Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all

Go down 
+16
deren
Yuliyan
Petioo09
Teodosiy
GOAT
SevBoom
Tommy End
JohnnyZ
Rainmaker
Geor4
Blue Justice
GodNikolov
Dimarata
FreeRiver
Glorious_One
Scroller
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 5 Empty22/4/2021, 02:42

Scroller написа:
Това беше шанса да докажеш на всички, че още те има и не бива  да те отписват.

Който ме е отписал е меко казано глупак. Скъсих мача със забавянето си, но чак пък толкова... Смятам, че и трите ми бойни поста бяха на много високо ниво, играта на Шизо беше много стабилна, а и той нямаше никаква вина за забавянето... Не е зле да обърнете внимание и на останалата част от мача, не само на момента със забавянето, има какво да се каже и по самия мач Wink Peace!

GOAT, Pete Apple, GodNikolov, Yuliyan, Rainmaker, Tommy End and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 5 Empty2/5/2021, 01:17

NIGHT 1

ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) def. Ricky Steamboat - Невероятен главен сблъсък поднесоха Дамян и Денката, който според мен се нарежда и сред кандидатите за мач на годината към този момент. Видяхме два различни стила в мача, два различни подхода на описване на срещата, които обаче сработиха близо до съвършенство. Дамянски както винаги изпъкна със страхотната си последователност в инринг действията, доста плавно развиваше мача и всеки един ход, водещ постепенно към ескалацията на двубоя, беше на място при него. Денката направи този мач още по-незабравим с емоционалната си лексика, а и с изключение на няколко места в преходите, които му казах, също се справи чудесно в чисто инринг отношение. Начинът обаче, по който поставяше атмосферата на мача, определено си остава връхна точка в играта му. Свалям шапка и на двамата за ожесточения дуел, който е напълно възможно някой ден в близкото или далечно бъдеще да се повтори. Вярвам, че Дамян ще изнесе едно незабравимо царуване с Елит пояса.

Half-Hour: Singles Match
Minoru Suzuki def. John Cena - Мога единствено да благодаря на FreeRiver, човек, който почитам изключително много като играч още от 2016, за перфектно проведения мач. Смятам, че всеки, който отдели време да прочете дори и фрагменти от него, има много какво да извлече, особено по-младите user-и. И двамата вложихме страшно много мисъл в постовете си и от първо лице мога да кажа, че обмислях с часове точната структура и реализация на написаното. Все пак за сцена като Пейн и мачове като този смятам, че всичко трябва да бъде изпипано до най-малкия детайл дори и с цената на леко забавяне. Именно доброто премисляне на нещата както откъм ходове, така и описание, според мен е ключът към добрия продукт. Като участник в мача твърдя, че Ривъра последва всеки един мой пост безупречно, за което мога единствено да го поздравя. Психологията в мача поне за мен беше брутална, от началните надлъгвания, преминали после в същинско разглобяване на противника, през емоцията, която успяхме да въплътим по един непринуден начин. Всичко това едва ли щеше да се осъществи, ако мачът беше по-къс. А също смятам, че и двамата преоткрихме себе си в избора си на кечисти в лицето на Сузуки и Сина. Отново, единствено респект за Ривъра за това, което спретнахме!

Opening Show: United States Championship Match
The Rock (c) def. Sting - На мнение съм, че точно такъв мач трябва да отвори Пейн. Дарка се справяше добре в отборната дивизия, но друго си е в големи мачове като този. От това, което съм виждал преди, напредъкът в играта му е факт, а това с още по-пълна сила важи и за Теодосий! Обезателно ми е интересно какво ще направи с пояса оттук нататък. Имаше и известна история между персоните им, която успяха да пренесат на ринга в началните етапи на мача, което също си е похвално. Като лек минус мога да изтъкна повтарянето на някои ходове като на прима виста се сещам за Stinger Splash-а. Встрани от това определено оставам с добри впечатления от тази среща и се надявам, че отново ще се сблъскат, защото враждата им има още накъде да се развива.

Singles Match
Kurt Angle def. Edge - Постовете и на двамата ми харесаха, но сработката не беше на високо ниво, за което нямам точно обяснение. Не разбрах критиката върху Адам за това, че е правил много ходове. Имам чувството, че някои хора повтарят дословно мненията на други, но как да е. Хубаво е и да се видят все пак какви точно са тези ходове и как са разпределени в съотношение с дължината на поста. За мен, например, е безидейно единственото ти действие да бъде на гифа, тема, която вече в друг коментар се засегна достатъчно подробно. Единствено във финалното му писание смятам, че е можел малко да скъси доминацията на Острието. Вече и той си знае каква идея точно е искал да реализира с тази персона на "The Fateful One". Описанието му, от друга страна, за мен беше много, много добро. Играта на Косьо също беше силна, вече кореспондирахме на лично относно някои фрази, които би могъл леко да замени в постовете си. Мисля, че с по-различна динамика в образите срещата между двамата щеше да бъде по-паметна предвид калибъра им като играчи, но все пак крайният продукт за мен беше на ниво. Определено нямам търпение за мача с Косьо, в който вярвам, че ще може да разгърне максимума от себе си и ще сътворим нещо изключително.

Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder (c) def. Genata Family - Много стабилен отборен мач. Според мен тагът е далеч от девета дупка на кавала. Нека не забравяме, че миналата година именно отборните пояси бяха в един от главните двубои на "PAIN", а тази макар и откъм присъствие имената да отстъпват все пак трябва да е било чест за Славчов и Гената да се бият за тези титли на най-голямата сцена. Вкараха някои интересни действия в постовете си, което си заслужава признание. Очаквам тепърва да видя повече character development при Гената. Започна много обещаващо, но не трябва да губи инерцията с тези персонажи. Киряк Славуцата, от друга страна, съм убеден, че има още какво да предложи като tag champ. Правилен завършек, който дава предпоставка и за реванш.

Unsanctioned Match
Triple H def. Brock Lesnar - Силно, силно "PAIN" представяне и от двамата! Яд ме е обаче, че дори и с дадената им отсрочка не изписаха по 1-2 поста отгоре, в които можеха да направят мача още по-епичен. Но все пак трудът им заслужава да се отчете, а той се вижда достатъчно ясно дори и в по-скромния брой постове. Не съм доволен обаче от това, че сагата "Шизо" приключи. Поне в мача подходи сериозно и според мен не трябваше това да бъде финалът на престоя му тук. Все си мисля, че тази вражда имаше още потенциал да продължи, тъй като Сев и Шизо видно имаха някакви идеи, но какво да се прави.

Divas Championship 6-Way Elimination Match
Sasha Banks (c) def. Alexa Bliss, Liv Morgan, Jordynne Grace, Kelly Kelly and Candice Michelle - Интересен женски мач, в който любопитно почти всички участници играха на два фронта в името на Пейн. Баев, Цекоки и Петьо допринесоха с добро мъжко присъствие, но определено драмата беше между Кели и Саша, които за мен бяха и MVP-тата на мача. В крайна сметка станахме свидетели на неочакван завършек, който постави силно присъединяването на Бенкс в TNM.

Singles Match
Aleister Black def. Rob Van Dam - Разочарован съм от отсъствието на опонента на Ангел. Щеше да бъде много готина изненада особено за Пейн. Евала обаче на Дарка, че спаси положението с второстепенен акаунт. Поздравления на Ангел за победата и желанието, което показва. Има още какво да изпипва по постовете си, определено. Най-вече бих го съветвал да описва по-детайлно преходите от ход A към ход B. Достатъчно е и да обърне внимание на мачовете на другите играчи и да вземе пример от тях. Но все пак е похвално, че е сериозен.


NIGHT 2

ME: TNW World Heavyweight Championship Match
"GOD vs. Godkiller"

Seth Rollins (c) def. Dave Batista - Добър главен мач се получи, в който сякаш през голяма част от мача залагаха на предисторията и хайпа, а самата 'разигравка' на двубоя беше малко по-скромна на моменти. Срещата беше приятна за четене и като цяло добре описана и от двете страни, а накрая наистина вдигнаха оборотите и завършиха по един доста епичен начин. Мисля, че играта беше равностойна през по-голямата част от времето, но победата на Джони беше по-логичното решение предвид всички фактори около Дерен.

Half-Hour: Singles Match
Roman Reigns def. Hulk Hogan - Изненадващо, Хоган се оказа взет единствено за тази вражда, което всъщност е разбираемо. Мачът между двамата беше стабилен предвид това, че не е лесно да се измисли кой знае какво с тази комбинация от кечисти. Най-сетне Пешляко извоюва важна победа, която обаче се оказа и последна с персоната на Рейнс.

Opening Show: Intercontinental Championship Ladder Match
Johnny Adrenaline (c) def. Shawn Michaels - Може би на едно за най-добър Пейн опенинг с този от десятката между Дамян и Юлиян. Много силно проведен мач, постепенно изграден, а емоцията в писанията им също беше на лице. Трудно ми е да определя по-добър измежду този и последвалия го преди няколко седмици, тъй като и двата бяха страшно изпипани.

Firefly Fun House Match
Bray Wyatt def. Kane - Може би това беше продукцията от втората вечер, която ме заинтригува най-много. Невероятно измислено от Pete и Лорда, за което поздравявам и двамата. Наистина се изисква въображение, за да разгърнеш по такъв начин, с достатъчно богата детайлност, историята с Пол. Според мен Юлиян ако беше останал и беше достатъчно мотивиран, спокойно можеше да намери някакво място в мейн евент картинката. Петьо вече го коментирах в последната тема, заслужено продължава да се издига.

Singles Match
Daniel Bryan def. Drew McIntyre - Томи успя да се раздаде на максимум и да се доближи до противниковата си игра. Мисля обаче, че в началния пост леко избърза със суплексите, което можеше да се отложи поне за втория му боен. Мариан игра като същински ветеран, изключително стегнато и обмислено. В крайна сметка това, че е по-завършен играч за сметка на Томислав, го изведе и към успеха в още един силен мач от Пейн уикенда.

SPONSORED Title Gauntlet Match
Christian def. Cody Rhodes, Chris Jericho, Jeff Hardy, CM Punk and Bobby Roode - Имаше известна драма около победителя в този сблъсък, нещо, което в повечето мачове от карда като че ли не присъстваше. Може би първоначалният фаворит на повечето беше Джерико, но реално погледнато, тази титла нямаше да му допринесе с особено развитие. Вили се постара както тук, така и във всички останали свои участия и заслужи честта да е първият Ред Бул шампион. Титла, чиято концепция и по-конкретно бъдещето ѝ все още не е съвсем ясно. Другият, който изпъкна най-много за мен, беше Феномена с Коуди, неслучайно осъществи и две елиминации. Майната и Свилката допълниха добре цялостната картинка, а Яниту изобщо не се появи.

Singles Match
Stone Cold def. Kevin Owens - Агента заслужаваше по-сериозен мач на Пейн. Въпреки че Галин не е лош играч, беше адски несериозен. Поне доминацията на Остин се затвърди.

Singles Match
Ricochet def. Nia Jax - Най-безличният мач от двете шоута, който дори се наложи аз да изпиша.

Overall: Със сигурност този Пейн не надмина десятката, но все пак мога да категоризирам изданието като успешно. 9/10 за първата вечер и 8/10 за втората.

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, FreeRiver, SevBoom and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» PAIN VII (2016): THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)
» PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all
» Road to Pain (2021): The Road Begins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: