Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all

Go down 
+10
Shizo
Yuliyan
Dimarata
GOAT
Baevtista
Scroller
DakotaKaiCTRL
deren
JohnnyZ
SevBoom
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty14/4/2017, 14:19

TNW World Championship Match
Randy Orton (c) def. Alberto 'El Patron' Del Rio..
Kevin Owens cashed-in his GTS and def. Randy Orton (c)


- ШОК! Руслан загуби с един пост.. Ето това е човек.. Руслан заслужава уважение..
Хареса ми как след мача Руслан нападна опонента си, което накара повечето да си мислят,
че ще кеширам.. Е, да така си беше, но Андрей искаше да накара всички да си мислят, че така ще закрием успешното издание на Pain 8.. Радвам си, че имах честа да се изправя срещу Косьо в последния му мач.. На всички им бе ясно, че ще взимам титлата.. Но малко преди края се случи нещо, което не се вижда на всеки турнир.. А именно предателството на Андрей.. Той предаде най-добрия си приятел и короняса бъдещето на федерацията със световната титла.. Много се зарадвах, когато бях обявен за световен шампион.. По моя преценка напълно заслужено съм световен шампион.. Труда, който съм полагал през последната година не е бил напразен.. Main Event-a не беше добър, да съгласен съм, но трябва да си признаете момента, в който Hunter предаде Orton си заслужаваше..

TNW Grand Championship No Disqualification Match
Roman Reigns def. Triple H (c)


- Невероятно представяне и от двамата! Сев доказа на всички ни, че той заслужаваше повече от всеки да бъде последния опонент на Laiok. Мачът си струваше и ако някой се оправдава, че е бил помия, защото Laiok е бил там, жестоко лъже... Мачът си струваше, това че мразите Андрей не означава, че не трябва да му видите последния мач.. Ако малко обърнете внимание просто, няма да съжалявате... Очаквана победа за Сев, който заслужаваше този момент.. Много се радвам за него, той ми е един от малкото добри приятели в интернет.. И видяхме много епичен момент, в който Стефани отнесе Копие от Reigns.. Нямам думи.. Честито на Сев.. Дано я държи дълго, защото определено го заслужава.

OKADA - STYLES III
'Rainmaker' Kazuchika Okada def. 'The Phenomenal' AJ Style


- Мачът беше невероятен до последния пост на Баев.. Защото в последни пост, той открадна от стар пост, което не се хареса, но няма какво да го виним.. Човека е играл от създаването на форума и е нормално да не може да измисли нещо.. И аз съм бил в такива ситуации.. И Баев е човек. Няма значение, че е крал. Важното е, че той направи един епичен мач срещу Rainmaker, който отново доказа, че е най-добрия от новото поколение..

TNW Women's Championship Triple Threat Match
Charlotte Flair def. AJ Lee (c) and Nikki Bella


- Не очаквах победата на Ванко да се случи точно на Pain, но трябва да си призная.. Мачът си струваше! Много добър мач направиха. Памела и Ванко бяха с уравновесени сили, но в последния пост, Ванко доказа, че той трябваше да спечели.. Lee не трябва да се сърди.. Това, че е загубила не означава, че няма да види отново титлата.. Всеки губи важен мач. Много добро представяне от нея и според мен напълно заслужено тя отиде на Pain като шампионка.. Честита титла на Ванко!

TNW United States Championship 'Street Fight' Match
Dean Ambrose def. Sycho Sid (c)


- AMBROSE! AMBROSE! AMBROSE! НЕВЕРОЯТНО! Мариан направи това, което всеки искаше да направи, а именно да сложи край на терора със Sycho Sid! Очаквана победа за Мариан поне според мен, а и напълно заслужена.. Много се радвам, че той успя да сложи край на терора на Sid и да даде страхотно начало на новата ера в TNW! Честито, Мариане!

TNW Intercontinental Championship 'Steel Cage' Match
Seth Rollins (c) and Chris Jericho hit draw


Хубав мач се получи. Краят също беше много личен, за да може да се продължи хубавата им вражда, която градят от много месеци. Шизо определено е най-добрия с Chris Jericho.. Невероятно игра показва с него и скоро го очаквам в Main Event-a, както и Цецо.

Singles Match
Sasha Banks def. Alexa Bliss


- КЛАСИКА! Чудесна игра и от двете. Поздравления... Този мач надмина половината мачове от Pain.. Нинка предаде щафетата може би на най-добрият вариант, а именно - Милена. Която отново показа много добра игра със Sasha Banks и напълно заслужено спечели мачът. Много скоро я очаквам в мача за Женската титла срещу Charlotte и дано отново я видим с пояса.. И за накрая.. Thank You Ninka!

Once in a Lifetime Dream Match
'The Notorious' Conor McGregor def. Floyd 'Money' Mayweathe
(w/ Special Guest Referee - Stone Cold Steve Austin)


Очаквах Connor да бие, но Stunner-a си беше феноменален.. Много забавен момент се получи тук..

Six Men 'Get The Suitcase' Ladder Match
Kevin Owens def. Rob Van Dam, Finn Balor, CM Punk, Cesaro and The Miz


Чудесен мач се получи и тук.. Невероятна игра и от всички.. Мачът за куфара, както винаги е епичен и поне според мен си заслужих куфара. Другият човек, който също го заслужаваше беше... Сезо, който се доказа с RVD и много скоро може да види пуш, който той желае да види... Юлиян се представи добре, но да си държи устата затворена, защото това ще му попречи много... Жони отново доказа, че е един от най-добрите.. Много добра игра показа и той.. Нямам търпение да го видя с някоя от титлите, защото определено с Miz, може да направи много интересен рейн..
Cruiserweight Championship Fatal 4-Way Match
Cody Rhodes (c) def. Austin Aries and Gregory Helms


Ако не беше забавянето на Васко нямаше да е такъв кратък мача.. Очаквах повече.. Цецо успя да вдигне нивото на мача, след като излезе с УРАГАНА! Много се зарадвах като го видях. И поне според мен, той трябваше да си върне титлата, защото като беше в него ми беше мега интересно да гледам титлата. И сега ми е интересно, но при Цецо си беше съвсем различно...

Stone Cold Steve Austin to host
PAIN 8


Невероятно откриване.. Четири легенди се събраха на ринга, за да открият осмото издание на Pain! Невероятно...

PRE-SHOW
Johnny Z won the Mark Henry testimonial Battle Royal


JOHNNYZ!!!! Titus обаче заслужаваше повече, но поради проблема, че е черен, той не успя да спечели този мач..


Последната промяна е направена от Scroller на 21/4/2017, 00:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty14/4/2017, 14:42

TNW World Championship Match
Randy Orton (c) def. Alberto 'El Patron' Del Rio..
Kevin Owens cashed-in his GTS and def. Randy Orton (c)
- Тук кво да кажа също не бях изненадан знаех, че Кевин ще кашне не успяха да ме изненадат дори за секунда появата обаче на Трите Хикса накрая успя малко да ме изненада, но всичко беше добре Косио си тръгва беше велик е-федър, но времето му истече сега е ерата на Петър Ролинс.
TNW Grand Championship No Disqualification Match
Roman Reigns def. Triple H (c)
- Ето, че края на една ера свърши Благоваря ти Лайок за всичко което направи за този е-фед надявам се да се върнеш някой ден мача стана страхотен и наистина заслужаваше да е главния мач браво и на двамата.
OKADA - STYLES III
Kazuchika Okada def. 'The Phenomenal' AJ Styles
- Баев се изложи с тия готови постове не очаквах това от него Rainmaker си заслужи победата мача беше страхотен докато както казах Баев не започна да използва готови постове.
TNW Women's Championship Triple Threat Match
Charlotte Flair def. AJ Lee (c) and Nikki Bella
- Също хубав мач не очаквах Ванко да вземе Титлата останах доста шокиран като се имаше в предвид колко бавеше шоутата, но отново буквачите си знаят щом така са преценили нека да е така поздравления на победителя.
TNW United States Championship 'Street Fight' Match
Dean Ambrose def. Sycho Sid (c)
- Ето го и мача на мачовете с мен тук ще кажа това което Нинка каза, че има още какво да подобря в офомянето, след това разбрах какво е имала в предвид и ще направя така, че да няма вече съмнения, но нека върна към мача получи се добре Мариан доста се раздаде аз също по-едно време ми свършиха идейте и много мислех да спра, след третия пост, но благодарете на Лайок той е човека които ме надъха да напиша четвърти пост евала брат мисля, че победата на Мариян беше заслужена за пръв път толкова редовен Мариян Николов не, че намеквам, че преди не е бил редовен, но за мачове говоря хареса ми мача имаше си всичко сега мисля, че за мен следва Майн Евента и аз ще направя всичко, за да стигна до там.
TNW Intercontinental Championship 'Steel Cage' Match
Seth Rollins (c) and Chris Jericho hit draw
- И този мач можеше по-добре да свърши, но щом така са преценили нека да е равен радвам се, че Сет запази въпреки, че залужава много повече от Мид кард титлите, но това се е мое мнение аз съм фен и на двамата и мача ми хареса.
Singles Match
Sasha Banks def. Alexa Bliss
- Хубав мач направиха Нинка и Милена Банкс радвам се, че Миа победи много добре стана всичко това беше последния мач на Нинка жалко, но се надявам да се върне някой ден.
Once in a Lifetime Dream Match
'The Notorious' Conor McGregor def. Floyd 'Money' Mayweathe
(w/ Special Guest Referee - Stone Cold Steve Austin)
- Тоя мача даже не го и следях, но мисля, че победителя беше правилен.
Six Men 'Get The Suitcase' Ladder Match
Kevin Owens def. Rob Van Dam, Finn Balor, CM Punk, Cesaro and The Miz
- Хубав мач се получи всички се раздадоха и това ми хареса според мен победителя беше много предвидим и още преди да почне турнира знаех, че Кевин ще спечели този мач за това и не гласувах за него, защото имаше участници в този мач, който не са виждали титла отдавна имаше и такива, който никога не са виждали тук като uliqnbg дето цъка с Finn Balor или като Сезо дето откакто беше Хардкор шампион не е виждал титла можеше и по-добър да е победителя.

Cruiserweight Championship Fatal 4-Way Match
Cody Rhodes (c) def. Austin Aries and Gregory Helms
- Плюите колкото искате тоя мач, но факта, че Коуди Роудс не можеше да пише и нямаше възможност не го помислихте нали? Ми кво да кажа в последния момент много се промениха нещата първо Рич Суон беше изваден от мача нещо което се разбра в последния момент, след това се разбра, че мача ще свърши след втория пост на Роудс и така станаха нещата казвам как беше които е доволен, доволен които не е да направи по-хубав мач.
Stone Cold Steve Austin to host
PAIN 8
- Интересно беше появата на Острието, Ледения беше много забавно.
PRE-SHOW
Johnny Z won the Mark Henry testimonial Battle Royal- Браво на Джони, че спечели аз даже заспах по-време на тоя мач, но браво.
Върнете се в началото Go down
DakotaKaiCTRL
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
DakotaKaiCTRL


Location : Толбухин
Join date : 17.05.2010
Posts : 3066
Age : 27

PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty15/4/2017, 11:46

TNW World Championship Match
Randy Orton (c) def. Alberto 'El Patron' Del Rio..
Kevin Owens cashed-in his GTS and def. Randy Orton (c)

- Никога няма да забравя лятото когато с Косьо се наливахме с бири в един горещ ден и си казахме, че този Main Event трябва да е наш. Големи планове имаше, но за съжаление за 6 години по тия форуми така и не можахме да направим една свястна вражда. Всички обаче знаят какъв човек съм аз, титлите и победите не значат нищо за мен. Правя всичко за шоуто и ако за да спася шоуто трябва да легна за секунди така да бъде. Пак бих го направил! Tова си беше нощта на Пешо и адски много се радвам, че титлата сега е в един от най-сериозните млади таланти във форума. Атаката на Андро и аз не я очаквах, но си беше точно на място предвид обстоятелствата. Честито на Пешо, чакам с нетърпение да видя на къде отива сега!?  

TNW Grand Championship No Disqualification Match
Roman Reigns def. Triple H (c)


- Какво да кажа освен, уникални постове, ожесточени маневри и невероятно изписани редове. Сев напълно си заслужи момента на Pain, той не веднъж е доказвал че е най-сърцатия играч в историята. Премина през какво ли не за да стигне до тук, но сега името му за винаги остава в историята тъй като той пенсионира най-великия (след Радо) играч по тия форуми. Наистина си е голяма победа, по-голяма дори от това Roman Reigns да бие Taker на WM. Андро наистина ще ми липсва много, той е човека който създаде Виктор Викторов и ако преди близо 10 години не се бяхме запознали случайно много неща нямаше да се същите. Обичам те Андро и ти пожелавам успех в бъдещите начинания. Колкото до Сев, той тепърва има да пише история и сега се започва следващата глава. Нека да му е честита титлата!

OKADA - STYLES III
'Rainmaker' Kazuchika Okada def. 'The Phenomenal' AJ Styles


- Безкрайно разочарован съм от Баев, искаше ми се да видя онзи Баев с който покорихме 3 поредни Pain-а, но за съжаление мечтата ми си остана само мечта. Грозните гифове не бяха чак толкова голям проблем на фона на това, че по време на мача и паркира и освен това игра и със стар пост. Не мога да разбера кое е толкова трудното да напишеш 2, 3 реда но смислени вместо стари постове които нямат нищо общо с мача. Съжалявам най-вече за Rainmaker защото той заслужаваше някой по-сериозен опонент, до година е срещу мен! Той обаче отново доказа, че не му е нужен силен опонент за да направи мача на мачовете, Okada е едва втория японец Main Event продукт в TNW и наистина всеки ден все повече и повече се радвам да го гледам. Напомня ми много на Minoru Tanaka игран от единствения и неповторим Dorian във вече покойния BBF, той също така нямаше конкуренция години наред. Наистина се надявам Rainmaker скоро да вземе световната титла и Okada да стане втория японец след Mitsuharu Misawa който е печелил тази титла.

TNW Women's Championship Triple Threat Match
Charlotte Flair def. AJ Lee (c) and Nikki Bella


- Много силен мач, аз с голям интерес следих постовете. Какво да кажа освен, че Ванко ми пълни сърцето когато играе с Charlotte. Момчето има усет за играта и се вижда ясно, освен това Charlotte е точно неговото момиче. Напълно логичен победител, макар че Памела също се скъса от ожесточени постове. Всички я мислят за несериозна, и беше несправедливо обвинена че взема стероиди. Беше ни казано дори да кажем на приятелите си... Аз наистина много се надявах тя да вземе титлата, но сега когато мине през мен ще я направя Main Event продукт! AJ също показа много силна игра, до последно дори си мислех че ще запази но за съжаление трябваше да падне на най-голямата сцена. Гадно чувство, надявам се това да не и убие кефа и да я мотивира скоро да си върне титлата!

TNW United States Championship 'Street Fight' Match
Dean Ambrose def. Sycho Sid (c)


- Един от мачовете на вечерта който вдигна акциза на американската титла до този на World и Grand. Беше време анархията създадена от Сид да приключи, и може би най-голямата сцена беше точното място. Адски много ми харесва стила на Васко, чара му е да играе с Main Event-ери на WCW/WWF. Тъй като с прекрасните си гифове той ни показва какъв беше кеча едно време, и наистина много се смях на комичните моменти. Харесаха ми и гифовете на Мариан, като цяло мача беше точно от типажа Lesnar/Ambrose и бяха точно на място. Амброуз като цяло е изтъркан образ в реалния кеч и тук не е по-малко изтъркан тъй като е игран от сульо и пульо, но той някак си върна престижа на този класен кечист. И мисля, че сега е време за едно сериозно царуване с титлата. Дори не помня от кога не съм виждал Мариан като шампион, но се надявам властта да не го направи алчен гъз като Андро. И това да стане се надявам този път аз да съм в ролята на Косьо.

TNW Intercontinental Championship 'Steel Cage' Match
Seth Rollins (c) and Chris Jericho hit draw


- Както каза Андро малко по-горе, искат се топки за да играеш с гифове от Ring Of Honor на най-голямата сцена на TNW! Аз наистина очаквах защита и като цяло останах изненадан от завършека на мача. Което изобщо не омаловажава мача който открадна шоуто с ожесточените spot-ове от клетката. Наистина много добре изпипан мач който автоматично издига IC титлата до нивото на американската. Поздравления и на Цецо и Пешо, че ни благословиха с този страхотен мач и чакам с нетърпение следващия Chapter на тази вражда!

Singles Match
Sasha Banks def. Alexa Bliss


- Другия мач на вечерта, наистина ми е много трудно да приема че това са последните постове изписани от всеобщата любимка Нинка. Трудно ще ми е без нея в TNW, но няма как.. идва един момент в който неизбежно се спира тази игра. Според мен един от мачовете на вечерта, изпипан до последния детайл. Милена официално пое щафетата след всичко това и с нетърпение очаквам тя достойно да заеме мястото на Нинка за нататък. И двете винаги са се раздавали до последно в предишните си мачове, но точно тук напълно промениха хода на женската дивизия. Страшно много се радвам, че бях тук и станах свидетел на това зрелище и отново споменавам че ще ми е много трудно да се примиря с факта че това беше последния мач на Нинка. Писах този коментар със сълзи на очите...

Once in a Lifetime Dream Match
'The Notorious' Conor McGregor def. Floyd 'Money' Mayweathe
(w/ Special Guest Referee - Stone Cold Steve Austin)


- Пълнеж който правихме посред нощите с Андро и до последно няма да забравя колко му мрънках, че ме занимава с това. Победата принципно трябваше да е за Floyd, но така в последния момент отиде при ''женския полов орган'' Conor. Феновете с право освиркваха края на мача, за това негово величество Stone Cold Steve Austin открадна шоуто в края на краищата!

Six Men 'Get The Suitcase' Ladder Match
Kevin Owens def. Rob Van Dam, Finn Balor, CM Punk, Cesaro and The Miz


- Както казах и в интервюто с Васко, Мариан и Андро.. моя основен фаворит беше Джони. Като цяло обаче той играе такъв образ, че за съжаление това нямаше как да се случи. Колкото и да исках и дори по едно време да рефнах че Миз най-накрая сваля куфарчето това не промени нещата. Съжалявам, но все пак се надявам скоро да го видим в main event картинката. Милионерко е бъдещето на този форум, като цяло не знам за другите но лично мен впечатли с играта си тъй като не я познавах много добре до този момент. Той не по-малко от Джони заслужаваше победата в мача, но може би RVD няма размера да бъде голямо име тук. Не търпелив съм да го видя със следващия му кечист който сто процента ще го вкара във висшата лига! Юлиян какво да кажа за него? Най-лесно е да цитирам самия него: НИЩО ОСОБЕНО! Съжалявам брат, но когато в първи клас ви научат на уважение тогава коментирай мачовете на големите имена преди раждането ти. Дамян както винаги се разписа достойно, Клаудио е неговия кечист но за съжаление не е main event продукт точно за това никога не е бил нищо особено както в Ring Of Honor така и в WWE. Иван затворника също се разписа изненадващо добре, но най-логичния победител от самото начало си беше Скролера! Тъй като това е неговото време и това беше неговия Pain!

Cruiserweight Championship Fatal 4-Way Match
Cody Rhodes (c) def. Austin Aries and Gregory Helms


- Битката на вторите акаунти, хареса ми завръщането на The Hurricane, Цецо нямаше търпение да заиграе този образ и наистина съм впечатлен от раздаването му. Сев също изписа добре Ейрис, но за съжаление нямаше как да вземе този мач тъй като защитата тук беше най-адекватното решение. Васко все така отдаден с Коуди, радва ме да го гледам и се надявам още дълго да царува!

Stone Cold Steve Austin to host
PAIN 8


- Радвах се, че имах възможноста да се завърна с един от любимите си кечисти. Човек с който направих много преди години и който закопах заради калпави претенденти и проблеми в личния живот. Съжалявам за което, тъй като Стив Остин за винаги ще си остане човека с който ми е било най-приятно да играя. И наистина се надявам, да успях да докарам образа за един последен, прощален път. Юси, Скролера и Джони на ниво и спомогнаха много това откриване да бъде подобаващо за най-голямата сцена!
PRE-SHOW

Johnny Z won the Mark Henry testimonial Battle Royal

- Смях се на глас през цялото време, няма да забравя когато попитах Джони коя е тази голяма сцена на която излиза Елсуорт и той каза че това е Pain 8. Като цяло всеки който е бил тук преди години ще потвърди, че макар и на ебавка.. Бойното Шаси на TNWG беше така един много ценен кадър който вкарваше много комедия години наред. Враждата му с неповторимия Младен Кичуков беше перлата в короната и наистина се радвам, че имах възможността да бъда част от това. Другото което ме накара да се смея със сълзи е гифа на негъра от WM30 чието чене окапа при загубата на Undertaker. Беше точно на място и тук и направи още по-комично това pre show. Тайтъс според мен трябваше да спечели, но расизма отново си казва думата.. не случайно Негрите не стигат далеч в този бизнес с изключение на Скалата. Да видим Джони Зи какъв образ ще го играе и дали изобщо има някакви сериозни планове за него. Very Happy
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty15/4/2017, 18:16

Цитат :
Нещата, които ми направиха най-голямо впечатление.

Смятам, че Пейн трявба да е мястото, където всичко трябва да приключи с гръм и трясък и веднага след това да се даде началото на нещо ново и свежо. Смятам, че трябва да има победител и губещ, но начина по който мача на Цецо и Шизо приключи беше точно такъв какъвто трябва. След турнира може спокойно на кажем, че IC титлата изглежда като сериозна титла ( за разлика от wwe) и никой от двамата играчи не изглежда слаб. Шизо има достатъчно мотиви да се насочи към горните титли, а Цецо трябва да продължи със сериозните защити на пояса си. Да се надяваме опонентите му да са равностойни, а да не се набляга на принципа "да има". US-a титлата...ами доста добре също. Въпреки, че исках да има запазване тук, нямаше по-добро място от Болка,  Васко да дропне титлата. Сега Мариян има тежката задача да защити нивото на тази титла, а това разбира се се случва със сериозни опоненти и сериозно отношение към златото. Гранда беше предвидим , но да се надяваме Рейнс Дзверото да бъде буукван правилно (Sid vs. Roman pls). WHC-то...еми whc-to е трагедия. Не, че нещо, но това МЕ на Пейн или ме на Ремпейдж? Кешването на Казаков не извинява несериозното отношение на единият от играчите в мача ( ако нещата които дочувам са верни, то Косьо си заслужава целия хейт, който е бил отправен към него през последните месеци). И сега идва въпроса...Дали, ще успее Петър да вдигне престижа на Световната титла? Хубавото на това, че сериозни играчи се бият за mid card титлите, ще се усети негативно върху whc картинката, но няма как. Има играчи, които биха направили конкуренция и достойни вражди с Пешо. (само не хвърляйте Окада там плс. Казаков се нуждае от рейн, а Кални не трябва да допуска второ поражение в whc мач).

+ Окада взе победата когато тя му беше най-нужна и сега трябва да се отправи към следващата си цел. За жалост мисля, че Гранда и WHC-то трябва да почакат преди да се допрат до услугите му. В момента и двамата шампиона са нови и трябва да се насладят с титлите си. Колкото и тъжно да изглежда Рейнмейкър трябва да изчака още преди големият си момент. Мача за куфара беше окей. Надявам се Сезо да смени кечиста и да се насочи към златото, за него няма граници. На WHC ниво е и мисля, че именно участник от GTS мача трябва да бъде първото препятствие на Се-Ре в неговото WHC приключение. Бало трябва да се издига с времето и....разбира се... Жони4IC.....

Бъдещето без Андрей и Косьо изглежда светло ! Smile
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 22

PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty15/4/2017, 19:10

Руслан написа:
Пешо

Very Happy Дай на Шизо ,че така е много официално Very Happy
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty15/4/2017, 21:08

TNW World Championship Match
Randy Orton (c) def. Alberto 'El Patron' Del Rio..
Kevin Owens cashed-in his GTS and def. Randy Orton (c)


- Ако цялото фиаско е по вина на Косьо, то човекът напълно си заслужава критиките, отправени по негов адрес през последните месеци. Не може най-голямото ти шоу да завърши с мач, продължил няколко секунди. Cash-ването на Scroller след мача все пак беше добър момент, но също не мога да кажа, че беше изпипан перфектно. Идеята за предаване на щафетата беше добре замислена, но спокойно можеше да бъде осъществена по различен начин. Поне си признавам, че намесата на Hunter беше наистина нещо неочаквано - дадоха се доста доволни предпоставки за развитие на история, при това интересна, в идните месеци. NR

TNW Grand Championship No Disqualification Match
Roman Reigns def. Triple H (c)


- Страхотен мач, и двамата си изиграха картите идеално. Смело бих казал, че успяха да изнесат втория най-добър мач за вечерта, както поне аз очаквах. Разказаха замислената история много добре - хареса ми работата върху крака на Reigns, предприета отстрана на Triple H, а и съумяха да вкарат солидна емоция в сблъсъка си. Не беше нужно да пишат кой знае колко дълги постове (с изключение на последния естествено), за да ме впечатлят, невероятен мач и поне за мен перфектен завършек на кариерата на Андрей. Нямаше никакъв спор относно победителя, не трябваше и да има. Сев си прибра своето и очаквам развитието на reign-а му с нетърпение. Време е да се вкарат и свежи лица в картинката за световните титли. **** 1/4

OKADA - STYLES III
'Rainmaker' Kazuchika Okada def. 'The Phenomenal' AJ Styles


- Ще излъжа, ако кажа, че съм разочарован от постовете на когото и да било от двамата. Напротив, на мнение съм, че и двамата се раздадохме и успяхме да представим най-добрия мач за вечерта. Идеята ни не беше да правим мач, посветен на големите моменти, а чист кеч мач, в който просто да изпишем последния щрих от легендарното съперничество между Okada и Styles. Макар и това такива не липсваха - включвам чупенето на коментаторската маса с Flying Forearm, препратките към бившите лидери на Bullet Club и естествено, първата победа на Okada над AJ Styles в TNW. Разказаната история беше перфектна за мен. AJ Styles се държеше неуважително с опонента си, владееше мача в началото, постара се да разбие дясната му ръка, а comeback-овете на Okada се получиха много добре. Единствената ми забележка е явна - последният пост на Баев. Вярно, може вече да се е изчерпал откъм идеи, но мисля, че можеше да напише няколко реда, колкото да не разводнява качеството на мача. И все пак съм на мнение, че мачът беше страхотен, третият най-добър в кариерата ми. **** 3/4

TNW Women's Championship Triple Threat Match
Charlotte Flair def. AJ Lee (c) and Nikki Bella


-  Признавам си, прегледах по-набързо мача, не защото нямах желание да го чета, а бях твърде изморен от четенето на останалите мачове и не ми останаха сили. Все пак разгледах някои от постовете им и мисля, че мачът беше доста добър. Играта на Charlotte според мен засенчи останалите две, играчът ѝ напълно си заслужи победата и се радвам, че се върна на върха с този триумф. Надявам се да продължи да бъде сериозен и през останалото време. Другите участнички също се представиха OK, почти нямам забележки. Много съм доволен и очаквам да видя кои ще бъдат следващите препятствия пред новата шампионка. *** 3/4

TNW United States Championship 'Street Fight' Match
Dean Ambrose def. Sycho Sid (c)


- Обединявам се на мнението, че мачът беше един от най-добрите за вечерта. Не толкова като кеч качество, колкото като епични моменти и забавни постове и от двамата. И нещото, което най-много ми направи впечатление - образът на Ambrose. Въпреки че ненавиждам кечиста, Мариан засега много добре развива образа му на ИСТИНСКИ лунатик, което си пролича и с действията му в мача. Последният му пост според мен беше ключов - много ми харесаха моментите с бодливата тел, щеше ми се да беше използвал и резачката. Играта на Васко също заслужава само добри думи, доста от култовите моменти в мача дойдоха именно благодарение на неговите постове. Мисля, че нямаше по-правилен човек от Мариан, който да прекъсне непобедимата серия на Sycho Sid. Дали това беше краят на Sid? Не мисля. Има място и за още един противник в списъка на изправилите се срещу него, а кой ще бъде той - ще научим скоро. *** 3/4

TNW Intercontinental Championship 'Steel Cage' Match
Seth Rollins (c) and Chris Jericho hit draw


- Много добър мач, както всичко между двамата засега. Харесаха ми постовете им, единственото, върху което може мъничко да наблегнат в творенията си, е като че естетическият вид на постовете им, така че да ти е удоволствие да ги четеш, иначе нямам никакви забележки. Евала на Цецо, че игра с гифове от ROH на PAIN, много приятна изненада. Имаше не един или два паметни spot-а, много добре замислен мач. Принципно също като deren смятам, че една история, градена с месеци, трябва да сложи крайната си точка именно на PAIN, но тук идеята беше добра и нямам нищо против да видим и продължение. Доста качествен мач, видим е престижът, който личи от IC пояса. *** 3/4

Singles Match
Sasha Banks def. Alexa Bliss


- Не мога да отрека - невероятен мач, един от най-добрите на шоуто. Много емоционална среща, и двете дадоха всичко от себе си и смятам, че резултатът е на лице. Постовете бяха приятни и леки за четене, хареса ми и limb work-ът на Alexa върху крака на Banks. Няма да изпадам в кой знае какви подробности, защото няма нужда - просто е нужно да се изчете мачът. Преспокойно може да се нарече един от най-добрите женски сблъсъци в историята на е-федовете. **** 1/4


Six Men 'Get The Suitcase' Ladder Match
Kevin Owens def. Rob Van Dam, Finn Balor, CM Punk, Cesaro and The Miz


- Леко хаотичен мач, на моменти дори имаше разминаване в постовете на шестимата, но ми е трудно да кажа, че оставам разочарован. Много добър двубой с няколко участници, които ме впечатлиха. Според мен двете MVP-та на мача бяха The Miz и Kevin Owens, просто постовете им бяха една идея над останалите и мисля, че вторият напълно заслужено се поздрави с триумфа. Друго - играта на Сезо. Адски добро впечатление ми направи с Rob Van Dam, нужен му е още съвсем лек прогрес и преспокойно може да се включи в борбата за големите титли. Определено се е подобрил от последния път, когато го видях в TNW. Дамян също се представи доста солидно, не мога да не го спомена. Не ми харесаха някои моменти като този с бокса на Punk, личеше си и, че Юлиян е все още много зелен и му е нужен доста голям опит, но е млад и вярвам, че има потенциал да се развие. Лятото може съвсем спокойно да се бори за midcard титлите в TNW. Както казах, победителят беше правилен, доста качествен мач. *** 1/2


Cruiserweight Championship Fatal 4-Way Match
Cody Rhodes (c) def. Austin Aries and Gregory Helms


- Прекалено кратък мач. Проблемът ми не е точно тук, а това, че и постовете на тримата изглеждаха сякаш набързо написани, а можеше и да се получи много добър двубой. Предвид обстоятелствата, правилна победа за Rhodes. Ще видим какво ще бъде бъдещето на CW дивизията, след лекия проблясък по едно време, тук отново всичко ми изглежда под въпрос. ***


Johnny Z won the Mark Henry testimonial Battle Royal

- Мачът беше простотия и беше много слаб като качество, но пък беше забавен. Не мисля, че има нужда от обстоен коментар, поне barsaka беше изпратен един вид „достойно“. А и очаквам да видя бъдещето на Johnny Z. *


Много добър PAIN, няколко страхотни мача, почти нищо слабо, а и не липсваха паметни моменти. Поне за себе си мога да кажа, че съм много доволен от играта на всички, и смятам, че се получи един страхотен PAIN.

Оценка по десетобалната система: 8.5/10


Последната промяна е направена от Rainmaker на 9/7/2017, 00:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty15/4/2017, 22:41

TNW World Championship Match
Randy Orton (c) def. Alberto 'El Patron' Del Rio..
Kevin Owens cashed-in his GTS and def. Randy Orton (c)


- МЕ-то което така и не исках да погледна само защото някой реши да злоупотреби с търпението на останалите. Но все пак си казах, защо пък да не го погледна. Няма как да не коментирам точно главния мач. Ако трябва да съм напълно честна, не ме грабна особено. Очаквах наистина нещо спиращо дъха. Руслан изигра своята роля без забележка, но Косьо се отнесе с последния си мач доста безотговорно. Очаквах, че като за последно ще се раздаде на макс, но уви нищо от предположенията ми не бе вярно. Края също не беше толкова интересен. Наистина добре се вмъкна, но не е нещо на което мога да си кажа "Леле, това си беше върха!" Както и да е. С извинение според мен това си беше един много слаб главен мач.

TNW Grand Championship No Disqualification Match
Roman Reigns def. Triple H (c)


- Дори не знам как да започна, честно казано. Това беше краят! Не съм очаквала, че този момент ще дойде толкова скоро, но ето че все някога трябваше да стане.. Андрей напуска TNW, като зад себе си остава един великолепно изграден форум. Може би една от причините, за които да се радвам толкова, че се захванах сериозно с TNW е това, че срещнах толкова уникален приятел като Анди. Не само във форума, а и извън него той е един прекрасен човек.. Ще ми бъде доста, доста странно да не виждам повече от играта му с Трите Хикса, която бе просто ВЕЛИЧЕСТВЕНА! Всеки сегмент, всеки мач, всяка една негова поява бе изпипана до последния детайл, и мога да твърдя, че влизаше в ролята на 'Церебралния убиец' по-добре от който и да е било друг. Колкото и да не го харесват някои хора, колкото и да отричат това, че той е най-добрият в този бизнес, няма да промени факта, че без GOAT тук няма да е същото.. Но все пак трябва да гледаме и напред, нали така? Настъпва една нова ера, която е начело с новия Grand шампион - СЕВ! Заслужаваше го, място за второ мнение няма. След тази огромна победа на PAIN ми е много интересно до къде ще стигне неговото царуване, което се надявам да е доста дълго. Емоцията в мача бе прекалено голяма и може би той достойно заслужава да се озаглави като 'Мачът на вечерта'!

OKADA - STYLES III
'Rainmaker' Kazuchika Okada def. 'The Phenomenal' AJ Styles


- Честно да си призная, началото доста ме обърка. Така и не разбрах замисъла на това първо Накамура да се появи и ето така от нищото да се обяви, че Окада няма да успее да се изправи срещу Стайлс, но все пак планувания мач от сагата STYLES-OKADA се състоя. Не знам нищо за това кои постове били откраднати и кои не, но така или иначе на мен не ми пука за това и бих казала, че този мач бе един от най-добрите, които съм чела до сега. Според мен за всичко си има някаква причина, все пак ако на Баев не му се е играело мисля, че дори това да копира стар пост е от страна по-добрия избор от това да напише 2-3 реда без никакво желание и така мачът да стане много по-зле. Постовете много ми харесаха. Rainmaker е един изключително добър и ценен е-федър за TNW. Начинът по който пише, по който се изразява е страшно приятно за четене. Нямам търпение да видя какво ще следва за това момче.

TNW Women's Championship Triple Threat Match
Charlotte Flair def. AJ Lee (c) and Nikki Bella


- Мач, който успя доста да ме изуми. Много се радвам, че този път тройната заплаха на Pain се взе на сериозно. Памела не знам какво и стана, от къде получи тази муза да напише толкова дълги и добри постове, но все пак браво за което. Хриси не остана по-назад и тя се опита да се доближи до класните постове на Пами и Ванко, но когато се изправяш срещу най-добрите не е толкова лесно. Не смятах, че друга суперзвезда ще се отдава на Ванко така както Ники Бела, но това което прави с Шарлът е уникално! Коронясахме нова шампионка и това направи момента за жените още по-страхотен.


TNW United States Championship 'Street Fight' Match
Dean Ambrose def. Sycho Sid (c)


- Честито на Манчи! Титлата на щатите отиде в добри ръце. Дийн Амброус просто ИЗБУХНА! Това бе неговия момент на PAIN! Постовете си бяха на едно много добро ниво на което Мариан никога не изневерява. Ако трябва да бъда честна, никога не съм харесвала Сид. Толкова ми е антипатичен, че дори за съжаление нямам желание да чета труда, който Васил е вложил в постовете си. Разбрах, че е имало доста глупави и неадекватни постъпки на 'психаря' Сид, които според мен не бяха нужни. Това да удряш някой с кутия от пица, добре може и да се случи, но не смятам, че би нанесло чааак такива поражения. Да не говорим и за намесването на жените в съблекалните, които изключително ме обиди. Първото, че все още ни нарича диви, а това наименование от много време вече не се използва. Както вас и ние сме суперзвезди. Не мисля повече да коментирам този мач, отново честито на Мариан за титлата, той се справи много, много добре, но мнението ми за Васил не е същото. Извинявам се, но според мен нещата не бяха взети на сериозно от страна на Васко и това хич не ми хареса.

TNW Intercontinental Championship 'Steel Cage' Match
Seth Rollins (c) and Chris Jericho hit draw


- Още един великолепен мач! Цецо и Шизо както винаги се раздадоха както те си знаят. Направиха доста красив и непредсказуем мач. Краят ме разочарова, очаквах да има виден победител, но все пак интригата между този feud остава все още жива.

Singles Match
Sasha Banks def. Alexa Bliss


- Никога не съм очаквала, че ще достигна до тук. Натрупах постижения още в самото начало в което започнах интензивно да играя тук, но наистина не очаквах, че ще стигна до там, че да играя на PAIN срещу една от най-добрите е-федърки (да, не казвам най-добрата, защото си делим трона скъпа, хаха.) С Нинка изиграх два от най-големите си мачове в цялата ми кариера. Първо бе Iron Woman мача, който е единствения такъв по вид мач, който е изигран както трябва. Сега и този 'Normal match', с който абсолютно откраднахме шоуто. Дадохме всичко от себе си, за да направим този момент възможно по-специален. Това, че Нинка напуска форума е доста голяма загуба за женската дивизия, но не чак толкова фатална. Имаме Ванко, Памела, Хриси, Руслан имаме си и МИА (хехехе). За това се надявам след като Нинчето напусне да не ви се загуби интереса към женската дивизия, която предстои да стане по-силна от всякога. #ThankYouNinka

Once in a Lifetime Dream Match
'The Notorious' Conor McGregor def. Floyd 'Money' Mayweathe
(w/ Special Guest Referee - Stone Cold Steve Austin)


- Това беше гениално! Идеята да се сложи мач, който цял свят се надява да види наистина, е просто невероятна. Като фенка на Конър много исках да видя точно как ще се спретне това шоу. Гифовете бяха много красиви и абе направо всичко си бе на ниво. Хареса ми това, че Макгрегър победи Флойд за отрицателно кратко време, което според мен ще се случи, ако все пак този боксов мач стане факт. И като за финал видяхме класика от ледения, който заби Stunner на The Mystic Mac, след което като най-големия пич се изнесе със своето ATV към бекстейдж. Ето на това казвам аз зрелище! Много, много добре измислено.

Six Men 'Get The Suitcase' Ladder Match
Kevin Owens def. Rob Van Dam, Finn Balor, CM Punk, Cesaro and The Miz


- Още в началото си казах, че този мач ще е на Кевин Оуенс и точно това стана! По-добра опция от това той да свали куфарчето не мисля, че имаше. Разбира се не подценявам и другите участници. Джони се постара наистина много. Играта му с Миз много ми допада, надявам се за напред да не виждаме този гимик на jobber, защото според мен въобще не му отива.  Юлиян също така се изяви с прилични постове, стремеше се да напише едни красиви на вид постове. Сега за съдържанието на самите постове не мога да кажа кой знае какво. Бе на ниво, но нещата ставаха прекалено динамично и малко се обърквах на моменти. Другия играч, който също направи този мач незабравим беше Сезо. Не е лъжа за никой, че се издигна доста с образа си на РВД и в този мач доказа отново, че е един доста добър е-федър стига да е сериозен разбира се.

Cruiserweight Championship Fatal 4-Way Match
Cody Rhodes (c) def. Austin Aries and Gregory Helms


-Като цяло приятна среща. Началото ми хареса, когато Коуди нападна Рич. Според мен всички се справиха доста добре, но за жалост мача не се получи достатъчно дълъг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all   PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» TNW Road to Pain 2017
» Destination War 2017
» Revenge 2017
» Day Of Reckoning 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2017-
Идете на: