Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 2. Backstage Segment with Johnny Mundo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

2. Backstage Segment with Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Segment with Johnny Mundo   2. Backstage Segment with Johnny Mundo Empty2/7/2023, 22:41

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

2. Backstage Segment with Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment with Johnny Mundo   2. Backstage Segment with Johnny Mundo Empty7/7/2023, 19:22

2. Backstage Segment with Johnny Mundo R4Ro8wD

-Чакай, нека да те спра преди да си започнала, защото все пак това е моето време  и аз съм човекът, който всички искат да видят и чуят, а не ти! Знаете ли какво е "Йонас комплекс"? Разбира се, че не знаете все пак вие сте ограничени личности, които нямат и представа какво е класа. Това е "Страх от собствено величие". В последно време взимам да се плаша от себе си. Най-вече, заради това което причинявам на опонентите си или по-просто казано, че те се отказват, защото виждат колко силен съм духовно. Преди време ме питаха каква е тайната на успеха, еми аз съм Джони Мундо.. Аз съм човекът с куфара.. ПОПРАВКА, АЗ СЪМ ЕДИНСТВЕНИЯТ ЧОВЕК, КОЙТО Е ПЕЧЕЛИЛ ТОЗИ КУФАР В ДВЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ГОДИНИ.. ПОБЕЖДАВАМ СЪПЕРНЦИТЕ ПЪРВО В ТУК В ГЛАВАТА! ПОКАЗАХ ВИ, ЧЕ МИЗ Е ЕДНА СТРАХЛИВА МИШЧИЦА С МАЛКИ ТОПКИ! Всеки съперник идва надъхан, защото знае, че ще бъда следващия шампион и ще иска нещо от мен, но като дойде и види, че съм недосегаем бързо си плюе на петите. Защо направо Рейнс не ми остави колана си? И без друго все някога ще го докопам и след това няма да има какво да се пречи на пътя ми! Това ли е най-силната федерация в света или просто аз съм прекалено добър, че няма кой да дойде и да ми запуши остата.. Е, НА ТУРНИРА MAYHEM ЩЕ ДАМ ШАНС НА НЯКОЙ ДА ПРОБВА ДА ДОКАЖЕ, ЧЕ ВСЕ ПАК ИМА ОСТАНАЛИ КОРАВИ ТИПОВЕ ТУК, ЗАЩОТО ЯВНО ВСЕКИ ГО Е СТРАХ ДА СПОДЕЛИ РИНГ С НАЙ-ДОБРИЯТ НА СВЕТА! Нека някой да дойде тогава, със сигурност Миз няма да е този човек, защото всички разбрахме що за шантава женичка е.. Чудя се дали изобщо може да се нарече мъжа в семейството си! Не мисля да си губя повече времето, защото всички знаете вече къде можете да ме намерите. А и не се притеснявайте за това куфарче, чудесно знам кога и как да го използвам! Но преди това мисля малко да се позабавлявам на турнира, за да мога да загрея!

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
2. Backstage Segment with Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. Backstage segment with Johnny Mundo
» 1. Opening: Backstage segment with Johnny Mundo
» 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo
» 9. Backstage Interview with Johnny Mundo
» 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 514-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: