Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. Segment with TNM

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

12. Segment with TNM Empty
ПисанеЗаглавие: 12. Segment with TNM   12. Segment with TNM Empty3/10/2021, 09:22

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

12. Segment with TNM Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with TNM   12. Segment with TNM Empty8/10/2021, 15:35

12. Segment with TNM V210

DUSTIN: Чудех се как да започна. Дали да кажа нещо остроумно, дали да почна с някоя груба шега - но ще го карам направо. Всеки истински мъж признава, когато е сгрешил. Е... аз допуснах грешка. Не бях прав относно Shawn Michaels. Shawn, сгреших в преценката си относно теб... оказа се, че човек може да изкара късмет три пъти! Не мога да повярвам! Не знам какво си правил, дали си спал в църква, дали си носил заешко краче в ботуша си, или пък си позвънил на някой заклинател от телевизионния ефир, но със сигурност проработи! Да, няма да си кривя душата - битката, която проведохме на Revenge, бе една от най-тежките в кариерата ми... но "малкия пакет", сериозно ли?! Сериозно ли искаш победата ти да се помни по този начин?! Знаеш ли, дори няма значение, защото искаш или не - това вече е факт. Много добре чу трибуните и тяхното мнение по въпроса. HBK, рано или късно късметът ти ще свърши, но доколкото аз имам глас - The New Millennium приключи с теб. Ако има нещо, което знам че със сигурност е вярно, то е че не се бориш срещу късмета. Единственото по-лъжливо от победите ти през последните няколко седмици... бяха всички онези фенове в TD Garden! Същите, гледащи и шоуто тази вечер. Точно така, може най-накрая да осъзнахте истинското лице на вашия идол Michaels, но си оставате същите стари лицемери, готови да застанат на страната на по-силния! Не ми трябва подкрепата ви, а още по-малко съчувствие от жалки подобия на хора като вас! Вие сте една от главните причини да създадем този пакт. И макар Ciampa и Thatcher да загубиха Отборните титли, дори за секунда не си помисляйте да се радвате. Ако HBK е спал в църква, то не знам какво са направили Carlito и неговият приятел химик, за да изкарат такъв късмет! Може би вуду кукла на Toothless Timmy, която някой е пробивал в коляното?! Преди да кажете, че се чудя с какво да се оправдая - сами видяхте отровните ябълки, които бяха абсолютно достатъчни за дисквалификация! Tommaso все още се възстановява, а когато се завърне... тежко ви и горко. И ако слабоумните ви тикви вече са забравили - на Tim му няма нищо, както стана ясно малко по-рано тази вечер... Revenge не бе особено добър турнир за нас, но знаете ли какво?! Revenge е в миналото! Никой не е застрахован! Бъдещето е пред нас... and the future's all but set in stone... Но няма да лъжа, че не е време за промяна. Тя е неизбежна. Знам точно какво е нужно, за да насочим този кораб обратно към правилния курс. И то ще стане още следващата седмица...

12. Segment with TNM Giphy

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
12. Segment with TNM
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Segment with ???
» 13. Segment with MVP
» 7. Segment with ???
» 10. Segment with HHH
» Segment with nWo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 445-
Идете на: