Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes   8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty25/7/2021, 19:18

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes   8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty29/7/2021, 00:01

Michael Cole: Дами и господа Rampage SuperShow продължава с пълна сила и нещата стават все по-интересни! Няма как и да е иначе, при положение, че още ни държи емоцията от изминалия турнир, а само след по-малко от месец ни предстои най-големия летен турнир на федерацията, а именно Summerscream! Това, което следва да видим на ринга и съответно да коментираме с моите колеги е нещо много интересно и интригуващо. Само часове след изминилия турнир и респективно часове преди началото на настоящето седмично шоу от TNW излязоха с официална информация за завръщането на една от най-големите звезди на федерацията. Това разбира се е един от най-нахаканите и борбени атлети, а именно Американския кошмар...Коуди Роудс! Точно така, добре ме чухте, Коуди се завръща след заслужена почивка и с нетърпение очакваме да видим неговото завръщане, което ще се случи всеки момент. Много се вълнувам да видя Роудс и да разбера какви нови предизвикателства си е поставил за цел! Нека го посрещнем!

Дами и господа, моля посрещнете завръщащия се във федерацията...Америкаснкия кошмар Коуди Роооооудс!!! *cheers/boooo


8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes FWWyBee

Corey Graves: Ето го и негоо! Както винаги излиза облечен изключително елегантно, с вид на млад бизнесмен и готов да рита задници! Синът на легендарния Дъсти Роудс, един от основоположниците на този бизнес е много нахакан и с голямо самочувствие, което определено има покритие, имайки предвид какви неща е постигнал в активната си кариера. Коуди винаги се е борил до край и се е доказал в бранша, не само като син на легенда, ами и като един от най-коравите атлети, които не се плашат от нищо и от никой. Доказателство за това са бруталните му мачове с Ледения Стив Остин в клетката на насилието и още куп други спиращи дъха мачове и нападения. Феновете реагираха със смесени реакции, при излизането му на върха на рампата, но последната година той определено не беше от любимците им... Със своите думи и действия той се бе превърнал във враг, не само на своите колеги в съблекалнята, но и на огромната фенска маса. Дали обаче сега не се е променил, предстои да разберем съвсем скоро, защото той крачи уверено по рампата и само след секунди ще бъде на ринга с микрофон в ръка...

8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes BKL6soV

Jerry Lawler: Коуди вече е край ринга и всеки момент ще се качи на него. Преди да го направи обаче, той по стара своя традиция първо го обикаля от четирите му страни, след което отправя смразяващ поглед към публиката, която е раздвоена и една част го освирква, а друга се раздва, че се е завърнал. Американския кошмар изкачва уверено трите стъпала на стълбите и се мушка между второто и третото въже в ринга, след което скача на второто въже в ъгъла, правейки своя таунт. Секунди след това той слиза от въжетата, а в ръката му е връчен микрофон. Музиката му спира и е време да чуем какво има да ни каже Коуди Роудс!

GOAT and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes   8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty29/7/2021, 00:12

8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes SHcWJ9Q

Cody Rhodes: Така, така , такааа...Аз отново съм тук! Аз се завръщам на своя ринг и съм готов да мачкам наред! Прекъснах ваканцията си с моята прекрасна съпруга, за да мога да дойда тук и сега и повярвайте ми, това не е случайно! Както знаете моите амбиции и цели са много високи и аз заслужавам шанса, който все още не съм получил! Моята цел в тази федерация е само една и тя е Световната титла! По пътя към нея обаче, аз трябва да докажа, че мога да смачкам всеки един от тази компания! Аз ще го направя, но въпроса е, че трябва да започна от някъде...Първоначално си мислех да отправя предизвикателство към всички, които знам че ме гледате от съблекалнята и треперите само при мисълта, че може да се изправите на един ринг с мен. И не, не си мислете, че през времето, което ме нямаше, аз съм си почивал. Да, бях на семейна ваканция със съпругата ми, но това не ме спря да поддържам форма и да тренирам усърдно за завръщането си! Както добре знаете, аз не съм от хората, които ще целуват задници и ще се подчиняват на властта, и когато искам нещо се боря до край, докато не го получа, а когато нещо не ми изнася просто ставам и се махам! Точно поради тази причина мразя хора, които не се борят за своето и се оправдават с контузии и какво ли още не за неупехите си...

8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes WOcQoEG

Cody Rhodes: Докато бях отзад в бекстейжда и чаках да дойде време за излизането ми на ринга, случайно видях някакво интервю на Шон Майкълс, което ме накара да изляза от кожата си. И този човек смее да се нарича звезда и легенда...Шон, плужек такъв, вместо да се оправдаваш и да хленчиш като незадоволена жена, се вземи в ръце и излез тук на ринга и се бий за честта и целите си! Или може би, ти наистина си контузен?! В край на сметка на твоята възраст това е нещо съвсем нормално...Проумей го, Шон! Ти не ставаш човече! Ти си като една нежна и финна стъкленица, която се чупи при най-малкото докосване. Чуплив си, приятелю! И освен, че си чуплив, ти си и страхлив! И сега аз ти давам шанс да докажеш пред всички дали си мъж. Ако си мъж, Шон, ти ще излезеш очи в очи с мен, тук на ринга на TNW още следващата седмица! Точно така, следвшатата седмица в Rampage SuperShow Коуди Роудс срещу Шон Майкълс! Това е шанса да се докажеш, Шон! Това е шанса веднъж за винаги да докажеш през света, дали си мъж или си женски полов орган!!! *boooooo Помисли си много добре над думите ми и знай, че каквото и да избереш, ти ще загубиш! В единия случай губиш достойнството си и не се появяваш изобщо на ринга, показвайки на всички, че си един чуплив страхливец, а в другия случай излизаш като мъж срещу мен и биваш пребит до неузнаваемост! Ти избираш, Шон! Имаш време до следващата седмица!

GOAT and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes   8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. In-ring Promo with the returning Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-ring promo with Cody Rhodes
» 9. In-ring Promo With Cody Rhodes
» 11. In-ring promo with Cody Rhodes
» 9. In-ring Promo with Cody Rhodes
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: