Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. Segment with TNM

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

11. Segment with TNM Empty
ПисанеЗаглавие: 11. Segment with TNM   11. Segment with TNM Empty25.07.21 19:29

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

11. Segment with TNM Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Segment with TNM   11. Segment with TNM Empty30.07.21 19:29

11. Segment with TNM V210

DUSTIN: ADAM COLE, BAY-BAY!!!

11. Segment with TNM Giphy

DUSTIN: Човече, какъв турнир! Tommaso, Tim, казвам ви, след Roulette of Fate сякаш... сякаш нова искра се запали вътре в мен! Adam Cole is officially TNM, вие двамата не само защитихте титлите си, но и по какъв начин само - как беше онова накрая, Tim?

Timothy Thatcher: Най-широко разпространеното наименование е Cross...

DUSTIN: CROSSFACE~!

11. Segment with TNM Giphy

DUSTIN: Ха-ха-ха, точно така! Това получавате, когато се закачате с тези двамата! Tim, знам колко много искаше твоят Fujiwara Armbar да бъде решаващ, но това е начинът, по който действаме. Майсторството и класата на отборната ви работа си пролича. Е, все пак допуснахме една единствена грешка... сигурно сте забелязали, че сме с един по-малко тази вечер. "The Hangman" показа защо е част от TNM. Няма абсолютно никакъв срам в загубата му, той добута Ospreay до предела и му трябва известно време да презареди батериите... но United Empire, момчета, сериозно ли?! Трябваше да се досетя, че ще последва нещо подобно след мача. Надхитрихте ме, признавам ви го. Обаче постъпката ви спрямо Adam Page? Това бе най-голямата грешка, която сте допускали. И не ме разбирайте погрешно, много добре знаем, че такива неща понякога са нужни, за да бъде изпратено послание. Но във вашия случай... след като Old Man Ciampa накара вашето момче Henare да циври от болка и да тупа по земята, искайки милост? Това ми се стори по-скоро като ход от отчаяние. "Най-доминантният stable, който тази федерация някога е виждала"?! Моля ви се! И макар никой да не съм способен да гадая съдбата ти, Will Ospreay, мога да ти кажа само това - с титла или без, Page идва за теб. Съвсем, съвсем скоро. А за останалите... well, your future's all but set in stone...

Geor4 and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
11. Segment with TNM
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. Segment with HHH
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM
» 6. Segment with NWO
» 4. Segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: