Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. In-ring promo with Cody Rhodes

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 11. In-ring promo with Cody Rhodes   11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty5/12/2020, 20:48

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-ring promo with Cody Rhodes   11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty8/12/2020, 23:19

Michael Cole:Дами и господа ето, че отново сме на линия, след кратката пауза. Намираме се в Индия, а в мейн евента ще видим местния любимец Джиндър Махал! За това обаче ще говорим като му дойде времето, а преди това имаме още няколко други мача и сегмента. Именно следващата тема, за която ще говорим с колегите си е свързана с нещо, което се случи миналата седмица в Китай и остви доста неизвестни след себе си. Това беше атаката на Коди Роудс на Ледения Стив Остин. Нищо не предполагаше именно такова равитие на нещата. Да двамата имаха мач на турнира Cage of Violence, но там не се забеляза да имат някаква сериозна вражда. Честно да си кажа, когато Коди излезе след мача между Окада и Остин бях на 100% убеден, че той ще нападне Окада в знак на отмъштение, че загуби от него в същия турнир само седмица по-рано, но вместо това Роудс изобщо не обърна внимание на японеца, а се насочи директно към Остин, пребивайки го брутално. Точно поради тази причина следващия сегмент в шоуто е промо от страна на Коди Роудс. Докато обаче чакаме Амерканския кошмар да се появи на ринга нека моите колеги също изразят своето мнение за случилото се с него последно време.
Corey Graves:Надали е имало човек в залата или пред телевизионните екрани, който да не си е помислил, че Роудс ще атакува Окада в знак на отмъщение за загубата си от него в Япония, но ето че той успя да ни изненада, атакувайки не не го, а Остин. Аз лично с голямо нетърпение чакам той да се появи на ринга и да обясни на всички какъв е бил мотива му за тази брутална атака, която може би изкара Остин от сметките поне до турнира Temple of the King, но нека не избързваме, защото всички знем колко кораво копеле може да бъде Ледения. Може би мотива за нападението му е бил, че той не успя да победи Окада, а може би просто нещо е прещракало в главата му...Какво и да е, обаче ние можем само да гадаем, докато не разберем от самия него. Интересно ми е колегата Джери Лоуър какво мисли по темата, но нека първо насочим вниманието си към върха на рампата, защото чуваме позната музика!
Дами и господа моля посрещнете Американския кошмар Коди Роудс!
11. In-ring promo with Cody Rhodes OfGfgEx
Jerry Lawler:Нямам си идея защо Роудс нападна Остин колеги, нито път си имах на идея защо нападна Сина при завръщането си, но единственото, което знам е, че с тези подли нападения единственото, което той постига е омраза. И оставете омразата на множеството от фенове, но по този начин той петни името на легендата в тази индустрия и негов баща Дъсти Роудс. Сигурен съм, че той ще измисли някакво обяснение за атака си и да го изрече след малко, но каквото и да каже, тези нападения няма да останат безнаказани. Сина вече си отмъсти елиминирайки го в клетката на насилието, и с нетърпение очаквам Ледения също да си отмъсти. Бъдете сигурни, че рани или късно двамата ще се срещнат очи в очи и тогава ще видим дали младия американец ще успее да го смачка така, както го направи преди седмица, когато Остин беше в много тежко състояние, а той просто се възползва довършвайки го с металния стол и Cross Rhodes на рампата. Нека сега насочим вниманието си към ринга, където в този момент се качва Роудс, след което се качва на третото въже, прави своя таунт към индийската публика. След това Роудс сваля якето си и взима микрофон, а ние притихваме, за да чуем какво ще каже...
11. In-ring promo with Cody Rhodes PXfSB51

Rainmaker and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-ring promo with Cody Rhodes   11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty8/12/2020, 23:39

Cody Rhodes:Добър вечер Индия! Тази вечер не съм тук, за да се бия, а за да говоря, разяснявайки ви някои много важни неща. Сигурно се чудите защо миналата седмица нападнах Ледения Стив Остин и сега очаквате да ви дам обяснение защо го направих. Е...днес е щастливия ви ден, защото именно това ще обясня! Може би всички се питатате какъв ми е проблема с Остин и защо се занимавам с него, вместо да се насоча към някоя титла, но има някои неща в Остин, които ме изкараха извън нерви до такава степен, че просто бях длъжен да му дам урок! Мнозинството от вас, феновете на кеча ме определиха като лошия след нападението ми, но е точно обратното! Аз не съм лошия в случая, защото аз ви правя услуга. Правя ви услуга, отървавайки ви от това да гледате и слушате как всяка седмица този кечист, който е залеза на кариерата си не спира да псува, да пие бира на ринга и да размахва средни пръсти. Аз ви спестявам всичко това, а вие вместо да се радвате ме освирквате. Това обаче рано или късно ще се промени, защото аз няма да оставя нещата така и няма да спра до тук! Дойде ми до гуша от изпълненията на Стив Остин. С това свое неуважително държане на ринга той петни целия бизнес. Бизнес, за който моя покоен баща Дъсти Роудс даде живота си, забавлявайки ви, а сега идва един глупак и разваля всичко със своите изпълнения. Изключително възмутен съм от този факт и просто нямаше как просто да стоя от страни и да си мълча! Точно поради тази причина и от дълбоко уважение към баща си аз предприех действия миналата седмица. Държейки се този нелеп и неприемлив за един пфофесионален атлет начин той просто плюе по всичко, което са градили през годините легендите на индустрията, какъвто беше и баща ми. Този човек от край време прави каквото си поиска и не показва никаква класа и уважение, както към спорта, така и към опонентите си и разбира се към вас, феновете на този велик спорт. Аз просто няма как да приема на сериозно мъж на средна възраст, който не спира да псува, да се налива с бира на ринга и да размахва средни пръсти като регулировчик. И точно поради това този човек трябва да се промени и да започне да се държи като истински професионалист, какъвто съм аз, а не като див селянин! Тази промяна обаче няма да дойде току така от само себе си. Аз обаче мога да му помогна с тази промяна към по-добро и пътят към тази промяна започна миналата седмица, когато го спуках от бой, давайки му урок, че това, което прави е неуважително за цялата индустрия и показвайки му, че не може да си прави каквото поиска безнаказано. Тази серия от нападения, обаче няма да свърши до тук! Аз ще продължа да го атакувам и пребивам, докато той не се научи да бъде истински джентълмен и най-вече професионалист. Единствената надежда Стив Остин да започне да се държи като истински мъж съм аз! Аз ще го променя из основи, но за целта той ще трябва да понесе още много от това, което го сполетя миналата седмица след загубата му от Окада. За промяната обаче се изискват жертви! Стив Остин ще трябва да жертва тялото в името на промяната, която аз обещавам, че ще му дам, дори да е много трудно. Аз няма да се откажа обаче и ще продължа докато не се получи! Защото аз съм Американския кошмар Коди...
11. In-ring promo with Cody Rhodes JH88cSB

Geor4, Rainmaker, Teodosiy, Tommy End and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-ring promo with Cody Rhodes   11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty11/12/2020, 19:35



Ross: Оооооо, не! Коуди Роудс не трябваше изобщо да ядосва Ледения и имам чувството, че след малко ще го отнесе. В момента чуваме музиката на Остин, а Роудс е на ринга със самодоволна усмивка - само дето не знам какво е толкова смешно, ама това е друг въпрос. Ето го и самият Стив, който се появява на рампата с микрофон в ръка и с една каса с бира в другата, а после тръгва бесен към ринга.


11. In-ring promo with Cody Rhodes 1LmXLfI


Lawler: Остин загуби миналата седмица в един от четвъртфиналите на надпреварата Крал на Ринга срещу Казучика Окада. След мача пък се появи Роудс и всички си мислехме, че нападне Окада, защото именно с него се би на осминафиналите. Вместо това обаче, той нападна Остин с метален стол, а след това на рампата му забоде Cross Rhodes. Само вижте погледа на Ледения - той няма търпение да подхване Коуди Роудс и сега се качва на тепиха, взимайки си една бира, която после отваря. Нека чуем!
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-ring promo with Cody Rhodes   11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty11/12/2020, 19:35

Stone Cold: Авей, гнидо недорасла, откъде са взе, ве? От на майка ти гъза ли ве, смотаняк. Ти к'ъв си тука, че ши ка'аш на Ледения как да са държал, к'во да прай'л, ве? А искаш ли след малко да си събираш зъбичките от земята? Дошъл ми тука да са обяснява пред тия нещастници? Дразня ли та с т'ва поведение с'я, ве? Дразня ли та, ве? 'Ми с тая биричка? Дразня ли та, ве? ХУЙО!!! Ако още един път ми са намесиш в нещата - не в гипсово корито, ми директно 2 метра под земята щ'а натикам и после щ'и са изсера отгоре! Дразня ли та, ве? ПИЧКА ТИ МАЙЧИНА ГНУСНА!!! *Ледения изписва остатъка от бирата наведнъж, после се отдръпва и отново отива пред Коуди* Не, не, не! Ледения размисли! Той трябва да спре с псувните, с тая бира и всичко останало. И също така, Ледения мисли, че трябва да ти се извини за тези приказки преди малко. Да, точно така!!! Но има само един дребен проблем. *слага си ръката пред устата* НЕ И ТЪЗ ВЕЧЕР, КУРВО!!!


11. In-ring promo with Cody Rhodes DuutJFG


КАКВО?!? STUNNER ОТ ЛЕДЕНИЯ СТИВ ОСТИН! STUNNER!!! КОУДИ СВАЛИ ГАРДА СЛЕД ТЕЗИ ФАЛШИВИ СЛОВА НА ОСТИН И СИ ПЛАТИ МИГНОВЕНО С УБИЙСТВЕН STUNNER!!! Изглежда, че Ледения грам не съжалява - нито за пиенето на бира, нито за отправените псувни. Ледения сега взима още една бира, отваря я и я оставя до зашеметения Коуди Роудс на пода, после слиза от тепиха и си взима обратно касата с бира. Какво ли ще се случи другата седмица - само времето ще покаже. Останете с нас, дами и господа!

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-ring promo with Cody Rhodes   11. In-ring promo with Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. In-ring promo with Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-ring promo with Cody Rhodes
» 9. In-ring Promo with Cody Rhodes
» 9. In-ring Promo With Cody Rhodes
» 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 412-
Идете на: