Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Backstage Interview with Johnny Mundo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

9. Backstage Interview with Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Backstage Interview with Johnny Mundo   9. Backstage Interview with Johnny Mundo Empty31/10/2021, 09:30

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

9. Backstage Interview with Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage Interview with Johnny Mundo   9. Backstage Interview with Johnny Mundo Empty5/11/2021, 18:29

Denise Selcedo: Здравейте на всички! До мен стои един човек, който определено обича приключенията. Само след броени дни той ще се изправи срещу Adam Page до мен стои "Mr. GTS", Johnny Mundo! Добре дошъл, Johnny! Удоволствие е да те видим!

9. Backstage Interview with Johnny Mundo W7FaKcx 9. Backstage Interview with Johnny Mundo My0l3H7

Johnny Mundo: Благодаря за доброто представяне! За мен също е удоволствие да се видим и чуем. След миналата седмица, когато натрих носа на онези двамата съм на кеф, така че давай смело с въпросите!

Denise Selcedo: Наистина интересна изминала седмица за теб, Джони! Из всички социални мрежи е клипът, в който ти скочи от рекламното лого на TNW върху Timothy Thatcher and Adam Page. Искам да те попитам няколко въпроса. Първо според мнозина ти беше намалил оборотите след последния турнир, в който победи Ортън. Дали това не е затишие преди буря и да очакваме ли скоро да използваш този куфар?

Johnny Mundo: Директно към въпросите, харесва ми! Наистина инерцията ми беше притъпена в последните седмици. Зад това стоят едни виновници, които имаха и главна вина аз да загубя от Адам Коул преди няколко месеца на турнира "Ролетката на съдбата". Според много хора аз си пропилявам възможностите. Много е хубаво, когато имаш този куфар, защото той е огромен джокер за мен. Факт е, че имам недовършен бизнес с TNM и нямам загуба на паметта, отлично осъзнавам какви думи изрекох, след като победих Ортън. Аз казах, че следващата стъпка е да използвам този куфар и точно това мисля да сторя! Това, че имам мач с Пейдж не означава нищо! Всички трябва да са наясно, че аз съм сред най-добре подготвените физически атлети в този бизнес и мога да направя много неща. Естествено няма да си издам плановете срещу кого ще използвам този куфар и кога! Просто това трябва да е като предупреждение към всички, че Мундо е по петите им! Аз съм може би най-непредсказуемия човек, така че нека да не издаваме повече детайли!

Denise Selcedo: Добре, толкова по темата за куфара. Ти изпадаш отново в ситуация, която никак не ти е чужда. На турнира ще се биеш срещу човек, който не се церемони и без да се замисли би използва чужда помощ срещу теб. Как ще се справиш срещу Пейдж, ако край ринга е някой член на TNM?

Johnny Mundo: Явно добре си ме следяла тази година. Наистина съм бил срещу много кечисти като "Hangman". Наясно съм, че в даден етап той ще има числено предимство и знам, че "The New Millenium" са майстори в това да си служат с измама. Но аз миналата седмица показах, че ако трябва ще премина и през Thatcher, и през Page. Вече съм бил в такива ситуации както ти изтъкна и винаги имам едно наум. В никакъв случай не подценявам Page, всички знаем въпреки всичко той е много талантлив млад мъж. Можеше спокойно да си чакам да ползвам куфара, но аз искам такива предизвикателства! Никога не искам да си почивам и да чакам нещата да станат сами. "The Prince of Parkour" е готов за приключения, а на турнира ще разберем дали единственото забавление ще е срещу Adam Page!

Denise Selcedo: Това звучи доста интересно! Пожелавам ти успех, Джони! С мен беше "Mr. GTS", Johnny Mundo! Дали следващия път, в който той е до мен ще е използвал куфара си и дали ще е победил Adam Page? Е, бъдете с нас и на предстоящия турнир "Temple of the King", за да разберете!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
9. Backstage Interview with Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo
» 3. Exclusive interview with Johnny Mundo
» 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo
» 16. Backstage segment with Johnny Mundo
» 2. Backstage Segment with Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 449-
Идете на: