Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Road to Pain 2012 Match

Go down 
+21
GOAT
hedshot
Foley
Petio_da_pripada
Rag3
ApexPredator
TFK
Don't cross Rhodes!
RedStahli
TheAmericanNightmare
slim
mrxrivaL
bocov
stenko
billy_kidman
Undertaker
PlayMaker
Earl Hebner
DakotaKaiCTRL
Rage
Geor4
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 18:51

Джерико и Ричардс показват голяма издръжливост и успяват да се върнат на тепиха с помощта на въжетата.
Върнете се в началото Go down
Foley
Superstar
Superstar
Foley


Location : Тайна
Join date : 23.06.2010
Posts : 230
Age : 29

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 18:53



Мик Фоули се завръща на ринга на TNWG! Каква нощ само!! Фоули се затичва към ринга и влиза като се нахвърля на Голдъст.

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 628w613
Върнете се в началото Go down
Petio_da_pripada
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petio_da_pripada


Join date : 01.12.2010
Posts : 190

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:00

Голдъст отнася брутални удари от страна на хардкор легендата Мик Фоули. Фоули не спира да забива удари, но Голдъст опитва да се измъкне. Двамата се вкопчват един в друг, като Голдъст успява да изенада Фоули с Back Suplex. Какъв ход само! Голдъст се качва на третото въже на ринга и изчаква Фоули да се изправи, а след това го поваля с Missile Dropkick.
Невероятен мач, Мик Фоули бе за последен път в TNWG на PAIN II, да не би да се завръща за нещо? Ще разберем другата седмица, но нека се върнем към мача където Голдъст и Труф се нахвърлят над Фоули.
Голдъст успява да заключи на Фоули - Захапката на акулата! И сега какво ли ще последва? Мик Фоули все пак успява да се освободи от захвата. Дейви Ричардс започва да налага Грамадата в другият край като Крисчън, Ренди Ортън и Ланс Сторм му помагат. Голдъст изправя Фоули на крака и започва да го налага като го засилва към въжетата, Фоули се оттласква от тях и отнася ритник в лицето. Сега Златният прах се оттласква от въжетата и прави Leg Drop на Фоули. Ланс Сторм се намесва в боят между Голдъст и Мик и изправя Мик на крака като опитва да го изхвърли извън ринга, но неуспява. Мик застава легнал на ръба на ринга, а Голдъст прави на Ланс Dropkick, дали Ланс ще бъде елеминиран, след като единият му крак е стъпил на пода ще докосне ли и другият му крак бетоновия под??
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:01

Дааа, Ланс не успява да се спаси и така мача продължава без неговото участие!


Последната промяна е направена от Earl Hebner на 10/3/2012, 19:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:02

Върнете се в началото Go down
Foley
Superstar
Superstar
Foley


Location : Тайна
Join date : 23.06.2010
Posts : 230
Age : 29

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:10

И мача продължава без участието на Ланс, но ето в този момент на ринга излезе Джеф Джарет. Фоули обаче има за цел да си върне боят който отнесе от Голдъст като го събаря на тепиха с бесни удари. Мик Фоули изправя Голдъст и започва да му забива удари в корема, а след това го засилва към въжетата, Фоули се засилва и опитва да елеминира Голдъст, но Голдъст е упорит и успява да се задържи. Двамата се вкопчват един в друг и Фоули успява да засили Голдъст към тялото на Грамадата. Това е голяма грешка за Голди тъй като Грамадата се ядосва при такива ситуации. Биг Шоу изправя Голди вдига го и му прави Задушаващо тръшване. Златният прах започва да се въргаля по тепиха като риба на сухо. Какво ли ще последва? Грамадата прави Elbow drop върху тялото на горкият Голдъст. Сега Грамадата изправя Голдъст и го вдига над главата си като го хвърля върху Р-Труф, Дейви Ричардс и Крисчън и Голдъст събаря всички тях. Мик Фоули отново се заема с Голдъст. Да видим обаче, Джеф Джарет аткаува в гръб Грамадата, но тези удари почти не въздействат върху тялото на Грамадата, той се обръща към Джарет и му забива Ъперкът. Джеф Джарет отнася брутални удари от страна на Грамадата. Джарет се изправя едва, едва и отнася Falcon Punch, като бива разкървавен. Голдъст се е качил на обтегача и явно се готви да направи нещо, но я вижте .. към ринга се появява Рейвън. Той донася със себе си някаква количка от супермаркет и в нея има стъклени пръчки. Той ги подава на Мик Фоули и той ги взима като ги мята върху тялото на Голдъст!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 3674655y

Голдъст тръгва да пада ще бъде ли елеминиран??
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:11

Мили Боже, след това Голдъст направо пада надолу с главата. Ето, че имаме още една елиминация!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:14



- And Now from Blackpool, England Williaam Regaal!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Untitled-1ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Untitled-1

Ето, че излиза и номер 19-ти който е Уилиям Рийгъл. Той се затичва към ринга като гледа към Джеф Джарет!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:23

Рийгъл се качва на ринга и ето, че Джарет моментално го атакува с ритници в тила след което бавно го изправя и го пристиска в ъгъла като започва да му забожда серия от десни чукове.. но ето, че и Уилям не се дава и започва да налага Джарет с леви и десни чукове и дори успява да го повали на тепиха след което го изправя и го вдига като го размазва с Body Slam! В следващия момент Джерико атакува Уилям в гръб като не спира да го налага с ритници в гръбнака след което бавно го изправя и тръгва да го мята над третото въже но ето, че Уилям обръща и го забожда право върху току що изправилия се Джарет и по този начин го поваля.. след което се обръща и там Крисчън започва да му забожда мощни chop-ове но изглежда Крисчън не постига нищо друго освен да вбеси Уилям и тъкмо когато Уилям се чувстваше готов да започне да му рита задника Джарет го атакува в гръб след което двамата с Крисчън започват да обсипват тялото на Рийгъл с ритници.. ето обаче, че се намества и Ортън той започва да налага бившия си най-голям враг с класически uppercuts като дори успява да го повали ето обаче, че Рийгъл се съвзема и започва да нанася чукове в главата на Крисчън а след това го Irish Whip-ва срещу въжетата и дори го премята над тях а след това тръгва за clothesline но ето, че Рийгъл го атакува със Spear през разстоянието между второто и третото въже и по този начин успява да се спаси за пореден път! Джарет бавно се изправя на крака като си помага с въжетата в следващия момент Крис Джерико се свестява и тръгва срещу Джарет но бива преметнат с Back Body Drop.. я почакайте Рийгъл също тръгва срещу Джарет и Джеф реагира на време и също го премята с Back Body Drop!
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Untitled-4
Джерико и Рийгъл са в една много лоша поза за мач от този вид.. делят ги само 4,5 сантиметра от бетона, Джарет пуска една усмивка след което заедно с Крисчън започват да удрят ръцете им! Е един от Джерико и Рийгъл би трябвало да отпадне!?
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty10/3/2012, 19:28

Ето, че Джерико отпада, а малко преди и Рийгъл да си замине, Мик Фоули се намесва със Double Neckbreaker на Крисчън и Джарет и по този начин го спасява! Е Джерико си тръгва от този мач!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain 2012 Match
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2012-
Идете на: