Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Road to Pain 2012 Match

Go down 
+21
GOAT
hedshot
Foley
Petio_da_pripada
Rag3
ApexPredator
TFK
Don't cross Rhodes!
RedStahli
TheAmericanNightmare
slim
mrxrivaL
bocov
stenko
billy_kidman
Undertaker
PlayMaker
Earl Hebner
DakotaKaiCTRL
Rage
Geor4
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:35

10...9..8...7..6..5..4..3..2..1..BEEP!
СВЕТЛИНИТЕ В ЗАЛАТА УГАСВАТ И С ЧУВА ЕТО ТАЗИ МУЗИКА!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 20061125032701anglejf2
ANNOUNCER:WHAT DA HELL!HE IS BACK!!!
БОЖЕ МИЛИ ОЛИМПИЙСКИЯ ЗЛАТЕН МЕДАЛИСТ Е ТУК!НИКОЙ НЕ ГО ОЧАКВАШЕ УЧАСТНИЦИ СА С ОТВОРЕНИ УСТИ!ПУБЛИКАТА ПОЛУДЯВА!ЕНГЪЛ ВЛИЗА В РИНГА И СЕ НАХВЪРЛЯ НА ВСИЧКИ!КАКВО ЗАВРЪЩАНЕ ТАЗИ ВЕЧЕР НА РИНГА НА RTP!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:40

Мача продължава! Джерико напусна ринга, доста жалко за което, но пък бившият Български шампион на TNWG се завърна!!. Рийгъл се нахвърля върху Джеф Джарет с яростни атаки като го приклещва в единият ъгъл. Рийгъл налага Джарет с бесни удари, а след това го качва на третото въже и опитва да му направи Суплекс от там, но Джарет успява да се спаси. Джарет избутва Рийгъл назад и той пада от обтегача. Сега Рийгъл се качва бързо и успява сега да направи Суплекс на Джарет. Крисчън Кейдж и Ричардс се налагат до смърт, а Грамадата се е заел с Ортън като го е хванал за гушата и следва Задушаващо тръшване за Ортън.
Сега Джарет поема Wrist Lock в средата на тепиха и какво ли ще измъдри този път Джарет. Той забива ритник в корема на Рийгъл и успява да се измъкне от този захват. Джарет опитва да събори Рийгъл с Dropkick и успява. Сега Джарет изправя Рийгъл и се опитва да го изхвърли извън ринга, но Рийгъл успява да се задържи, а след това следва ритник в корема на Джарет и след това му прави Belly 2 Belly Suplex. Regal изтегля Джарет в средата на ринга и опитва да му заключи Захапката на акулата и успява! Сега Енгъл се включва като успява да направи Olympic Slam на Крисчън, а виждаме тук как количка на Рейвън е още до ринга, а в нея има кендо стик. Фоули взима кендо стика и го забива в главата на Крисчън и го разкървавява. Грамадата го хваща за гушата и му прави Задушаващо тръшване! Сега Кърт Енгъл хваща Крисчън и това е втори Olympic Slam за Крисчън. Рийгъл изпраща Джарет на ръба на ринга, а пък Енгъл изпраща разкървавения Крисчън на ринга. Мик Фоули отново действа с кендо стика и го забива в главата на Крисчън той се пуска от въжетата и тръгва да пада назад, а Рийгъл и Енгъл опитват да елеминират Джарет от ръба на тепиха с бутане ще имаме ли елиминации??

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:43

Дааа, ето, че Енгъл и Рийгъл успешно завършват мисията си, която в момента е да махнат Джарет от мача. Джеф бива елиминиран! Но Крисчън успява да се задържи!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:49

10...
9...
8..
7..
6..
5..
4..
3..
2..
1 !!!!!!!!!!!

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:54

Енгъл се нахвърля на Крисчън хваща го и се опитва да го елиминира, но Крисчън успява да се задържи на ръба.Той влиза в ринга,но изяжда дукат от Енгъл.Енгъл хваща Крисчън и му забожда серия от уперкъти. Крисчън става,но изяжда Суплекс. Енгъл му забожда ритници след това го качва на важетата и страничен суплекс от важетата! Много добър ход от Енгъл!Публиката все още се опитва да се осъзнае след завръщането му. Крисчън става, но изяжда германски суплекс. Запазената марка на Енгъл. Кирсчън лежи на пода, Енгъл се качва на важетата ичабежко цамбурване. Публиката подкрепя Енгъл,а освиркват Крисчън,мача е невероятен! Дейви и Ригъл се налагат в ъгъла. Крисчън става и събаря Енгъл с няколко удара опитва Задно салто от място,но Енгъл става,контрира и какво е това Бели-ту-бели класика в жанра от Енгъл! Eнгъл забожда силни удари в лицето на Крисчън. След това го засилва във важетата и го премята след това се качва на важетата и от там скача с двоен лакет в главата. С който размаза Крисчън в пода, той се гърчи от болка на земята. Енгъл се качва се на важетата и прави отам 450 Splash върху Крисчън! Какво изпълнение ребрата на Крисчън едва ли са добре. Енгъл вдига Крисчън и му прави три германски суплекса.След това Енгъл се качва на важетата и оттам ЗАДНО САЛТО върху Крисчън! Вдига безпомощното му тяло и това е Powerslam!Ригъл оставя Дейви и се насочва да помага на Енгъл. Двамата вдигат Крисчън и му забождат двоен суплекс добра работа в екип. Енгъл вдига Крисчън и му забожда Тройна Германска Порция!
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 2wf69w8
Енгъл хваща Крисчън опитва се да го елиминира Засилва го във важетата, но Крисчън се спасява. Енгъл го хваща и ДДТ! Енгъл полудява, Грамадата се засилва към него, но Енгъл се накланя и Грамадата се прехвърля над най-горното въже, дали той е елиминиран!
Spoiler:


Последната промяна е направена от hedshot на 10/3/2012, 19:57; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:56

Даааа, Грамадата е вън от мача!
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:57

Я почакайте Джарет се свестява зад ринга след което взема Телевизионния пояс от ръцете на Карен след това се връща на ринга и забожда титлата право в тила на Рийгъл който беше подпрян на въжетата! След което го хваща за краката и го мята над третото въже! Е дали Джарет ще успее да прецака Рийгъл за пореден път??
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 19:59

Дааа, Рийгъл бе прецакан от Double J! Двамата падат извън ринга след което започват да се налагат един друг, ходейки по рампата право към backstage-a! Какво става тук, първо Уилям изхвърли Джарет, а сега Джеф му го върна.. Каква нощ!
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 20:06

На ринга вече е и Коуди Роудс, Едж се развихря и се засилва към Крисчън като го събаря със саблен удари, а след това изправя Крисчън и му прави Edge O' Matic! Сега Едж изправя Крисчън и го забива в единият ъгъл като Крисчън наранява едното си рамо. Едж изправя Крисчън и му прави Spinebuster, о какъв ход за Крисчън. Едж се изправя и се оттласква от въжетата и следва Leg Drop. Christian е размазан. Фоули отново оунва с кендо стика като го забива със стика тялото на Крисчън. Той започва да се въргаля по тепиха. Едж се оттласква от въжетата и събаря Крисчън с Shoulder block, а след това Фоули отново забива кендо стика в тялото на Крисчън. Крисчън е целият облян в кръв, а сега следва и Дейви Ричардс. Фоули забива няколко пъти стика в главата на Ричардс и той се чупи в главата му като Ричардс пада на тепиха на задните си части. Едж изправя Ричардс и му прави ДДТ! О какво ДДТ за Крисчън. Сега Коуди Роудс отнася Olympic Slam доста бързо, а след това му заключва Ankle LOCK! ANKLE LOCK! РОУДС ОТНАСЯ ТОЗИ БРУТАЛЕН ХОД ОЩЕ В НАЧАЛОТО НА ПОЯВЯВАНЕТО СИ В МАЧА! КАКВО НАПРЕЖЕНИЕ ОТ ФЕНОВЕТЕ! ЗАЛАТА ЩЕ СЕ СРУТИ ОТ МНОГОБРОЙНИТЕ ИМЕНА КОИТО ИЗГОВАРЯТ! Едж изчаква Крисчън да се обърне и следва SPEAR! Christian пада разкървавен, но Едж бързо го изправя и опитва да го изхвърли. Ричардс и Крисчън са разкървавени и са на ръба на ринга какво ли ще направи сега Едж? Той се оттласква от въжетата и следва DOUBLE FUCKING SPEAR!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Wmxxedgespear3xk

Christian & Richards просто няма как да се спасят, но за жалост и Едж сигурно ще напусне ринга, да видим?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty10/3/2012, 20:12

Richards моментално пада на пода заедно с Едж, но Крисчън успява да се улови инстинктивно за въжетата. Това обаче не му помага особено. Той се изпуска вече и е на милиметри да падне на пода, когато..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain 2012 Match
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2012-
Идете на: