Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all

Go down 
+16
deren
Yuliyan
Petioo09
Teodosiy
GOAT
SevBoom
Tommy End
JohnnyZ
Rainmaker
Geor4
Blue Justice
GodNikolov
Dimarata
FreeRiver
Glorious_One
Scroller
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty3/4/2021, 21:10

NIGHT 1

ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. Ricky Steamboat
- Заслужен мейн евент на PAIN за Дамян. Денката и той също го заслужи. Най-после след дълги години Дамян е със световна титла на TNW. Да, не е главната, но пак е в главната картина. Лично аз не виждам логика и смисъл да пада и то при първата защита. Дамян трябва да направи силно царуване с титлата и да я държи поне до края на Лятото. Денката определено заслужава и той МЕ титла, след като се доказа със Сержанта и предишните си образи, но не мисля че сега е момента. Дамян заслужава едно хубаво царуване, а и е първия шампион. Иначе съм доволен от показаното през последните седмици. Денката е интересна личност дано успее да издигне този образ, а за сега се справя много силно. Дамян с Оспри си е на едно високо ниво и наистина нямам търпение за техния мач. Изненадайте ни, момчета!

Half-Hour: Singles Match
Minoru Suzuki vs. John Cena
- 2017 когато River-а се завърна, той искаше да се изправи срещу Rainmaker-а, но така и не се стигна до техен мач. Както обичам да казвам "съдбата си знае работата" и ни поднесе този може би спектакъл на голямата сцена и то с техните нови образи. Работил съм с единия и мога да кажа, че е много приятно да си във вражда с Rainmaker-а. Мачовете с него минават без да усетиш, наистина е много интересно да играеш срещу такъв играч като него. River-а със Сина е много добър, особено с римичките. Много му ходи този образ. Преди си мислех, че няма да мине този на Ambrose, но ако се задържи, ще успее да го надмине с този на John Cena. Не ми хареса как се представи River-а срещу Мариан но... Тук имам огромни очаквания за мача му с Rainmaker-а. Вярвам, че ще е кандидат за мача на PAIN.

Opening Show: United States Championship Match
The Rock (c) vs. Sting
- Тео много ми напомня на мен, когато и аз за една година спечелих всички титли. Сегментите на Теодосий са доста силни и е един от най-добрите на микрофона и го казвам без да се замисля. Много се радвам, че го забелязах след PAIN и аз лично го предложих за Intercontinental титлата. Заслужи си всеки един успех. Може би Световната титла не трябваше да я държи две седмици, но рано или късно, той ще си я върне и има честта да държи Светия Граал два пъти. Дарка? Дарка е доста интересен със Sting и аз лично имам много идей за него. Враждата между двамата ми допадна и който и да е бие ще е много добре, ако продължи. От много време не съм виждал дълга вражда за тази титла и се надявам най-после да станем свидетели на тази. Тук бих предпочел Тео да запази, предвид надмощието, което имаше Дарка в по-голямата част от враждата и после на техен евентуален реванш на един от следващите турнири.

Singles Match
Kurt Angle vs. Edge
- Ето това вече е дерби от Висшата лига. Косьо и Адам. Човече... Тия двамата заслужават да са в главната картина. Образа на Adam ми допадна даже за момент си помислих, че Марто ще се върне. Много добра работа на Adam. Браво! Косьо с Angle се справя доста добре, а оформянето му на постовете... Уникално! Косьо винаги е оформял най-добре от всички и си личи, щом другите също се опитват да оформят така и ми харесва ми, че ползва медия от TNA и WWE. Никой от тях не иска да споделя светлината на прожекторите с другия и искат да решат кой е по-добрия. И най-доброто място, където могат да решат този въпрос е PAIN! Наистина ми е много трудно да предположа кой може да си тръгне с победата. Много се стараят момчетата и никой от тях не заслужава да си тръгне със загубата. Аз попринцип съм фен на Косьо още от 2016 година, когато ги закопаваше в стил John Cena. В момента, той навлиза точно в тази форма и определено ще е един от следващите Световни шампиони на Adrenaline, заедно с Adam. Може би победителя ще получи първи шанс за главната титла на шоуто, но наистина не знам за кой да заложа. Обаче вярвам, че ще направят един от най-силните мачове за вечерта.

Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder (c) vs. Genata Family
- Славчов заслужава една single титла, може би след отборната би било добре да се пробва за някоя от mid card титлите. Но в момента ще е добре да задържи отборните титли. Гената не мисля че ще вземе титлите сега. Сигурно след два-три месеца, ще са при него, но сега не ми се вярва.

Unsanctioned Match
Triple H vs. Brock Lesnar
- Бях нахъсан... Но единия забави, после другия. Интересно промо на Шизо с Lesnar. Отива му този кечист, но не вярвам да се задържи дълго. А Сев трябва да си тръгне с победата и да продължава да се издига, защото миналата година след мелето, когато беше втори, той трябваше да поддържа онова ниво, но не успя. Сега е шанса да се опита отново да бъде част от големите и победа на PAIN би помогнала доста. Не знам дали ще успеят да направят дълъг мач, но бих заложил победа с трети пост на Сев и дано не се забави мача.

Divas Championship 5-Way Elimination Match
Sasha Banks (c) vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Jordynne Grace vs. Kelly Kelly
- Милена е кралицата на женската дивизия пък и от скоро е с титлата, така че залагам защита на пояса. Хубаво е, че пак имаме женска дивизия. Дано се задържи, но да видим до кога.

Singles Match
Aleister Black vs. ???
- Дебют на PAIN за имейла. Опонента му е малко по-добър от него, но и е нормално, все пак е играл много. Но съм сигурен, че ще има победа за Aleister Black. Angel заслужава своя първия му PAIN да бъде с победа. И дано да надгражда, ако се задържи дълго го чакат много успехи!

Pre-Show Match
George Floyd Memorial Battle Royal
- Не ми пука, съжалявам.

Night 2:

ME: TNW World Heavyweight Championship Match
"GOD vs. Godkiller"
Seth Rollins (c) vs. Dave Batista
- Джони и Алекс отново в главния мач на PAIN с разликата, че този път Марто го няма. Както написах по-горе. "Съдбата си знае работата". Когато този шанс им бе отнет през 2016 сега те закриват PAIN за Световната титла. Ролите са същите. Алекс  - Road To Pain победителя и Джони - Световния шампион. Дали и други, можеше да са в главния мач? Да, определено. Алекс и Джони много добре го знаят, но си го заслужават. Алекс спаси форума и го освежи доста, а и с постоянството си през изминалата година си заслужи този Main Event, Джони е най-добрия играч за последните две години и сега е негови момент. Преди няколко години джобеше доста, а сега закрива PAIN за втора поредна година. Build-а за PAIN не ми допадна много. Може би момчетата смятат, че това е достатъчно предвид историята и искат да хвърлят всичко на PAIN. Промотата им определено бяха силни, но аз очаквах нещо друго. Дано не се обидят, но всеки си има мнение. Като цяло съм надъхан за мача им. Този път Джони влиза в ролята на Дерен от миналата година, когато Алекс взе титлата месец преди PAIN и то точно от Джони. Да видим сега кой ще си тръгне с титлата. Мисля че Джони тази година ще успее да закрие PAIN като Световен шампион. Заслужава да направи дълго царуване, особено с този образ. Алекс също би било интересно да го видим пак с титлата, предвид че миналалата година доста я издигна.

Half-Hour: Singles Match
Hulk Hogan vs. Roman Reigns
- Доста ми е приятно да работя с Баев. Враждата се получи много добре и си заслужаваме мястото в card-а. За четири седмица постоянно свършвахме първи. На PAIN може да очаквате много от нас. Няма какво друго да кажа, защото това е моя мач. Само ще пожелая успех на съперника ми.

Opening Show: Intercontinental Championship Ladder Match
Johnny Adrenaline (c) vs. Shawn Michaels
- Да... Цецо и Андрей... Преди пет години, Андрей прецака Цецо и то месец, след като взе Световната титла и историята, може да се повтори. Цецо взима Intercontinental титлата преди месец и Андрей идва срещу него. Ще е доста интересно. Андрей с Shawn Michaels е звяр. Поне от това, което видях. Много ми харесва използваната медия от него и дори успя да се справи впечатляващо. Цецо ми хареса, че още в първото шоу, след като стана шампион защити титлата. Той е шампион борец, а мача им на PAIN ще е доста мощен, сигурен съм в това. Цецо може да прави класики, както и Андрей. А щом е Ladder може да очакваме доста интересни неща от Андрей. Смятам, че Цецо най-после ще успее да спечели на PAIN и ще победи Андрей. Пет години, след онази случка на Summerscream. Сцената е ваша момчета, изненадайте ни!

Firefly Fun House Match
Bray Wyatt vs. Kane
- Юлиян ми беше интересен с Kane но с неговите забавения понякога ми убива кефа. Дано се стегне. Адаша ми беше доста забавен преди да върне Fiend-а rofl. Петьо определено заслужаваше да е в някой title мач, даже смело мога да кажа, че трябваше да е в картината за Световната титла. Срещата се очертава да бъде интересна предвид вида и. Интересно ми е да разбера какво ни е приготвил Петьо защото, като поне от това, което съм видял от него има доста идей.

Singles Match
Drew McIntyre vs. Daniel Bryan
- Доста хейт се вдигна около Томи след като мача му на PAIN стана ясен. Мариан пак мазно ни изигра с неговото напускане и то пак със същия кечист. Но се справи доста добре. Томи за тези месеци доста напредна, но още е ниво Mid-Card. За второто място в мелето доста се бих замислил, но мача му с Мариан си го заслужава. И двамата ще представят двете шоута. Тук съм сигурен, че Мариан ще победи. Не вярвам Томи да надиграе Мариан по който и да е показател. Мариан е много по опитен пък и е по-добър. Съгласен съм с Тео че една загуба им повлияла доста и на двамата, но Мариан заслужава да спечели предвид загубите, които натрупа последните месеци. Така или иначе му е рано на Томи да се издига към Main Event-а. Може би година-две и ще е готов. Въпреки че съм за Rampage, залагам на Мариан.

SPONSORED Title Gauntlet Match
Cody Rhodes vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy vs. CM Punk vs. Christian vs. Bobby Roode
- Доста интересни имена в този мач за новата титла. В началото не ми хареса идеята за нея, а сега съм нещо като "деда знам". Дано пък да си променя мнението с времето. От тук виждам доста потенциални победители. Но бих заложил на Йоан, който напредва с Джерико. Свилката мисля да го поема под моето крило скоро и да го направя топ играч, защото има хляб в него, стига да има желанието да се развие.

Singles Match
Kevin Owens vs. Stone Cold
- Дали беше добра идея да дам Оуенс на Галин? Само времето ще покаже. За сега не оправдава очакванията, но е нормално. Не е играл от две години, ако не и повече. Агента държи доста добро ниво и се нуждае повече от победата. Ако успее да победи след PAIN би било идеално да отиде за някоя от mid card титлите. Много ми харесва как играе с Austin и тази година съм сигурен, че ако продължи да е постоянен, ще успее да вземе титла.

Singles Match
Ricochet Issues His Final Open Challenge
- Може би Васко ще е и сигурно ще победи.

Geor4, GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, GodNikolov and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty3/4/2021, 22:41

Доста достата, приятел!

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 L2kW1tI

FreeRiver, Yuliyan and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty3/4/2021, 23:34

NIGHT 1

ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. Ricky Steamboat - Както бях споменал още преди мелето в друга от темите, сблъсък между тези двамата на Пейн за някоя от главните титли е нещо, което силно искам да видя. Главно защото както е известно на всички, досега нито Дамян, нито Денката са получавали своя мейн евент рън, а представянето и постоянството им през годините е голямо. Не бих казал, че Дамян има чак толкова уникален прогрес за този времеви период, тъй като от години играта си му е на едно високо ниво. При Денката обаче, връщайки лентата назад около 2019, когато още съществуваха доста неща, които да изглажда по постовете, в момента почти не са останали трески за дялане. На микрофона дори и с образ като Стиймбоут, който не е прословут с уменията си в този аспект от wrestling-а, успя да изкара страхотни промота. За да не съм твърде постен в коментара си относно Дамян все пак, трябва да кажа, че промяната в образа на Оспри му донесе доста бенефити. Смятам, че тепърва има още да разгръща персоната си в различни посоки, защо ли не дори да направи нещо подобно на мен с Окада през 2018-2019. Самата вражда беше класическа, имаме страхотно противопоставяне на персонажите и мисля, че и мачът ще бъде един от най-добрите. Надявам се, че ще видим качествен инринг сторителинг и в хода на самия сблъсък както на миналия турнир. Най-справедливо би било да се реши според играта, това, че някой е шампион от един месец, не е никакъв довод за мен, другият по никакъв начин не е виновен за това. Успех и на двамата и дано поднесат един паметен PAIN мач.

Half-Hour: Singles Match
Minoru Suzuki vs. John Cena - Истинска чест за мен е да се изправя срещу @FreeRiver. Както съм казвал и преди, за мен този човек е представител на „елита“ на е-федърите и още от първите си дни по форумите се възхищавам на играта му особено във феда с измислените кечисти. Засега не сме имали истински сблъсък, изключвайки един-два мача по правилата на EWF, които в крайна сметка не предразполагаха към взаимна работа. Пейн е идеалната сцена за такъв dream мач да стане факт и за мен само това значи повече от която и да е титла или постижение. Много съм щастлив, че намерих себе си и в обувките на Минору Сузуки. Благодарение на образа и по-разнообразната му медия мога още по-силно да задействам въображението си и да представя по-разчупен продукт от този до момента. Не само това, но и както всички знаят, съм огромен фен на техничните стиф кечисти и Сузуки олицетворява точно този стил. Ривъра още миналата година беше запазил Джон Сина, но след безследно едногодишно изчезване, едва сега заигра с него. Смея да кажа, че се превъплътява перфектно в персоната му, а това не е никак лесно. Мачът е наистина специален за мен, беше истинско удоволствие да направим враждата, която спокойно може да продължи още месеци, без да се изчерпаме. Ривъра е дар за TNW и съм убеден, че няма да отстъпи с нищо, но и аз няма какво да спестявам в първия си голям мач със Сузуки. Нека по-заслужилият победи.

Opening Show: United States Championship Match
The Rock (c) vs. Sting - Мач, който лично аз не очаквах да се случи на Пейн. Определено да се биеш за US титлата на най-голямата е-фед сцена, която в последните 4-5 месеца беше изключително издигната от шампионите, е впечатляващо постижение. Дарка обаче беше постоянен, игра на прилично ниво и в никакъв случай не е поместен незаслужено в този сблъсък макар и кофти финиша с LAX. Самият билд към мача обаче не ми се стори толкова мащабен, не знам точно защо. Очаквах нещо пó така около персоната на Стинг, специално Дарка показа, че може да бъде креативен по време на отборния рън. Предвид казаното до момента, си мисля, че враждата ще бъде продължена и след това PPV. Относно победителя, според мен Теодосий е фаворитът, но защо и да не видим една от изненадите на Пейн?

Singles Match
Kurt Angle vs. Edge - Другият от мачовете, за които горя от нетърпение. Казвал съм го много пъти и преди, Адам е един блестящ играч, който след последните ми вражди в момента е най-големият ми dream опонент. За тези, които си мислят, че това е Марто... Без коментар, всеки с акъла си. Още обаче като направи този angle на последния турнир, бях сигурен, че ни е подготвил нещо вълнуващо. Според мен това, което прави с "The Fateful One", е топ материал във феда и ми е искрено тъпо, че за момента не се очертава да изживеем реванша с Гробаря, история, заради която дори бих върнал Окада по някое време. Играта му е ясна на всички, човекът просто знае как да изгради постовете си по перфектния начин за лично моите представи. Косьо пък е другият, с когото умирам да работим заедно. Откакто се е върнал, е сред най-активните, което също е похвално, няма слабо звено в играта му. Както и Скролъра спомена, оформянето му е превъзходно. Мачът ще бъде много оспорван и наистина нямам представа кой би могъл да спечели. Надявам се единствено решението да се вземе на база на смислени доводи. Третата среща в този кард, която има потенциал да открадне Пейн.

Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder (c) vs. Genata Family - Наистина аплодирам силно Славчов за желанието да играе на два фронта, макар и графикът леко да олекотява нещата. Той показа, че има какво още да даде дори и с Хоукинс, който развиваше около година и половина. Казвал съм го и преди, мисля, може малко да подобри оформянето на постовете си, не е толкова сложно. Но иначе играе повече от добре за отборната дивизия. Гената направи нещо доста загадъчно с Грамадата, Харпър и Роуън. Още съм видял прекалено малко, за да си оформя крайно мнение, но чисто booking-wise победа тук би му дала устремен старт. Славчов обаче заслужава също толкова да задържи титлите възможно повече време, така че е редно да се прецени според постовете на двамата, а там не мисля, че разликата им в нивото е значителна.

Unsanctioned Match
Triple H vs. Brock Lesnar - Мачът на хартия предполага много голямо зрелище, с тази стипулация и кечисти могат просто да се избият. Както обаче имат пълния потенциал да оставят една Пейн класика зад гърба си, така и е възможно мачът да се провали предвид сериозността на участниците. Хубавото е, че екипът постави сблъсъка им в първата вечер, което евентуално би им дало някаква по-приемлива отсрочка, отколкото ако турнирът се разтяга трета седмица. Шизо не знам точно защо се отказа от Walter, но Леснър е също стабилен избор за кечист. Не смея да кажа повече около него, тъй като и миналата година таях огромни надежди и си останах само с тях. Сев... Определено има много по-голяма нужда от победата тук и се надявам да даде всичко от себе си след Пейн, за да попадне в битката при големите.

Divas Championship 5-Way Elimination Match
Sasha Banks (c) vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Jordynne Grace vs. Kelly Kelly - Добре е, че ще има женски мач тази година, макар и в началото да бях против въвеждането на тази „титла“. Миа, Яниту и Вили обаче безсъмнено вдигат star power-а в дивизията. Повече няма какво да кажа тук, смятам, че Миа ще защити и дано остане във федерацията за постоянно.

Singles Match
Aleister Black vs. ??? - Не е лоша идея Ангел да има своя отделен Пейн момент, вместо да е в мултимен мач, в който няма никакви шансове. Знам кой е опонентът му и се радвам, че е решил да кръстоса саби с новобранец като 'Имейла'.


NIGHT 2

ME: TNW World Heavyweight Championship Match
"GOD vs. Godkiller"

Seth Rollins (c) vs. Dave Batista - Едногодишната история, пътят на двамата кечисти дотук и обратите между персоните им са наистина уникални. Откъм предистория няма по-изпипан мач в никой от двата карда. Макар че бях против решението Дерен да взима меле и нов Пейн мейн евент, няма как да отрека, че чисто като сторилайн нещата се наредиха много добре. Не заради някакво лично отношение или нещо друго, ами просто смятам, че откъм инринг представяне имаше по-заслужили, както и хора, които скоро не са усещали тръпката на мейн евента и можеха да получат тази възможност. Може би все пак в този мач ще видим това, което до момента не е показвал на ринга с Батиста. Откъм начин на описание и презентиране е ясно, че работите са перфектни. Джони, макар и да беше в миналогодишния мейн евент, за мен напълно заслужава отново да закрие турнира, все пак една година имаше суша откъм титли с изключение на едномесечен рейн с тага, а за играта му много пъти съм изразявал възхитата си особено когато разигравахме онези мачове през лятото на 2019. Забелязах, че може би с умисъл не са вкарали повече конфронтации в последните седмици, определено има някакво послание в това, а и миналото им вече говори достатъчно. Нямам никаква идея дали имат някаква предварителна уговорка, ако ли пък не - би било правилно в такъв мач, с логични завършеци в полза и на двете страни, да се определи победител спрямо показаната игра в двубоя.

Half-Hour: Singles Match
Hulk Hogan vs. Roman Reigns - Изненадващо. Повече от изненадващо беше за мен това, че Баев взема Хоган на първи акаунт. Мислех, че ще развива Hangman Page като главен персонаж. Промотата му обаче бяха много надъхващи, има откъм истории какво да се направи с Хоган, въпросът е на ринга какво ще успее да предложи, защото в това отношение Хълкстъра е един от най-трудните кечисти. Може би ще залага повече на описание на атмосферата в постовете си, не знам. Пешляко ми харесва, че все още не е загърбил Рейнс. От последния си рън с него насам досега не е имал толкова голям one on one мач. За момента просто трябва да продължи да го изгражда, докато не стигне отново мейн евент сцената, това е. Не съм много сигурен откъм кеч дали ще изнесат най-добрата продукция за вечерта, но откъм шоу и спектакъл определено могат да се доближат.

Opening Show: Intercontinental Championship Ladder Match
Johnny Adrenaline (c) vs. Shawn Michaels - Евала за стипулацията, определено с нея мачът се очертава още по-брутален. Макар и без особена история зад гърба си, безспорно противопоставянето между двамата си има своята символика с оглед на събитията отпреди години. Андрей според мен напипа перфектния кечист и за момента ми оставя повече от силно впечатление. Вярвам, че и с него скоро ще направим някоя знаменита вражда. Цекоки е страхотен IC champion и според мен тук ще защити пояса си, макар че Андро безсъмнено ще му се опъне много чисто игрово. Дано и той има времето и желанието да продължи активна игра през цялата година.

Firefly Fun House Match
Bray Wyatt vs. Kane - Стабилно се получи градежът около този мач. Нямаше нещо чак толкова „уау“ като моменти и т.н., но си продължиха историята като хората. Много ми е интересно какво са измислили за самата структура на мача и по какъв начин ще го презентират на е-фед читателите. Юлиян, доколкото разбрах и лично от него, в последно време му се губи мотивация за писане, но ако продължи да играе, представянето му ще бъде решаващо относно това дали ще се изстреля нагоре в карда. Петьо според мен е готов за нещо още по-голямо след Пейн и нищо чудно този мач да е трамплинът, който му е необходим в момента.

Singles Match
Drew McIntyre vs. Daniel Bryan - Като цяло съм хайпнат за мача, защото си мисля, че двамата ще се сработят много добре и ще изкарат една силна Пейн среща. Томи преди имаше лошия навик да прави постоянни смени с този и онзи, а за момента не се отказва от Дрю, което е добре. Макар и да имаше много контроверсия около участието му на мелето, съм на мнение, че е добре позициониран в карда. Браян все пак си е голямо име в TNW, а Мариан е още по-голям играч. Въпреки че това премятане на всички с напускането беше напълно излишно, играта му е близо до безупречна. Очаквам един корав сблъсък между двамата. Не съм сигурен дали Мариан ще отстъпи победата на младото или ще се бори със зъби и нокти за успеха, но от гледна точка на игра все още не смятам, че Томи го е стигнал.

SPONSORED Title Gauntlet Match
Cody Rhodes vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy vs. CM Punk vs. Christian vs. Bobby Roode - Общо взето, идеята около тази титла не ми допада много. Да, за парт-тайм играчите е окей, но за активните играчи... Не виждам реална полза. Защитаваш я на един турнир и после я носиш за украса на следващите два такива ли? Въпреки че би било много добре за някой като Йоан да спечели такъв сериозен мач на Пейн, самото царуване едва ли ще го издигне много. Затова и е най-удачно Вили да се поздрави с успеха в този мач. Относно останалите... Отдавна симпатизирам на Йоан като играч и според мен непременно заслужава издигане, ако задържи постоянството си. Славуцата за съжаление лятото ще прекъсва активното си участие, така че действително би се вписал добре в духа на тази титла. За Свилката, Майната и Яниту като цяло няма какво да добавя, според мен не са сред фаворитите по обективни причини. Иначе идеята за гаунтлет мач ми допада, почти не е било правено подобно нещо.

Singles Match
Kevin Owens vs. Stone Cold - Агента не разбрах от какво се разочарова. Не съм гледал играта на човека с Kevin, но не ми се струва, че е на ниво джобър, напълно достоен противник е и не е по-надолу от играта на Агента. Не ми хареса обаче, че се забави сериозно с писането в едното шоу, дано не се повтаря повече. Предполагам, че ще видим един добър мач за мидкарда на Пейн.

Singles Match
Ricochet Issues His Final Open Challenge - Интересно ми е да видя дали Рикошет най-сетне ще пречупи проклятието, което го е надвиснало във феда от години. Евала на Ерик, че не е възразил да загуби толкова поредни пъти, малко хора биха се съгласили.

GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, GodNikolov, JohnnyZ, Scroller and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty4/4/2021, 02:10

ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. Ricky Steamboat

- Честно казано не ми хареса ранния build на тази вражда. Като първия ever Elite шампион Ospreay не трябваше да бъде унижен по такъв начин от завръщащия се Steamboat, още повече пред новосформирания му stable, и по мое мнение малко го нарани като шампион. Разбирам идеята, но поне на мен не ми се понрави. Това е единственият минус, който мога да изтъкна по отношение на съприкосновенията им, защото иначе усилието и добрата им игра са очевидни. Очаквам много силен мач на турнира и победителят да се определи от това кой ще покаже повече в постовете си, макар да мисля, че на Дамян да му е рано да drop-ва.

Half-Hour: Singles Match
Minoru Suzuki vs. John Cena

- Наистина dream среща за мнозина от юзърите и трудна за прогнозиране. Абсолютен сблъсък на стилове по отношение на кечистите им и силен кандидат за MOTN. Build-ът беше добър, Rainmaker превърна Minoru Suzuki в най-злия кечист в TNW, а образът на Cena приляга на River-a. Нямам търпение за звездната му ентрада~!

Opening Show: United States Championship Match
The Rock (c) vs. Sting

- Darka напълно заслужи title shot-а си след като съживи tag дивизията през последните месеци и си личи, че е надъхан със Sting, но бих искал да разгърне образа му малко повече, преди да се окичи със злато. Все пак ако покаже нужната игра със сигурност може да си тръгне с титлата, но Teodosiy е на много стабилно ниво с The Rock и според мен ще запази.

Singles Match
Kurt Angle vs. Edge
- След силния си run с Rick Rude Косьо продължава да държи летвата и с Angle. Като Jake The Snake имах индивидуални мачове и с двамата user-и, като в единия Adam беше в ролята на DDP и ми направи впечатление вниманието му към детайлите. Харесва ми как гради образа на Edge, макар и да е нестандартно, защото прави sense спрямо историята му с 'Taker в TNW. Наистина не знам как да прогнозирам изхода и също се надявам успехът да иде при онзи, който покаже повече. Очаквам Edge да играе мръсно и отново да използва разни "свръхестествени" трикове, за да разклати психиката на Angle, който остава да видим дали ще поддаде.

Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder (c) vs. Genata Family
- Гената набра инерция след промяната в образа му, единствено не ми се нрави, че използва това име на отбора си и в самата игра. Съдейки по показаното в мачовете ни наскоро (vs Breezango, Fandango) Славчов може би е фаворит, но ще срещне конкуренция и не изключвам смяна на титлите.

Unsanctioned Match
Triple H vs. Brock Lesnar
- Дано двамата да имат нужното свободно време, защото може да се получи качествен мач. Клоня към победа за Сев.

Divas Championship 5-Way Elimination Match
Sasha Banks (c) vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Jordynne Grace vs. Kelly Kelly
- Тук борбата ще е между трите дами. Най-вероятно Sasha ще запази, за да се утвърди като лицето на женската дивизия след завръщането си.

Singles Match
Aleister Black vs. ???
- Възможно място за поява на Бранда v2.0. Васко би бил добър опонент за Ангел, който продължава да надгражда и получи роля малко по-нагоре в card-а на Adrenaline преди известно време (в битка за IC титлата). Бих искал Black да спечели на първия си Pain, но ако планът е именно да се изправи срещу Booker, то една мръсна победа за Бранда и може би продължение на събитията по-нататък е логична.

Pre-Show Match
George Floyd Memorial Battle Royal
- Не знам как да коментирам това, само ще се моля да не видим някоя грозна расистка проява. Молбите ми не бяха чути.

ME: TNW World Heavyweight Championship Match
"GOD vs. Godkiller"

Seth Rollins (c) vs. Dave Batista

- Изключителен потенциал за MOTY. Фен съм на това, което успяха да спретнат миналата година и несъмнено финалът на цялата вражда ще е епичен. Имаше известни забавяния на HCTP и седмиците след това, които до някаква степен повлияха негативно, но съм сигурен, че не са били нарочно. Все пак има доста по-важни неща от е-феда, затова не съдя без да знам. Фактите са, че на по-миналия Rampage Johnny изнесе едно от най-добрите промота, които някога съм чел, а deren също не му остана длъжен миналата седмица. Ще гледам да проследя цялата среща от-до, не е за изпускане.

Half-Hour: Singles Match
Hulk Hogan vs. Roman Reigns

- Тук ще има зверски бой и качеството е гарантирано. Не знам дали някой може да влезе в ролята на Hulk Hogan по-добре от Баев, а Пеши е изключително нахъсан с Reigns. Прогнозата ми е край на лошата серия на Scroller, което да го приближи с една крачка към Световното злато.

Opening Show: Intercontinental Championship Ladder Match
Johnny Adrenaline (c) vs. Shawn Michaels

- Стипулацията ми допада и съм сигурен, че ще спретнат нещо феноменално. Стабилен начален reign на Цецо, който винаги има идеи, а отделно е сериозен и отговорен към играта и напълно заслужава да е шампион. GOAT ще бъде много, много труден съперник, но имайки предвид скорошното му връщане на Michaels мисля, че смяна на златото ще се отрази негативно и на двамата. Надявам се Cekoki да запази и да продължи да вдига престижа на титлата.

Firefly Fun House Match
Bray Wyatt vs. Kane
- EMBRACE THE HATE.

Singles Match
Drew McIntyre vs. Daniel Bryan
- Ключовият мач за това как ще протекат събитията в TNW следващия месец. Браво и на двамата, увеличиха интереса към предстоящата битка между шоута. Чисто игрово Мариан е фаворит, но има доста евентуални изходи от тази среща, които ми идват на ум. Ще е изключително интересно ако има замислен някакъв screwjob от страна на някой от GM-ите на седмичните шоута, което още повече да спомогне за оформянето на двата отделни roster-а като вражески настроени един към друг. От Томи очаквам много и да опровергае doubter-ите си. Играта му може да не е перфектна, но го виждам на едно upper midcard ниво и поне според мен голяма част от критиките спрямо него изобщо не са на база представянето му.

SPONSORED Title Gauntlet Match
Cody Rhodes vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy vs. CM Punk vs. Christian vs. Bobby Roode
- Има доста разногласия относно дали тази титла трябва да съществува. Лично на мен ми е интересно как ще бъде изградена, така че на този етап съм за. Има потенциала да бъде нещо значимо, за което не се дава мач просто така, следователно защити само на най-големите турнири. Дали може да повлияе зле, ако я държи активен играч - да. Но смятам, че има и начини нещата да се получат. CM Punk и заимстваните постове... ясна работа. Честите смени на Moneymaker/Glorious_One намалят шансовете му тук. Все пак ми хареса, че успяха да го обърнат в angle и по този начин да въведат Roode. Christian би бил добър избор за пръв шампион, но мисля, че някой измежду първите три имена ще спечели.  

Singles Match
Kevin Owens vs. Stone Cold
- И двамата има накъде да се подобряват, имаше и известно забавяне на Rampage. Ще заложа на Агента и скоро го виждам в картинката за US титлата, особено след триумфа му над Cody Rhodes.

Singles Match
Ricochet Issues His Final Open Challenge
- Второто възможно място да видим Букър и компания, но се надявам да не е тук. Дано всичките загуби на Ricochet, особено като вече не е 2-ри акаунт, да са със storyline цел и на Pain нещата да се обърнат. Играчът с него си има и оформление на постовете, и идея в играта, така че ще стискам палци да грабне "изненадваща" победа.

GOAT, Don't cross Rhodes!, deren, JohnnyZ, Cekoki, Scroller, Skrolins and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty4/4/2021, 04:56

NIGHT 1

ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. Ricky Steamboat

- Ситуацията около този мач е доста странна. Впечатленията са ми хем добри, хем лоши. Хубаво е, че Дамян най-сетне държи Main Event титла, но пък човек като се замисли трябваше да спечели WHC-то още на RTP и донякъде може да те е яд, че не получи своя шанс, когато таймингът бе перфектен. Важното е, че все пак най-сетне е на върха на хранителната верига. Проблемът е, че освен Петьо и Дамян аз други образи, които са изградени достатъчно за ниво Main Event не виждам. Steamboat е доста далеч от това да бъде такъв. Не одобрявам, че Денислав точно сега получава този push out of the blue - все пак е PAIN - и то с толкова нов образ. Липсват като цяло тези звезди в ростерите, които да крещят "Аз трябва да съм световен шампион". Дори не говоря за игра, а за storytelling.
- Относно самата вражда - стандартен build-up, от който човек не може да се оплаче. Самият мач предполагам, че ще бъде на добро ниво и времето ще покаже дали и двамата ще играят толкова добре, че да направят една истинска класика. Способни са на това и очаквам да се раздадат на максимум. Дамян не трябва да губи титлата толкова скоро, имайки предвид целият труд през годините, разказаните истории и самото пътешествие на Ospreay до това най-после да бъде на това ниво. Заслужава поне едни 3-4 месеца с титлата. Самият Денислав също за мен трябва да направи повече, за да си заслужи категорично пояса. Може той да бъде буукнат като човека, който след тези споменати 3-4 месеца отнема титлата на островитянинът.

Half-Hour: Singles Match
Minoru Suzuki vs. John Cena

- Едно време си мечтаехме едва ли не тези да се борят за най-престижното злато на Total Nonstop Wrestling, а сега се срещат на PAIN един срещу друг в напълно различни роли и по-ниско в карда, отколкото предполагахме, че ще бъдат. Странно ми е, че ще гледаме Suzuki - Cena, а не Okada - Cole, но поне преди време получихме шанс да погледаме мач между двамата, макар и да не бе точно така, както ни се щеше (традиционен PPV мач, не просто описване чрез един пост). Очевидно е, че двамата желаят да работят помежду си, така че очакванията са ми доста високи.
- Враждата получи солиден градеж, включително и много добро промо, което е чудесно допълнение и хайпва сблъсъка с една идея повече. Не виждам как Cena ще спечели, тъй като Suzuki определено се нуждае от победата, пък и ще се позволи при негова победа враждата да продължи или да бъде възообновена в бъдеще [Някои биха казали, че това може и да стане при победа за Cena, но не ми звучи толкова добре]. @Rainmaker трябва да натрупа инерция, тъй като го виждам в идните месеци отново замесен в картинката за главната титла. @FreeRiver от друга страна няма да бъде наранен от някоя достойна загуба след дълъг, страшно труден мач. Има накъде да развива образа си, пък и ако трябва да бъда честен, то не съм сигурен дали в дългосрочен план ще има желанието да е все още активен all-timer или ще се завърне към редките прояви.

Opening Show: United States Championship Match
The Rock (c) vs. Sting

- Смяна на шампиона точно на този турнир в точно този момент не трябва да има. Дарка какво да доказва, така че за мен влиза в двубоя като аутсайдер... донякъде. Също така Теодосий съвсем наскоро стана шампион и ще е лош буукинг месец по-късно да я дропне.  Видяхме го с интерконтиненталната титла, където е способен да издигне мид-кард златото с едно ниво нагоре, така че и в този случай ако получи шанс, то може да направи събитията около US-а по-вълнуващи.
- Окей build, с нищо не се отличиха, но мисля, че евентуално с някой бонус месец след PAIN могат да са малко по-креативни. Дарка тепърва предстои да ни покаже идеите, които има за Sting. Едва смени LAX, така че ще трябва да сме малко търпеливи. Надявам се, че е намислил някои работи. The Rock продължава малко по малко да се развива и превръща в голямата звезда, която беше в WWE в prime-а си. Промотата на Теодосий продължават да са впечатляващи, а те безспорно са най-силната част от играта му, което неминуемо вдига качеството на враждите му поне с малко. Не съм сигурен дали самият мач ще предложи кой знае какво. Предполагам най-малко мачът ще бъде на средно ниво, но ако играят на максимумът на възможностите си може да бъде доста добър. Дано заложат на поне малко mind-games, като това най-вече се отнася за Дарксайдера.

Singles Match
Kurt Angle vs. Edge
- Старата школа в мач, който не се бута в очите на хората и има потенциалът да бъде не само най-добрият за вечерта, но и сред топ 3 на двете вечери. Оформяне на постове, промота, атаки, мачове... Имат от всичко. Ако форумът има нови посетители, то непременно те трябва да видят какво предлагат тези двамата, защото то наистина може да бъде поучително. Няма как да се отрече, че те разбират е-федовете напълно и историите, които са разказвали преди и продължават да разказват служат за пример.
- В коментара си @Rainmaker спомена активността на Косьо и е редно, след като съм го критикувал в миналото за този аспект сега пък да го похваля. Откакто се завърна наистина е максимално близо до Prime Kosyo и ако продължи така, то нищо чудно Андрей при първата открила се възможност да го предложи за завръщане като главното лице на компанията. @Adam също ме изненадва колко е мотивиран. Седмица след седмица е постоянен. Постоянството не само тук, но и в живота като цяло може да бъде най-силното качество на даден човек. Мисля, че стана ясно, че очаквам много, така че приключвам със суперлативите тук.

Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder (c) vs. Genata Family
- Genata Family е интересна концепция и подобни креативни деяния трябва да виждаме повече от Гената. Не знам дали идеята е изцяло негова, но имайки предвид, че за singles титлите точно в този момент няма как да се намеси, то отборните са перфектният шанс за него да развие образа си още повече, като се възползва максимално. Пред него се изправя човек, който изглежда щастлив от факта, че се справя толкова добре в отборната дивизия и ако мога да похваля екипа за едно нещо, то то е, че малко или много кара определена част от форума да иска отборните титли. Трудно ми е да преценя кой трябва да спечели, така че ще изчакам да видя играта им, но колкото и Славчов да заслужава да ги задържи, то факта, че Гената играе с първи акаунт може да окаже своето влияние. Определено Гената се нуждае от инерцията при победа в този сблъсък. Сложен за прогнозиране мач със сигурност.

Unsanctioned Match
Triple H vs. Brock Lesnar
- Притесненията на всички хора тук са дали ще бъде изигран навреме. Ако пък се изиграе човек ще се запита дали ще е в последния момент и качеството ще бъде по-ниско, отколкото трябва да ни предложат. PAIN е, ще бъда оптимист. Мисля си, че ще се раздадат. Не знам дали приказките в чата са показателни, но вярвам, че имат достатъчно мотивация, за да се раздадат на толкова специален евент.
- В тази вражда и двамата ни показаха общо взето типичните си страни, като не мисля, че някой изпъкна повече пред другия в положителна светлина. В моите очи каквото ще се доказва ще е на ринга и самият build няма да окаже някаква тежест върху резултата. Най-логично е Сев да спечели и да се пробва да си създаде momentum.

Divas Championship 5-Way Elimination Match
Sasha Banks (c) vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Jordynne Grace vs. Kelly Kelly
- Ra's al Ghul не е бил съживяван, колкото Divas титлата. Няма я няколко месеца и пуф - от нищото някоя от жените се сеща, че иска да играе с кечистка, вика още една-две, двама-трима от мъжете се записват, дивизията издържа 3-4 месеца и се разпада. После целият този процес се повтаря. В този мач има стабилна бройка диви, но поради историята на дивизията не изпитвам огромен интерес, като това не е с цел да обидя труда им. Такива са обстоятелствата. Тук има добри играчи, а след като PAIN ще продължи две седмици, то фактът, че има толкова участнички не е притеснителен. Предполагам, че шампионката ще запази и Alexa Bliss ще се бие 1v1 с нея на следващото PPV, но няма да се изненадам, ако се бъркам жестоко.

Singles Match
Aleister Black vs. ???
- Ами като гледам... Най-логично е Васко да бъде в този мач. Няма какво толкова да се коментира. Победа за Black.

Pre-Show Match
George Floyd Memorial Battle Royal
- Очаквам няколко човека да си направят ташаци тук. Нищо голямо, просто малко лигавщини, които да подгреят вечерта.



NIGHT 2

ME: TNW World Heavyweight Championship Match
"GOD vs. Godkiller"

Seth Rollins (c) vs. Dave Batista

- Не е добре положението, когато трябва някой да намери всички сегменти свързани с враждата и да ги обясни, за да накара хората да говорят по-положително за срещата. Виждам го като лоша реклама. Ако нямаше критики, то това можеше да стане като добро писмено промо, но самите хвалби на Андрей за това как се е поразровил и това е историческа вражда и т.н. просто не говорят добре. За мен това е сигнал, че са осъзнали какво впечатление е оставено у хората, след като се каза, че титлата не е важна. Няма нищо лошо в осъществяването на този мач... само че ако е в Half-Hour, а не тук.
- Като говорим за враждата, то няма как да не кажа, че е добре направена и развитие в образите им има. Променят се с времето, като размяната на ролите определено е добра. Проблемът е, че те трябваше да се срещнат най-много в CO-ME, не да оглавят втората вечер. След като идеята е всичко да кулминира на "The Grandest Stage of Them All", то Джони нямаше нужда да взима световната титла. @JohnnyZ няма лошо да е замесен за световната титла, но ако имаше мач с Дамян, например, а не отново с @deren. Самият @deren пък с нищо, по мое лично мнение, не е заслужил да оглави два PAIN-а, а ако вземе и второ WHC ще е прекалено вече. Не бе играл прекалено дълго и получи златото веднага при завръщането си. Оправданието с предни прецаквания важеше за първия рейн, който лично на мен в по-голямата си част ми хареса. Да, категорично тук говорим за възползване от получената власт, дори и някои да не смятат, че това е така или да не искат да го осъзнаят. Самият мач може би ще е добър за четене и може дори евентуално да се превърне в класика, кой знае, но като предварителен хайп е по-лош от повечето главни сблъсъци на PAIN през годините.

Half-Hour: Singles Match
Hulk Hogan vs. Roman Reigns

- Half-Hour идеята за мен е крайно безсмислена, така че не придавам автоматично повече значение на даден HH мач от някой си друг, който е между opening-а и ME-та, но все пак идеята е даден мач да е сред трите най-важни през нощта, а не разбирам как Hulk Hogan и Roman Reigns може да бъде по-важен от Bray Wyatt - Kane или дори Drew - Daniel, който е между кечисти от два различни бранда. Някои биха нарекли моето чист "nitpicking", но все пак се намеква, че се отделя внимание и на малките детайли и това ми направи впечатление.
- Най-накратко - серията на @Scroller от загуби на PPV-та приключва, тръгва си с победата, почва да се гради като голямо име, Баев се забавлява с образа на Hogan, двамата правят солиден мач и общо взето това е. Донякъде е странно, че Баев играе с Hogan на първи акаунт, но определено си му пасва да го играе.

Opening Show: Intercontinental Championship Ladder Match
Johnny Adrenaline (c) vs. Shawn Michaels

- Шансът на @Cekoki да си отмъсти за гаврата преди години. Говоря за най-голямото прецакване в историята на TNW, а може би и на е-федовете. Алчността на Андрей бе показан пред целия форум, но не ми се вярва и този път да е толкова подъл. Цецо си заслужи титлата и заслужава да я държи поне още едни два месеца.
- Историята не е впечатляваща, но стипулацията е в голям плюс тук. Точно в подобен мач бих очаквал да покажат най-доброто от себе си. Цецо се нуждаеше от тази титла както, за да получи заслуженото, така и да се вдигне психически още повече. Раздаването му преди да я вземе не бе незабелязано и самото ѝ спечелване си мисля, че го е вдигнало още повече духом и му дава надежда, че може да се изкачи много нагоре с Johnny Adrenaline. Като говоря за игра с даден кечист, то Андрей когато избира някой old school кечист общо взето през повечето време нацелва когото трябва. Michaels си знаех, че ще му пасне още когато разбрах, че обмисля да го запише. Чисто като игра не знам кой кого ще надделее, но @Cekoki трябва да си тръгне оттук като шампион.

Firefly Fun House Match
Bray Wyatt vs. Kane
- История, която продължава вече около пет месеца. Според мен имаше нужното количество обрати, имаше качество в сегментите и идеите, които имахме през цялото това време бяха разнообразни. Не искам да навлизам в детайли, тъй като тези, които са чели са наясно с нещата и си имат изградено мнение. Отвличането на Paul Bearer в последния епизод на Adrenaline подсказва, че ни предстои нещо голямо. Остава само то да бъде видяно.

Singles Match
Drew McIntyre vs. Daniel Bryan
- Нито за Мариан е добре да загуби Томи, нито обратното. Като цяло basic вражда между кечисти от два различни бранда. Не знам какво мога да очаквам, защото Томи в някои мачове е добре, в други малко ме разочарова и липсата на някакво постоянство прави мачът непредсказуем. Ако ще го градят за мид-кард шампион в блзикото бъдеще, то трябва да победи. На Мариан загубата няма да му се отрази добре, но екипът ще трябва да прави избор между изграждане на бъдещето или запазване на репутацията на миналото каквато си беше. Важно ще бъде при гласуване на победител, ако ще има такова, да се вземат всичките тези неща под внимание + играта. в дадената битка.

SPONSORED Title Gauntlet Match
Cody Rhodes vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy vs. CM Punk vs. Christian vs. Bobby Roode
- Титла, която в моите очи няма никакъв престиж. Не искам да омаловажавам самите играчи, защото тук има добри имена, които или са постигнали много или едва сега започват пътя си към спечелването на отличия. За мен който и да спечели няма как да бъде добър шампион, тъй като самата титла ще бъде защитавана 4 пъти в годината, ако въобще не бъде пенсионирана до другия #PAINSZN. Няма да съдя никой от тях по това как са с титлата, а по това как се представят, ако играят редовно. Нямам си и на представа кой може да си тръгне като шампион, но нека най-добрият победи.

Singles Match
Kevin Owens vs. Stone Cold
- Има какво да се желае. Има неща, които трябва да изпипат. При Агента става на въпрос най-вече за активността, но и чисто игрово трябва да ни покажат нещо по-добро този път, за да бъдат засипани с похвали. Не е като да нямат капацитета да го направят.

Singles Match
Ricochet Issues His Final Open Challenge
- Ерик заслужава да направи някоя победа този път. Дано е замесен и в добър мач, за да е още по-сладка.

GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Dimarata, Cekoki 2.0, Cekoki, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty4/4/2021, 20:29

Отне ми много години за да може снимката да има същата тежест и тук, каквато има извън форума Smile

Spoiler:

Приятна игра, момчета! Играйте така все едно това е последният Pain в историята.

JohnnyZ, Tommy End and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty5/4/2021, 05:03

ME: TNW World Heavyweight Championship Match
Seth Rollins (c) vs. Dave Batista:
Ако трябва да бъда напълно честен, не смятам, че има по-подходящ мач, който да закрие PAIN. История, продължила толкова дълго време, претърпяла такива обрати и преминала през какви ли не сценарии просто заслужава да получи своя подобаващ финал. А какво по-подходящо място от главния мач на най-голямото събитие в годината? В последната една година с Deren успяхме да сътворим нещо, което ще се помни години наред. Нещо, което ще остане в историята. Лично аз смятам, че щеше да бъде престъпление нещо подобно да не завърши по грандиозен начин. Заслужавам ли да отида на PAIN като Световен шампион? Да! Заслужавам ли да закрия PAIN за втора поредна година? Отново да! Защо? С риск да прозвуча егоистично, смятам, че с времето съм се доказал като един от най-способните и постоянни играчи тук и заедно с още няколко човека, в това число и Deren, носихме TNW на гърба си през изминалата година. Колкото до това дали Световната титла остава на заден план: По един или друг начин Rollins vs. Batista трябваше и щеше да оглави турнира. По-престижно ли щеше да бъде Световният шампион и победителят от RTP мача да се изправят един срещу друг в Half-Hour или Opening? Не мисля! Или пък да откраднат момента на Дамян и Денката в главния мач на първата вечер? Сигурен съм, че при този сценарий критиките щяха да са два пъти повече. Този мач се намира точно там, където му е мястото, а именно в Main Event-a. Желая успех на Deren и нека по-добрият победи!

P.S. Коментара ми за останалите мачове от card-a ще можете да чуете в "Подкастът на Хемогените" малко по-късно днес.

GOAT, Don't cross Rhodes!, deren, Cekoki, Scroller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty5/4/2021, 06:12

GOD написа:
Заслужавам ли да отида на PAIN като Световен шампион? Да! Заслужавам ли да закрия PAIN за втора поредна година? Отново да! Защо? С риск да прозвуча егоистично, смятам, че с времето съм се доказал като един от най-способните и постоянни играчи тук.

Това изказване ще подразни много хора. Току-що си спечели няколко нови недоброжелателя, но братко, това е самата, чиста истина.

Моите експертни анализи и топ прогнози също ще можете да чуете при Мариан "Малкия пакет" Николов и неговия "Подкаст на хемогените".

deren, JohnnyZ, Tommy End, Blue Justice and VaskoMetalista харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty5/4/2021, 17:45

Първоначално не исках да споделям каквото и да е мнение по коментарите за своя двубой, тъй като смятам, че потребителите не одобряващи моя booking style ще имат едно на ум, когато трябва да изказват мнението си двубой в който участва моя милост, но мненията на  @Yuliyan ,  @Teodosiy и  @YesMan промениха решението ми. Говоря точно за това, че престижът на Световната титла е наранен по някакъв начин. Адресирам това, защото за разлика от други хора, които се изказаха по мой адрес, това е обективна критика и смея да твъдя, че момчетата имат правото и доводите да застанат зад нея. Все пак, ще се надявам при моята аргументация да им изясня и своята гледна точка, без да имам намеренията да им натъртя своето мнение.

-Въпросният проблем с престижа на дадена титла, която участва във вражда продължила сериозен период от време се крепи на страха, че личните взаимоотношения на човек "X" и човек "Y" са по-сериозен мотив за двигател на срещата/враждата, отколкото желанието за спечелването на голямото злато. В този случай, цялата тази промяна, която изпитаха Rollins и Batista през последните 12 месеца поставя техните противоречия на пръв план, но това за мен не е така. Тук ще изясня нещо с което симпатизаторите на тази теория едва ли са толкова запознати по простата причина, че не е тяхно задължение да следят символиката на чужда вражда толкова изкъсо (по никакъв начин не ви виня за това, не сте длъжни да го правите)

Още в първата част на нашата вражда целта на Batista беше да докаже на цялата аудитория, че той все още е годен за най-високото стъпало на федерацията. Самият начин по който той си осигури въпросния двубой на GBB бе чрез атака в гръб, възползвайки се от изграденият образ на Rollins, познат още като "Mainstream Babyface", или както аз споменавах в промотата си "фалшив герой". Още в първите сегменти след това, Dave адресира как Rollins е бил този фабричен  манекен, държащ Световната Титла именно заради своите маски под които се е прикривал през цялото това време. За кратък период от време Batista се превърна в Цанов, изобличавайки вътрешните демони на своя опонент, чиято идея винаги е била да е притежател на  Световната титла криейки се зад своите манипулативни и лъжливи завеси. Всички тези думи на Dave щяха да попаднат в категорията на конспирацията, ако Seth най-накрая не реши да разгърне въпросните завеси и да покаже истинската си същност на света. Осъзнаващ, че най-ценното му - Световното отличие вече е зад гърба му, той вече няма нужда да бъде тази личност на която се е преструвал толкова години наред. Така се ражда и егоистичният, арогантен образ на Месаята (ескалирал по-късно в самия Господ, но и до там ще стигна) След лято в което Rollins минава през различни опоненти, идва време той да атакува един уязвим Batista, който наскоро бе загубил своето най-ценно нещо, което го крепеше на върха на пиедестала. Там вече идва познатото за всички Дяконско време, което ви е пределно ясно, тъй като тогава форумът беше в изключителен разцвет. Идва време за раздялата, която се случи именно в мач за WHC-то на Temple Of The King. Seth бе толкова близо до това да докопа нещото, което толкова много желае, но този път царувайки със своя реален образ, а не с този, който бе разчупен от Batista в главния мач на Pain. Точно преди да докосне златото обаче...Dave дойде на себе си и отне за пореден път мястото на Seth до трона. След раздялата Batista вече бе готов, той бе готов да се превърне в точно това Животно с което ние сме свикнали. Това беше вратичката, която ми бе нужна за да родя този образ на машината, на 'голямото куче'. Batista бе такъв какъвто никога до сега, той бе доминатор печелейки Road To Pain, скуашвайки Lashley и MVP на следващия турнир (тези които са чели мача ми с Антоан ще осъзнаят, че от три поста, Dave влиза в последния и пречупва съперниците си за секунди). Дупката в която Batista не може да се състезава за WHC-то (периодът между RTP и Pain) пък бива прекрасният момент Rollins най-накрая да се върне на мястото от което бе свален преди близо 12 месеца. Сега обаче идва големият въпрос, може ли Rollins да направи това, което не успя в предните два пъти? Да, Seth е световния шампион, но когато Batista не е около него. Замислете се, мачът на HCTP бе първият в който Rollins не бе обвързан с Dave докато титлата е заложена и реално успя да направи това, което правеше месеци наред през 2019-а. Битката между Batista и Rollins не е само лично взимане даване, тя се крепи на слава, на престиж, на това дали Seth може да бъде лицето, когато неговият покровител дебне под него. А всички много добре знаем, че няма по-добър показател от whc-to за това кой е най-отгоре. Rollins направи звяр, той отключи кутията на пандора, Dave не е същият човек от преди година, това е същинско чудовище.

Разказвайки замисъла на историята нямам за задача да ви променям мнението. Отделих времето да напиша това по-горе, защото си струва вашите коментари да бъдат уважени и да бъдат разгледани, надявам се гледайки нещата от тази страна някои въпроси са намерили своите отговори Smile Световната титла никога не е била средство или допълнение, тя е причината тази игра на тронове да съществува. Благодаря за вниманието.

GOAT, Dimarata, GodNikolov, JohnnyZ, Yuliyan and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty18/4/2021, 19:53

ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. Ricky Steamboat
- Беше ясно,че Дамян няма да загуби титлата точно на този етап, но двамата с Денката направиха максимума да запазят интереса към сблъсъка си. Определено достойно представяне за Main Event сцената. Не очаквам двамата да се срещнат отново 1on1 обаче. Някакси си представям Оспри срещу различни опоненти, или пък ако Рики остане в надпреварата, ще е по-интересно да се сформира някакъв тип "Тройна Заплаха". Но това е някаква фантазия за бъдещето - огромно браво и на двамата.

Half-Hour: Singles Match
Minoru Suzuki vs. John Cena

- Пак ще кажа,че някак все още не мога да свикна да виждам Ривера със Сина. Психарските образи му "седят" по-добре, и обезателно ако цъкаше с Мат Харди (например), щеше да има повече големи моменти и във враждата, и в мача. Но.. да не се отплесвам, все пак оценката ми за мача е положителна. Двамата се раздадоха на 100%, нямаше нито едно слабо звено. Може би Ривер-а трябваше да ползва повече финишери, за да създаде повече напрежение с последните си 1-2 поста, но това мога да изтъкна като единствен недостатък.. макар че все пак е част от идеята и е предварително изговорено между тях предполагам. Честито на Рейнмейкър-а за победата.

Opening Show: United States Championship Match
The Rock (c) vs. Sting

- На Дарк-а му е адски рано за титла и честно казано не смятам,че ще запази музата и интереса си да цъка със Sting. Поглеждайки към мача обаче, направи всичко по силите си за да си създаде як момент на Pain, и да дръпне напред дори при загуба. Игра бързо, игра с мотивация, постара се. Същото мога да кажа и за Тео. Ще е хубаво да ги видим в още поне един дуел, имат баланс помежду си и явно комуникацията между тях върви.

Singles Match
Kurt Angle vs. Edge

- По-добре е да си спестя коментара, тъй като напускането на Adam ме жегна. Дори да нямам никакъв личен контакт с него, ми беше сред любимите играчи във форума и имаше още много,много,много да покаже, и хора, с които щеше да направи скандално яки вражди. Така че - браво на Косьо за победата, но ще приключа с това.

Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder (c) vs. Genata Family

- И двамата играят с огромен хъс. Точно от такива хора има нужда отборната девизия. Смятам,че съвсем скоро ще дойде момента и на Гената да държи таг титлите, само още малко "ошлайфане" трябва. А Славчов си е безкомпромисен, за пореден път показва страхотно представяне и някакси започвам да не си представям таг-а без неговото присъствие там.

Unsanctioned Match
Triple H vs. Brock Lesnar

- Хубаво е,че мачът се озова във вечер 1. Много се проточи във времето и наистина не мога да си обясня защо се случва винаги такова забавяне при тях. За сметка на това, не мога да кажа нищо лошо за качеството. Дори напротив. Показаха адски стабилна игра. Не смятам,че Леснар е кечистът за Шизо обаче. In the long run, не мисля,че ще му е лесно да се развие. Честита победа на Сев, в случая абсолютно заслужена.

Divas Championship 5-Way Elimination Match
Sasha Banks (c) vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Jordynne Grace vs. Kelly Kelly

- За мен беше абсолютно удоволствие да играя в този мач, макар че с Кели вече нямам какво толкова да покажа. Постарах се, тъй като уважавам труда и на останалите. А те не вложиха малко. Особено е похвално това,че момчетата бяха толкова активни. Евала! Очаквано МиЛето си запази титлата.. няма по-подходящ образ, който да поддържа женската девизия. Ще бъде хубаво, ако се включат още момичета, за да просъществува проекта. Интересен бе финалът между другото. С нетърпение чакам да разбера какво ще се случи със Саша занапред.

Singles Match
Aleister Black vs. ???

- Най-накрая победа за Angel. Мачът си беше слаба бира, но постигна основната си цел - лек push за Aleister Black. Дали той ще може да се възползва и дали естествено ще му бъде предоставен някакъв shot за по-нагоре в card-a е отделен въпрос.

Pre-Show Match
George Floyd Memorial Battle Royal

- Като видях победа за Noober-T, се бях подготвила психически не само да драсна негативен коментар в темата, но и 1 година да чета как Васко се хвали,че е победител втори акаунти. Така де.. адски много се изкефих, когато видях screwjob-a. Гената се старае адски много, и ето че усилията и постоянството рано или късно дават плод.

***


ME: TNW World Heavyweight Championship Match
"GOD vs. Godkiller"
Seth Rollins (c) vs. Dave Batista

- Страхотен Main Event и страхотен край на историята между двамата. Тъй като вече стана ясно,че deren напуска не само екипа, но и като играч - мога само да го поздравя за това,че постави на първо място Pain и след това hype-a покрай личното си решение. Все ми се ще да е fake като напускането на Мариан, но не вярвам, тъй като много му се насъбра от гледна точка на hate-a, който се изливаше върху него. Абсолютно ненужно. И разбирам,че вече съвсем не му е и до админския пост, и до писането на постове. Няма по-подходящ финал на неговата "история" за момента от мач с Джони. Бяха класа отвсякъде. Който и да е следващия опонент на Ролинс - ще трябва да запълни огромно място, което deren оставя в този момент.

Half-Hour: Singles Match
Hulk Hogan vs. Roman Reigns

- Трудно е да се цъка с Хоугън, поне аз не бих посмяла. Така че първо - евала за усилието, което положи Баев. Знам,че в момента дори не му е чак толкова до игра, но се представи на ниво. Пеши най-накрая затвори цикъла от загуби, и тази му победа е глътка чист въздух. Време е да го видим с Рейнс обратно по-нагоре в card-a. Мисля,че alliance-a с TNM ще спомогне за това. Изглежда обещаващ стейбъл.

Opening Show: Intercontinental Championship Ladder Match
Johnny Adrenaline (c) vs. Shawn Michaels

- Обожавам Ladder Match-ове, и наистина се радвам,че имаше такъв stipulation на турнира. Един от най-приятните мачове за четене и от двете вечери. Чиста и стегната игра и от двамата. За мен са абсолютно равностойни тук, но все пак не беше редно шампионът да губи златото толкова рано. Разбираемо решение той да запази.

Firefly Fun House Match
Bray Wyatt vs. Kane

- Адски психарски замисъл. Петьо и Юлиян наистина си ги бива в този тип образи. Като ги четох, се сетих за Енчев и ме хвана носталгията. Само той им липсва с извратените идеи. Впечатлена съм наистина, четох с интерес и се чудех какво още можете да сътворите.

Singles Match
Drew McIntyre vs. Daniel Bryan

- Мариан показа,че Adrenaline e A-шоуто. Шегувам се, естествено, защото не искам да отнемам нищо от играта на Томи. За пореден път оставя приятно впечатление у мен и като качество на писане и като цялостно поведение на потребител/играч. Но просто опитът си каза думата. Мариан е в перфектна форма в момента. Заслужено не само грабна победата тук, но и капитанското място за следващото ППВ. Дано и Томи получи такъв шанс.

SPONSORED Title Gauntlet Match
Cody Rhodes vs. Chris Jericho vs. Jeff Hardy vs. CM Punk vs. Christian vs. Bobby Roode

- За мен беше удоволствие да играя срещу Славчов (започвам така, тъй като реално той беше първия ми опонент). Показа мощна игра срещу Рууд, а после и срещу Харди. Изкара най-добрите си козове и идеи там. Но не свали гард-а и срещу мен. Евала за което! Тук ще вметна,че много ми хареса развитието, което виждам в Харди. Беше на косъм да се класира напред. За Майната не мога да кажа същото от гледна точка на факта,че още не се е доказал като постоянен кадър. И сега ще мина на минусите в мача - не знам защо толкова бързо Пънк смени owner-ите си. Колкото и хубава игра да показа Миленка с него, ми се щеше да видя Яница в действие. Така или иначе забавянето беше факт, поради подредбата на първия и втория играч. И втория съществен минус бе играта на Йоан, като това мен ме изненада. Не знам дали по някакъв начин е бил уведомен, че ще вземе победа (тъй като това всъщност щеше да стане), но независимо дали има информация от този сорт, трябваше да вложи повече. От себе си. Вече лично му казах как не одобрявам преразказите, които сътвори и как имаше 3-4 хода на пост. Това момче има страхотен потенциал, но тук избра да не го разгърне, и наистина останах разочарована. Но overall - самия stipulation бе по-особен и труден, така че бих поздравила всеки за играта. Благодаря за доверието. И бих казала,че титлата е в сигурни ръце.

Singles Match
Kevin Owens vs. Stone Cold

- Няма как да ме изкефи факта,че нямаше реално случващ се мач. Отсъствието на Галин не мога да си го обясня. Ако някой ми беше казал да го "побутна" - щях, но ако самия той е споделил, че се отказва - жалко. Може би наистина му е адски трудно да свикне с условията, особено като имаме в предвид,че не е сред най-редовните. But it was worth the shot. Така или иначе, нека го запишем като победа в актива на Агента. Поне от негова страна видях старание сегмента да се получи. Само да питам... къде ми е бирата!?

Singles Match
Ricochet Issues His Final Open Challenge

- Ако това наистина е Джи, наистина ме хвърли в тъч-а, тъй като не съм я "засичала" от доста отдавна и не съм си и мислела,че въобще ще й дойде музата да цъка, дори за 1 show only. В крайна сметка обаче, ще се радвам това да е някакъв старт за нея в женската девизия. Не знам какво е идеята зад появата й срещу Рикошет, но.... надявам се да разбера до следващия Pain. budala



Завършвам с резултат по десетобалната от 8,5 .. заради забавянето на 2 от мачовете и заради факта,че имаме "принудително напускане", и то на играч като Adam (eстествено, това на deren също е фактор, но няма нищо общо с турнира, така че не отнемам от крайната оценка). Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all    PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all  - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» PAIN VII (2016): THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)
» PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all
» Road to Pain (2021): The Road Begins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: