Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 4. Segment with ???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

4. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Segment with ???   4. Segment with ??? Empty17/5/2023, 12:39

...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

4. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with ???   4. Segment with ??? Empty17/5/2023, 17:57


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете бившият Интерконтинентален шампион, бившият Европейски шампион, легендата, либераторът - Sami Zayn.

4. Segment with ??? AJFCJaU3lZVA-Es5y1H25UYOZzw8T1MaT2Uf8gyxFOwXjVcza6bpuEbB9flo0rvRnwa6bKDO2ItDf0QwbqKhPvSYijW27lWD8G4zsFcalIRGwwQIKHoniLnxG7ydjN-kBm0-b4MhltmQ1oLFrULHweZqd0ynfA=w317-h180-s-no?authuser=0

Corey Graves: HE IS BACK! Този човек липсваше на TNW. Нищо не беше същото без него, уважаеми зрители! Погледнете го само колко е сериозен. Появява се с качулка на бойното поле, като все едно е Assassin's Creed! Епично, велико! Няма как да очакваме и друго от човекът, който е либератор. Великанът на TNW, Sami "Freakin" Zayn! Настръхнал съм, космите по цялото ми тяло са изправени...Не мога, емоцията ми дойде в повече, моля те продължи колега.
Michael Cole: Аз също намирам трудно думите, но е факт, Сами се завърна. Въпросът е защо? Какви са намеренията на този човек? Какво още има да доказва? Вече спечели две титли, даде си Sami Awards. Не му ли стига вече?
Corey Graves: Винаги трябва да се иска още! От това, което сме видя ли досега, Sami Zayn е от хората, които винаги искат още и още. Нещо, в което няма нищо лошо, за мен лично е огромна чест, че виждам този човек и нямам търпение да чуя защо се е върнал.
Michael Cole: Не мисля, че феновете са съгласни с теб. Виж ги, една част от тях освирква Зейн, друга пък не може да повярва, че се е върнал. Това не е изненадваща реакция, преди време този човек им обърна гръб! Действие, което го доведе до две титли в Total Nonstop Wrestling! Дали и този път ще успее да направи престоят си в TNW запомнящ? Ще разберем отговорът на този въпрос много скоро.

4. Segment with ??? AJFCJaWafF2ektkDnsPHiWXLZY_Vrt6DQnDP_X1TnGVomYJ-H-TDrdOpvPxxKh1T6l9fgHYLA2W-BspOMXNpH8rcVr5ta07Sj5CqEt9pcbvRqeWJNJV9p543qEKEvnT5zC5n7Y7NprTZk1BMwllMaXMpRuhEfw=w317-h180-s-no?authuser=0

Corey Graves: Аз бих казал, че ще разберем още сега, защото великият либератор е взел микрофон в ръка! Време е да се кажат много неща, уважаеми приятели на кеча, Sami допира микрофонът до устата си и започва да говори, нека го чуем!

Yuliyan and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

4. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with ???   4. Segment with ??? Empty17/5/2023, 19:04

Sami Zayn: Колкото и да ме освирквате, колкото и да ми завиждате на успехите. Вие никога няма да ги постигнете, защото великият либератор е един и той стои на този ринг! "Освиркванията на публиката стават още по-силни"! Освирквайте колкото си искате, не ми пука. Истината е, че има причина, за да съм тук тази вечер. И това не сте вие. Никога не бих се завърнал, за да радвам феновете, откакто ви обърнах гръб, кариерата ми стана много по-добра. Хубаво е да приемате истината, дори и понякога да боли от нея. Все пак нека кажа кой съдейства за моето завръщане, всъщност нямах намерения да се завръщам, постиженията си ми стигаха. Бях доволен, наслаждавах се на времето със семейството ми. Но това, което промени решението ми беше едно телефонно обаждане от екипа на TNW! Точно така, правилно ме чухте. Същият екип, за който правих филм преди 2 години!

4. Segment with ??? AJFCJaWnq_lN8njhiccG0755jmsFGV3L1g1grPYgEaSAkC7tww12f2Vx2hodbOw1j9AO7LzzK4DKz0ULUVz2MPn8TZM_3VSPpnKJzLeTXJwSG0rqA5EfUQltNmT_Z4gbehRwTwCZlQ9gWKjZYzNvONkg2ZoKMQ=w317-h180-s-no?authuser=0

Те ми се молеха, казваха ми: "Сами върни се в TNW, федерацията не е същата без твоето присъствие, помисли си". Аз им казах, че не заслужават да ги радвам с моето присъствие след всичко, което ми причиниха, но въпреки това ще помисля. И ето ме тук пред вас, готов за нови предизвикателства и нови приключения! И с малко повече късмет нови титли! Защо пък не, винаги е добре да се добави още една титла във богатата ми витрина, хаха! Най-вече съм тук за битка! Има много здрави мъже в тази съблекалня, които съм сигурен, че искат да се пробват срещу бивш Intercontinental Champion, бивш European Champion и първия в историята Sami Award Winner! Това е предизвикателство, което получавате веднъж в живота. Затова се възползвайте, така или иначе, аз няма да мръдна от този ринг, докато някой не излезе и не ми даде предизвикателството, което търся, хайде докажете ми, че сте мъже! Готов съм за всеки, ако искате шоуто да продължи, то ще трябва да излезе някой. Искате ли да продължи TNW: Rampage SuperShow? Ако отговорът е да, то ми дайте това, което искам. Не е много, просто искам някой, с който да премеря сили. Ще бъде страхотен мач, може да бъдеш сигурен, който и да си! Либераторът винаги е доставял и сега няма да бъде по-различно. Хайде, не искате да ме карате да чакам.

4. Segment with ??? AJFCJaWgyEvqZGTOWpOxKRYWrY_iJ6GCORfwP1diW_h3KrVojDT_d4Qby36U981YLJWuc0CU6hcCs4nTBwKVETiKGSANU9X67dKLBiMe9YHSFGYcKVjqS5VonQxRuQ06mwZwty8YW2XMhVT-gA4xhbvS4deFyA=w317-h180-s-no?authuser=0

Michael Cole: Сами Зейн не играе игри! Той е дошъл, за да търси предизвикателство тази вечер. И това ще и направи. Знаем, че този човек е готов на всичко, за да постигне това, което иска.
Corey Graves: Което си е така, си е така. Сега "The Great Liberator" обикаля бойната площадка и вече търпението му се изчерпва! Изведнъж се пуска музика в залата! Някой все пак ще приеме предложението за двубой, кой ли ще е това?


Geor4 and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
bocov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
bocov


Join date : 19.05.2010
Posts : 191

4. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with ???   4. Segment with ??? Empty19/5/2023, 22:43



It's a shame that they lost their head
A careless man who could wind up dead
You wear your sin like it's some kind of prize
Too many lies, too many lies


4. Segment with ??? Entrance%2B1



Каквоооо? Нима това е възможно? Та, това е самият той, единственият, неповторимият, "Келтският воин" - Шеймъс. За първи път в TNW от 2019 година насам. Първият Mr. GTK в историята на федерацията прави своето изключително и вълнуващо, а още по-неочаквано завръщане тази вечер. Редиците отново лека-полека започват да се запълват. Шефовете на TNW се подсилиха с огромно име, което ще вдигне рейтингите до небесата. Sheamus e също така бивш Хардкор, Европейски и отборен шампион на TNW. Има своето минало тук, но сега със сигурност ще иска да постигне много повече. Той много бързо се изкачва по стълбите и влиза на ринга и веднага застава до Сами Зейн, докато му се усмихва. Zayn не знае все още какво се случва! Две завръщания в една вечер, каква велика нощ само! Публиката обаче сякаш се израдва повече на Шеймъс и това се усеща с всяка изминала секунда. "The Celtic Warrior" взима един микрофон и застава лице в лице с устатия канадец, а после започва да говори:



4. Segment with ??? Promo%2B2



- Говориш страшни глупости! Да беше излязъл Скалата и да беше казал, че някой от федерацията му се е молил да е тук, ще разбера. Да беше Батиста, ще го разбера. Да беше всеки друг, щях да разбера. Но ти? Та, ти не приличаш на човек, то камоли на мъж, та и на мъж, който се бие. Устата ти е голямо, но сърцето ти е малко. Трудно се пробива нагоре, когато това е така. Sami, следял съм твоите изяви и преди и то доста изкъсо. Смятах, че може да има някакъв прогрес, да се опомниш и да си намериш грешките, но всичко, което е правиш е да деградираш. Идваш, тръгваш си, идваш, тръгваш си. И докога така? Тъпчеш на едно и също място. Може би си влязъл надълбоко в матрицата и не можеш да намериш изход. Може би е нещо друго. Истината е, че някои хора просто нямат нужното, за да достигнат до върха. Аз дойдох тук, за да стигна до върха. Тук съм, защото жадувам за големите успехи, тук съм...



4. Segment with ??? Punch


Докато Шеймъс говори, Сами Зейн плясва ръката на "Келтския воин" и неговия микрофон пада. Шеймъс започва да гледа ядосано към Зейн в продължение на няколко секунди. Сами Зейн гледа като подплашен заек, който не знае накъде да тръгне, за да се скрие. А на Шеймъс му кипва и вкарва дясно кроше в муцуната на Сами Зейн, който пада по гръб и не помръдва повече. Той раздразни звяра и си го получи! Никой не може да се закача с Шеймъс! Той се завърна във федерацията, Шеймъс е тук и иска всичко!

Dimarata and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Segment with ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with ???   4. Segment with ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Segment with ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. Segment with HHH
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM
» 6. Segment with NWO
» 11. Segment with TNM

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 509-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: