Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6458
Age : 21

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo   9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty19/12/2021, 20:43

....
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo   9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty22/12/2021, 19:17

*Камерите ни отвеждат в backstage-a, където главният мениджър Адам Пиърс и Елит шампионът Джони Мундо се засичат.
9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo 0E0xZpH 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo AinLSvt

Adam Pearce: (*Pearce се опитва да мине, но Mundo не го пуска*) Какво има? Защо не ме пускаш? Имам работа да върша и бързам. Ако имаш какво да ми кажеш го направи, защото времето е пари и не съм особено в настроение. С какво мога да ти помогна?

Johnny Mundo: Винаги бързаш, но май само, когато аз съм около теб! Не се притеснявай, Джони Мундо не хапе! Усмихне се малко, защо така са ти потънали гемиите? Не ме очакваше май да победа "The World's Largest Athlete", didn't you? Поредния ти план да ме прецакаш не успя! Не разбра ли, че аз съм направен от друга материя и няма как да позволя отново на някой да ме разиграва! Дори, когато ме изпрати срещу такъв гигант и въпреки, че не бях в оптимална физическа форма, защото ме накара да се бия без да съм се възстановил от контузията си аз победих!

Adam Pearce: Колкото нереално да ти звучи света не се върти около теб! Не съм ядосан заради теб макар, че трябваше след като победи по такъв грозен и несправедлив начин, победата си е победа. Но каква е тази камера? Защо Тая ни записва? *Taya Valkyrie се появява с камера в ръката*

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Iqfuoiu

Johnny Mundo: Relax, man! Моята невероятна жена просто документира кариерата на най-добрата супер звезда в този бизнес! Дочух, че напоследък филмите в тази компания били доста успешни. "The Shaman of Sexy" трябва да достигне до целия свят! Защо се притесни толкова от тази камера, да не би да криеш нещо, шефе? Както и да е! Тая, спри камерата, защото имаме интервю. Все пак някои тука все още сме кечисти, не сме се провалили и не работим сега като мениджъри! Този бизнес не е за всеки, разбираш ли ме Адам! Pearce изглежда доста ядосан, но няма какво да направи, а Elite шампионът продължава напред!


Последната промяна е направена от Cekoki Pineapple на 22/12/2021, 20:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo   9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty22/12/2021, 19:39

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Losk37Y

Josh Matthews: Добър вечер на всички! За мен е огромна чест. Моля да посрещнем бурно моите гости тази вечер, TNW Elite Champion, Johnny Mundo and his beautiful wife Taya Valkyrie!


9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo WK2u15A 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo AQVqa5q

Corey Graves: Ето го и него! Няма идея защо са тези плакати, които виждаме от феновете.. (*Камерите ни показват от близък план плакати с текст на тях "Johnny Traitor") Няма нищо такова, а по-скоро запалянковците обърнаха гръб на Johnny Mundo. Е със сигурност аз не бих го направил! Не и след като в рамките на около един месец успешно използваш куфара си и станеш Елит шампион, а ден след това защитиш колана си срещу Jeff Hardy като в същото време прекратиш кариерата му и след това сломиш най-големия атлет в света! Ако това не е впечатляващо не знам кое може да е!

Jerry Lawler: Отново си с розовите очила, колега! Няма спор, че "The Shaman of Sexy" е след най-постоянните кечисти за изминалата година, но начините, с които печели последния месец са крайно грозни! Естествено, че той има своите доводи, че един шампион трябва просто да оцелява, но понякога не е правилно да изневеряваш на себе си, както и на толкова много привърженици, които са те подкрепяли толкова дълго време.

Corey Graves: Ти сам го каза с последното си изречение. Защо феновете са го подкрепяли, а сега не? Винаги трябва да си зад любимия си човек, дори да прави грешни неща, а аз не мисля, че е така. Подкрепят се хората както в хубави, така и в лоши моменти. Защо Джони трябва да се съобразява с тях, след като те не го правят?

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo 625rFCC

Jim Ross: Веднага ще ти отговоря на този въпрос. Може би всички запалянковци искат да покажат с това си отношение, че Мундо върви в грешна посока и се опитват да го върнат в правилния път. Всеки човек като вижда как някои негов човек се проваля се опитва да му помогне по някакъв начин.

Corey Graves: Проваля, лош път ли? Май по-скоро всички фенове са му пречили, защото от както The Elite Champion не се интересува от мнението на хората той все още е носител на най-елитното отличие в този бизнес! Всички хора са му пречили по-скоро да сбъдне мечтата си.

Jerry Lawler: Някой ден ще разбереш, че титлите и отличията не са нищо. Има далеч по-ценни неща като принципите ти. Ще се научиш някой ден, колега и силно се надявам да съм близо до теб, за да имам възможността в лицето ти да изрека, НАЛИ ТИ КАЗАХ! В момента Мундо високо и гордо вдига колана си. Нека да чуем какво има да каже.


Последната промяна е направена от Cekoki Pineapple на 22/12/2021, 21:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo   9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty22/12/2021, 20:04

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo H165emT

Josh Matthews: Първо добре дошли Тая и Джони! За мен е огромно удоволствие, че съм тук до вас и ще имам възможността да ви задам няколко въпроса. Забелязвам, че Тая също е със същия колан като теб, Джони! Как се чувстваш след тежкия мач, който имаше на турнира. Не всеки може да издържи и да победи толкова голям противник!

Johnny Mundo: Разбира се, че Тая има колан като моя! Все пак нали знаеш онова старо клише, че зад всеки успял мъж стои една жена! Може би ти не го разбираш, защото не си успял мъж, като цяло дори не знам колко си мъж, но има някакви надежди за теб все още! Както и да е. Това е моята жена Taya Valkyrie и като женени хора всичко мое е нейно както и обратното. Чувствам се страхотно, защото натрих носовете на всички хора, особено на онзи, който си мисли, че е добър мениджър, Адам Пиърс! Той искаше да ме унищожи и рискува здравето на най-постоянния си кечист! Осъзнаваш ли, че от ноември 2020 година до сега аз нямам един турнир, в който да не съм взел участие? Да не говорим колко двубои съм имал и в Rampage SuperShow. Аз имам контузия на врата, колкото и да не ви се вярва! Дори с контузен врат аз победих най-големия атлет на света! Вече може да казвате на Грамадата "Най-големия провал"! Неслучайно казах, че той не заслужава да получи шанс срещу мен, още повече, когато не можа да задържи колана си за повече от месец, а след това Адам му даде шанс срещу мен, само защото не ме харесва! Точно така, този човек, който уж трябва да е еднакво справедлив с всички цяла година се опитваше да ме отдалечи от това да съм шампион! Колко пъти аз загубих заради това, че някой ме мамеше? И колко пъти Адам направи нещо по въпроса? Е нека да ви кажа, нито веднъж! А какво направи той след като пребих Грамадата преди турнира? Веднага му даде шанс за това злато! Това не е само несправедливо спрямо мен, но и за много други атлети в съблекалните. Когато губиш така както го прави Show означава, че той не е достоен за титла от този висок ранг като моята! Голямата сцена не е достатъчно "голяма" дори за Big Show както се убедихме! Не беше и за Jeff Hardy, който също ми се пишеше като приятел! Аз спечелих Интерконтиненталната титла, куфара и това бебче на рамото ми, The Elite Championship за по-малко от година! И, ако някой си мисли, че до тук ще спра, то той е пълен идиот!

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo 1HR9i5d

Josh Matthews: Огромна част от феновете желаят отново да получат отговори. Знам, че ти се опита да обясниш на няколко пъти, но бих се радвал да чуя пълен отговор. Защо ти обърна гръб на хората, които те харесваха и защо промени методите си и начините, чрез които побеждаваш?

Johnny Mundo: Имаш огромен късмет, че съм в настроение. Иначе и ти както Грамадата щеше да търсиш медицинска помощ! Писна ми да слушам едни и същи хленчения. Защо Джони разочарова феновете, защо направи това и онова. Никога не съм обръщал гръб на моето семейство, защото тези глупаци никога не са били и няма да бъдат мои близки хора! Слушайте ме внимателно, защото повече няма повтарям. (*Johnny Mundo сваля очилата си*) Всички вие бяхте просто средство, чрез което да се възползва, за да успея! Е, вие наистина се оказахте полезни за мен! Единствения човек, за когото ми пука е моята невероятна съпруга и на нея никога не съм и няма да и обърна гръб! Тя е единствения човек, който ме е подкрепял, когато съм бил никой, когато съм нямал нищо и го прави в момента, когато имам абсолютно всичко! Само на нея държа обяснение за действията си. Нито един от вас не заслужава дори да говори с мен! Страшно много ми хареса как забих този чук в кухата кратуна на Грамадата, който отново беше изигран. Отново показах, че няма акъл и за две стотинки! Колко пъти беше изигран от мен и от моята жена? Съвсем скоро ще има документални филми за мен и за страхотната ми кариера! Нека бъдем честни, кои има по-хубаво тяло от мен, толкова атлетични ходове? НИКОЙ! Няма кой да спре Елит шампиона, а сега може само да завиждате, защото до мен стои едно истинско злато и не, не говоря за титлата ми! (Mundo сочи към Taya и те започват да се целуват*)

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Lbnc3Nf

Дали наистина има някой, който може да спре този мъж, особено когато жена му е наоколо? Надявам се да има такъв човек, защото тази гледка не е особено приятна.. Johnny Mundo and Taya Valkyrie започват да се целуват и то по-доста циничен начин. Те още малко ще започнат да се натискат на този ринг.. Мундо вдига високо колана си, но я почакайте малко... Тази песен прекъсва празненството..

FreeRiver and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo   9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty24/12/2021, 15:18

R-R-R-R
RAPADOOOO~




Празненството бива прекъснато, не толкова за феновете, колкото за Мундо и Тия когато в залата се чува тази песен. Емблематичната песен на "The Chaingang Soldier" Джон Сина, който Е ТУК! Каква изненада! Елит шампиона е шокиран, когато Джон Сина се появява на рампата с микрофон в ръка! Той е сигурно един от най-малкото хора, от които Мундо би очаквал любовната му ласка да бъде прекратена и изглежда леко се нервира, щом забелязва, че Сина прави своето присъствие именно на този етап от Rampage SuperShow.

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Giphy 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Giphy

Ситуацията около Елит титлата започна да се нагорещява, дали заради страстната целувка между Мундо и жена му, или по-скоро заради появата на Сина, вие бъдете съдиите за това! Но каква ли работа си има Джон с "The Shaman of Sexy"? Да не би да е тук да го предизвика? Макар и доста от критиците да не са съгласни с методите му, Мундо издигна популярността си и стана една от причината заради които доста от хората тръпнат в очакване да гледат Rampage SuperShow, а какво ли би било по-хубаво от това да видим Мундо срещу още някой, който стана фаворит за всички фенове, а именно Джон Сина! "The Franchise" отива в единия край на рампата за да усети шумът на публиката, той се наслаждава когато феновете са шумни и също отива и до другата страна на рампата където обира овации, докато издига микрофонът който държи във въздуха сякаш е готов да раздаде наказание на него. След като се спира по средата на рампата и следователно музиката му приключва, много въпреки неприятната за Мундо и Тира изненада, Сина проговаря:

John Cena: Толкова много се радвам че съм тук тази вечер! Благодаря ви за посрещането, наистина зарядът ви е всичко онова което смятам да стоваря върху плейбоя по средата на ринга, че и повече! Но преди да го направя, съм длъжен да кажа - ПОЗДРАВЛЕНИЯ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ, МУНДО! Ти надмина себе си за пореден път и направи пример, като сломи Грамадата на The Showdown и успя да направиш солидна защита на титлата си...

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Giphy

[Мундо се съгласява на думите на Сина и прави taunt със титлата
преди Сина да продължи изказването си]

...точно толкова солидна колкото и краката на това създание до теб когато се вкопчат около раменете ти. Сигурно вечер те задушава по-силно отколкото Грамадата докато те впримчи в Мечешка Прегръдка. Но да караме по същество. Постоянно чувам думи за това как Джони Мундо е бил направен от стомана. Как той не би позволил да бъде надигран от който и да е отново. Хм. Звучи ми познато. Точно както Джони Мундо, аз също реших да променя начинът си на игра след като загубих Световната титла от Кърт Енгъл. Всъщност още от тогава започнах и да чувам за това колко е започнал да задобрява Джони Мундо, просто тогава не можех да повярвам на тези слухове. Но, да, трябваше да се стегна и да върна парчето от себе си което сякаш бях изгубил когато Енгъл ме беше накарал да се предам, и смятам че съм на правилния път. Но, начинът по който направих пример за себе си след като сломих Джони Гаргано, и след това Сами Зейн, е различен от този на Джони Мундо. Джони твърди че е задобрял, но Джони, ти не си осъзнал, че си започнал да губиш разсъдъка си. Това, което смятам, Джони Мундо, е че ти си започнал да поемаш по преки пътища още от както кешира своето куфарче. Да прекратиш кариерата на Джеф Харди, и да победиш Грамадата който също напоследък е топ-а, не е малък feat. Но така се случи, че ти започна да мамиш за да побеждаваш, тази компанионка до теб спомага във всяка твоя победа, вместо ти самия да си заслужиш отличията които постигаш. I GUESS, FROM MONEY IN THE BANK, YOU GOT THE MONEY IN THE SKANK!  

[Тая не е очарована от обидата на "The Franchise"
Мундо се опитва да прекъсне Сина]


Mundo: Достатъчно, Сина, всички чуха достатъчно-

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Giphy

[но бива подсечен вулгарно от Сина който продължава с речта си]

-ДОСТАТЪЧНО!? Аз не мисля че е достатъчно. Или ще докажеш на всички тези фенове обратното? Все още не съм стигнал до значението зад това защо именно реших да прекъсна теб. Смятам, че противно на това което твърдиш, за това как само най-близките ти те били подкрепяли, тези фенове искат да признаят уменията ти. И имаш шанс веднъж в кариерата си да влезеш в крачка и да поемеш по правилния път! ЗАРЕЖИ ТАЗИ УЛИЧНИЦА И СЕ БИЙ С МЕН! Тя може и да не струва дори една-четвърт от заплатата която взимаш, но ти можеш да докажеш, че струваш повече от това, ако ме сломиш в мач! ИЛИ ЩЕ МИ КАЖЕШ, ЧЕ ЕЛИТ ШАМПИОНЪТ НА ТНВ ГО Е СТРАХ ОТ ДЖОН СИНА!? Разбира се, не очаквам да приемеш предизвикателството. Което ще докаже, че Мундо не е наистина толкова добър за колкото се мисли, както и че егото ти надхвърля твоите възможности! Което не е изненадващо. Имам предвид, това доказва теорията ми, THAT YOUR GIRL MIGHT SUCK, BUT YOU SWALLOW! Явно много си повярвал на себе си когато си взел тази титла, дали заради приятелката ти, или просто защото наистина смяташ че Джони Мундо не може да бъде надигран от никой, това ще оставя на всички други сами да си го решат. Единствения начин да бъдеш мъжът, е когато победиш мъжът! Всички биха те признали ако направиш за пример от мен точно както направи със всички твои опоненти досега. Ако успееш, тогава можеш да получиш правото да бъдеш един от най-добрите и да бъдеш главната сензация в това шоу. UNTIL THEN, YOU'D BE JUST A MAN-HOE! Не съм дошъл тук да те предизвикам на отворено предизвикателство, само знай, че никога няма да бъдеш по-добър от Джон Сина, дори и да имаш не само Елит титлата, НО И ДИВАС ТИТЛАТА, на никой няма да му пука за теб и това ще си остане, докато не покажеш на всички че не си просто едно примамливо пони, и това ще стане единствено ако успееш да надвиеш мен, защото всички фенове вярват именно във мен, нагрубявай ги колкото си искаш, но това няма да ти вдигне рейтинга. Дори и приятелката ти да ти лапа, ти винаги ще си останеш на дъното, дори и целия свят да изглежда като че ли е в ръцете ти! Може би смяташ че съм никой но нека да ти напомня, че съм бивш Световен Шампион! Веднъж държах целия свят в ръцете си и ще продължа да го правя дори и да не разполагам с титла в момента! Разбих уважително Джони Гаргано, надиграх и филмите на човека наричащ себе си "Великия Либератор". А единствения филм в който можеш да участваш ти в момента, не е документален филм, а Brazzers. Не отнемам нищо от успехите ти, не е лесно да надвиеш кечисти като Харди и Грамадата, но ако искаш наистина титлата ти да надмине всички по успех, ако искаш наистина да си толкова добър колкото натякваш в гърлата на всички, че си, вече казах на какви условия трябва да се подложиш, за да могат всички да почнат да те взимат на сериозно! Можеш да последваш примера ми, или ще избягаш от голямата сцена и ще излезеш като малката женичка по прашки, на която приличаш дори сега. Ако съм на твое място, няма да бъда мъжът под чехли в семейството и да оставя на приятелката си да взема всички важни решения. Ако имаш топките, можеш да ги извадиш от задника й и да се изправиш лице в лице срещу мен като мъж!

9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Giphy

-YOU WANT SOME? COME GET SOME!


Микрофонът бе захвърлен от Сина който направо закова Елит Шампионът с това изказване! Мундо обаче не го е страх! Той даже е бесен на Сина след начинът по който нагруби него и приятелката му. Сина им обръща гръб, захвърля шапката си и напуска залата, а Мундо се е качил на въжетата и казва нещо на Сина зад гърба му. Все още не сме сигурни дали Мундо току-що се нави да предизвика Джон Сина, и дали все пак ще има мач срещу тях. Би било интересно ако тези топ суперзвезди се изправят един срещу друг. Сина - Мундо, едно в едно? It doesn't get better than this. Разбира се, все още шампионът не е изказал своето мнение. Все още не се е навил на Джон да приеме предизвикателството му, но съдейки по ядосаното му изражение, той ще го направи. Тая се опитва да попречи на Мундо, но едва ли нещо би го спряло да отвори предизвикателство към Сина на този етап. Може би другата седмица ще разберем, а вие останете с Rampage SuperShow.

Don't cross Rhodes!, Scroller and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo   9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-ring Interview with Taya Valkyrie and TNW Elite Champion - Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain
» 1. Opening Show > TNW Elite Champion Johnny "The Elite" Mundo will addresses the TNW UNIVERSE
» 7. Half - Hour: The Elite Champion, Johnny Mundo complains about what happened last week
» 11. Backstage Interview with TNW Global Champion Johnny Mundo
» 14. ME: Non-title Singles Match > TNW Elite Champion Johnny Mundo vs. TNW European Champion Will Ospreay (Loser will defend his title at Box Office)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 454-
Идете на: