Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Segment with NWO

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

6. Segment with NWO Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Segment with NWO   6. Segment with NWO Empty11/7/2020, 23:27

...
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

6. Segment with NWO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Segment with NWO   6. Segment with NWO Empty17/7/2020, 22:02

Michael Cole: Welcome again to WEDNESDAY NIGHT RAMPAGE Live from... Indianapolis, Indiana!

Corey Graves: Шоуто продължава с пълна газ! Всякаква музика и шум утихват в залата. Всички са в очакване нещо да се случи. Публиката гледа към видеостената с интерес, когато...


Michael Cole: О... Боже мой!

Corey Graves: Боже мой? Колега, та това е най-мощната и безпощадна кеч групировка в историята на този бизнес! nWo baby...

Michael Cole: Стига, Corey! Имаш ужасен вкус... Това вече не се търпи! *Майкъл Коул сваля своите слушалки, маха микрофона, който е закачен на костюма му и го оставя на коментаторската маса. ТОВА СЕ СЛУЧВА ЗА ПРЪВ ПЪТ В ИСТОРИЯТА НА TNW! MICHAEL COLE НАПУСКА СВОЕТО МЯСТО НА КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА И СЕ ОТПРАВЯ ПО РАМПАТА. КАКВО ЗА БОГА СЕ СЛУЧВА? КОУЛ СЕ НАСОЧВА КЪМ ENTRACE STAGE-A...*

6. Segment with NWO EooUkfv 6. Segment with NWO VM5UMN0

nWo се появяват в началото на рампата и застават пред лицето на Коул, който гледа доста уплашено. Петимата мъже се насочват заплашително към кеч коментатора, който подви опашка и с лека засилка се отправи отново към своя колега, който не спира да се смее. New World Order се качват на ринга, а публиката осиврква с всичка сила... Миналата седмица зрителите станаха свидетели на нещо наистина много скандално и неочаквано. Чък Тейлър се присъедини към стейбъла на Hulk Hogan. Въпреки че няколко месеца преследваше именно nWo, Chuck явно просто се предаде, преклони глава пред четиримата мъже и пожела да продаде душата си на дявола с това свое решение. Именно това може би докара Майкъл Коул извън нерви тази вечер. Щом се стигна и до там, че Коул да стане и да напусне своето място, то тук наистина има голям проблем. Хоугън и компания са вече на ринга и именно лидерът на nWo взима микрофон и започва да говори:

6. Segment with NWO JMo8JIH

- Нямаше нужда, Michael. Нямаше нужда да ни придружаваш от началото на рампата и да ни съпроводиш до ринга. Можем и сами! Не се безпокой, brother! Ха-ха-ха! Добрият стар Michael Cole... Какво да ви кажа... *BO-O-O!* Миналата седмица, за съжаление нямах времето да поздравя официално новия член на New World Order, а именно Chuck Taylor *Публиката моментално започва да освирква, а Хоугън вдига ръката на Taylor нагоре, започвайки да го сочи* HE IS THE MAN! НЕ ГО ОСВИРКВАЙТЕ! ТОЙ НАПРАВИ ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ ЗА НЕГОВАТА КАРИЕРА! ИСКАМ ДА СИ ГО НАБИЕТЕ В ГЛАВИТЕ! ЧЪК ТЕЙЛЪР Е ЧАСТ ОТ НАС! Chuck, brother... Всичко на този свят се прощава. Ние ти даваме прошка. И те приемаме в нашето семейство. Истината е, че всички ни мислят за лоши хора, а всъщност е точно обратното. Кажи ми, brother кой друг би постъпил по същия начин, по който ние постъпихме? Ти ни вгорчи живота няколко месеца, атакуваше ни както словесно, така и физически. Но преди няколко седмици дойде на колене, лазейки в нашия Locker Room и се помоли. Кълна се, че никой не се е молил така като теб, brother... *BOO-O-OO-O-O-OO-O-O-O-O-!* Първоначалните ми мисли в главата бяха "Я го вижте този писклив мухльо, глезльо, лигльо..." Но... Трябваше да пресметна нещата малко повече. Ти се помоли за втори шанс, помоли се за втори шанс не само за твоята кариера, а за твоя цялостен живот. И ние сме добри хора, brother. Ние гласувахме като едно истинско семейство, трябваха ни няколко дни за размисъл, за да сме сигурни, че решението, което ще вземем е правилно. Трябваше да те подложим на изпитание. И по дяволите... Ти се справи брилянтно! За което мога да те поздравя, brother. Въпреки всичко, което се случи през последните няколко месеца... Томахавката е заровена, brother. Добре дошъл в нашето семейство... Добре дошъл в n...W...o! Всичко членове се здрависват и прегръщат с Chuck Taylor, а няколко секунди по-късно Hulkster подава микрофона на новоприсъединилия се член на групировката...
Върнете се в началото Go down
iMMORTAL!
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
iMMORTAL!


Join date : 24.04.2010
Posts : 291
Age : 29

6. Segment with NWO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Segment with NWO   6. Segment with NWO Empty17/7/2020, 22:26



I'M A MACHINE

"СПРЕТЕ МУЗИКАТА! СПРЕТЕ МУЗИКАТА!"

Cage излиза гневен с микрофон в ръка, и застава на върха на рампата гледайки nWo.

"Значи, това беше всичко, Чък Тейлър е част от nWo. Човекът, който искаше да ги спре сега е с тях. Браво. Добре изигран ход. Вместо да си загубеняк и никой, който се разхожда из коридорите на TNW, сега си вярното куче на Hogan и компания..."

HH: "Куче? КУЧЕ, brother? Дали не усещам лека завист, че не направи това което той. Че не взе правилното решение, и не дойде на страната на nWo. Можеше да бъдеш новия Холивуд, brother. Новият Hulkster. Следващата голяма звезда на спорта, само ако беше решил да преклониш тази глава и да я поставиш под моето крило. Но нека ти кажа какво си сега, Brother. Само един от много копирачи на Хоган, въпреки всичките си циркови номера и скачания, ти искаш да си като мен, и дори в най-добрите си дни не можеш да..."

Cage: "Не говоря с теб, Хълк. Моментът, когато говоря с теб или за теб, е когато стигна до теб. Аз все още искам да унищожа nWo, но първата цел е друга. Чък, искам теб. Предизвиквам те на мач тази вечер, 1 в 1, за да видим от какво си направен наистина..."
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

6. Segment with NWO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Segment with NWO   6. Segment with NWO Empty18/7/2020, 09:29

Hulk Hogan: ЗА КОЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ МИСЛИШ...

Преди Hogаn да успее да довърши мисълта си Chuck Taylor взима микрофона от ръката му, а Hulkster остава със зейнала уста. Доста смела постъпка от страна на новия член на nWo, който изглежда ще отговори директно на предизвикателството на Cage.

Chuck Taylor: Hulk, I got this, brother... Cage, наистина не мога да разбера дали са те изпускали по глава или си ял развален Nesquik като дете... но нека ти го обясня съвсем просто - наистина ли си мислиш, че АЗ съм способен да съчиня такъв план за действие спрямо теб?! АЗ?! Не, Brian, както и миналата седмица казах... навярно си пропуснал да гледаш шоуто, след като AJ Styles едва не ти вдлъбна лицето на Destination War... такава гениалност, такава брилянтност е присъща само на тези хора!

Taylor посочва останалите членове на nWo, които изглеждат леко объркани от неговите слова.

Chuck Taylor: Точно така - това са моите ментори, това са хората, които ми казаха какво да направя както в tag мача ни, така и на Destination War. И ето го самият mastermind - AJ Styles! Виждаш ли, Cage, AJ ми сподели, че не те харесва от момента, в който си стъпил в TNW. На него, както и на мен, ни е писнало от назобани ходещи зомбита, които само и единствено могат да бъдат възхвалявани от ето тези също толкова безмозъчни същества, насядали из арената... ха, даже той беше човекът, който измисли бъзика с Robbie Williams от миналата седмица...

След поредния подигравателен коментар от страна на Taylor на Brian Cage му писва да го слуша, хвърля микрофона си настрани и се насочва към ринга напълно озверял.

Chuck Taylor: Уоу, уоу, уоу, връщам си думите назад, явно си гледал шоуто тази седмица... затова ето какво ще ти предложа - вместо напразно да насочваш гнева си към мен... защо не се изправиш срещу човека, стоящ зад всичко това?! Точно така - на Summer Scream, на най-голямото събитие за лятото, Brian Cage срещу... A... J... STYLES!!! ЧУ МЕ ПРАВИЛНО, BROTHER - AJ ОФИЦИАЛНО ТЕ ПРЕДИЗВИКВА ДА СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ НЕГО НА РИНГА И ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ...

"The Phenomenal One" е в тотален шок след изявлението на Taylor и по всякакъв начин се опитва да го прекъсне, но "The Kentucky Gentleman" е във вихъра си и просто държи Styles настрани, докато продължава да говори.

Chuck Taylor: Спокойно, всичко е под контрол, AJ... та, докъде бях стигнал... а, да - AJ ОФИЦИАЛНО ТЕ ПРЕДИЗВИКВА ДА СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ НЕГО И ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ ДА ДОКАЖЕ, ЧЕ ХОРА КАТО ТЕБ НЕ МОГАТ ДАЖЕ ДА МУ ЛАКИРАТ ОБУВКИТЕ!

Cage спира на рампата, а настроението му рязко се променя - той доволно поклаща главата си, изглежда приемайки предизвикателството. Обратно на ринга nWo са в ступор след тази реч, а AJ се опитва да поиска обяснение на Taylor... но той не е приключил!

Chuck Taylor: И нека ти кажа още нещо, brother - тъй като виждам, че си готов за бой тази вечер... защо не се изправиш срещу Hulk Hogan?! О, да, отново ме чухте правилно - Hulk Hogan срещу Brian Cage точно тук, точно тази вечер! Защото nWo никога не бяга от бой - нали така, пичове?! И след като Hulkster приключи с теб не се знае дали даже ще оцелееш до Destination War... BROTHER!

"The Kentucky Gentleman" хвърля микрофона си извън ринга и започва да крещи по феновете, видимо превъзбуден. Неговите нови съотборници от nWo го обграждат, питайки го какво си мисли, че прави... а той просто им отвръща, че всичко е под контрол и продължава с истеричните си крясъци! Styles и компания не знаят как да реагират и просто се гледат един друг, а Hogan е скръстил ръце и поклаща глава в средата на ринга.

Michael Cole: Ти трябва да се е**ваш, колега...

Corey Graves: Ти наистина трябва да се е**ваш, колега! Taylor трябва да се научи да контролира емоциите си, ако иска да продължи да членува в nWo! За едно нещо е прав, обаче - и това е, че nWo никога не бягат от бой!

Michael Cole: Сериозно ли...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. Segment with NWO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Segment with NWO   6. Segment with NWO Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. Segment with NWO
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. Segment with HHH
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM
» 11. Segment with TNM
» 4. Segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 18.07.2020-
Идете на: