Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo   3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo Empty11/2/2023, 23:57

...


Последната промяна е направена от JohnnyZ на 18/2/2023, 19:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo   3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo Empty18/2/2023, 11:53

*КАМЕРИТЕ НИ ОТВЕЖДАТ В СЪБЛЕКАЛНЯТА НА ДЖОНИ МУНДО*

3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo LOfqxsF 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo 1CDBbiX

Johnny Mundo: Колко ли му е тъпо на Джеф Харди сега, а? Само как му коствах мача, ХА-ХА-ХА! Нека да види какво се случва, когато се бърка с, когото не трябва!

Melina: Колко глупава физиономия направи след мача, ха-ха-ха! Сигурно после е давил мъката си пак в алкохола.. Както и да е! Важното е, че ти му показа кой е най-добрият за пореден път. Той не може да ти стъпи на малкия пръст.

Johnny Mundo: Така е, казвал ли съм ти колко си ми умна! Но нещата не са приключили знам, че този идиот крои нещо и ще иска отмъщение, но "The Guru of Greatness" винаги е готов!

ТЕЛЕФОНЪТ ЗВЪНИ "Г-Н МУНДО, ИЗВИНЯВАМЕ СЕ, ЧЕ ВИ БЕЗПОКОИМ, НО ЕДИН ЧОВЕК ИСКА ДА ВИ ВИДИ И Е ДОСТА НАСТОЯТЕЛЕН..

Johnny Mundo: Ах, ето казах ли ти! Това сто процента е онази откачалка Джеф Харди.. Трябва да се скрием някъде. *JOHNNY ВЗИМА ТЕЛЕФОНА И КАЗВА НА ОХРАНАТА СИ ДА НЕ ПУСКИ НИКОГО*

*ВЪПРЕКИ ТОВА В ЛИЧНАТА СЪБЛЕКАЛНЯ НА ДЖОНИ НАХЛУВА ЧОВЕК*

3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo 1sWnNkK 3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo P6dX5K5
ТОВА Е KEVIN OWENS!

Kevin Owens: Спокойно, Джони! Джеф няма да те докосне и с пръст докато аз съм на твоя страна! Виж човече, много труден за откриване си, трябва да го призная. Къде ли не те търсих тези седмици. Истината е, че с теб имаме известни прилики. И двамата не ни харесват особено много, нали? Но това е, защото ни завиждат колко сме добри.

Johnny Mundo: Как дръзваш така да нахлуваш без покана? Охраната ми можеше да те смачка.. Давай по същество, защото както виждаш имам планове с моята красива амазонка.

Kevin Owens: Знам, че последните седмици бяха напрегнати за теб. Но трябва да се обединим. Ние имаме общи врагове. Искам те в моя отбор срещу този на ОКАДА! ЗНАМ, ЧЕ И ТИ НЕ ХАРЕСВАШ ТОЗИ ЯПОНСКИ КУЧИ СИН... А И НАЙ-ВЕРОЯТНО ОНАЗИ НАРИСУВАНА ОТКАЧАЛКА ДЖЕФ ХАРДИ ЩЕ Е ТАМ!

Johnny Mundo: Johnny Mundo в отбор Owens срещу отбор Okada? Хъммм.. Имах други планове, знаеш ли.. Чакай да си го визуализирам малко. Окада ми коства отборните титли на Pain преди известно време, по-късно ме измами и взе мястото ми в турнира King of The Ring.. А онзи нещастник може да е там? Разбира се, че имаш нужда от мен. Все пак съм "The Superstar of The Year"! Няма как без мен, нали?

Kevin Owens: Разбира се! Очарован съм как само прецака онзи смешник миналата седмица! ХА-ХА-ХА! КАК САМО ГО ИЗИГРА.. МЕЛИНА РАЗСЕЯ СЪДИЯТА, А ТИ ГО ПРЕПЪНА ДОКАТО БЕШЕ НА ВЪЖЕТАТА! ГЕНИАЛНО!

Johnny Mundo: Да, нали? ХА-ХА-ХА!

Kevin Owens: Точно това ми трябва в моя отбор! Освен невероятната класа и атлетизъм, която притежаваш и това желание, тази готовност на всичко в името на победата! Мога ли да разчитам на теб?

Johnny Mundo: Johnny Mundo да унищожи отбора на Окада? РАЗБИРА СЕ, I AM IN!

*КЕVIN OWENS СЕ ЗДРАВИСВА С JOHNNY MUNDO, А ТОВА СЪС СИГУРНОСТ Е ОГРОМЕН УДАР! КАКЪВ "ТРАНСФЕР" САМО.. OKADA НАЙ-ВЕРОЯТНО ИМА ПОВОДИ ЗА ПРИТЕСНЕНИЕ, ЗАЩОТО ТОЙ Е ГЛЕДАЛ ОТ БЛИЗО ДЖОНИ И ЗНАЕ НА КАКВО Е СПОСОБЕН!*

Dimarata, JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
3. Backstage Segment with Kevin Owens and Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Backstage segment with Kevin Owens
» 9. Backstage segment with Kevin Owens and MJF
» 6. Backstage segment with Kevin Owens
» 3. Backstage segment with MJF and Kevin Owens
» 2. Backstage Segment with Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 501-
Идете на: