАКА И ИЗБУТВА РОУДС В ОБТЕГАЧИТЕ!!! Коди се обръща и посяга за удар, но Ей Джей го награбва в опит за Alabama Slam.. И-И-И ДА!!! РОУДС УСПЯВА ДА СЕ ИЗМЪКНЕ, ПРИЛАГАЙКИ - CROSS RHODES!!! CROSS RHODES!!! Ей Джей бе до тук. Коди го изправя за екипа и го засилва към въжетата и започва с опитите за елиминация. Голдбърг е на тепиха, поемайки ритниците на Дел Рио. Мексиканеца започва бавно да го изправя, държейки го изкъсо. Бил е на крака и посяга за удар, но Алберто бързо го награбва и-и-и... BACK SUPLEX!!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 4443092k
Бившият Световен шампион на WCW е проснат върху тепиха. Алберто прави засилка към Роудс и вкарва колене в гърба му, след което го irish whip-ва към въжетата, а той опитва да го засече с Crossbody, но "The Pride of Mexico" го улавя в.. TILT-A-WHIRL BACKBREAKER!!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 4505237D
Коди започва да агонизира от болка, а Голдбърг се засилва към Стайлс. Бил успява да го изкара от ринга, като посяга да го събори, а Алберто засилва Роудс към Голдбърг.... ЕЙ ДЖЕЙ СЕ ИЗПУСКА И ПАДА, ГОЛДБЪРГ БИВА БЛЪСНАТ ОТ КОДИ И СЪЩО ПОЕМА НАДОЛУ КЪМ ЕЙ ДЖЕЙ!!! АЛБЕРТО ИЗКАРВА РОУДС ОТ РИНГА, СЛЕД КОЕТО ПРАВИ КРАЧКИ НАЗАД, А "THE DASHING" СЕ ИЗПРАВЯ И СЕ ХВАЩА ЗА ВЪЖЕТАТА, НО ПОЛУЧАВА-А-А... RUNNING ENZUIGIRI KICK TO RINGSIDE!!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 4443264H
Синът на легендата - "The American Dream" Dusty Rhodes поема към ringside-a.. ДАЛИ ТОВА БЕШЕ ВСИЧКО? ДАЛИ АЛБЕРТО СИ ТРЪГВА КАТО ПОБЕДИТЕЛ?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty10/3/2012, 22:08

Коуди Роудс неуспява да се хване за въжетата и пада извън ринга! ЕЙ Джей и Голдбърг успяват да се спасят. Това е финалната тройка! Кой ли ще си тръгне като RTP 12 Winner??

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain 2012 Match
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2012-
Идете на: