Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-ring promo with Cody Rhodes

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-ring promo with Cody Rhodes   3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty7/11/2020, 19:03

???
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Cody Rhodes   3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty10/11/2020, 21:31

Michael Cole:Дами и господа завръщаме се след рекламната пауза, а вие отново сте с поредното издание на седмичното шоу Rampage, където се намираме още в самото на начало, но вече се случиха доста интересни неща. До края на вечерта ни предстои голямо зрелище, което ще завърши с фейс оф между участниците в клетката за ключовете, които дават право на мач за Световната титла на федерацията. До турнира Cage of Violence остава по-малко от седмица, а този Rampage е последния преди турнира. Миналата седмица в мейн евента на шоуто станахме свидетели на много интересни сцени, между които и звездното завръщане на Коди Роудс, който не беше стъпвал на ринга на TNW от половин година. Именно по тази тема мисля да поговорим в следващите секунди...
Corey Graves:Точно така Майкъл миналата седмица шоуто беше много интересно, като Джон Сина успя да победи Ейс Остин в индивидуален мач, с което си осигури огромно предимство за мача на турнира. Там обаче той ще мери сили, не само с Ейс, а и с още четирима други мъже. В мейн евента на шоуто по план трябваше да излязат всички обявени участници, но както видяхме, и както често се случва в TNW нещата не минаха по план. След появата на Ръш, Сержанта, Остин и Ледения всички тръпнеха в очакване на Джон Сина, но вместо да го видим на ринга, изведнъж се включи големия екран, където видяхме как Джон дава интервю на наша колежка, след което поема към ринга, но беше нападнат зверски в гръб от някакъв мъж. Този мъж се оказа Коди Роудс! Той повали Сина, след което му приложи Cross Rhodes, взе микрофона от нашата колежка, която беше изпаднала в ужас и официално заяви, че той е последния шести участник в клетката. Какво предизвика това нападение у Коди, защо го направи, къде беше цяла половин година и какво мисли за престоящия турнир предлагам да разберем от самия него, който вече е на ринга с микрофон в ръка, придружаван от своята ослепителна съпруга Бранди.
3. In-ring promo with Cody Rhodes FP1AqGs
Cody Rhodes:Добър вечер дами и господа, радвам се, че отново съм на ринга на TNW и съм готов отново да ритам задниците на вашите любимци *booo. Може би всички се питате какво стана с мен, къде бях последната половин година и защо не се мярках на ринга. Тази вечер обаче съм тук и ще ви разсяня ситуацията...Обяснението е просто и то е, че просто ми писна от начина, по който се ръководеше федерацията и от грешните решения, които се взимаха тук. Абсолютно нелогични решения, като например човек, който изобщо не трябваше да участва в мача за Интерконтиненталната титла на PAIN да си тръгва от турнира като шампион, отнемайки моя момент. Точно тези ръководни фактори и грешки на екипа ме накараха да си взема почивка от федерацията. Естествено това не се хареса на шефовете и като цяло си мислех, че никога повече няма да се върна във федерацията. Колелото обаче се завъртя, палачинката се обърна и компанията попадна в други ръце. Точно така nWo взеха контрола над TNW и нещата определено тръгнаха нагоре. Вече не се взимаха малоуни решения и започна да се оценява таланта на кечистите, а не шансовете да обират приятели или роднини на удобните за шефовете хора. Точно nWo ми се обадиха и ми направиха предложение, на което не можех да устоя. Да, но всички знеха, че за мен и Мат Ридъл, човека който ми отне титлата под носа незаслужено няма място в една федерация. Тук най-много си пролича и работата на nWo, които предпочетоха мен и той беше изхвърлен от федерацията. Това още повече ме мотивира да се завърна и да покажа на всички вас, че не трябва толкова бързо да ме отписвате. Аз постигнах споразумение с nWo още преди няколко месеца, но те ми дадоха свободата да се завърна в най-удобния за мен момент, а какъв по-голям момент от най-бруталния турнир, а именно Cage of Violence *cheers. Така се стигна до моето завръщане миналата седмица, когато нямах сегмент в шоуто и точно поради тази причина аз съм си осигурих участието в него. По принцип можех да обявя участието си в клетката на насилието днес, но какво забавно има в това, просто да изляза тук и да кажа, че ще участвам...За мен по-интересно беше, вместо да лафя празни приказки да затвърдя участието си, смазвайки своите опоненти, показвайки им какво ще се случи на турнира. Може би сега се питате защо точно Сина. Какъв ми е проблема иманно със Сина, за да нападам само него? Еее сега ще ви кажа защо точно Сина...Просто той беше на неправилното място в неправилното време хаха *booo. Вижте какво много добре знам какво мислите, но ще трябва да ви разочаровам отново...Колкото и да ме мразите не можете да отречете, че никой от четиримата, които бяха на ринга в мейн евента миналата седмица не може да ми се опре. Сина обаче се изяви като фаворит в двубоя, побеждавайки Ейс Остин и печелейки шанса да излезе последен от капсулата си. Той автоматично се бе превърнал във фаворит номер едно за победата, а какво повече от това да смажеш големия фаворит и съответно най-голям мой конкурен за титлата идната седмица. Това което видяхте миналата седмица ще се случи и на турнира, с тази разлика, че не само Сина ще бъде смазан от моята мощ, а още четирима идиота, които миналата седмица слушах какво говорят и мога да ви кажа, че определено имат самочувствие без покритие. Та те не са постигнали нищо значимо в TNW...Да, да може би Ледения е бил шампион, но това беше преди векове мамка му...Този човек не е същия от преди години...Та това е клетката на насилието, едва ли го осъзнават, но съвсем скоро ще се уверят какво ги чака. А повярвайте ми чака ги нещо много повече от металните ограждения около ринга и четирите капсули. И не, не говоря за титлата, говоря за това, че проблема на тези петимата не е самото съоръжение, а това, че аз ще съм вътре заедно с тях. Страхът да си затворен в клетката на насилието с Американския кошмар! Това наистина може да доведе до много жестоки последици за тези болни мозъци, които дръзват да се изправят срещу мен в този мач. Това ще бъде първия ми мач, след завръщането ми и ще бъде срещу цели пет човека, но аз знам, че ги превъзхождам тотално и влизам там като фаворит. Очакванията ми за този мач са, че след него в клетката ще има пет лежащи и борещи се за живота си клети души, обиколили мен, новия Американски шампион *boooo. Това е първия ми подобен мач и съм готов на всичко да го спечеля и аз ще го направя! Само след няколко дни! Само след няколко дни ще разпилея тези петимата и ще накрам целия свят да се гордее с мен, защото АЗ СЪМ КОДИ РОУДС! АЗ СЪМ АМЕРИКАНСКИЯ КОШМАР! АЗ СЪМ БЪДЕЩИЯ АМЕРИКАНСКИ ШАМПИОН! АЗ...

deren харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
SuperCena
Premium Member
Premium Member
SuperCena


Join date : 03.04.2018
Posts : 44

3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Cody Rhodes   3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty13/11/2020, 02:51

Krrr, Amadou!


Cody Rhodes седи в средата на ринга, като чува позната музика... ДА, ТОЧНО ТАКА, ДРАГИ ЗРИТЕЛИ НА ВЕЛИКИЯ РАЗВЛЕКАТЕЛЕН СПОРТ! IT'S JOHN CENA! "THE CENATION LEADER" Е ТУК, ЗА ДА СИ РАЗЧИСТИ СМЕТКИТЕ С CODY ОТ МИНАЛАТА СЕДМИЦА! Изминалото шоу на Cena беше доста силно за него, той победи Ace Austin чрез предаване, а залогът беше загубилият да започне мача в клетката. Тоест Cena ще бъде в една от капсулите, докато гледа Austin. Но само вижте с каква скорост Cena отива към ринга. По погледа му можем да си направим следния извод, той е тук, за да срита задника на Rhodes. Cody взима микрофона от земята и решава да си пробва късмета. Cody Rhodes: СТОЙ ДАЛЕЧ ОТ МЕН, JOHN! ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ, АКО СЕ КАЧИШ НА РИНГА! НО ВСЕ ЕДНО, JOHN CENA НЕ ЧУ НИЩО, ТОЙ СИ ПРОДЪЛЖАВА ПЪТЯ СЪВСЕМ СПОКОЙНО И ДОРИ СЕ КАЧВА НА БОЙНОТО ПОЛЕ! JOHN CENA СЕ КАЧИ НА РИНГА, КАТО ТРЪГВА КЪМ CODY RHODES И МУ ВЛИЗА С УДАРИ В ГЛАВАТА! ПОГЛЕДНЕТЕ САМО КОЛКО БЪРЗО ГО УДРЯ! ЛЯВ, ДЕСЕН ГЛЕДАЙ КАК СЕ ПРАВИ, CODY! JOHN CENA НАПРАВО ЗАШЕМЕТИ ЗАВЪРНАЛИЯТ СЕ RHODES! Изключително тежки удари от страна на "The Cenation Leader" в тила на Cody Rhodes, дами и господа.

Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
It's the franchise, boy I'm shining now
You can't see me, my time is now!


3. In-ring promo with Cody Rhodes ABFDege

It's gonna be what it's gon' be
Five pounds of courage buddy, tint pants with a gold T
Uh, it's a war dance and victory step
A raw stance is a gift when you insist it's my rep
John Cena, Trademarc, y'all are so-so and talk about
The bread you make but don't know the recipe for dough though
Aimin guns in all your photos, that's a no-no
When this pop, you'll lip lock, your big talk's a blatant no-show
See what happens when the ice age melt
You see monetary status is not what matters, but it helps
I rock a timepiece by Benny if any

След това John Cena забива единия си крак в корема на Cody и го удря отново с десен удар, а след това Rhodes пада на тепиха, а John го изкарва извън бойното поле. CENA IS ON FIRE, BABY! ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА ИЗРИГВАТ, СЛЕД КАТО ТОЙ НАПРАВИ СВОЯ TAUNT! JOHN CENA НЕ СМЯТА ДА ОСТАВА ДЛЪЖЕН НА CODY RHODES! ТОЙ Е ТУК ДА СИ ГО ВЪРНЕ ЗА ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА, КОГАТО "THE AMERICAN NIGHTMARE" НАПРАВИ СВОЕТО ЗАВРЪЩАНЕ И ЕДИНИЯ ОТ ХОРАТА, КОИТО БЯХА НАПАДНАТИ БЕ JOHN CENA! Сега той си сваля тениската и я хвърля при феновете заедно със шапката си. По всичко излгежда, че "Big Match John" не е приключил с акцията си. Той слиза от ринга и хваща Rhodes за главата, забива му я в ръба на ринга и го засилва към стоманените стълби. След това следват мощни удари в лицето. ВИЖТЕ ТАЗИ ЯРОСТ! JOHN ИЗПИТВА ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ГНЯВ, ДОКАТО ЗАБИВА ТЕЗИ УДАРИ! Cena го изправя на крака и го вкарва обратно на ринга. JOHN СЪЩО СЕ КАЧВА И ВЕДНАГА ГО ВДИГА НА РАМЕНЕТЕ СИ! JOHN CENA ЩЕ СЕ ОПИТА ДА НАПРАВИ FU... САМО ЧЕ CODY RHODES СЕ ИЗМЪКНА И ИЗЛИЗА ОТ РИНГА! CENA Е НАПЪЛНО ГОТОВ ЗА КЛЕТКАТА! ТОЙ СОЧИ КЪМ ЛОГОТО НА CAGE OF VIOLENCE, КАТО ИЗПРАЩА ЯСНО ПОСЛАНИЕ НЕ САМО КЪМ НЕГО, НО И КЪМ ВСИЧКИ!

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Cody Rhodes   3. In-ring promo with Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-ring promo with Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. In-ring Promo With Cody Rhodes
» 11. In-ring promo with Cody Rhodes
» 9. In-ring Promo with Cody Rhodes
» 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 409-
Идете на: