Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2347

11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo   11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo EmptyПет 11 Ное 2022, 21:48

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2870

11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo   11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo EmptyСъб 19 Ное 2022, 13:27

11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo PSysSYs

-Drew, дано да можем да ме чуеш. Само преди малко ти показах защо ти нямаш място на един боен ринг с мен. Корав си, това не може да ти се отрече. Но аз винаги ще те превъзхождам тук горе, защото аз съм много по-умен от теб. Мислиш си, че ме е страх от теб ли? Е, преди малко бяхме на тепиха, но общо взето само аз бях този, който раздаваше "шамарите". Добра спаринг тренировка ми беше. Какво искаше да покажеш тази вечер? Че можеш да победиш кечист като Damien Sandow, който има повече загуби от колкото ти имаш мачове в тази компания? Ти залъгваш хората и те нямат много капацитет. Но няма как да излъжеш мен. Правиш се на мъж с беззащитни опоненти, защото искаш да натрупаш увереност. Знаеш, че нямаш никакви шансове срещу мен и това няма да ти помогне. Искаш да имаме мач ли? Желаеш да поставя най-ценното отличие и най-желаното на карта? ЩОМ НАСТОЯВАШ ДА ТЕ ИЗЛОЖА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, ДЕМОНСТРИРАЙКИ НАДМОЩИЕТО СИ СРЕЩУ ТЕБ, YOU ARE ON! НА ТУРНИРА С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ТЕ СМАЧКАМ, ЗА ДА ПОКАЖА, ЧЕ НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО МОЖЕ ДА ОТНЕМЕ ТИТЛАТА ОТ РЪЦЕТЕ МИ! ТИ СИ ПОСЛЕДНИЯ ЧОВЕК, КОЙТО ДРЪЗНА ДА СЕ ПОЯВИ И ДА МЕ ПРЕДИЗВИКА И ТО ТРЯБВАШЕ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ, ЗА ДА ГО СТОРИШ! Това шоу започва с мен и свършва с мен, защото I AM THE MOST IMPORTANT PERSON IN THE WHOLE WRESTLING UNIVERSE!

11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo SbZO6v7

-Когато помета ринга с теб няма да има какво повече да доказвам и мога спокойно да продължа напред, преследвайки нови цели. Като погледна към федерацията не мисля, че са останали особено много върхове, които не са покорени от мен. Но всичко с времето си. Освен, че ти ще загубиш мача за титлата ми, то ще докажеш, че от вашата страна няма нито един успешен атлет! Цяла Шотландия ще се срамува от теб! Обещавам да те победя толкова категорично, че те да те помолят да не ги представяш повече, но може и да не се съгласят, защото манталитета на родината ти е същия като твоя, загубеняшки! Ще счупя меча ти на две, а след това единственото, което ще видиш ще бъде STARSHIP PAIN И КАК СЪМ НАД ТЕБ, ДОКАТО ТИ СИ НА ЗЕМЯТА, А АЗ ВДИГАМ ТИТЛАТА СИ ВИСОКО! Ще се видим много скоро, разбира се ако се възстановиш след атаката от тази вечер или по-скоро ако имаш топки да се появиш на турнира, знаейки какво те чака!

Dimarata, JohnnyZ and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Press Conference with The New Global Champion - Johnny Mundo and Melina
» 9. Backstage Interview with Johnny Mundo
» 5. TNW Global Champion Johnny Mundo claims that he is the most important person in the wrestling universe
» 10. Backstage Interview /w TNW Global Champion MJF
» 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 492-
Идете на: