Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. In-ring Promo With Cody Rhodes

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-ring Promo With Cody Rhodes   9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty9/1/2021, 19:21

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo With Cody Rhodes   9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty13/1/2021, 21:36

Michael Cole:Дами и господа до тук в шоуто се случиха невероятни неща, а едва го преполовихме. Няма и как да е иначе, имайки предвид, че до един от най-големите турнири във федерацията Road to PAIN остават още две седмици. Вече станаха ясни някои от участниците в мелето, но все още повечето не са обявени официално. Нека обаче сега насочим вниманието си към една много интересна вражда, която се заформи в последните месеци, а именно враждата между Ледения Стив Остин и Американския кошмар Коди Роудс, защото само след малко тук ще се появи самия той. Миналата седмица Ледения трябваше да даде интервю от болницата, но вместо него на екраните ни се появи лекувщия му лекар, доктор Куин, която обясни, че състоянието му е много тежко и той не е в състояние дори да даде интервю. Той беше прегазен брутално с автомобил, управляван именно от Роудс на турнира Temple of The King. Точно от тогава не сме виждали Кошмара, който явно се е укривал след престъплението, което извърши. Тази вечер обаче той ще се завърне на ринга и се надяваме да даде адекватно обяснение на случилото се, и съответно да сподели какво следва от тук нататък за него. Нека го посрещнем на ринга...
Дами и господа моля посрещнете Американския кошмар Коди Роудс!
9. In-ring Promo With Cody Rhodes RHBkkiC9. In-ring Promo With Cody Rhodes KDuEhqJ
Corey Graves:Майко мила, какво по дяволите е това на главата на Роудс?! Той излиза с някаква черна бурка на главата, но защо?! Може би се крие от нещо, или пък иска да ни намекне нещо с това. Каквото и да е, обаче изглежда доста плащещо и нямам търпение да чуя обяснението му, когато влезе в ринга и грабне микрофона. Докато той крачи бавно по рампата, придържайки с ръка това черно нещо на главата си ще поговоря малко за последната поява на Коди на ринга на TNW. Както колегата Коул спомена това беше на последния турнир за изминалата 2020 година Temple of The King, където той прегази своя враг Стив Остин. След екшън сцените от паркинга обаче Американския кошмар необезпокояван излезе на ринга и търпеливо започна да чака появата на опонента си. Естествено той не излезе и Роудс спечели чрез отброяване. Тогава той взе микрофон и отправи много остри думи към Остин, наричайки го страхливец, пиянде, несериозник и още куп епитети. След това обаче Роудс изчезна и последните 2 седмици изобщо не се появи в Rampage. Това предизвика много коментари къде се е покрил той, но той е тук сега, за да даде обяснение.
Jerry Lawler:Наистина имаше доста спекулации относно това, което стана между Роудс и Остин, но не можем да върнем времето назад и да предотвратим случилото се, така че нека спрем да дрънкаме глупости и да насочим поглед към Роудс, който вече стигна бавно, но славно до края на рампата, след което се оглежда, ако изобщо може да види нещо от тази черна качулка или каквото носи на главата си. След тези си действия той се изкачва по стълбите, след което минава между въжетата и е време най-после да чуем какво има да ни казва мистериозния Роудс.
9. In-ring Promo With Cody Rhodes IgmahDW

Dimarata, Yuliyan, Rainmaker and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo With Cody Rhodes   9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty13/1/2021, 22:12

9. In-ring Promo With Cody Rhodes Y4bQXKz
Роудс влиза в ринга, след което без да показва изобщо лицето си поисква микрофон и след като му бива даден, той се обръста към големия екран в залата и доближава микрофона към устата си.
Cody Rhodes:Сигурно се чудите защо ме нямаше цели две седмици, и също сигурно се чудите, защо излизам с тази черна кърпа на главата и облечен в черно...Е много е просто, на погребение се носи черно! Точно така, днес сме се събрали на погребение! Тук сме, за да погребем кариерата на Ледения Стив Остин! (на екрана в залата се появява черно-бяла снимка на Остин, а до нея е изписа датата на дебюта му и датата на последната му поява, а именно датата на провеждане на Temple of The King) *boooo. Както чухте миналата седмица от докторката състоянието на стареца е толкова лошо, че той дори няма сили да даде интервю! *boooo Ооо, моля ви проявете малко уважение към мъртвеца...Тук сме се събрали да почетем този скръбен момент за някои и разбира се шастлив за други, които са изключително доволни от това, че никога повече няма да видят този алкохолик на ринга...Нека обаче въпреки всичко отдадем почитта си към колебливата му кариера, запазвайки минута мълчание (Роудс кляка на едно коляно и навежда глава, а в залата започва да звучи тъжна музика) (след точно 60 секунди музиката спира и Роудс отново се изправя) Така дами и господа, изпратихме мрътвеца към ония свят, сега е време за купон! *boooo Наитина съжалявам, че не дойде и свещеник, но просто никой божи човек не се съгласи да присъства, като разбра за смъртта на чия кариера става въпрос хаха... Стига обаче съм говорил за този изкуфял дъртак и пияница. И без това му обърнах прекалено много внимание, а той не го заслужава. Нека сега поговорим за наистина важните неща за федерацията! (Коди сваля глупавата черна кърпа от главата си и я хвърля извън ринга)
9. In-ring Promo With Cody Rhodes TvhyRBB
Cody Rhodes:Време е да проведа един много важен разговор за бъдещето на TNW! Да, федерацията определено ще стане една идея по-добра, имайки предвид, че никога повече няма да видим Стив Остин на ринга хаха *boooo. Но бъдещето на TNW...ТОВА СЪМ АЗ! АЗ СЪМ АМЕРИКАНСКИЯ КОШМАР И СЪМ БЪДЕЩЕТО НА ТАЗИ КОМПАНИЯ! Точно поради това, аз ви уверявам, че през 2021 година аз ще се превърна в лицето на компанията и за тази година аз съм си поставил една единствена цел, която ви обещавам, че ще постигна. Тази цел е да участвам в мейн евента на най-голямата сцена PAIN! Точно така, целта ми за тази година е да закрия най-големия турнир, печелейки Световната титла! За да стигна обаче до мейн евента на PAIN аз трябва да си го заслужа! А начина, по който мога да го направя е само един, а именно като спечеля мелето на турнира Road to PAIN на 30 януари! Точно така, добре чухте, на 30 януари, аз...Американския кошмар Коди Роудс...Бъдещето на федерацията, ще участвам в мелето! И не само ще участвам, ами ще го спечеля, постигайки целта си, осигурявайки си участие в главния мач на PAIN в битка за Световната титла на TNW!
Роудс хвърля микрофона и си тръгва от ринга, освиркван от феновете

Rainmaker, Teodosiy and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo With Cody Rhodes   9. In-ring Promo With Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-ring Promo With Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-ring promo with Cody Rhodes
» 9. In-ring Promo with Cody Rhodes
» 11. In-ring promo with Cody Rhodes
» 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 416-
Идете на: