Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Road to Pain 2012 Match

Go down 
+21
GOAT
hedshot
Foley
Petio_da_pripada
Rag3
ApexPredator
TFK
Don't cross Rhodes!
RedStahli
TheAmericanNightmare
slim
mrxrivaL
bocov
stenko
billy_kidman
Undertaker
PlayMaker
Earl Hebner
DakotaKaiCTRL
Rage
Geor4
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
TheAmericanNightmare
New User
New User
TheAmericanNightmare


Location : Canada
Join date : 17.12.2011
Posts : 39

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 17:28

[center]
==============
The Truth
Shall Set You
FREE

==============


[b]Announcer: And from Charlotte, North Carolina weighing in 235 pounds... - R-Truth !!!

Ето я и една от сензациите на TNWG една от най-новите и звезди той наскоро подписа със нашата федерация и повярвайте ми нито ние, нито той съжелява ! Виждаме как уверено стъпва към ринга гледайки хилядите величаещи го на крака фенове на този спорт !
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Entance
R-Truth наближава все повече ринга сега виждаме че се качва по стълбите, спира се от външната страна на ринга след което с отскок се качва на ринга и прави своят таунт ! Нека видим как ще се развие мелето занапред !
Върнете се в началото Go down
slim
New User
New User
slim


Join date : 11.07.2011
Posts : 17

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 17:38

Харди се е заел с Ортън.Той го налага с мощни чукове,след което се засилва и го поваля със невероятен падащ лист.Харди наелектризира тълпата!Джеф оставя Ортън да лежи на ринга и поема Кофи.Харди го хваща и го запраща към въжетата,но бива контриран и кофи го изпраща към оптегачите.Харди се качва на тях и това е Whishper in the wind!Харди го премаза с този ход.Джеф го изправя ,рита го в корема и му прави убийстено ДДТ!Харди е като подивял.Той беше аут близо година,но ето,че на RTP се случват чудеса!Харди го повдига и го праща към оптегачите след това се засилва и му забожда ритник в черепа.Кофи се залюлява и пада,а ето,че Харди се качва на въжетата.Там е много опасно,но Харди бързо прави салто върху Кофи преди да бъде саборен.Джеф показва,че все още го може.Харди го изправя и му прави перфектен Sit-Out Jawbreaker!!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Eg9z6p

Боже мой,Кофи току що бе размазан.В този мач трябва да си пазиш гърба,защото всеки един момент може да бъдеш атакуван.Джеф изправя кофи на крака,рита го в корема и го запраща право към Ортън,който едвам успя да се свести,но беше повален при челен сблъсак с Кингстън.Харди го изправя и му прави прекрасен back suplex!Джеф изправя Кофи и го хваща.След това вика Сторм да го налага.Сторм забива мощни пържоли и чукове на Кофи след,което Харди го пуска,засилва се и поваля Сторм със саблен удар.Харди го оставя и отива отново при Кингстън,който изяде много бой в тази среща.Харди изправя Кингстън,забожда му ритник в корема,хваща го,след това таунтва и това е Twist of Fate!!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 199ls8

Харди бързо вдига Кофи,поставя го увиснал на въжетата,след това се засилва и му прави падащ лист!Успя ли Харди да елиминира Кингстън?
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 17:39

След толкова опити за елиминация, Кофи не успява да се спаси. Той се опитва да се задържи, но ръцете му изневеряват и се изпуска! Мача продължава без участието на Кингстън в него!
Върнете се в началото Go down
RedStahli
New User
New User
RedStahli


Join date : 24.08.2010
Posts : 60

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 17:40


В залата зазвучава музиката на "The Rabid Wolverine" - Chris Benoit, а секунди по-късно самия той се появява в началото на рампата.. Беноа оглежда аплодиращата го публика след което захожда надолу по рампата...
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Untitled-14
Крис стига края на рампата като след това тръгва на ляво а от там стига стоманените стълбички и бавно се качва по тях на ринга а вътре започва да разгрява за предстоящия му мач срещу Даниел Браян.. как ще се развие мача ще разберем след рекламите.
Върнете се в началото Go down
TheAmericanNightmare
New User
New User
TheAmericanNightmare


Location : Canada
Join date : 17.12.2011
Posts : 39

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 17:52

Дами и господа току що Коуфи Кингстън беше елиминиран от не кой да е, а от самият Джеф Харди! Но това не е всичко! След поредната елиминация да вечерта, Р-Труф се засилва към Харди и го атакува в гръб след което започва да прави серия от настъпвания в кръста и го изправя, засилва го към ъглите и това е Irish Whip! Но това не е всичко! Р-Труф се засилва към Енигмата и това е невероятен саблен удар! След което започва серия от леви и десни в корема и лицето последвани от серия ритници в стомаха. След което Ар-Труф се засилва отново и това е втори страхотен саблен удар! След което Ар-Труф сграбчва опонента си и това е невероятен Челюстотрошач! Какъв невероятен отскок от страна на Харди дами и господа! Но това разбира се не е края! Р-Труф хваща опонента си, засилва го към въжетата и това е невероятен Хип Тос! След което Харди съумява да се изправи и следва страхотен Side Kick!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Iwoswp

След което Ар-Труф без да се замисля изчаква да се изправи опонента му и започва нова серия от тупаници. След това започва да го налага по средата на въжетата но без да има намека да го елиминира. След толкова тупаници и ритници в главата и стомаха на Харди чернокожия кечист го сграбчва и това е невероятен и красив Truth Conviction! Но и това не е всичко! След това изпъление Ар-Труф засилва към въжетата Джеф Харди и яростно се засилва за Дропкик. Джеф Харди явно ще бъде елиминиран, но някак си успя да се задържи за въжетата и влиза на ринга за гърба на Р-Труф! Р-Труф обаче вижда че не го е елиминирал и веднагически се засилва срещу него и това е Little Jimmy! Ох, какъв отскок! Виждаме Харди как се запътва към въжетата за да излзезне от ринга! Но дали ще има успешна елиминация?!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 219rjhw
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 17:55

Харди успява да се спаси, но вижте.. Труф е решен да го елиминира. Truth му прави много бърз Spinning Calf Kick след който Харди се оплита във въжетата, а веднага след този ход имаме и Clothesline, след който вече Харди няма как да се задържи! И така Труф все пак успява да го елиминира.
Върнете се в началото Go down
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 18:01

RVD излиза на ринга!
Върнете се в началото Go down
RedStahli
New User
New User
RedStahli


Join date : 24.08.2010
Posts : 60

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 18:07

Ето, че и РВД се включи в боя! Току-що Харди бе елеминиран! РВД и Беноа се съюзяват и се нахвърлят върху Ренди Ортън. Те го нападат с бесни атаки по тялото, а след това му правят Double Suplex. РВД хваща Ортън за краката и го изтегля в средата на ринга. Беноа също се изправя и се качва на третото въже, а след това скача и това е Diving Headbutt!! RVD започва да ръкопляска на Беноа и се обръща с гръб към него за да се захване с Р-Труф, но я вижте Беноа го изненадва в гръб и започва да го подритва с шутове. РВД бе изненадан от Беноа. Сега Беноа го изправя и го притиска в единият ъгъл като почва да го напада с чопове, а след това го качва на третото въже и следва това:

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Chrisbenoitsuperbackdrop0hl

Back Suplex за РОБ ВАН ДАМ! Сега "Върколака" се запътва към Крисчън като го поваля с няколко Германски Суплекса. Крисчън е вече напълно изтощен и Беноа се качва на третото въже, а след това последва за Крисчън Diving Headbutt!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Chrisbenoitflyingheadbucv6

Benoit изправя Крисчън на крака и се опитва да го изхвърли извън ринга ще успее ли?
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 18:09

Неее, нямаме елиминирани!
Върнете се в началото Go down
TFK
Superstar
Superstar
TFK


Join date : 19.02.2011
Posts : 150

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty10/3/2012, 18:12

10....9....8....7....6....5....4....3....2....1.... BEEEEEEEEP!!!


- And now from Aiken, South Carolina he height 2.13 m and weight 220 kg, he is The Big Show.

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Bigsha

Ето го и номер 14 - Грамадата. Той се затичва бързо по рампата към ринга и понася кечистите като торнадо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain 2012 Match
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2012-
Идете на: