Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Road to Pain 2012 Match

Go down 
+21
GOAT
hedshot
Foley
Petio_da_pripada
Rag3
ApexPredator
TFK
Don't cross Rhodes!
RedStahli
TheAmericanNightmare
slim
mrxrivaL
bocov
stenko
billy_kidman
Undertaker
PlayMaker
Earl Hebner
DakotaKaiCTRL
Rage
Geor4
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:12

...3
...2
...1
BEEP!


ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Untitled-28

Коуди бързо тръгва към ринга и тамън Christian да падне на пода, неговият съотборник го хваща. В последния момент Крисчън е спасен от другият отборен шампион и така само късметът му помага.
Върнете се в началото Go down
ShwN
Superstar
Superstar
ShwN


Join date : 03.08.2010
Posts : 234

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:23

Като най-свеж Cody Rhodes започва да раздава правосъдие. Синът на легендата Дъстин Роудс бързо забива Clothesline на един от фаворитите в този мач - Mick Foley. След това отборният шампион подхваща R-Truth, поваля го с Clothesline и го причаква. Чернокожият атлет е на крака, но Коуди Роудс, го рита в корема и пробва да му забие Tornado DDT, но този типичен ход за Cody Rhodes е miss-нат, опит за Scissor Kick от страна на R-Truth, но другият отборен шампион спасява партньора си и прави Spear на Little Jimmy-то, след което следва Inverted DDT от Captain Charisma, а през това време бившият Hardcore Champion и настоящ отборен - Cody Rhodes се качва на една от най-горните сглобки и забива Knee Drop от там, ход, наподобяващ този на HHH и Killer Kowalski. Коуди Роудс и Крисчън подхващат Бил Голдберг, след като му забиват Double Clothesline, а след това го изправят и му забиват Double Suplex, забиха го много трудно, макар и двама, ръстът на Goldberg доста надвишава индивидуалните норми на отборните шампиони. От своя страна номер 17 в мача - Mick Foley се засилва към един от най-свежите кечисти - Коуди Роудс, но Крисчън бързо поваля човекът излязал под #17. Сега "The Dashing Class" започват с доминацията си над Кърт Енгъл, след което Коуди рита в корема своя противник, след което забива Neckbreaker.
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 2pt9lyw
Коуди Роудс се развихри! Той сега подхваща Кърт Енгъл, осъзнавайки, че той е един от фаворитите, но The Olympic Gold Medalist изненадва бившият TNWG Hardcore Champion, хващайки го през кръста и имаме German Suplex. Енгъл се развихри и сваля презрамките си, отива към Bill Goldberg и му забива Olympic Slam. Прекрасен ход за най-големият атлет в мача, Енгъл се развихри. R-Truth обаче го причаква, след което го рита в корема и му забива Scissor Kick. Инерцията на Кърт Енгъл беше бързо разбита. Коуди Роудс причаква R-Truth, след което му забива Facebreaker. Невероятно. Коуди свестява Крисчън, за да могат да започнат отново своята доминация над опонентите си. "The Dashing" сега причаква Ренди Ортън и пробва да му забие Cross Rhodes. Ренди обаче се извърта инстинктивно, след което пробва да направи RKO, но само той пада по гръб, след като Коуди остана на краката си. Крисчън от своя страна го хваща за двете ръце и му забива Killswitch. Невероятен teamwork от страна на отборните шампиони. Сега R-Truth е на крака, но получава Dropkick.
ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 10defx3
Крисчън се засилва към Mick Foley, а Роудс към Кърт Енгъл, забивайки им Clothesline-ове. Имаме ли двойна елиминация, нали отборните шампиони елиминират Фоули и Енгъл?
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:24

Енгъл успява да се улови за въжетата, но Фоули излита през третото въже!
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:27

10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1... 0!

Raven е наред да влезе в Road to Pain мача! Завръщащият се кечист се показва пред погледа на феновете и бавно и спокойно крачи напред, гледайки към прожекторът, озаряващ величието му.

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Animation1

Raven влиза на ринга, готов за бой!
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:38

При минаването на Mick Foley покрай Raven двамата си стискат ръцете и се поздравяват. Cody Rhodes се засилва към Raven, който го просва с Clothesline. Следващият долу е Kurt Angle, който става жертва на Powerbomb от страна на ECW оригинала! R-Truth бива свален на земята от Goldberg, който се насочва именно към Raven и след няколко юмрука го наглася за Piledriver, Raven, обаче, показва страхотна мощ, повдигайки Goldberg и прехвърляйки го зад себе си с Back Body Drop! "Гарвана" нададе яростен вик, а феновете остават с отворени усти - никой от тях не очакваше Raven да повдигне теглото на Goldberg! R-Truth се изправя и се насочва към Cody Rhodes, който го хваща за главата и го сваля с DDT! Cody прави taunt и към него се присъединява съотборника му - Christian. Двамата се радват пред публиката, а Raven ги поглежда, таящ омраза в своя поглед, и се отблъсква от въжетата, хващайки двамата за главите в гръб, и ги просва с двоен Bulldog! Току-що влезлият кечист бързо вдига Rhodes и прави опит да го преметне над горното въже, но Christian се изправя и го спира с Double Axe Handle в гърба. The Dashing Class хващат Raven и го приготвят за двоен Suplex, Raven вече е във въздуха... но изведнъж спира и двамата, разбивайки главите им в тепиха с двойно DDT! Хитрият Роудс се плъзва извън ринга, под долното въже, за да отпочине. Kurt Angle и Goldberg са се обединили срещу R-Truth, докато Raven е насочил вниманието си напълно към отбора на Кейдж и Роудс. "Гарвана" застава в единия ъгъл и търпеливо изчаква Cage, засилва се към него... и го поваля с Big Boot! Christian се хваща за главата и остава да лежи, а Cody Rhodes се връща на ринга, зад гърба на Рейвън, който обаче го забелязва и се засилва към него... КАТО ЗАБИВА КОЛЯНОТО СИ В ГЛАВАТА МУ! ОБЛЕГНАТИЯТ НА ВЪЖЕТАТА РОУДС Е ГОТОВ ДА ПАДНЕ ИЗВЪН РИНГА!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Qsqyxt

Дали Роудс пада?!
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:38

Неее, Роудс се спасява!
Върнете се в началото Go down
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:40

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1...



Ricardo Rodriguez: Senoras y Senores, ponganse de pie para recibir como se lo merece el mejor luchador de la WWE, que dijo de la WWE, y cuyo destino es triunfar en la WWE... El Es el hombre mas apuesto del mundo, El es "El Orgullo de Mexico", "La Esencia de la Excelencia" … Albertooooooooo Del Riooooooooooo!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 4504172M

The Mexican Aristocrat" изиза под номер 24 и то по какъв начин!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 4504175X

Публиката в залата избухва в еуфория, а Дел Рио се спуска по рампата с бавна походка, след което влиза на ринга и започва да раздава ритници и удари на когото му падне.
Върнете се в началото Go down
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:50

Дел Рио вече е повалил половината от участниците в мелето, като се отправя към Роудс, който се мъчи да се върне на ринга. Кейдж го издърпва вътре, а Дел Рио набелязва следващата си цел, а именно - Ар Труф. Засилва се към него и го погва с леви и десни, като постепенно го натиква в обтегачите. "The Son of Hercules from Potosí" сваля предепазителя на коляното си, като започва да втрива ботуша си в лицето на "The Conspiracy Theorist". Дел Рио прави няколко крачки назад, като Труф не помрудва и се намесва в най-долния обтегач. "The Pride of Mexico" набира инерция към него - FACEWASH!!! Директно в лицето. Чернокожия атлет започва да се гърчи от болка, а Алберто го хваща за екипа и започва да прави опити да го елиминира. През това време, "The Dashing Class", които играят против правилата, които са - всеки за себе си, опитват да направят двойна елиминиция над Енгъл и Ортън. "The Olympic Gold Medalist" се държи здраво, а "The Legend Killer" започва да поддава. Алберто изоставя мишената си и се засилва към Коуди и Крисчън, като ги потупва по раменете и им дава своята подкрепа. И тримата започват да влагат повече сили и-и-и-и... ЕНГЪЛ И РЕНДИ НЯКАКСИ НАМИРАТ НАЧИН БЪРЗО ДА ВЛЯЗАТ НА РИНГА!!! Кейдж и Роудс погват Ренди, като започват да го налагат, а Енгъл се засилва към Алберто, който бързо го поема в Overhead Belly to Belly. "The Wrestling Machine" бързо се изправя, засилва се към богатия мексиканец, но-о-о... НАЦЕЛВА ТЕПИХА ПО НОС, КАТО ПОЕМА SINGLE-ARM DDT!!!

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 4504935Z
"The Dashing Class" решават да довършат "The Legend Killer", като Кейдж го вдига за Electric Chair, а Коди се качва върху най-горния обтегач. Започва да прави таунтове, след което полита-а-а-а... DIVING DROPKICK, В КОМБИНАЦИЯ С ELECTRIC CHAIR ЗА ОРТЪН!!! Роудс и Кейдж изнасят Ортън от тепиха, като краката му стъпват върху ring apron-a. Той е близо до елиминация, а в другия край на ринга - Голдбърг и Труф се опитват да преметнат Рейвън. Алберто решава да играе на сигурно и се засилва към този край, като бързо започва да премахва всеки, един по един. Голдбърг успява да преметне Труф, а Рейвън Голдбърг, като Дел Рио бързо се засилва към Рейвън и го премята през най-горното въже.

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 4504177H
Бившия ECW World Heavyweight шампион поема полет от свободно падане. Около него няма много места, за които да се хване. Дали имаме елиминация?


Последната промяна е направена от John_Litka на 10/3/2012, 20:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:51

Труф не можа да се спаси, но Рейвън и Голдбърг остават в играта!
Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty10/3/2012, 20:53

Get Ready to Fly



ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Entrada-1

==============================

ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 3155370k

Стайлс се качва на ринга и започва да налага всеки срещнат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain 2012 Match   ME: Road to Pain 2012 Match - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain 2012 Match
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» TNWG: Road to Pain 2012
» Пресконференция преди ROAD TO PAIN 2012
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: RTP 2012-
Идете на: