Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 16. Backstage segment with Johnny Mundo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

16. Backstage segment with Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 16. Backstage segment with Johnny Mundo   16. Backstage segment with Johnny Mundo Empty22/5/2021, 19:17

-
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

16. Backstage segment with Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. Backstage segment with Johnny Mundo   16. Backstage segment with Johnny Mundo Empty25/5/2021, 22:45

16. Backstage segment with Johnny Mundo YWlAEhU 16. Backstage segment with Johnny Mundo Pm4yzw2

McKenzie Mitchell: Добър вечер на всички! Имам огромното удоволствие да ви представя, Johnny Mundo! Здравей, Johnny миналата седмица не беше една от най-лесните ти. Все пак ти записа победа срещу един от хората, които също ще бъдат срещу теб на турнира "Get the Suitcase"!

Johnny Mundo: Добър вечер, Mitchell. Драго ми е да се видим. Ела седни до мен на канапето. Отпусни се, "The Shaman of Sexy" doesen't bite. Настани се, доста е удобно тук.

McKenzie Mitchell: Благодаря. Наистина е адски удобно това канапе. Johnny, трябва да ти кажа, че изглеждаш доста радостен. Миналата седмица особено преди двубоя ти както и през по-голяма част от него нямаше и следа от тази усмивка. Какво минаваше през главата ти в тези трудни моменти, които преживя? Още ли комуникираш с "The Miz"?

Johnny Mundo: Стреляш направо, McKenzie, не си губиш времето! Няма спор, че минах през трудни моменти точно, когато си мислих, че съм на върха. Всички знаят колко много значеше тази титла за мен. Още повече ме заболя как за пореден път се доверих сляпо на приятел. Знаех, че Миз никога няма да се промени, но дълбоко в себе си ми се искаше това да е така. Вярвах, че след като преминахме заедно през толкова неща, то той от близо, виждайки колко много се борих за тази титла ще стои до мен както обеща и няма да се намесва. Колко наивно звучи, нали? Не сме се чували с Mike от тази случка и едва ли в скоро време ще стане. Не изключвам възможността един ден отново да седнем на масата и да изпием по нещо, но в момента фокуса ми е изцяло другаде. Миз не е лош човек, просто е твърде емоционален и импулсивен. За него винаги най-важното нещо е победата без значение каква цена трябва да платиш. Спортната злоба в честно преминава в твърде големи крайности. Shawn разбира се е достатъчно опитен и е трениран от още по-опитни хора и знае отлично как да се възползва. Не искам да се оправдавам. Бях запознат с рисковете и поемам изцяло вината за това, че не съм шампион. Щастлив съм, защото съм здрав. Колкото и да бях ядосан докато мога да се бия в тази федерация аз ще показвам на света на какво съм способен колкото пъти се наложи да го направя! Както показах миналата седмица колко добър съм. Нямам нищо против Gable, но просто той беше в грешното време срещу възможно най-грешния човек. Тази победа ми помогна страшно много, за да увелича увереността си!

McKenzie Mitchell: Наистина доста силни думи. Спомена как в момента фокуса ти е на друго място. Би ли споделил какво точно имаше в предвид с тези думи?

16. Backstage segment with Johnny Mundo XemTmaE

Johnny Mundo: Както сама спомена в началото аз ще се бия в двубой за куфара на предстоящия турнир. На този етап знам единствено, че в тази среща ще се бием аз и Chad Gable. Наясно съм, че ще има още поне четири супер звезди, които ще са в тази среща. Отлично знам какво е да си в мач със стълби. Това ще е третия ми мач, в който аз ще трябва да се покатеря по стълбата, за да сваля нещо от там. Е този път няма да е титла, но там на високо ще стои един билет. Еднопосочен билет за една невероятна възможност. Ако успея да сваля този куфар, в рамките на една година аз ще мога да кеширам, когато си искам, където си искам срещу носителя на Elite титлата или срещу WHC титлата. Изцяло ума ми е зает в това как да спечеля този мач. Трябва да се приспособяваме и адаптираме бързо тук. Няма нищо да ни дойде на готово без да се хвърлим със зъби и нокти за него

McKenzie Mitchell: Истина е, че имаш две победи от два мача със стълби, но все пак този път срещу теб ще има цели петима други мъже, не мислиш ли че това драстично намаля шансовете ти? И все пак да приемем, че спечелиш тази среща, то за коя титла би се насочил Johnny Mundo и ще бърза ли да го стори?

Johnny Mundo: Разбира се, фактът че срещу мен по едно и също време ще има други петима кечиста, които ще направят всичко, за да спечелят мача намаля шансовете ми. Все пак смятам, че мога да се преборя с всеки. Имам нужния опит в този вид сблъсъци както казахме, вярвам в себе си и знам на какво съм способен! Нека и да не забравяме защо аз съм "The Prince of Parkour". Мога много бързо да се покача по стълбата и да сваля от там този куфар. Все пак не обичам да говоря предварително. Доказах, че "The Guru of Greatness" е най-добър с делата си. Обичам да говоря на ринга. Доста интересно ще бъде и кои ще са шампионите, ако успея да взема куфара. Видяхме какъв извратен човек може да бъде "The Fiend". Имам и недовършен бизнес с Wiliam Ospreay. Разбира се е твърде рано да говорим за каквото и да е било. Има няколко седмици до този турнир. Това е доста време за един кечист и една федерация. Мисията ми е да спечеля този куфар на първо време. Искам внимателно да ме чуят всички, които смятат да бъдат в тази среща. Аз ще бъда двойно по-мотивиран от всякога, за да се реванширам на всички мои прекрасни феновете, които трябваше да понесат моята загуба на миналия турнир. Аз ги разочаровах. Дължа им този куфар повече от всичко! Смятам да го спечеля, а след като взема "The Suitcase" всеки шампион трябва да има едно на ум и да бъде готов за неочакваното! ЗАЩОТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПРЕДВИДИ КАКВО ЩЕ НАПРАВИ "THE SHAMAN OF SEXY"!

McKenzie Mitchell: Е, ако някой си е мислил, че Мундо се е предал, то яката е сгрешил! Благодаря ти, Джони за отделеното време и искам да ти пожелая успех! Вие разбира се останете с нас, защото предстоят доста интересни неща!

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, Dimarata and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
16. Backstage segment with Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment with Johnny Mundo
» 1. Opening: Backstage segment with Johnny Mundo
» 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo
» 9. Backstage Interview with Johnny Mundo
» 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 430-
Идете на: