Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. In-ring Promo with Cody Rhodes

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-ring Promo with Cody Rhodes   9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty7/8/2021, 20:03

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo with Cody Rhodes   9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty11/8/2021, 23:28

Michael Cole: Дами и господа, завръщаме се след рекламната пауза и отново сме с Rampage SuperShow! Това, което чувате да звучи из залата, както добре знаете е музиката на Коуди Роудс, който по време на рекламите излезе на ринга и в момента обира освиркванията от трибуните и търпеливо очаква края на своята музика, за да вземе микрофон и да говори. Както винаги Американския кошмар е облечен в елегантен костюм и изглежда в страхотен вид. Той се завърна след заслужената си почивка само преди 2 седмици, когато конфронтира остро Шон Майкълс, предизвиквайки го на мач, който трябваше да се състои миналата седмица. Мач обаче нямаше, а Коуди спечели служебно, след което взе микрофон и дръпна реч, в която определи съперника си за пълен страхливец, че дори и доста по-тежки думи, които възпитанието ми не позволява да кажа на живо в ефир. Какво ли обаче има да ни каже Американския кошмар тази вечер?! Все пак до турнира Summer Scream остава съвсем малко, а той все още няма опонент, може би тук ще предизвика някой, кой знае...Нека обаче спрем да спекулираме и чуем именно от него, за какво иде реч.

9. In-ring Promo with Cody Rhodes PvpQBxI

Cody Rhodes: Добър вечер Тенеси, радвате ли се да ме видите?! *booooo Какво топло посрещане само а?! (смее се) Наистина не мога да разбера каква е тази рекация спрямо величие като мен *boooo. Но, както и да е, щом ме мразите, значи съм постигнал целта си! Явно има за какво да ми завиждате и се страхувате от мен, поради което първичната ви реация е да ме освиркате...Но като казах страливци, се сетих за един конкретен човек. Една бедна душица, която се мислеше за голям шампион, но всъшност доказа на всички, че е един пълен страхливец, който след като загуби своята титла започна да се оправдава. Той се оправдаваше с това, че е чуплив, но когато дойде момента той да излезе и да докаже на всичките си фенове, че все още става нещо от него и да бъде мъж, отговаряйки на предизвикателството ми за двубой, той се скри в миша дупка, приемайки съдбата си. Всички видяхте какво се случи миналата седмица и въпреки, че ме освиркахте мощно, както правите и днес, не аз се покрих и не излязох на ринга. Не аз се оправдавах с какво ли не, само и само да не изляза и да се бия за честта и достойноството си. Аз бях там и търпеливо чаках няколко минути музиката на "великия" Шон да свърши, след което съдията да отброи до 10 и да ме обяви за победител служебно...Служебна победа...Какво за бога е това Шон? Защо се скри като мишка и разочарова всички тези хора, които толкова искаха да излезеш и да ми натриеш носа, показвайки че си мъж и че моите твърдения са лъжа. Победата обаче си е победа! Независимо по какъв начин, в графата с победители ще пише моето име, а не твоето. Никой няма да пита дали чрез туш, предаване или отброяване, а всички ще видят, че Коуди Роудс е по-силния от двамата и е победил в сблъсъка! Точно така, аз се самоопределям като по-силния от двамата и се провъзгласявам за победител, защото Шон...Нека си го кажем направо, дори да беше се появил, пак щеше да загубиш *booooo. Миналата седмица се заканих, че въпреки тази победа, аз няма да се откажа от това да те намеря и да те пребия, но знаете ли какво...Аз няма какво да доказвам повече на Шон Майкълс, защото всички са наясно, че аз съм по-добрия! Да, може да не искате да си го признаете и да ме освирквате, но това са фактите и вие ги знаете. Шон също го знае и точно поради тази причина се уплаши до такава степен от мен, че не посмя да се появи на ринга изобщо. Това, което стана миналата седмица доказа, че аз съм не само по-силния физически, ами и по-силния психически! Само с няколко приказки при завръщането си, аз до такава степен влязох в главата му, че той дори не посмя да припари не само до ринга, ами и до самата зала, по време на шоуто миналата седмица. Точно поради тези причини аз се самопровъзгласявам за победител в този дуел между нас двамата, макар че поради изключително страхливото му поведение мач между нас така и не се състоя. Явно няма и да се състои в бъдеще, защото за да има мач, то и двамата кечисти трябва да се на ринга, а както знаете Шон го е страх да излезе на него, хаха *booooo. Шон, страхливецо, ти загуби от мен и доказа през целия свят, че вече не ставаш и аз съм много по-добрия, защото аз съм Американския кошмар Коуди...

9. In-ring Promo with Cody Rhodes M85xFLf

GOAT and HeartBreaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 59

9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo with Cody Rhodes   9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty12/8/2021, 18:03

LIVE FROM THE HOUSE
OF HBK IN SAN ANTONIO, TX!


9. In-ring Promo with Cody Rhodes VSBavvD

HUGE POP FROM THE CROWD!!

- Cody, Cody, Cody... Мисля, че говоря не само от мое име, но и от това на всеки един почитател на Total Nonstop Wrestling... SHUT THE HELL UP! YEAAAAAAAAAAAH! Достатъчно, достатъчно! Три седмици подред принуждаваш хората да слушат едно и също. Ти си като развалена плоча, приятел! След първата седмица си казах "Добре, това хлапе търси внимание и споменава името ти за рейтинг." След това обаче ти наистина реши да продължиш с цирковите си изпълнения и някак си сам си уреди среща с Shawn Michaels. Ти ме предизвика на двубой, въпреки че напълно ясно осъзнаваше какво е моето състояние. Не смей да ме наричаш лъжец или страхливец. Физически нямах възможността да изляза на ринга преди седмица. Това ме изяждаше от вътре. С най-голямо удоволствие щях да наритам задника ти, повярвай ми! Щях да те накарам да съжаляваш за думите си и да избия зъбите ти толкова силно, че когато си отваряш устата, да не си способен дори и да фъфлиш! YEAAAAAAAAAAAH! Установих обаче, че представлението ти не е с целта да береш слава на мой гръб. Ти просто си един его маниак. При това много уплашен его маниак. Ти предизвика човек с напълно легитимна, истинска, болезнена контузия. Това е много, много ниско и жалко. Но имам новина за теб, която смятам, че няма да ти хареса. Защото знам, че в действителност не искаш да се биеш с мен. Ти искаш да помпаш егото си докато не се пръснеш. Няма да ти дам тази въможност.

BEACUSE IM CLEARED TO COMPETE, PAL!

9. In-ring Promo with Cody Rhodes TqFgyfc

YEAAAAAAAAAAAH!

ТОЧНО ТАКА, ЧУ МЕ ПРАВИЛНО! ВЕЧЕ ОТ СЕДМИЦА СЪМ ВЪВ ФИТНЕС ЗАЛАТА! КРАЙ НА ДОКТОРСКИТЕ ПРОВЕРКИ, КРАЙ НА БЕЗСДЕЙСТВИЕТО! МАМКА МУ, НЯМАШ ИДЕЯ КОЛКО СЕ РАДВАМ! ИСКАШ ДА ПЛУВАШ С АКУЛИТЕ?! Е, ЩЕ ЗАВЛЕКА ЗАДНИКА ТИ В ДЪЛБОКИТЕ ВОДИ И ЩЕ ТЕ НАКАРАМ ДА СИ ПЛАТИШ!! CODY RHODES, ДА ВИДИМ ДАЛИ СИ ТАКЪВ МЪЖ ЗА КАКЪВТО СЕ ИМАШ ИЛИ HBK ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ПРАВ, КАКТО ВИНАГИ! ЩЕ ТЕ ЧАКАМ НА "SUMMER SCREAM" СЛЕД ПО-МАЛКО ОТ ДВЕ СЕДМИЦИ! ТАМ ФЕНОВЕТЕ НА TNW ЩЕ ВИДЯТ НАЙ-ДОБРОТО ОТ SHAWN MICHAELS, ТАКЪВ КАКЪВТО ГО ПОЗНАВАТ! ЗАЩОТО ИМ ГО ДЪЛЖА ЗА НЕУМОРИМАТА ПОДКРЕПА, ЗА ХИЛЯДИТЕ ПИСМА И ПОЗИТИВНИ МИСЛИ! НАСЛАДИ СЕ ХУБАВО НА 15-ТЕ ТИ МИНУТИ НА СЛАВА, CODY! РАДВАЙ ИМ СЕ, ПОТОПИ СЕ В ТЯХ... ЗАЩОТО НА "SUMMER SCREAM" ТЕЗИ 15 МИНУТИ ИЗТИЧАТ!

FreeRiver, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring Promo with Cody Rhodes   9. In-ring Promo with Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-ring Promo with Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. In-ring Promo With Cody Rhodes
» 11. In-ring promo with Cody Rhodes
» 3. In-ring promo with Cody Rhodes
» 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 439-
Идете на: