Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 16. Segment with HHH

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

16. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: 16. Segment with HHH   16. Segment with HHH Empty6/12/2020, 13:18

???

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

16. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. Segment with HHH   16. Segment with HHH Empty8/12/2020, 14:18

КАКВО НЕ ВИДЯХТЕ МИНАЛАТА СЕДМИЦА (накратко)...

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

16. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. Segment with HHH   16. Segment with HHH Empty10/12/2020, 14:49


Michael Cole: Ето ни и отново след кратката рекламна пауза. Музиката на "The Game" вече звучи мощно, намираме се в Ню Делхи, а атмосферата е страхотна. Triple H вече е близо до ринга, а ние вече разбрахме какво се е случило в края на миналия Rampage. След шоуто е имало физически контакт между Hunter и Bray Wyatt, вече видяхме на големия екран какво точно се е случило. Bray Wyatt продължи с игричките си, а това не стигна до нищо хубаво, Triple H най-накрая успя да се срещне очи в очи с него, но двамата не стигнаха до консенсус.
Jim Ross: А какво стана след като Wyatt бе качен в линейка ли? Наложи се Hunter да напусне залата, нямаше човек, който да посмее да се доближи и да разговаря с него. Той изпусна така исканото от него, а именно - среща с The Fiend. Линейката се върна след много малко, а следва от Bray нямаше... Там бе само ТОЙ... THE FIEND!!! Дестинацията бе Китай, този път е Индия, а Hunter не се уморява да пътува! Всички са тук за King of the Ring турнира, но "The King of Kings" е тук за нещо друго. Той е тук за The Fiend! Остана малко време до турнира.
Corey Graves: The Fiend се появи точно в момента, в който Triple H вече бе извън залата! Bray Wyatt постоянно изтъкваше, че The Fiend го няма, че е наранен, че се възстановява, после му нямаше нищо, но Bray не знаел къде е. Всичко знаем какво значи това... Bray Wyatt не иска среща между Triple H и The Fiend, но ножа опря до кокала! Не е официално, но този мач ще бъде осъществен на Temple of the King, колеги, помнете ми думата! НОЖА Е ОПРЯЛ ДО КОКАЛА!!! Е, Hunter вече е на ринга, а микрофона е в ръката му, нека чуем какво ще каже след миналата седмица.

16. Segment with HHH Vzze0YI

- WHAT'S UP, NEW DELHI??? Намираме се на едно от най-красивите места в Индия, а защо не и на Земята... Но за жалост не сме тук, за да правим красиви неща. Знам, че това турне е за King of the Ring. Идеята е страхотна, TNW обикаля Азия, за да носи радост и тръпка в очите на феновете тук... Кой ли ще стане King of the Ring? Ще разберем на последния турнир за тази година, а именно - Temple of the King... МОЯ ТУРНИР!!! За жалост аз не съм на това турне заради този турнир. Щеше да е страхотно "The King of Kings" да участва в турнира. Макар вече да съм се доказал като крал на този ринг, знаете добре, че съм отново на ринга, за да опипам почвата, да видя как се справят младите. Правя това, откакто се завърнах почти преди година, на Road to Pain, който се проведе на двадесет и трети януари. Но аз имах друга работа за последните около два месеца... Тази работа все още не е приключена, скъпи приятели! Знаете защо съм на това турне, дори няма нужда да ви казвам какво целя. Макар вече да победих Bray Wyatt, не само победих, АЗ УНИЖИШ BRAY WYATT!!! В СОБСТВЕНИЯ ТИ ДОМ, BRAY, ТОЧНО ТАКА, ОБРЪЩАМ СЕ ДИРЕКТНО КЪМ ТЕБ!!! АЗ ТЕ УНИЖИХ!!! НО ТОВА НЕ МИ СТИГА, ЗАЩОТО ДУШАТА МИ НЯМА ДА НАМЕРИ МИРА, ДОКАТО ТИ И МАСКАТА ТИ НЕ ГОРИТЕ В АДА!!! ЗНАМ, ЧЕ THE FIEND Е ТУК!!! ЗНАМ ГО, ЗАЩОТО ГО УСЕЩАМ!!! УСЕЩАМ ПРИСЪСТВИТО МУ!!! ДУМИТЕ СА ИЗЛИШНИ... BRAY WYATT... THE FIEND!!! НЕ МЕ КАРАЙ ДА ТЕ ТЪРСЯ, ЗАЩОТО ЗНАЕШ, ЧЕ ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ, ЕЛА ТУК... COME HERE NOW, YOU SON OF A...

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, deren, Cekoki, Scroller and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Jake The Fake
New User
New User
Jake The Fake


Join date : 23.11.2020
Posts : 13

16. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. Segment with HHH   16. Segment with HHH Empty11/12/2020, 16:21


Michael Cole: Това не е The Fiend?!

Corey Graves: Не думай, Michael!

Jim Ross: Добрият стар Jake Roberts...

Corey Graves: С добрите си стари дрехи, с които беше и миналата седмица!

Jim Ross: Това е класа, Corey, ти няма как да знаеш нещо по този въпрос...

Graves млъква, след като бе затапен от колегата си, а Jake Roberts върви надолу по рампата пред феновете в Ню Делхи. Подобно на тези в Шанхай и те му се кланят, докато по лицето на Triple H се чете изненада, омесена с раздразнение. "The Game" повика Звяра, а не... Змията. Ще е интересно да чуем какво прави Roberts тук, като той е на път да даде отговор съвсем скоро.

16. Segment with HHH Giphy 16. Segment with HHH Giphy

Jake The Snake: Съжалявам, Hunter, със сигурност не съм човека, когото искаш да видиш в момента. Е, ако изобщо можем да наречем онова създание "човек". Но след миналата седмица нещо ме гложди отвътре. Ще се опитам да бъда кратък. Виждам, че The Fiend е единственото нещо в съзнанието ти. Но приятелю, трябва да се научиш да вземаш решенията си с мозъка, а не със сърцето. Мисли, Hunter. Тук съм за да ти дам този съвет. И да ти направя едно много добро предложение. Всички знаем, че съприкосновението ви с The Fiend на Temple of The King е неизбежно. За мен ще бъде чест да бъда в твоя corner по време на мача. И с това не целя да те обидя, напротив. Пределно ясно ми е на какво си способен, какви качества притежаваш... но също така знам как действа и The Fiend. Повярвай ми, като един от най-мръсните играчи в този спорт мога да ти помогна да сразиш чудовището. Което, разбира се, не казвам, че не можеш и сам... но Hunter, прекалено си импулсивен. На House of The Rising Sun емоциите ти ти костваха Интерконтиненталното злато. На Cage of Violence беше на косъм да изгубиш отново. Аз съм катализатора, който ще те изстреля до титлата. Даже няма да се намесвам физически. Ще бъда разума ти в моментите, в които ТОЙ се опитва да те пречупи. Да, не си глупав, чудиш се какво ще спечеля аз от цялата тази работа... нямам скрита адженда. Свалям картите на масата. За мен това ще бъде чистото ми досие. Тъй като все още не ми вярваш, че това в блатото не бях аз, ти предлагам да се реванширам... без да се налага, естествено. И без да търся услуга в замяна. Е, какво ще кажеш, Hunter?

16. Segment with HHH Giphy

Michael Cole: "Предложение, на което не можеш да откажеш", а колеги?

Corey Graves: По-скоро чичо Jake се опитва да си осигури тлъст чек от Саудитска Арабия! Не стискай мазната му люспеста ръка, Hunter!

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

16. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. Segment with HHH   16. Segment with HHH Empty12/12/2020, 19:25

СЛЕД ПРОМОТО НА TRIPLE H...

Michael Cole: Triple H отказа предложението на Roberts по възможно най-учтивия начин, което е впечатляващо.

Corey Graves: Не мога да повярвам, но тук съм съгласен с теб, колега. Triple H можеше да спука Jake от тупаници!

Jim Ross: Като нищо, но ми се струва, че Roberts лека-полека почва да убеждава Triple H в невинноста си.

Corey Graves: Напротив - на Hunter му е писнало да слуша безсмислици и се запътва backstage, може би в нов опит да намери The Fiend. Ха, Roberts остава без arab money тази година и така му се пада!

Michael Cole: О-оу, говорейки за The Fiend...

16. Segment with HHH Giphy

Michael Cole: ЕТО ГО!!! ЧУДОВИЩЕТО Е ТУК И ГРАБВА JAKE ROBERTS В MANDIBLE CLAW!!! ТОВА НЕ ДАВА ЛИ ОТГОВОР НА ВЪПРОСА ДАЛИ ROBERTS Е СЪЮЗНИК НА WYATT?!

Jim Ross: Погледнете Triple H - той е спрял на рампата и се чуди дали да помогне на Змията...

Corey Graves: Не, колега, този поглед предвещава нещо съвсем друго - Triple H е заключил The Fiend в мерника си и е на път да го разстреля! Надявам се и Roberts да си го получи, тази евтина постановка не заблуждава никого!

Michael Cole: Corey, виж внимателно захвата на The Fiend! Той всеки момент ще откъсне главата на Змията! О, ето го Triple H, той щурмува ринга, The Fiend изхвърля Roberts настрани... и бива засечен със Spear!!! Копие от Triple H, което почти не прекърши The Fiend на две!!! Hunter се обръща...

Corey Graves: ТИ ТРЯБВА ДА СЕ Е**ВАШ С МЕН, КОЛЕГА?!?!?!

Michael Cole: ЧУДОВИЩЕТО СЕ НАДИГА!!! НЕВЕРОЯТНО, СЯКАШ НЕ УСЕТИ НИКАКВА БОЛКА ОТ УДАРА НА "THE GAME", КОЙТО Е НА ПЪТ ДА ГО СЪБОРИ ОТНОВО... НЕ, MANDIBLE CLAW БИВА ЗАКЛЮЧЕН И НА TRIPLE H!!!

Corey Graves: НЕ СЕ ДАВАЙ, HUNTER!!! ХАЙДЕ, М**КА МУ!!!

Jim Ross: Колеги, Triple H всеки момент ще загуби съзнание. Вижте това изчадие - той натиска под езика на Hunter и с двете си ръце!!! Всеки нормален човек вече щеше да е out!

Michael Cole: За съжаление и Triple H го очаква същата съдба... край, "The Game" припадна. А The Fiend се смее! Настръхвам при вида на това същество... но какво прави сега, той изкарва HHH извън ринга?!

16. Segment with HHH Giphy 16. Segment with HHH Giphy

Jim Ross: По-точно го влачи за краката като чувал с картофи! Oh God, no...

Corey Graves: НЕ-НЕ-НЕ, ДА НЕ СИ ПОСМЯЛ, ИЗРОД ТАКЪ...

Michael Cole: SISTER ABIGAIL!!! SISTER ABIGAIL ЗА TRIPLE H ПРАВО В СТОМАНАТА!!! НЯКОЙ ДА ИЗВИКА ПАРАМЕДИЦИТЕ МОМЕНТАЛНО!!!

Jim Ross: Много грозна гледка... а светлините пак изгасват...

Corey Graves: СВЕТНЕТЕ ГИ ВЕДНАГА, ПО ДЯВОЛИТЕ!!! НАЙ-НАКРАЯ, НАЙ-НАКРАЯ НЯКОЙ ДА НАПРАВИ НЕЩО КАТО ХОРАТА - ИЗКАРАЙТЕ TRIPLE H ОТ ЗАЛАТА ПО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН!!!

Jim Ross: Лекарският екип поставят шина на врата на Triple H и го завързват за носилката, а за нас остава да се молим всичко с него да е наред.

Michael Cole: През това време на ринга Jake Roberts тепърва се съвзема от атаката и само го вижте! Той е вцепенен от страх!

16. Segment with HHH Giphy 16. Segment with HHH Giphy

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





16. Segment with HHH Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. Segment with HHH   16. Segment with HHH Empty

Върнете се в началото Go down
 
16. Segment with HHH
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Segment with nWo
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM
» 6. Segment with NWO
» 11. Segment with TNM

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 412-
Идете на: